Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Príďte pred NR SR 4. apríla 2012 o 10.00 hod.

3
reakcií
922
prečítaní
Tému 3. apríla 2012, 13:36 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   3. 4. 2012, 13:36 avatar
Na požiadania D. Machalu posielame nasledovné vyhlásenie Kongresu slovenskej inteligencie:

"Milí priatelia!
Šiesty zmysel mi napovedá, že naše priateľské hnutie mladé KDH zvané "Biela revolúcia", ktoré by som skôr čapkovsky pre osud Slovenska nazval "Biela nemoc", sa zajtra 4. apríla 2012 pri preberaní a odovzdávaní moci starej vláde novej vláde SR chystá určite na nejakú malú provokáciu v priestoroch pred slovenským parlamentom, aby "preukázalo" svoje ideologické svaly a "upozornilo Slovensko", že sa "blíži zase nová totalita jednej strany". Tieto ideologické stereotypy ukazujú na to, že ani nástupom mladej generácie kresťanských demokratov sa táto strana neposunie zo svojho žabieho obzoru, aby videla, že víťaz volieb vyhral na základe dôvery a čistého, férového súboja hodnôt. Preto, ako to vtipne vraví môj kamarát ešte z čias ECHA politológ Michal Horský, opäť v najbižlších voľbách opäť dosiahnu "dvojciferných 8 percent!" Občania Slovenska a slovenskí vlastenci rozhodli, koho si želajú aby viedol štát. Je zaujímavé, že v slovenskom parlamente spomedzi 150 poslancov je už iba jediný, ktorý hlasoval za prvú demokratickú Ústavu SR 1. septembra 1992 a ten poslanec sa volá JUDr. ROBERT FICO: Inak sú v slovenskom parlamente len poslanci, ktorí hlasovali proti vzniku SR aj proti Ústave SR ("Som proti takémuto zneniu Ústavy SR...) - pamätné výroky KDH, lebo SMK za ňu nehlasovalo) a ešte si osobujú aj morálne právo byť poslancami a nedávno aj ministrami štátu, ktorý vedome odmietali. To je unikátna mravná úroveň a svedectvo o sebareflexii politikov tejto strany. Ak by na Slovensku, ako je to v celej Európe platili zásady politickej kultúry tak by muži a ženy, ktoré hlasovali proti vzniku Slovenskej republiky boli dávno v historickom zabudnutí, v politickom dôchodku a nemútili by vodu v slovenskej politike. Vzácni priatelia, najmä tí, ktorí máte predsa len trošku času, príďte sa pozrieť v stredu 4. APRÍLA 2012 pred Národnú radu Slovenskej republiky, aby sme vyrovnali sily, aby sme ukázali, že sme volili premyslene a také smerovanie Slovenska, lebo predchádzajúci "krajinári" rozobertali slovenský štát zo všetkých strán tak desivo, že som sa obával či sa dožijem osláv 20. výročia Slovenskej republiky, ktorú som spoločne s ostatnými priateľmi zakladal v rokoch 1992 a 1993.
Preto komu v žilách koluje slovenská krv a má doma slovenskú zástavu, prosím Vás príďte pred slovenský parlament 4. APRÍLA 2012 o 10.00 hod. aby sme videli na vlastné oči, naživo nového premiéra a ministrov novej slovenskej vlády, ktorá preberá správu slovenských (nie krajinárskych) vecí verejných do svojich rúk. Príďme tam preto, aby sme novú vládu hneď na začiatku povzbudili, že sme tu a s nimi v duchu hesla z roku 1968:
SME S VAMI - BUĎTE S NAMI! Iste nepochybujete, že od štvrtka 5. apríla sa vo všetkých médiách skončí prímerie a nastane PAĽBA zo všetkých druhov zbraní, osobitne proti jednému človeku bez ohľadu na to, či sa zmenil alebo zostal rovnaký. My však poznáme slovenské porekadlo, že IBA DO VYSOKÝCH STROMOV BIJÚ BLESKY, dokonca také stromy aj blesky priťahujú. A Robert Fico je dostatonče vysoký hráč a rovnako trénovaný bleskozvod a hromozvod všetkých zákernosti, ktoré zvedie do slovenskej zeme. A slovenská zem toho unesie, keď nosí na svojich pleciach toľkých názorových rasistov, platených žoldnierov a zaprednacov. Myslím si, že sme dostatočne vytrénovaní na to, čo príde a dvíhame hodenú rukavicu, lebo MILUJEME SLOVENSKO (nie krajinu), SLOVENSKO ako NAŠU VLASŤ. Nás a našich detí...

Priateľsky Drahoslav Machala,
hovorca Kongresu slovenskej inteligencie"

Panslovanská únia

2.
označiť príspevok

Mojka žena
   3. 4. 2012, 14:05 avatar
u nás sa vraví....Ani najvyšší strom nevyrastie až do neba....práve preto dám príležitosť 100 dní preukázať sa..ako bude vládnuť nová jednofarebná vláda?!

3.
označiť príspevok

Kasafran
   3. 4. 2012, 14:18 avatar
Mojka,
súhlasím s Tebou, aj u nás sa tak vraví - a tých 100 dní jej dávam aj ja. Som skutočne úprimne zvedavý na jej vládny program a na všetko to, čo zo sľubovaných istôt sa tam ne/dostane...

4.
označiť príspevok

dorota
   4. 4. 2012, 11:19 avatar
lol ze sme v praci okej?  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:50,  List Blahovi a nátlak USA na slovenských politikov Branislav Fábry: 23. septembra 2019...
dnes, 22:49,  To je preto, aby tam neliezli takí ako ty a všetko nezničili. *21
dnes, 22:46,  No skoro, ale pomaly ho dobieham. *13*13*13
dnes, 22:45,  Jednoducho, si lepší ako Chuck Norris.*39
dnes, 22:44,  Uč sa národnej hrdosti, trubko. *21
dnes, 22:44,  Nesplietam, len ťa upozorňujem na úskalia tvojej chorej mysle. S tým právom na život...
dnes, 22:44,  Ešte ako zygota nie, ale už ako embryo som vedel hrať na gitare. *03*03
dnes, 22:42,  Môžeš si s ním podať ruky, je rovnako pomýlený ako ty. *21
dnes, 22:42,  293. lemmy práveze rešpektuje slobodnú volbu zien, či sa rozhodnú pre alebo proti *39 to ty...
dnes, 22:42,  Vari si už zabudol, že keď jeden muž oplodnil jednu ženu, že ako zygota si nemal mozog, a...
dnes, 22:40,  Uz splietas.
dnes, 22:40,  A mne pripomínaš fanatika, ktorý si neuvedomuje svoje následky. Nie si schopný zabezpečiť...
dnes, 22:40,  287. teóma ja nemienim riešit tvoje p*čoviny, zijeme v 21 storočí , hádam kazdá zena...
dnes, 22:39,  Dokáž to !!!!!!!
dnes, 22:39,  Nie, pretože oplodnené vajíčko nemá ešte mozog a necíti, lebo nemá ešte vyvinutú...
dnes, 22:38,  Tvojim prejavom mi zacinas pripominat Hitlera. On tiez rad rozhodoval o inych ludskych zivotoch a...
dnes, 22:38,  Len aby z toho neobvinili Kotlebovcov do pičachuja tu. *13*13
dnes, 22:37,  Čaputová, žena s prasacím ksichtom, je ďalšia opica, čo naletela takzvaným expertom....
dnes, 22:37,  To je fakt, že život vzniká oplodnením vajíčka. A čo? Tvoje právo na život je absurdné,...
dnes, 22:35,  Opakujem. Medzi zakladne ludske prava patri pravo na zivot. Zivot vznika pocatim.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(62 256 bytes in 1,063 seconds)