Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Prečo Rusi lietajú s TU-95 pri "hraniciach" NATO?

5
reakcií
1221
prečítaní
Tému 1. marca 2015, 23:48 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   1. 3. 2015, 23:48 avatar
Pod týmto názvom som dostal e-mail od priateľa s takouto odpoveďou:
"Vysvetlil mi to kamoš, letecký technik, ex-ČSĽA, dnes technik ASR pre NATO.
Moderné stíhačky NATO (F-35, F-37, JAS-39), ktoré dnes strážia vzdušný priestor sú vysoko pretechnizované stroje, ktoré sú pôvodne určené na americký štýl boja mimo vlastného územia – krátke výpady z mobilných základní – lietadlových lodí.
Nie sú to obranné stíhačky/bombardéry, aké má Rusko, ktoré sú určené na obranu vlastnej krajiny (inak tento diametrálny rozdiel je v celých armádach USA vs. Rusko, USA má tanky, útočné rakety, lietadlové lode, Rusko má zatiaľ neprekonateľný protivzdušný systém (S-200 až S-400, x-druhov kaťuší) a obranný raketový globálny systém - mobilný).
Motory takýchto útočných lietadiel stoja cca 500 miliónov USD za kus a ich reálna výdrž sa pohybuje v stovkách letových hodín (sú určené na niekoľko výpadových útokov z lietadlovej lode a potom šup do smetí, lebo vojna "bola vyhratá".

A teraz ideme k meritu veci: Rusi vyšlú svoje "medvede", najhlučnejšie lietadlá na hliadkový let - "srandisti" vzlietnu a po 20. minútach pristanú. Takáto situácia sa opakuje aj dvakrát denne. Po troch týždňoch je 5 motorov stíhačiek NATO v šrote - 2,5 miliardy USD hore komínom (+ náklady na prevádzku, údržbu, servis,....)
Takže zatiaľ čo tu štekajúci konšpirátori alá Procházková a spol. vidia ruské útoky, Rusi sa smejú na tom, ako mesačne s nákladmi pár sto tisíc USD (prevádzka takmer nezničiteľných turbovrtuľových TU-95) pripravia NATO o približne 3,5 miliardy USD - samozrejme aj s naším podielom...
Aj o tom to je..."!!!
Súhlasí bystrik

3.
označiť príspevok

bystrik muž
   2. 3. 2015, 08:13 avatar
Keď to povedal Usrael, tak to tak musí byť, veď ako ináč by to bolo... 

4.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   2. 3. 2015, 19:19 avatar
Mas napicu kamaratov!!!!!!!!!!

5.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   2. 3. 2015, 19:21 avatar
Kasafran...opis pofidernych majlov...od akoze kamaratov.....tvoj zivot je bohaty    

2.
označiť príspevok

Spokojny
   2. 3. 2015, 04:21 avatar
Dobreee

6.
označiť príspevok

Kasafran
   2. 3. 2015, 19:50 avatar
(5) Romanko,
dávam Ti za pravdu a zároveň Ťa ubezpečujem, že môj život je aj vďaka mojim kamarátom zrej podstatne zaujímavejší, plodnejší a bohatší od Tvojho, ktorého obraz som si mal možnosť vytvoriť z Tvojich "duchaplných" reakcií...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:03,  Ty si písal že nemaš občanství EU súdruh a Haag je v Anglicku
dnes, 17:02,  Tvoju hlavu už zaplavenu maš už len ostatok EU *13*13*13
dnes, 16:59,  Títo sú to. Lebo treba zakázať interupcie a do škôlok slavobránou pozvať osýpky a iné...
dnes, 16:59,  nechajme Europu zaplaviť moslimami a premeniť na eurábiu
dnes, 16:58,  Edo ty si priznal že nemáš slovenské občianstvo, ja mám ved si za zánik Slovenska
dnes, 16:57,  Ved ty chceš aby bola Europa zaplavená moslimami a tým islamizovaná
dnes, 16:56,  Presne V Malmo migranti páchajú obrovskú kriminalitu...
dnes, 16:56,  Alebo elektrický koterec pre Hokejiss by stačila aj zvieracia kazajka lebo on ako jediný nemá...
dnes, 16:53,  obkolesme sa betonovým plotom......
dnes, 16:51,  to zaleži od ludi či sa stanu krestanmi.....reinkarnacia nie je o kresťanstve.....
dnes, 16:48,  chudaci švedi ako to len môžu prežiť ??? Nechapem *13*13*13 Imigranti zakladajú hnutie...
dnes, 16:46,  Hoax: Útok muslimů na procesí v Seville *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 Dnes se...
dnes, 16:44,  Ano presne tak na ruskej stranke euroarabia to naozaj tak vypadá ultras hovnomet *13*13*13...
dnes, 16:43,  Presne Edo chudáci švédi -...
dnes, 16:42,  Je to pravidlo fyziky. ....Vieš to na základe údajov a prvkov, ktoré obsahuje systém....
dnes, 16:42,  Ešte daj Malmo a video a bubaka a sputnika *13*13*13
dnes, 16:41,  Veď práve z 2 vracaju na zakladnu školu keby si bol v prvom ideš do materskej škôlky
dnes, 16:41,  Tak tak Edo v Malmo streľby, výbuchy, čo tebe sfetovancovi chýba aj u nás :)
dnes, 16:40,  Europa sa premení na Eurábiu
dnes, 16:40,  Hlúpi Rimania vpustili na svoje územie migrantov, my nemusíme opakovať rovnakú chybu
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(55 927 bytes in 0,756 seconds)