Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Priatelia, pozrite, ja rozumiem, že ich platí Penta a Eset

56
reakcií
226
prečítaní
Tému 10. októbra 2018, 13:02 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   10. 10. 2018, 13:02 avatar
Priatelia, pozrite, ja rozumiem, že ich platí Penta a Eset, aby zo seba robili idiotov.
Ľubos Blaha

Rozumiem aj tomu, že si okolo seba vytvorili bublinu a vzájomne sa v bratislavských kaviarniach ubezpečujú, akí sú strašne hodnotoví a múdri.

Dokonca rozumiem aj tomu, že podľahli pocitu, že celé Slovensko stojí za nimi, keďže za Slovensko považujú tridsaťpäť mimovládnych aktivistov, ktorí sú na výplatných páskach amerických a bruselských nadácií.

Tomuto všetkému rozumiem, takto to vo svete slovenských médií funguje za normálnych okolností. Slúžia tomu, kto ich platí a aby im nebolo zo seba zle, nájdu si spôsob, ako sami seba presvedčiť, že robia správnu vec. Slovenskí novinári. Toto je ich operačný kód. Všetci to vedia. Okej, zvykli sme si.

Ale preboha, vysvetlite mi, ako dokážu slovenskí pravicoví novinári hrať túto hru ešte aj vo chvíli, kedy zavraždili jedného z ich kolegov? Ako môžu ďalej šíriť túto politickú špinu? Ešte aj po tom, čo vyšetrovanie ukázalo úplne inú verziu, akú tu mesiace servírovali ľuďom? Kde sa v nich berie také zlo?! Číre zlo!

Oni nemajú absolútne žiadnu sebaúctu. To už je naozaj úroveň Hitlerových propagandistiov. Len niekoľko príkladov z posledných dní:

Po prvé:
Hlavná podozrivá z objednávky vraždy Kuciaka sa stýkala s opozičným poslancom Borisom Kollárom, ktorý jej dal 500-900 eur (už si nepamätá, koľko). Spoznali sa tak, že mu omylom napísala sms. A on jej dal niekoľko stoviek. Lebo tak to ľudia bežne robia, spomeňte si, aj vy ste včera dali 900 euro babe, ktorá vám omylom napísala sms. Jasné. Mimochodom, toto dievča neskôr objedná vraždu novinára, ale toto novinári berú ako príjemné spestrenie dňa, hahahihi... a vôbec to nie je škandál - oni ďalej veselo útočia na Smer. Prepáčte, ale to čo má byť?!

Nehovoriac o tom, že objednávateľka vraždy je prepojená na Kočnera, ktorý pred rokmi tajne dojednával s lídrom opozície Sulíkom voľbu generálneho prokurátora, spoločne raňajkovali a spolupracovali. Haló! Spomeňte si na Sasanku! Ale pozor. Toto novinárov nezaujíma, oni ďalej riešia Roberta Fica a Smer.

Po druhé:
Najväčší problém Slovenska je podľa slovenských médií to, že lídri Smeru nedali po tlačovke možnosť klásť novinárom otázky. No proste Sodoma a Gomora! Smer sa výnimočne rozhodne, že chce dať iba vyhlásenie bez otázok, a to je teraz úplná že shakespearovská tragédia - ach, Korda a Tódová preplakali noc, zrútil sa im svet, hotový Armagedon!

Prepánakráľa, schválne si spomeňte na nejakú tlačovku Kisku, kde by novinári mohli klásť otázky. Ale pri Kiskovi to nevadí, veď to je také štátnické, juhú, však prečo by cukríčka spoteného niekto trápil otázkami, že? Ale zlý Fico - ani len spýtať sa nič nemôžu, no fuj, šliapu po ich ľudských právach!

Prepáčte, ale to čo je za dvojaký meter!? Buď považujú sami novinári Kisku za mentálne retardovaného, ak od neho interakciu zásadne neočakávajú, alebo jednoducho v prípade Kisku tolerujú to, čo pri Smere považujú za najväčší škandál iba preto, že Kisku milujú ako nadržané žabky milujú svoju rockovú hviezdu. A v tom prípade je slovenská žurnalistika na úrovni tínedžerského časopisu Bravo. Jedno lepšie než druhé, gratulujem.

Po tretie:
Polícia chytila vrahov z Kolárova, u ktorých objednávateľky sú medializované prepojenia na Kočnera (ergo Sulíka) či Kollára. A už ani ten najšialenejší konšpirátor zo Sme či Denníka N nedokáže vymyslieť nejaké prepojenie na Fica. Vidí to celé Slovensko. Smer bol obviňovaný úplne nespravodlivo. Ale nie, médiá sa neospravedlnia - oni teraz najnovšie riešia, že ako si mohol dovoliť Fico povedať, že talianska stopa bola len čistá účelová sprostosť. Mesiace o Talianoch nikto nenapísal ani čiarku, pretože nie je o čom. Sú mimo hry. Tak o čom to preboha točia?!

Celé to bola búda na Fica a jediná otázka, ktorú by sa mal normálny novinár v tejto fáze pýtať, je - kto túto búdu pripravil. Kto zneužil vraždu na to, aby chcel prevziať moc? Kto financoval mimovládky, ktoré organizovali majdan? Kto mal z tohto celého politický úžitok? Kto takmer povalil vládu?

Bol to Fico? Nie. Bol to Kiska a jeho nohsledi. Ukážte mi novinára, ktorý by dnes o tomto písal. Ukážte mi jediného profíka, ktorý robí poctivú novinárčinu namiesto politiky? Nie, nie je žiaden. Všetko sú to len žoldnieri Penty a Esetu. Nemajú so skutočnou novinárčinou nič spoločné. Absolútne nič.

Zhrňme si to:
Pred niekoľkými mesiacmi sa odohrala strašidelná vražda, ktorá zatriasla Slovenskom. Deň po vražde sa z ničoho nič objavil novinár Nicholson zo Severnej Ameriky, bývalý manžel poslankyne Nicholsonovej a priateľ prezidenta Kisku, aby ukázal prstom na predsedu vlády... Niekto musel hodiť udičku, tak prečo nie chalan s takýmto profilom, že?

Prešlo niekoľko šialených mesiacov a vyšetrovanie potvrdilo, že išlo o hlúpu konšpiračnú teóriu. Našli sa skutoční vrahovia a prepojenia na vrahov sa dnes ukazujú u opozičných politikov. Niekto proste len zneužil vraždu na to, aby útočil na Smer a na vládu. A teraz sa mu to ako bumerang vracia späť.

A slovenské médiá zjavne ešte nepochopili, že už to vidí celé Slovensko. Ich nenávisť voči Ficovi im už úplne zatemnila mozog.

Politicky sú dnes na odstreľ nasledovní politici:
Kiska.
Sulík.
Kollár.
Nicholsonová.
Pre začiatok. A ak si niekto myslí, že im to len tak prejde, asi sa musel zblázniť.

Drahé slovenské médiá, drahé mimovládky, drahá opozícia, toto je len začiatok. Vyvolávali ste nenávisť a zlo, tancovali na hrobe mladých ľudí, chceli ste uchopiť moc. Zneužili ste smrť nevinných ľudí - na bohapustú politiku. Myslíte, že toto dokážete niečim prekryť?

Môžete písať akékoľvek bludy, už vám nikto neverí. Môžete útočiť na Smer, už ste s tým trápni.

Teraz sa karta obrátila a dobre to viete.

Hovorí sa tomu - karma.

A už to prichádza.

Tik-tak-tik-tak


5.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 12:11 avatar
problémom na Slovensku je, že este stale tu šarapatia take dezinformačne špiny ako Kasafran.....    
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 10. 2018, 12:15 avatar
5/ A ty budes trpiet pokial nedostanes rozum co znamena naveky!!!))


7.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 12:19 avatar
vieš ty vôbec počítať?   
Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 12:40 avatar
problémom na Slovensku je, že totaliťáci ala veriaci tu budujú totalitu


9.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 12:48 avatar
zabudol som na ruských spinavých trolov....to je tiež problem Slovenska...to musí vykapať.....            
Súhlasí Osvietený


10.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 10. 2018, 12:51 avatar
9/ Ja ze problémom Slovenska je 45miliardovy dlh????hahhahaha


11.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 10. 2018, 12:53 avatar
10/ Tu 45miliardovu sekeru zatol Kaso s Ardzunom!!!!hahhaah


13.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 12:54 avatar
ujo Putin to vyrovna.....bojíš bojíš?......   
Súhlasí Osvietený


15.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 12:55 avatar
13
americkí banksteri nás dobre cicajú


17.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 12:58 avatar
neviem, čo by cicali z vybagrovaného ruského trola   
Súhlasí Osvietený


19.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:01 avatar
iste americký trol ty platíš dlhy americkým banksterom


22.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 13:08 avatar
treba mať na to aby sa vracali dlhy.....ked už sa narobili....a neni dlh ako dlh. Ale pochopí to ruske vybagrovane dilino, co bude pole radsej obrabať motykou, ako kombajnom?.....    ....
Súhlasí Osvietený


24.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:09 avatar
americký sfanatizovaný trol americkí banksteri potrebujú dilinov ako si ty aby mohli na nich ryžovať


30.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 13:14 avatar
ty si kopkaj so svojou motyčkou, ruský vylagrovaný trole....ja budem žať kombajnom.....kombajn splatím a este na tom zarobím...a vsetci su spokojní.....vie take pochopiť ruske dilino?......            
Súhlasí Osvietený


33.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:27 avatar
americký sfanatizovaný trol americkí banksteri potrebujú dilinov ako si ty aby mohli na nich ryžovať

teraz zdierajú chudákov ukrajincov


34.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 13:31 avatar
ako vidím spravne to chapeš.......    ....aj ukrajinci sa možu mať dobre, zaleži na nich.....aj americania budu spokojní aj ukrajinci.....len neviem či aj spinaví oligarchovia, ale to už je nad tvoje chapanie.......     
Súhlasí Osvietený


36.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   11. 10. 2018, 13:35 avatar
Na nich?? Nie na vôli Božej? Opäť popieraš Krista!!! Pôjdeš do Pekla!!!


37.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 13:44 avatar
voľou Božou je aby sa mali ludia dobre a robili spravne rozhodnutia........ale vysvetliť to ruským vybagrovaným trolom?......             .....
Súhlasí Osvietený


38.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   11. 10. 2018, 13:50 avatar
Čo je to mať sa dobre??
Nemusím mať BMW, Lear Jet. Stačí mi kus jedla, tepla, zdravá rodina, strecha nad hlavou.
Takže mať sa dobre je neskutočný široký pojem.
Máš dom, prácu ako také zdravie, peňazí na tento život? máš sa dobre? Ty áno.
Taká Paris Hilton, by možno radšej zomrela ako žiť v takej biede, na druhej strane taký osadník by to bral všetkými 10-timi. Teda okrem práce. 


39.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:54 avatar
americkým banksterom ide o to aby oni ryžovali nie aby sa ukrajinci mali dobre

chudáci ukrajinci ešte ich vykrádajú cez tzv. privatizáciu

americkí banksteri sú oligarchovia


14.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 12:54 avatar
11
americkí banksteri musia predsa mať z čoho žiť


48.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 21:59 avatar
aj vdaka amerike sa Ukrajina pozdvihne, aj severna korea nas predbehne, pokial budu u nas takí idioti ako ty ardzune.....


49.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 22:00 avatar
s takými ako si ty tu bude čoraz tvrdší totalitný režm


50.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 22:02 avatar
vy americkí trollovia ste schizofrenici.
Na jednej strane drísty o demokracii, na druhej ospevovanie totalitných praktík


51.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 22:11 avatar
tebe musíme natlst do kotrby čo je to demokracia.....zda sa to nadludský ukon, ale my sme trpezliví.....   


52.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 22:13 avatar
od totaliťáka ako si ty žvásty o demokracii sú zábavné


55.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 22:18 avatar
ty nevieš co je demokracia.....ja mam svoj nazor aj ty mas svoj názor......akurát ti vysvetlujeme že tvoj nazor je debilný a ovplyvnený ruskou dezinformacnou propagandou...toť vsjo......kde vstúpili rusi, tak chudoba a devastacia...kde vstúpili americania, prosperita a zdvihnutie zivotnej urovne vatsiny naroda...ktora bola pod nejakým mafianskym rezimom, alebo utlakom.....dokonca aj vdaka americanom sa pozdvihla zivotna uroven ruska ty idiote ........


56.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 22:20 avatar
ja neobhajujem totalitné praktiky na rozdiel od teba a tie tvoje primitívne propagandistické drísty už ani nie sú zábavné.
Súhlasí Kasafran


57.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 10. 2018, 08:14 avatar
(56) Ardzun,
z jeho písaného slova na tomto DF priam sála znovuzrodená satanská nenávisť voči všetkému, čo sa týka Rusov. Ako radový člen sionfašistického bratstva sa stále snaží "presvedčivo" rozširovať akékoľvek nelogické goebbelsovské lži, hlúposti a výmysly v nádeji, že sa v mysliach podobných jeho zmenia na usizraelskú PRAVDU...!


53.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 22:13 avatar
s takymi ako ja tu bude čoraz lepsie, len musia vykapať ruskí vymetení troli.......


54.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 22:14 avatar
s totaliťákmi ako si ty tu bude čoraz tvrdší totalitný režim


12.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 12:53 avatar
problémom sú fanatickí americkí trolovia budujúci totalitu


16.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 12:56 avatar
demokraciu drahý ruský synu......    ....Dakuj americanom, že nekakáš do kýbla     a môžeš strašiť na df   


18.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:01 avatar
totaliťáci ako si ty likvidujete demokraciu


20.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 13:02 avatar
budujeme ruský synu a poukazujeme na ruských smradlavých trolov    


21.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:08 avatar
komsomolec veriaci budujete totalitu
Súhlasí Osvietený


23.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 13:09 avatar
demokraciu drahy ruský synu....demokraciu....   
Súhlasí Osvietený


26.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:10 avatar
komsomolec veriaci potláčaním demokracie demokraciu buduje


25.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 10. 2018, 13:10 avatar
20/ Veriaci ako kuris doma? Tiez sa zohrievas Ruskym plynom ci radsej mas cencul na nose???))


27.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 13:11 avatar
hadzem do kotla ruských trolov.....na Slovensku je ich dost a mam vystarané     
Súhlasí Osvietený


28.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:13 avatar
komsomolcovi veriacemu je zima. Preto mu tak hrabe


29.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 10. 2018, 13:14 avatar
27/ Veriaci prosim ta povedz mi aky je suvis medzi Ruskymi trolmi a rastom HDP???))


31.
označiť príspevok

veriaci muž
   11. 10. 2018, 13:15 avatar
zaleži kolko maju tuku na bruchu......    
Súhlasí Osvietený


32.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:26 avatar
veriacemu sa v jeho paranoidnej hlave preháňajú rusi


47.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 10. 2018, 16:59 avatar
Grofik šrobik z tvojo podania mám dojem že ruský plyn nám dáva dobrosrdečný vodca darom za ču mu musíme byť veľmi vďačný . Či je plyn z Norska alebo Ruska je jedno . Rusko sa však ukázalo ako absolútne nezodpovedný obchodný partner v roku 2009 . Od tých čias sa zdroje diverzifikovali a ďalej budú diverzifikovať . Keď na Slovensko nepotečie ruský plyn bude to len a len dobre . Zároveň nepotečú doláre do Ruska .
Súhlasí veriaci


35.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   11. 10. 2018, 13:33 avatar
Ďakujeme súdruhom z USA, že veriaci nekaká do kýbla a straší na df.sk 
Súhlasí veriaci


40.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 13:54 avatar
ďakujme súdruhom z usa že veriacemu hrablo ?


41.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   11. 10. 2018, 13:59 avatar
Prečo hrablo??
On ťa jeduje a ty sa vytáčaš.
Ja ťa podpichujem a ty opäť na to skočíš. O Edovi ani nehovorím. 
Normálne sa na to vyprdni, začni sa smiať, hlavne na mne. 


42.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 14:17 avatar
veriaci sa jeduje a vytáča


43.
označiť príspevok

ardzun muž
   11. 10. 2018, 14:32 avatar
všade vidí rusov, rusi ho prenasledujú


44.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 10. 2018, 15:22 avatar
16/ Veriaceho predstava slobody "klanat sa budes môjmu bohu a nie Putinovi...")))


45.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 10. 2018, 15:23 avatar
44/ Veriaci a ked budem verit ze zem je rovna doska a mesiac hologram nechas ma zajebat????hahhahahah


46.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 10. 2018, 15:44 avatar
45/ Veriaci casy ked ti nadiktovali co si mas mysliet su uz davno za nami...)))


2.
označiť príspevok

gabriel pb
   11. 10. 2018, 10:43 avatar
nikomu neverte, hovorí sa tomu miešanci, jedny sa hrajú na agentov, iní na mafiánov, verte iba svojej rodine, hrstka ľudí chce ťahať a manipupolať, hnoju je stále viac a ľudia majú stále menej peňazí, kde je tá pravda


3.
označiť príspevok

-era- muž
   11. 10. 2018, 10:51 avatar
Vitaj drahý Gabriel, dávno sme ťa nečítali


4.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   11. 10. 2018, 12:07 avatar
Za Fica by som tiez ruku do ohna nedal...))
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:53,  Vianoce budú v anglickom Haagu a keď ho upozorníš že Haag je v Holandsku nazve ťa klamarom...
dnes, 08:52,  Mil@níčko presne tak preto sú to slovania lebo sú bielomongolci . Supiš
dnes, 08:49,  Tých plodov z iných najmä južných krajín , ktorých zopar sa dalo skôr nedalo kupiť na...
dnes, 08:33,  https://www.youtube.com/watch?v=L2UCRNldC3s
dnes, 08:31,  Už len ide o to,čo je vlastne potrava v jeho dome. Je to kladná energia praktizovania viery...
dnes, 08:30,  Zastaviť okupáciu Ukrajiny a vraždenie Ukrajincov na území Ukrajiny môžu jedine maximálne...
dnes, 08:24,  1/4 https://www.youtube.com/watch?v=Q_58zIAPPSc 2/4...
dnes, 07:55,  Z pravdy sa netreba spovedať. Pravdu treba prijať.
dnes, 07:54,  Kristus nazval klamárov a pokrytcov hadmi a bláznami. Veriaci zvolil ešte mierne slovo.
dnes, 07:48,  ty ako veriaci nazveš niekoho špinou a vôbec ti to nevadí, lebo sa z toho...
dnes, 07:47,  Keď som to prvý krát ochutnal, zdalo sa to ako ovocie z inej planéty. Nemohol sa toho...
dnes, 07:35,  Aspoň vidíme ako pôsobí ruská propaganda na slovensku....
dnes, 07:21,  je to špina ruska putinova a ešte aj šmejd.......do basy zavrieť to teľa!!!!
dnes, 07:02,  "Ak by sa vyhlásil dobrý dôkaz pre posmrtný život - horlivo by som si ho preveril; ale...
dnes, 06:57,  ardzun je šmejd.....tfuj tajbl*23*23*23*23
dnes, 06:56,  dutý ardzun je špina ....no toto?*10*10*10*10
dnes, 05:07,  trolov treba ladovat s lopatou po hlave, aby nekrívali*03*03*03*03
dnes, 05:04,  ardzun je zas vo svojom tupom ošiali*03*03*03*03...... ardzun ardzun vykrucaj, vykrucaj, len...
dnes, 03:44,  94. Přátelství s Putinem i státní mocí Klub měl být přísně apolitický, hlavním...
dnes, 03:40,  349. kasafran ,aj teraz si pripravujem podklady na pozajtra . ale inak si kontrolujem kapital pre...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nehovor hop, ani keď preskočíš. Najprv sa pozri, do čoho si skočil.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(155 749 bytes in 0,610 seconds)