Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Prečo sa v Rusku neoslavuje 17. september ako Deň víťazstva nad Poľskom?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4
reakcií
248
prečítaní
Tému 17. septembra 2019, 15:43 založil ardun.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

ardun muž
   17. 9. 2019, 15:43 avatar
Rubrika: Ako dedovia bojovali s Hitlerom!!!!!!!

Sovietsky tankista si spolu so svojím priateľom z Wehrmachtu rozprávajú historky o boji s poľským uchvatiteľom!!!!!!!

(1. septembra 1939 zaútočil na Poľsko Hitler zo západu a 17. septembra 1939 Stalin z východu)

V roku 1939, 17. septembra 600 000 vojakov Červenej armády, približne 4000 tankov, 5500 diel a 2000 lietadiel prekročilo hranice s Poľskom (veď ako všetci dobre viete hranice s rajom Slovanov nikde nekončia)

Rozdelenie Poľska 28. septembra 1939 uzavreli Sovietsky Zväz a Nemecko podpísaním zmluvy o priateľstve a dodatočným protokolom o nových hraniciach.

Sovieti sa na dobytom území správali rovnako kruto ako vojaci Wermachtu - známy je tzv. katyňský masaker.

Pri stretnutí obidvoch okupačných armád nemeckí vojaci rozdávali sovietskym vojakom letáky, ktorými ich vítali na poľskom území.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   17. 9. 2019, 21:05 avatar
Osvietený nenávidí Rusko.  

3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 9. 2019, 21:11 avatar
Osvietenemu by malo konecne dojst ze je jedno koho nenavidi svetu vladne Vladimír Vladimírovič Putin.

4.
označiť príspevok

ardun muž
   19. 9. 2019, 14:58 avatar
Thomas Anderson článok je o ZSSR čo ti zrejme uniklo . Koho návidíš a nenávidíš mi je šuma fuk

5.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   19. 9. 2019, 15:19 avatar
Poliaci sú ti srdečne ukradnutí. Zaťahuješ ich do svojej nenávistnej kampane proti Rusom.  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:49,  JA hovorím o hýbateľovi, ktorý už nie je schopný hýbať ;)
dnes, 10:31,  EnaXnaY, lenže život zanecháva stopy, ktoré ovplyvňujú budúcnosť a dokonca i smrť ju...
dnes, 10:10,  Strašne by som bola rada, keby mi niekto pomohol lepšie sa orientovať v politike. Z...
dnes, 09:58,  Ja som sa naučila piecť ako 9 ročná, to len tak. :-) Chi Pre svojho manžela budem piecť...
dnes, 09:47,  P.S: A to som vám napiekla 2 plechy koláčov: jeden s mrveničkou, kysnutý, s marhuľami a...
dnes, 09:33,  Zase ma bude celý deň bolieť bruško, vy... :-) au
dnes, 09:32,  Veď vy ste mi tu ogrcali blahoželanie! Mám to tu ja s vami ešte veľa tvrdej práce. A to som...
dnes, 09:30,  Vy, zvery, ale sa to tu dobre zvrhlo, a čo ja tu mám teraz upratať tento chaos!? Bohatstvo!...
dnes, 09:19,  milé štátne urádničky, síce kreslá máte pohodlné, lenže Vianoce tento rok nemusíte...
dnes, 06:11,  prosím vás
dnes, 06:09,  pani upratovačka, keď upratujete kanceláriu, doneste mi makovník v mikrotenovom sáčku...
dnes, 06:07,  nechajme ľudí súťažiť, vyhrať chce aj dobrý aj zlý človek, viete o tom, že xxl balenia...
včera, 23:32,  Je to len o tom, že sj máte svoj preklad. .. Slovo nazarejský prekladal p. Roháček,...
včera, 23:13,  Xixi. .. *03
včera, 23:12,  Djjaro, ja neprijímam ekuménu, ale zas ani neodcudzuje , že sú rôzne zbory. .. lebo po páde...
včera, 22:30,  18, .... na Slovensku po Slovensky!!! Výraz - Nazaretský je správny! Ešte som nepočul...
včera, 22:28,  2, ..... a má to aj pokračovanie. Potom na sklonku časov prišli tí, čo vedia predlžovať...
včera, 22:18,  4, .... len je zaujímavé, že vám to nebránilo prijať a osvojiť si nerozumné, nebiblické...
včera, 22:13,  5, ..... viac: na stránke: CONSTANTÍNUS MAGNUS ........
včera, 22:07,  Viktor Orbán vystoupil jako jediný politik proti plánu EU na zrušení České státní...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(58 267 bytes in 0,197 seconds)