Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Prekliatia, zakliatia, odkliatia, počarovania atď.

28
reakcií
19378
prečítaní
Tému 1. augusta 2011, 09:58 založil Ranexill.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 09:58 avatar
Téma o tomto bude iste zaujímavá, a tak dopredu upozorňujem skeptikov či iných ateistov a komunistov, aby mi sem svoje vyjadrenia ani nepridávali, nezaujímajú ma, nech si založia vlastnú tému, kde možu niečo popierať(aha nikdy nefungujú pokial niekto niečo neda)..
Mnoho ľudom sa vyskytne v životoch niečo zvláštne, čo im znemožní racionálne odovodniť povahu a zdroj ich nejasného a neželateľneho pocitu alebo udalostí v živote, ktoré sa vždy opakujú, akonáhle sa snažia zmeniť čosi čo sa týka predmetu kliatby.
V praxi to vyzerá tak, že ak vás niekto v nenávisti počastoval nejakými slovami plnými zla, aké len nenávisť nesie, tak sa možu stať vo vás samých programom, ktorý tieto slová napĺňa a vyzeráte ako blbec, ktorý si sám strojí smolu za smolou.
Príklad, niekto povie niečo ohľadom peňazí, aby ste ich nikdy nemali a vy ako robot sa vždy v nesprávnom čase rozhodnete kúpit čosi , čo hoci je aj veľmi výhodné bude neskor nepredatelné, keďze zrazu ako naschval, tuto vec kúpi ďalsich 300 ľudí a zákaznikov je len 5. Skrátka javí sa to ako spleť nekončiacich náhod vedúcich vždy k nezdaru v oblasti finančnej. Ak sa to týka zdravia, podobne. Časté sú veci okolo potencie u mužov trebárs, alebo o láske trebárs, kde si človek začne hladať úplne nevhodné partnerky , o ktoré by predtým neoprel ani "hrdzavý bicykel"..
Takže uvítam, akékolvek linky, návrhy, príbehy, riekanky, je mi jedno čo, lebo téma je to zaujímavá a pre vačšinu ľudí iba oblasť sci-fi.
Prekliat sa dá všetko. Dokonca je možné z vás vyrobiť i niekoho, kto nikdy sám sebou nebude, ale účel je vždy jasný. Ide o odstraňovanie konkurencie z cesty nenávistnému človeku, ktorý sám zvyčajne je tiež obeťou inej kliatby a reťazeniu takto postihnutých ľudí niet konca, pokiaľ to niekto nezlomí.
Ľudia v svojich silných túžbach dokážu divné veci, veru, dokážu preniesť svoje priania na diaľky, zasiahnuť inú ľudskú bytosť a podriadiť ich svojmu slovu, či skresliť jeho schopnosť vnímania, alebo deštruovať život soka...
Takže príbehy a rady čakám
Súhlasí luke85, Aninka


2.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 10:39 avatar
Toto som nasiel, ze staci urobit na odklaitie, ale či to stačí ani srnky netušia.
eldhwen.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

majomajo muž
   1. 8. 2011, 10:40 avatar
No Nadja povedala že aj ateisti sú veriaci, tak ti píšem......  Tipujem že to správanie môžu mimozemšťania, lebo vyvetlenie, že existuje náhoda, že existujú povahové typy, že existuje genetika s ktorou nesieme v sebe predurčenosť na isté reakcie je strašne neromantické a nezáhadné...... 


5.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 11:14 avatar
Tradícia má svoje dovody, ktoré rozum nepozná. Povery si ľudia nevymysleli náhodou. Vznikli postupne pod tlakom istých udlostí. Sú pozostatkom milionov skúseností a prastarej múdrosti. Slúžili na objavenie najmenej nebezpečnej cesty džungľou možnych pravdepodobností. Už zo zásady by sme nemali mudrostamia tradíciami opovrhovať, aj keď sa jedna o neracionalne veci.
Súhlasí luke85, Aninka


4.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:11 avatar
no napr. jeden zo spôsobov ochrany pre zlými ľuďmi -pred urieknutím je NEOČAKÁVAŤ ža nás niekto začaruje, uriekne apod., treba vyhnať túto myšlienku zo seba , pretože každý má prirodzenú "imunitu" proti rôznym negatívnym vplyvom. Podvedomie sa NEMÁ nastaviť - naladiť na na vlnu "nepriateľa". tak isto si človek rozčuľovaním - pri dráždivom podnete , si privolá na seba negatívnu energiu...pretože vedomá či nevedomá práca nepriateľa , či energ. vampíra , závistlivca a pod., nadobúda svoj účinok - pretože rozčúlenému/nahnevanému sa oslabuje jeho energetické pole a tým umožňuje zlu preniknúť do neho.
treba sa okrem iného vyhýbať nepríjemným ľuďom v akejkoľvek forme a ako sa hovorí ľudovo "občas sa treba urobiť "neviditeľným"...nepútať na seba pozornosť ľudí, ktorí sú škodliví ,negatívni, nepotrební a nezaujímaví.
...........
dnes som už spomenula zrkadlový efekt, ..tiež pomáha zapálenie sviečky postavenej na okraj stolu. sadnúť si na druhú stranu, uvoľniť sa a 10 minút sa do sviečky pozerať. Špinavá energia prechádza ohňom..je to cudzia energia, a špina vyhorí. Späť energiu prijímame v čistejšej forme a organmizmus pocíti uvoľnenie. Je intímna záležitosť...treba byť pri tom skoncentrovaný - sám.
Súhlasí Ranexill


7.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 11:40 avatar
Onya pri tomto ide o chemicky vplyv v prvom rade. je znamy fakt, ze stresove hormony mimo ine suvisia aj s produkciou istych prchavych latok podobnych feromonom, ktoré sa siria vokol takehot cloveka. Su to chemicke informacie prenasane vzduchom a nemozes ich nevdychnut a nereflektovat na ne. To ta automaticky prehodi na vlnu utocníka a si ejho. Potom uz len dostanes po nosnej vlne, ktorá vznikla takymto spojením informacie na podvedpomych urovniych, tkroé sa neskor prejavia ako rozbalene spory s atomovym odpadom-trebars. Takze ochrana ktoru si uviedla sa da brat len ako snaha o chranu.


9.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:48 avatar
to s už cíti človek ako sa má správať pri možnom "ohrození".čiže prevetnívne je dobre byť "pripraveným a neočakávať,.....netvrdím že to funguje 100 % ,..ale je aspom nastavený čiastočne neprijímať zlo. ..ja sa vlastne ani nečudujem , ak niektorí ľudia sa zdajú byť neprístupný, vedia isto prečo ..neotvárajú sa len tak hocikomu , vzďaľujú sa a chránia si očný kontakt ).totižto poznáš, že úmyslené urieknutie má oveľa väčšie následky a ťažko sa ho dá zbaviť.


23.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 15:05 avatar
Ano, vies ze pod hrozbou statia sa nesmel nik faraonovi pozriet do očí? Nik ho nesmel potiahnut za bradu trebars a iné pikosky , ktoré suvisia s nehmatatelnym univerzom.
Súhlasí luke85, Aninka, Ónya


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:39 avatar
no a vie sa, že negatívna energia je dobre zmyvateľná TEĆÚCOU vodou --sprchovanie sa nezdá, ale je to zbavenie sa negatívnej energie -špiny)..Odstrániť urieknutie je možné aj tak - opäť jeden zo spôsobov/,,že človeku blízka osoba postaví na hlavu hrnček s vodou a leje do neho roztavený vosk . Ak je ten človek urieknutý, vosk tvorí uzle, ..a ak urieknutie odchádza , vosk sa vo vode začína rovnomerne roztiekať.
...
napr. človek môže pocítiť, že sa s ním niečo "deje"..ak nájde pri vchode bytu, domu nejaký predmet .pod rohožkou, ktoré sa tam len tak "objavily"..treba ich posypať soľou a zbaviť sa ich. Vyzametať celý byt.
Nezdá sa to, ale absolutne sa nedoporučuje ľutovať niekoho...na to si treba dať veľký pozor. Pretože ten nešťastný či chorý, berie energiu --prenáša utrpenie, súcit, smútok ..a je nutno si pri chorých, zúfalých a trpiacich vytvoriť pevné energetické pole - vysokú energetickú úroveň, vtedy "odskakuje" prienik zlej energie. treba v to veriť a nepripustiť si opak.
Súhlasí Aninka


8.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 11:42 avatar
Ja poznam z liecitelskej praxe fakt s odpadovou energiou. Chyta sa hlavne na malicku a na hrane ruky. Ak si jej schytala viacej, tak zapalovacom ked prejdes po hrane ruky tak ohen ani nepocitis, pokial tu odpadovu energiu nespalis.
Súhlasí Ónya


10.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:50 avatar
tak toto vyskúšam .. 


11.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   1. 8. 2011, 11:51 avatar
Na malíčku na hrane ruky???!!!!!!!A ja som si myslel, že niekde pri bode G.     


12.
označiť príspevok

Ónya žena
   1. 8. 2011, 11:51 avatar
počúvaj..ale práve ty by si mal mať vytvorený ten silný energetický obal , práve kvôli preniknutiu tej nečistoty od iných.


13.
označiť príspevok

cumel30,1111 žena
   1. 8. 2011, 11:53 avatar
Ja?Alebo cumel?


15.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:05 avatar
Onya nejde o prienik, ale o to, ze je to ako kyselina od votrelca. Berie to energie zivotu prospesne . Podobne jak nejake plesnou zasiahnute jablko moze znicit dalsie.
Súhlasí luke85


14.
označiť príspevok

pupuš muž
   1. 8. 2011, 12:04 avatar
...sa som počul,že u niektorých ľudí sa tá energia sústreďuje na vrchole hklavy...v oblasti čakry...treba opalovať nie sviečkou,ale autogénom...   


16.
označiť príspevok

blueevil
   1. 8. 2011, 12:32 avatar
helar2.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk treba povedat aj to že ked niekto zneuživa energiu na zle učely, vrati sa to vždy tristonasobne nielen v buducom živote, utočnik samozrejme ju nemože použivat donekonečna, postupne sa vyčerpava a sam energeticky chradne a môže prist o rozum, ochoriet
Súhlasí Ranexill, trinity, luke85


17.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:35 avatar
Aspon ty vies o com je rec, okrem zopar ludi...


18.
označiť príspevok

carybdeida
   1. 8. 2011, 12:50 avatar
Wow, to už bude aspoň 20. ranexilova téma o tom istom.
Súhlasí  ×


19.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 12:53 avatar
Ano , nebavia ma temy o holych babach, aj tak ste povacsine tlste 
Súhlasí luke85


20.
označiť príspevok

pupuš muž
   1. 8. 2011, 14:03 avatar
Ranex...chápem..100 kilový blondiak s modrými očami..atletickou postavou a vyberanými spôsobmi si môže dovoliť posudzovať...  
Súhlasí šidlo


21.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 14:44 avatar
Aj hitler ich pouzil na svoje ciele a pritom bol čierny.
Súhlasí luke85


22.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 14:47 avatar
AK už nič iné, tato tema mi dala veľa, pochopil som jednu časť komplikovanej skladačky, ktroá sa ukrýva v druhu clovek-v karmickej rovine ktoru predstavuje skupina a účasť v nej.
Potkani, na pohlad take odporne zvery maju hierarchiu. Majú svojho kráľa a maju aj uplnú lúzu, ktorá sluzi ich skupinovemu prezitiu. Lúzu posielaju ako ochutnávačov na novo objavené žradlo. Potom ked to jedlo zožerie čakaju niekoľko dní či sa neotravil ten ich vyvolený pokusný králik.
Aj ludska spolocnsot funguje takym sposobom.
Súhlasí luke85


24.
označiť príspevok

Aninka žena
   1. 8. 2011, 19:11 avatar
PRÍBEHY ZO ZÁMKU (9): kliatba grófa Pálfyho
Zuzka rozpravkarka, Poviedky,

Zachvela sa v jeho náručí, zaplakala, píšťalka jej vypadla z rúk – a premenila sa na páva. Pohla krídlami, akoby chcela vzlietnuť. No on ju držal, pevne, tuho, nadarmo sa zmietala…

Nuž premenila sa aj na divú húsku… Tmavozelenú, s ligotavými pruhmi na hlave.

Ani tú nepustil.

rozpravkarka2.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


25.
označiť príspevok

Aninka žena
   1. 8. 2011, 19:16 avatar
viac o prekliatí v linku.


26.
označiť príspevok

Ranexill muž
   1. 8. 2011, 20:57 avatar
Je pekné zit zivot ktorý je snom
Súhlasí luke85


27.
označiť príspevok

fedra1994 žena
   11. 8. 2011, 11:21 avatar
ahoj ak by ste chcely niekedy pomoct s porobenim alebo prekliatim poznam jednu velmi dobru vesticu s banskej stiavnice velmi mi pomohla ak chcete viac info piste na email fedra1994@azet.sk alebo zavolajte na cislo tej vestice:0456912393 a 0903438980 zavolajte jej urcite vam pomoze


29.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 8. 2011, 12:37 avatar
aké pekné od teba že sa snažíš touto cestou len tak znenazdajky pomôcť.. ..si si istá že pomoc potrebujeme ?   


28.
označiť príspevok

majomajo muž
   11. 8. 2011, 11:23 avatar
Tak sa jej opýtaj kedy bude u nás dobre...... 
Súhlasí Ónya
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:12,  Rusi sú najhorší zo všetkých. Nemci , Španieli, Francúzi nepáchajú také zverstvá, ako...
dnes, 09:11,  To záleží na Rusoch, na ktoré mestá si ich vyprovokujú.
dnes, 07:47,  Havran, kedy si priznáš, že Rusko je agresor a napadlo Ukrajinu? Napadlo nevinných ľudí a...
dnes, 04:42,  havrane....ludia ako ty stale skodia slovensku. Niekedy mam pocit, že si konecne prisiel na aký...
dnes, 03:42,  Celý svet okrem teba vie, čo je komunizmus za zlú špinu. Si v nej namočený až po uši ty...
včera, 22:17,  qwert si úbožiak s vymetenou hlavičkou a zaslepeným zrakom a neuvedomuješ si , že taký...
včera, 22:11,  Fotón prosím ťa nebuď trápny. Niekoľko krát som povedal , že komunizmus a asi okrem teba...
včera, 20:01,  najhorsie je, že takýto ako havran este stale mutia , neviem čo ocakavaju...žeby navrat tých...
včera, 19:09,  Havran, zrejme ešte pozoruješ posledné kŕče komunizmu, ktoré na slovensku dožívajú. Asi...
včera, 19:03,  S tým človekom nemá zmysel sa baviť. Už vôbec nie o matematike, fyzike geometrii a pod.....
včera, 17:18,  Mne sa tam žiadny obrázok nezobrazil.
včera, 17:04,  Ciže ak by si ty bol americkým prezidentom, nariadil by si zhodenie vodíkových bomb na Rusko...
včera, 16:56,  chren, tu to máš znázornené na obrázku čo som hovoril :...
včera, 16:45,  Hmmm, asi by to chcelo znázornenie na obrázku, takto neviem presne čo máš na mysli....
včera, 16:44,  Chren, máš doma malý a veľký uhlomer ? Ak áno, tak si sprav priamky trebárs k 70 stupnu na...
včera, 15:21,  Fotón ako si na to prišiel , že národ môže byť zlý? Nesúvisí to s podmienkami do...
včera, 15:20,  Neviem, kto je to zmatkovič.
včera, 15:14,  Fotón keby sa zvrátila demokracia , ktorú nzvrátil ani Fico, tak by národ slovenský...
včera, 11:00,  J.Tull... Ty si tu robíš z ľudí len srandu. Ale tvoj skutočný názor, postoj je tomuto...
včera, 10:34,  Čo ma po tom....
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Veľa čítaj, píš, premýšľaj, aby si sa vedel vyjadriť až budeš chcieť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(103 776 bytes in 0,189 seconds)