Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Priebeh SARSv2

16
reakcií
237
prečítaní
Tému 24. marca 2020, 16:56 založil afinabul.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
19. 07. 2016
36
 
 


1.
označiť príspevok

afinabul muž
   24. 3. 2020, 16:56 avatar
Riaditeľ CDC priznal, že v USA zrejme umierali ľudia na Coronavírus skôr, než vírus prepukol v Číne
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 3. 2020, 17:15 avatar
Je to tak, tento vírus nieje čínske svinstvo, ale americké a presne tí americkí vojaci, ktorí boli vo Wuchane nakazili Číňanov, taká je pravda !!!!!!!!!


10.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   24. 3. 2020, 17:30 avatar
A to si vyčítal zo svojich osratých boxeriek?  


11.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 3. 2020, 17:36 avatar
Nie, z tvojho amerického ksichtu.  


13.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 3. 2020, 18:54 avatar
(10) Teóma,
zažil som sklamanie - to je skutočne perfektné odhalenie nielen Tvojho "útlocitu", ale aj charakteru...?
Súhlasí Kacír


14.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   24. 3. 2020, 18:57 avatar
Nerozumiem reči tvojho kmeňa.


16.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 3. 2020, 21:08 avatar
(4) Teóma,
a vieš, že sa ani nečudujem, veď si predsa konečne odhalil svoj "vyvolený" kmeň...


17.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   24. 3. 2020, 21:09 avatar
A zas s tými kmeňmi, národmi rasami sa oháňate?  
Splynovať ma nechceš?


4.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   24. 3. 2020, 17:20 avatar


5.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   24. 3. 2020, 17:21 avatar
Nič také sa tam nehovorí. Prečo si neoveríš pravdu ale veríš každej kokotine?
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 3. 2020, 17:23 avatar
Prečo zase odpovedáš sám sebe ?   
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   24. 3. 2020, 17:23 avatar
Prečo si mešuge?  
Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

Kacír muž
   24. 3. 2020, 17:24 avatar
Nedroguj už !!!!!!!!    


9.
označiť príspevok

t-e-ó-m-a muž
   24. 3. 2020, 17:28 avatar
Iba priznáva, že než v USA začali testovať na prítomnosť sars-cov2 , tak sa mohlo stať, že už niekto stihol na ochorenie covid-19 zomrieť a oni to považovali za chrípku. Ale to absolútne neznamená, že to bolo pred prepuknutím epidémie v Čine, iba pred tým, než začali v USA testovať na prítomnosť vírusu. Takže klasika. Veriť konšpiráciám je ako žrať hovnom namazané chleby.  
Súhlasí Bijjou, Osvietený


2.
označiť príspevok

afinabul muž
   24. 3. 2020, 16:57 avatar


12.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 3. 2020, 18:51 avatar
(2) Afinabul,
z diskusie k tomu zaujímavému videu ma skutočne upútala jedna z reakcií nášho krajana žijúceho v USA od roku 1988, a preto ju uvediem v plnom znení:

Alexander Benčický
Pred 6 dňami - odpoveď
@Michal Koleno

Práve v tom je ten problém, že nič absolútne, nič si neviete vyriešiť. Problém je vo Vašom Slovenskom egu a negramotnosti. Pozrime sa teda na Slovensko, na tie Vaše riešenia -
30 rokov prázdnych rečí a sľubov.
30 rokov drancovania Slovenského hospodátstva.
30 rokov nedotknuteľnosti a beztrestnosti čelných predstaviteľov Slovenského štátu.
30 rokov ponižovania a uťahovania opaskov obyčajných ľudí.
30 rokov páchania nedoziernych podvodov na Slovenskom národe.

Výsledok? Úpadok slovenskej spoločnosti, ako morálny, ako intelektuálny, tak aj ekonomický, je až tragický. Myslím si, že to všetko, čo sa deje u Vás na tom Slovensku v tejto zvrátenej dobe, je už v podstate horšie, než to čo sa dialo za čias komunizmu. Žijem v Spojených štátoch a s hrôzou sledujem dianie na Slovensku. Slovensko nikdy nikoho ani ekonomicky, ani morálne už nedobehne, ani keby utekalo oproti.
Radšej sa vráťte k nejakej novej forme socialistického zriadenia spoločnosti s aplikovanou trhovou ekonomikou. V podstate aj tak všetko, čo máte na Slovensku sa aj tak postavilo za čias socializmu. Nemocnice, sídliská, školy, univerzity, celková infraštruktúra, energetika, vodárenská štruktúra, jadrová energetika a tak ďalej a tak ďalej... Veď na Slovensku Vám ani diaľnicu nevedia dostavať. Zaveďte si socializmus a budete sa mať určite lepšie. Ľudia u Vás zomierajú na liečiteľné choroby. Príklad: ľudia horia v Prešove a hasiči nemajú dostatočnú výškovú techniku, ale hlavná vec, že si u Vás niekto ide robiť super kšeft na kúpe útočných bojových stíhačiek. Na čo sú Vám Slovákom útočne stíhačky? Chcete sa pod taktovkou severoatlatickej aliancie NATO zapliesť do vojny proti Rusku? Slovanský národ - Slovensko bude bojovať proti slovanskému národu - Rusku? Čo ste už na tom Slovensku komplet rozum potratili?
Poľnohospodárstvo ste si zničili. Zdravotníctvo máte v rozklade. Lieky - Potraviny - Benzín - Naftu - Energie - Dopravu a veľa veľa ďalších máte už drahšie, ako tu v Amerike. Na Slovensku máte oveľa-oveľa vyššie dane, ako tu v USA a čoskoro o pár rokov budete mať drahšie už aj služby. Ľudia sú prenasledovaní za názor. To nevidíte, kam sa rútite? Treba sa prebudiť! Ak sa zapletiete do vojny proti Rusku tak to bude Vaša naprostá skaza - smrť. Vojenská ofenzíva proti Rusku bude spustená zhruba do dvadsiatich rokov a na tomto sa chcete spolupodieľať Slováci? Každému, kto číta tieto riadky, dávam na vedomie, že vojenský biznis tu v USA je jedným z hlavných ekonomických pilieov. Z času na čas musí USA všetku tú vojenskú produkciu aj použiť, aby sa mohla produkovať nová a nová a tak dookola. Preto bol napríklad: Vietnam - Líbia - Iraq - Irán - Sýria - Juhoslávia - Afganistan - Kórea - Sudán - Somálsko a mnohé a mnohé ďalšie agresívne intervencie Spojených štátov. Čo si myslíte, že po spustení vojny proti Ruskej federácii kam budú padať rakety? Paríž? Londýn? Praha? Viedeň? Ženeva? Kodaň? Helsinki? Rím? Barcelona? Berlín? Brusel?
Nie, nie vážení Slováci, tam nikde - ani na jedno z týchto miest nespadne ani jedna raketa. Ako prvé sa zničia štáty, ako Slovensko alebo teda ich časti ako východ Slovenska - východ Maďarska - východ Poľska... Vystúpte čo najskôr z NATO a EÚ! Vyhláste vojenskú neutralitu! Zaveďte si socializmus s aplikovanou trhovou ekonomikou, ako majú napríklad v Číne a choďte si vlastnou cestou, ináč Vás čaká peklo. Je mi nesmierne ľúto všetkých trpiacich ľudí u Vás na Slovensku, ktorí tam žijú na hranici biedy. Nevedia sa dostať k liekom, umierajú na liečiteľné choroby. Živoria z pár stovák mesačne. Toto všetko je výsledok Vašej 30 ročnej "demokratickej" cesty od roku 1989.
Neviete postaviť pred zodpovednosť nikoho z tých, ktorí spôsobili tento stav Slovenskej spoločnosti. Neviete pracovať s princípom parlamentnej demokracie a v podstate ani s demokraciou, ako takou. Posledných 30 rokov je toho naprostým zdrvujúcim dôkazom. Chodievam občasne na Slovensko a novo postavené od roku 1989, čo vidím, sú nejaké len nákupné centrá, rôzne shopingy, Auparky, Lidly, Tescá, telekomunikačné centrá, autoshowrumi, nejaké otrokárske fabriky, kde Slováci robia za pár stovák a produkujú tak obrovské zisky, ktoré idú aj tak do zahraničia, nejaké elektrodomy, ako napríklad NAY a tak ďalej ale nevidím žiadnu nemocnicu postavenú po roku 1989, nevidím žiadnu novú infraštruktúru, žiadne nové školy, či univerzity alebo nejaké nové výskumné ústavy, nevidím žiadne nové dopravné stanice, žiadne nové letiská žiadne nové sídliská proste nič.
Vie mi tu niekto menovať aspoň jednu nemocnicu postavenú po roku 1989? Alebo nejaké nové sídlisko postavené po roku 1989 niekde na Slovensku? Diaľnica bude kedy? Koľko bude stáť tá diaľnica, ak bude dokončená? Bude to najdrahšia diaľnica na kilometer výstavby v celom vesmíre, či čo ? Alebo napríklad: Počiatek prečo už nesedí vo väzbe a nehabú mu majetky? Balciar? Matovič? Kiska? A mnohí, mnohí iní...? Mladí ľudia na Slovensku žijú - prežívajú v depresiách na hypotékach v bytoch, ktoré na Slovensku stoja od čias socializmu. Žijú na úveroch na leasingoch s mobilmi v rukách a internetom pred ksichtami. To Vám Slováci nepríde ako trápne toto? Utekajte čím s?ôr zo štruktúr EÚ a NATO, lebo ak Vás Amerika zaťiahne do vojny proti Ruskej federácii tak boh s Vaším Slovenským národom. Američania sú národ útočných patriotov. Žijem tu v USA už dlhé roky a vidím to denno denne, čo sú oni Američania zač.
ČSSR malo všetko úplne všetko a teraz už nemáte nič, nič, nič. Áno, máte akože nejakú
"slobodu", ale úprimne, čo je to za sloboda? Kvalita života po roku 1989 je hlboko hlboko pod úrovňou z pred roka 1989. Takmer 2 milióny Slovákov žije na hranici biedy. Toto ste chceli po roku 1989? Slováci, prebuďte sa už konečne a utekajte z EÚ a NATO čím skôr. ČÍM SKÔR. Úpadok Slovenskej spoločnosti, ako morálny, tak aj ekonomický, je až tragický. S nástupom zvráteného liberalizmu očakávajte naprosto drtivý doslova drtivý dopad celého Slovenska. Takmer 10 000 ľudí ročne mŕtvych na liečiteľné choroby na tak malý štát, akým je Slovensko, to už nesie znaky páchanej genocídy. 2 milióny ľudí na Slovensku žijúcich v biede z pár stovák mesačne to je Slovenská pracujúca chudoba. 600 000 nezamestnaných ľudí bez práce. 400 000 agresívnych cigánskych asociálov zabíjajúcich a zmrzačujúcich slušných Slovákov. 500 000 dôchodcov s dôchodkom nižším ako 350 eur. 600 000 prevažne mladých ľudí bolo nútených odísť zo Slovenska. 500 000 ľudí na Slovensku síce pracujú, ale len na dohodu o vykonaní práce s príjmom hlboko hlboko pod úrovňou minimálnej mzdy. Zdravotníctvo v naprostom úpadku. Viac ako 3 a pol milióna exekúcii toto všetko sú výsledky celkovej tragiky Slovenského národa. Tragika úpadku sa s pribúdajúcim časom bude ďalej len a len prehlbovať. V priebehu roka 2020 čakajte na Slovensku zhruba 15 až 20 percentné zdražovanie úplne všetkého, počnúc napríklad elektrickou energiou a končiac napríklad mliekom... Každým rokom sa na Slovensku čoraz viac a viac ľudí prepadá do biedy a ani rok 2020 toho nebude výnimkou. Škoda celého slovenského zotročeného národa. Tu v Amerike ak človek nevie dôveryhodne dokladovať pôvod majetku, tak takýto človek o takýto majetok automaticky prichádza v plnom rozsahu. U Vás na Slovensku je to ako??? Slovenské voľby 2020 sú príkladom naprostého úpadku a zdrvujúcej tragiky Slovenskej spoločnosti. Socializmus časom tak či tak ostane poslednou nádejou slovenského národa a možno aj ostatného sveta. Nie je reálne čeliť novodobým problém sveta v zriadení, ktoré je postavené na neustálom vykorisťovaní jedného človeka iným človekom a v zriadení, ktoré je postavené na nekončiacom raste nenažraného zisku. Pekný deň.


15.
označiť príspevok

Bijjou žena
   24. 3. 2020, 19:24 avatar
afinabul zase tupo kopčíš staré hoaxy?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:04,  Vladimír Putin - USA a NATO tlači svet nezvratným smerom https://youtu.be/4O-HhqmTtHE
dnes, 20:55,  Vladimir Vladimirovič Putin výzva za mier . https://youtu.be/s2A6tntZyQQ
dnes, 20:46,  Kto toto dokaže verejne o papežovi vyhlasit no jedine Inkarnacia Ježiša Nazaretského...
dnes, 20:46,  38, .... vieš, tu aj teológ, pozorovateľ tvrdia že sú svedkovia, .... a nie sú! Takýto...
dnes, 20:44,  ... alebo či deti vedia, kde je zakopané zlato v záhrade...
dnes, 20:35,  8, ..... že kam pôjde, čo do neba, alebo bude žiť v pozemskom raji? Alebo či vôbec bude...
dnes, 20:32,  Kasafran on bežne do príspevkov nezmyselne tlačí Rusko. Ten je tak zaslepený rusofobiou
dnes, 20:31,  Ak boli ochotní černosi zotročovať vlastných, tak by zotročovali aj bielych ak by mali tú...
dnes, 20:28,  Shagara ja som sa ho na to pýtal. Ty vieš snáď lepšie čo mi odpovedal ? O akých...
dnes, 20:26,  V Portlande po štyroch mesiacoch protestov a výtržností v centre zamierili demonštranti do...
dnes, 20:26,  (12) Hokejis, povznes sa na jeho úchylku - on bez Putina nezaspí, ani sa neprebudí - až tak...
dnes, 20:23,  29, ...OK, ale to iných neoprávňuje robiť to isté. Hlavne ak si hovoria ,že sú kresťania!*21
dnes, 20:17,  35, .... neverím ti! V tomto má každý svedok jasno. A vieme čo je primeraná obrana a kam...
dnes, 20:15,  (2) 0svietený, doplním - je už NAJVYŠŠÍ čas vrátiť sa na prirodzenú cestu...
dnes, 20:13,  30, .... áno, poznám Písmo, .... poznám históriu, .... poznám vedecké fakty, ...... a...
dnes, 20:11,  (8) Havran, nečuduj sa, veď "predpotopný" biorobot Dosvietený už svojim...
dnes, 20:03,  Shagara on povedal, že by ju nebránil tak neklam :)
dnes, 20:02,  https://w15, .... bránil. A odpovedal som v 33. Samozrejme, je to náročná a ťažká...
dnes, 20:00,  Suhlasim a podpisujem. Je cas priania menit v ciny. Co nevidiet moze byt neskoro. :-)
dnes, 19:53,  19, .... klameš hokejis !!! Tak to nie je! Určite by ju bránil. A vojna a primeraná...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Muž zaplatí dvesto korún za stokorunovú vec, ktorú potrebuje.
Žena zaplatí sto korún za dvestokorunovú vec, ktorú nepotrebuje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(86 741 bytes in 0,178 seconds)