Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Prečo tak z ničoho nič v 1989 ...

13
reakcií
2716
prečítaní
Tému 11. augusta 2017, 04:21 založil Peťo.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Peťo muž
   11. 8. 2017, 04:21 avatar
Spýtam sa vás ludia a možno mi budete vedieť odpovedať .
Po nežnej revolúcií sa prečo z ničoho nič zjavili vtedajší "lídri" ktorích nikto predtým nepoznal ?
Kto podporoval finančne tíchto ludí ?
Študenti si jedného dňa povedali ,že toto a toto sa nám nepáči , ideme štrajkovať a režim sa dobrovolne vzdá ? V Číne nežnú revolúciu rozprášili a to doslova . Tak sa zdržte oblbujúcich komentárov .

2.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   11. 8. 2017, 06:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

4.
označiť príspevok

J.Tull
   12. 8. 2017, 14:33 avatar
Mil@níčko, niekedy na začiatku 90. rokov sa objavila správička o vyhostení dvoch občanov českej republiky z akejsi rozvojovej krajiny... stali sa tam nežiadúcimi osobami pre podporu protivládnych nepokojov... boli členmi "Freedom house" a v 89. stáli na čele študentov - boli spoluorganizátormi akcie na "Deň študentstva"... žeby náhoda? kto odklonil čelo sprievodu na nepovolenú trasu... ? ...ako sa dostali správa o zabití študenta "okamžite" do celého sveta?
Súhlasí Peťo

3.
označiť príspevok

Drobček1
   11. 8. 2017, 08:43 avatar
veru nemecké autá sú bezpečné - zatiaľ sa pri ich havarii každý politik bezpečne zabil

5.
označiť príspevok

J.Tull
   12. 8. 2017, 14:49 avatar
Mil@níčko, kesha1, sta2rky... aký bol trend ekonomiky „Západu“ pred pádom „Východu“... ekonomika bola na vzostupe, stagnovala, klesala...? ...aký bol vplyv rozpadu „Východného bloku“ na ekonomiku „Západu“?

6.
označiť príspevok

J.Tull
   12. 8. 2017, 15:30 avatar
kesha1, len si k tomu nenapísal ani mäkké "f"...

7.
označiť príspevok

Drobček1
   12. 8. 2017, 16:45 avatar
5 - ty si bol veľmi rýchla spermia keď si si tak jebol hlavičku že ti následky ostali naveky

8.
označiť príspevok

Nadja žena
   12. 8. 2017, 19:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

9.
označiť príspevok

havran
   12. 8. 2017, 19:56 avatar
kesha1 - skús to bližšie osvetliť ako ŠTB konšpirovalo- mám to chápať, že celú revolúciu 98 manažovala ŠTB?

10.
označiť príspevok

havran
   12. 8. 2017, 19:58 avatar
samozrejme mal so napísať 89

11.
označiť príspevok

ranexil muž
   12. 8. 2017, 22:09 avatar
Ak ide o revolúcie, tak sa vždy nájde ktosi, kto ju nerobil, ale čakal na príležitosť zažiariť.
Áno videli sme Budaja nie Mečiara, či satan Klausa.
Dokonca aj ten disident prezident sa zjavil, keď valov bol ukazany.
Nikomu neveriť je základ .hehe.

12.
označiť príspevok

havran
   12. 8. 2017, 22:15 avatar
ranexil- prešiel si na veselú nôtu. No to nie sú osobnosti, ktoré história bude uvádzať ako tých, čo spoločnosť posunuli dopredu.

13.
označiť príspevok

ranexil muž
   12. 8. 2017, 22:32 avatar
Kamarát Havran.., ani nás nie. Ani nás..

14.
označiť príspevok

ranexil muž
   12. 8. 2017, 22:34 avatar
Ale snáď sme zostali sami sebou.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:26,  A sakra, ten dátum mi akosi ušiel*56
dnes, 20:25,  Chorvátsko vyhralo nad Brazíliou.
dnes, 20:24,  Aj to je možné.
dnes, 20:12,  No veď to, ale možno ich tam majú 150 a nepriateľa takto zmiatol...
dnes, 20:03,  Asi by nemal. Nepřítel naslouchá.
dnes, 19:48,  A tieto počty zbraní prezrádzať môžeš?
dnes, 19:44,  Ľudia si bohužiaľ predstavujú slobodu slova ako handru, ktorou môžem utrieť, ktorú...
dnes, 19:37,  Mám k vyjadreniu "SVOJICH NÁZOROV" tiež svoj názor. Áno, nech si ľudia svoj...
dnes, 19:28,  ahoj, táto noc bude asi adrenalín.
dnes, 19:27,  Všade tma. Iba keď sa pozriem cez termovíziu, vyzerá to lepšie. Inak zatiaľ kľud. Obec...
dnes, 19:19,  Riadenie štátu je ešte zložitejšia vec, než VTR.
dnes, 19:14,  Nie len ty si zvedavý, ale aj nepriateľ. Ty si vážne padnutý na hlavu.
dnes, 19:11,  Iba ak by si chcel kopanec do hlavy. Z frontovej línie je prísne zakázané zverejňovať...
dnes, 19:09,  Pozoruhodná debata. Lenže sami dobre viete, že už len slovo demokracia znamená vláda...
dnes, 19:06,  Keby som nemal vo výbave pripojenie na Starlink, tak sa ani sem nedopíšem.
dnes, 18:52,  Teraz je tu mizerné počasie. Zima a sychravo. Všade napadnutý sneh. Vojaci sú vybavení...
dnes, 18:38,  To bolo 5 rokov dozadu..ale aj tak, by si sa chytal za hlavu, čo to je za exota......
dnes, 18:32,  Nemaluj čerta na stenu
dnes, 18:24,  Ja tu žijem s dvomi originál Rusmi, ktorý sú tu cca 2 roky. A dosť podrobne mi vysvetlili...
dnes, 18:09,  No RF, čo k tomu dodať... Ak nás má zachrániť (podľa tvojich slov) Rusko, asi je načase...
neprehliadnite
vyhľadávanie

Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(67 252 bytes in 0,528 seconds)