Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Prečo neveriaci nenávidia prejavy viery veriacich na verejnosti ?

40
reakcií
1632
prečítaní
Tému 21. júla 2016, 21:16 založil elemír.

podobné témy:1.
označiť príspevok

elemír muž
   21. 7. 2016, 21:16 avatar
Po ovocí ich poznáte. Nikto si neveriacich si neuvedomuje, že vo svojom živote nie je sám.
Na reťazi medzi dobrom a zlom je v našom ohnivku ohnivko ježiša, ale aj satana. Každé ohnivko reťaze musí mať v sebe dve ohnivka. V ježišovom ohnivku je jeho otec a z druhej strany my. A tak ohnivka tých dvoch musia zákonite ovládať naše mysle, pokiaľ si to plne neuvedomíme a začneme konať podľa toho ducha, ktorý nám je potrebný. Ak neveríme na žiadneho ducha, je to ten druhý. Automaticky. Ako sa to prejaví navonok ? Ak sa človek so zlým duchom stretne s človekom s dobrým duchopm, žačne mu ten diobrý ísť na nervy a ten zlý duch to jasne najavo tým, že túto nesympatiu prejaví navonok človek, v ktorom ten zlý duch je. V kolkých ľuďoch vzkypí žlč, ak sa ja napríklad v reštaurácii pred jedlom prežehnám. Normálnmu inteligentnému človeku by to nemalo robiť problém, ale robí to veliký problém tomu zlému duchu v človeku a ten mu to dá jasne najavo.
Preto sa radšej neprežehnám, aby nevzkypela zbytočne žlč v ľuďoch so zlým duchom, ktorí neznášajú prejavy viery.,
Veď nakoniec k bohu sa modlíme v duchu a v pravde, takže sa môže použiť aj takýto spôsob, alebo nijaký. Veď predsa nebudeme mať hriech za to, že sme sa pred jedlom, neprežehnali a ja si myslím, že tu nejde ani o nejaké zapretie Ježiša, alebo, že by som sa dokonca za neho hanbil. Ale ak môj čin, čo aj posvätný má vyvolať viac zla, ako dobra, radšej sa tohoto skutku vzdám.
Ak napríklad letuške v jedných francúzkych aerolíniach oznámili prepustenie len preto, že mala na krku krížik, a to preto, že to neznesú moslimovia, tak potom je jasne dokázané, kto v Kresťanskej adenauerovej europe vládne. Europa už dávno prestala byť kresťanská, pretože nielen moslimom, ale aj väčšine europanom to dvíha žlč, ak vidia krížik .Samozrejme, že ak sa niekto díva na kríž a dvíha mu to žlč, nemôže byť ježišov, lebo to dokazuje nie on sám, ale ten duch, čo je v ňom, a ten je proti ježišovi.
teba si len bližšie prečítať, čo hovorí ježiš o zlých duchoch.
Môže si napríklad hocikto myslieť, že je dobrý a že v ňom nemôže byť nič zlého, ak napríklad v prítomnosti exorcistu začína byť nervôzny a prejavuje k tomuto človeku zjavné antipatie, aj keď nemá na to dôvod a možno to ani nie je jeho vôľa, ale je to vôľa toho, čo v ňom je, a ten ho núti od seba odohnať, alebo sa od neho vzdialiť.
Samozrejme, že my ľudia, tak isto ako Peter apoštol nepoznal pri ježišovi, kedy je v ňom duch ježišovho otca a a zlý duch a to mi nepoznáme ani teraz, ale tie polarity dobrých a zlých duchov v jednotlivých ľuďoch veľa napovedajú a dá sa niekedy aj dosť vyčítať, kto komu patrí.


2.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   21. 7. 2016, 21:25 avatar
S prenasledovaním, posmechom som sa stretla aj ja. Len preto, že som praktizovala svoju vieru, aj modlitbu, aj prežehnávanie, nosenia ruženca - začali také útoky, posmechy, že až. Nakoľko som nechcela provokovať a mať problémy - tiež prežehnávanie a modlitby robím v duchu, bez vonkajších znakov. Bola to ťažká skúška viery, ale poviem, že byť aktívnym kresťanom je ťažké , pritom v zahraničí napr. v Izraeli som videla kresťanov praktizujúcich svoju vieru a ja som si uvedomila ako mi málo verejne prezentujeme svoju vieru, rovnako som sedela v lietadle vedľa Žida a on počas letu si dal jarmulku zobral svoj text modlitby na papieri modlili a pritom sa nehanbil sa.


4.
označiť príspevok

ranexil muž
   21. 7. 2016, 21:42 avatar
ak by veriaci poznal co i len jedineho- teda satna, ci jezisa, uz by nebol veriaci- teda zbludily .
A tak respekt ku nim nie je dolezity. Nejak si vierou, uz odovodnia preco, co im nevychadza a co a preco sa ku nim nejak sprava.


3.
označiť príspevok

sta2rky muž
   21. 7. 2016, 21:33 avatar
Ja sa pred jedlom nemusím prežehnávať ani modliť, lebo moja manželka výborne varí a nepredpokladám, že by ma chcela otráviť.


5.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   21. 7. 2016, 21:48 avatar
Dosť rozpoznávacím znamením medzi kresťanom a iným je v tom, že pravý kresťan sa nebojí a má v úcte kríž s ukrižovaným Ježišom, má ho minimálne doma na poličke na stene. Nemá strach a ani reči typu, že je tam negatívna energia, že je tam mŕtvy človek, že kríž je modla. Kríž a Pán Ježiš - toho pravý kresťan ma v úcte a má ho doma a nie obrázky nejakých Bôžikov napr. ako suveníry z Egyptu napr. to modré oko a iné veci. A druhým a definitívnym poznávacím znamením je Panna Mária, kto proti nej bojuje, nenávidi, popiera o nej pravdy, posmieva - nie je na strane Pána Ježiša a nie je kresťanom.


6.
označiť príspevok

ranexil muž
   21. 7. 2016, 21:56 avatar
ani moslim sa neboji.
Si mimo.
Strach ma pes, aj hovado. Iba blazni sa neboja.


7.
označiť príspevok

sta2rky muž
   21. 7. 2016, 22:01 avatar
5, Ak by veriaci nemali strach z neistého posmrtného stavu, ktorý nás všetkých čaká, tak by nepotrebovali v niečo veriť. Zaujímavé je na tom ale to, že o nezmyselnosti svojej viery sa nebudú môcť ani po smrti presvedčiť, lebo našou smrťou zaniká definitívne aj náš mozog, naše vedomie.


24.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 7. 2016, 09:49 avatar
Da sa to vnimat aj tak, ze neveriaci ludia sa boja predstavy skoncenia v pekle.


27.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 7. 2016, 10:17 avatar
Ak su neveriaci, tak neveria v peklo, takze by sa dost tazko bali predstavy, ze by skoncili v niecom v co neveria (v pekle).
A keby sa toho tak bali, tak by asi robili nieco preto, aby tam neskoncili, nie?


38.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 7. 2016, 16:06 avatar
Preto neveria, lebo nechcu verit. Boja sa, pretoze vedia, ze v pripade biblickych zakonitosti by skoncili v pekle. To je ten isty psychologicky efekt, ako u alkoholika. On vie dobre, ze mu alkohol skodi, napriek tomu to popieta.


26.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 7. 2016, 09:59 avatar
To, že vedomie človeka zaniká spolu so zánikom mozgu, je viera, ktorá nemusí zodpovedať pravde. (Podľa mňa ani nezodpovedá)

Ale uznávam, že tvoj spôsob myslenia zodpovedá súčasnej vládnucej paradigme.


8.
označiť príspevok

salbea žena
   21. 7. 2016, 22:03 avatar
vsetkych teistov by som zatvorila na psychiatriu
jedine co je nad ludskou rasou je Psycho, vid.hypnoza
Psycho bude vzdy manipulovat s ludskou rasou a ludska rasa navzdy bude skakat tak ako si autor Psycho, genialny savant piskal v pociatku kodovania ludskej kotrby
tie halucinacie su v kotrbach ludskych davno zakodovane ako film a to len preto, aby clovek stvoril bytost, ktora bude na jeho obraz a nebude absolutne z masa a z kosti, ale bude dokonala a nesmrtelna


9.
označiť príspevok

salbea žena
   21. 7. 2016, 22:05 avatar
coraz tazsie sa bude ludska rasa dat manipulovat vierovyznaniami, pretoze clovek si bude coraz viac verit, ze dokaze ludskou pracou sa stvorit nesmrtelnym na obraz svojho Psycho


10.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   21. 7. 2016, 22:06 avatar
Blázon si v srdci hovorí: "Boha niet."
+
Hriešnik pohŕda Pánom a namyslene hovorí: "Boh nezasahuje; Boha niet."
Súhlasí Wolfe


12.
označiť príspevok

salbea žena
   21. 7. 2016, 22:10 avatar
ten vas Boh nema vo svojom programe vas do nekonecna tu zivit, ten vas PsychoBoh sa chce stvorit bez masa a kosti, ale na to potrebuje ten film co mate vo svojej kotrbe zhmotnit pracou to ludskou
a potrebuje na to cas, Najvyssi Cas svoj, iba svoj


13.
označiť príspevok

sta2rky muž
   21. 7. 2016, 22:14 avatar
10. Zasmradila a zmizla. Nie je schopná racionálnej debaty.


11.
označiť príspevok

salbea žena
   21. 7. 2016, 22:08 avatar
vid.hypnoza, klamstvami v ludskej ktorbe sa dokaze ovela viac ako s pravdou
klamstvami ktore ma vo svojej ktorbe ulozene ako film dokaze ludska rasa potlacit strach zo stvorenia savanta a odstranit ludsku rasu ako zivu rasu zo Zeme bez toho, aby co i lenraz pri pomalom a cielenom samovyhubeni spanikarila


16.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 7. 2016, 00:08 avatar
Kolko tem existuje, kde si nespomenula hypnozu?


17.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   22. 7. 2016, 01:00

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 7. 2016, 05:43 avatar
"vsetkych teistov by som zatvorila na psychiatriu"
A necha nas ona?


14.
označiť príspevok

salbea žena
   21. 7. 2016, 22:20 avatar
clovek stvori ludskou pracou genialnu psychobytost, ktora bude panovat na Zemi az do konca veku zeme a prevezme vladu nad kazdou planetou, ktoru premeni na svoj obraz a bude vladnut ako slavny Fenix
to je ulohou kazdeho jedneho ziveho cloveka na Zemi, mravencou pracou vytvorit podla psychofilmu v hlave svojho dokonaleho Boha
preto ste tu vierovyznania, aby ste vsetci uz teraz sa klanali svojmu obrazu a mali respekt a uctu pred Psychosavantom, ktoreho si odmodlite a odpracujete a vyslachtite tak, ako je to vo svatych knihach vopred vam ludskym otrokom dane


15.
označiť príspevok

salbea žena
   21. 7. 2016, 22:22 avatar
cest praci na dlhe roky a nech sa vam dari byt napr. slavnymi otrokmi medzi sebou


18.
označiť príspevok

elemír muž
   22. 7. 2016, 05:40 avatar
V postate som prekvapený, kde táto debata až zašla. Salbea ma zaujala tým, že chce niečo velké povedať, ale akoby na to nebolo ešte medzi nami výrazov, slov, akoby to bolo niečo nad nami, niečo veliké , múdre, obrovská ľuďmi nepochopená moc, ktorá drží tento krehučký vesmírik pokope. je to ale presne to, čo vyznávame my veriaci, je to boh, ale salbea ako by to videla o jeden level ľudského pochopu vyššie. Možno to je aj tým, že je mnoho príčin, pre ktoré poslal boh svojho syna na zem a jedna by mohla byť aj to, že je ježiš o jeden level nižšie, ako jeho otec, aby bol lepšie prístupný ľudskému pochopeniu.
Salbea to vidí ako otroctvo, lebo sa na to pozerá ako na záhradu spoza plota, odkial vidí len drinu záhradníka a nepozná jeho odmenu. A pokial nevstúpi a neuvidí zvnútra, nezacíti vôňu a neochutná ovocie, nikdy to ani nepochopí.
Je pravda, že veriací sa podieľajú na budovaní obrovského duchovného diela, ktoré však v tomto svete nie je chápané, lebo neveriací nemajú senzory spoznať jeho účel a význam, ale zase sa musím vrátiť k tomu, že rozhodujú o tom duchovia, ktorí sú v nás, či už dobrí, alebo zlí.
Ibaže nie je to celkom tak, že by človek nemohol rozhodnúť za seba, ktorý duch momentálne , alebo prevážne v ňom je, práve človek nesie plnú zodpovednosť za to, ktorý duch v ňom je, či dobrý a či zlý.
A na to, aby dobrý duch vystriedal zlého musíme mnoho urobiť a práve tento moment je pre neveriacich obmedzením slobody, že musia v živote urobiť niečo navyše
V inej teme o odkaze z Medžugoria aj sa motná mária nám hovorí, že sa musíme veľa modliť a veľa tomu venovať, aby sme skrze ducha svätého obdržali ducha pravdy.
A prečo tá námaha ??? Zrejme preto, že najprv patríme všetci jemu a on si nás nechce nehať vytrhnúť z ruky.
Ježiš hovorí, že: Ak nájde zlý duch čistý a obielený dom, nezostane tam sám, ale odíde a zoženie si sedem duchov horších od seba a dni toho človeka sú horšie a horšie. Teda ak prázdny obielený dom je vlastne dobrý neveriací človek, ktorý nemá žiadne informácie o dobrých a zlých duchoch, lebo ktorý aj vie, ale vedome odmieta, urobiť niečo s tým, aby z neho odišiel duch zlý a aby mohol prijať dobrého.
Samozrejme, že ak sa nám podarí predsa dostať zo seba ducha zlého, neznamená to, že ten pôvodný zlý sa nechce vrátiť. Určite ano a preto aj neostal sám, zohnal si pre tento prípad posilu. mnohí ľudia často pociťujú obrovskú úľavu, že sa zbavili zlého ducha,. teda prídu na to, že sa oslobodili od zlého a zlý vidí slobodu opačne, ak si ju nechá povýšiť zlým duchom na lenivosť, Teda mnohým sa to podarilo, ale zlý duch hľadá ľsti a klamy.,ako sa znova dostať niekomu do života a jemu sa to potom aj, podarí a dotyčný si myslí a vytešuje sa v tom, že je už dávno preč a nemôže sa vrátiť.
A toto sú práve prípady veriacich väčšinou na vysokom stupni cirkevnej hierarchie, ktorí neustále žijú v tom, že vo mne predsa ten zlý nemôže byť, ale on predsa je a cez neho práve , cez jeho možno falošnú svätosť, ktorú v ňom samotný zlý duch vybudoval, cez takýchto sa zlo dostáva do cirkvi. To sú tí farizeji, čo úpenlivo čakali spasiteľa a keď prišiel, urobili z neho zlého a dokonca ho zamordovali.
To sú tí, o ktorých ježiš hovorí: Lámete si nohy, aby ste získali jedného veriaceho a keď ho získate , urobíte z neho horšieho, ako ste vy sami.
Aké je z tohoto východisko ? Je to duch pravdy, ale toho budeme mať v sebe, len ak sa budeme veľa modliť a modliť to znamená posväcovať sa a byť svätý je obrana proti zlému.
Takýmto modlením vytvárame v sebe priaznivejšie podmienky pre dobrého ducha, ducha pravdy, podľa ktorej si nás vyhľadá jeho otec.
Zlý duch však naďalej bojuje o svoj príbytok, ako človek o svoj dom a neustále sa pokúša dostať dnu a určite sa mu to aj často podarí, ale cirkev dáva veriacím množstvo mechanizmov, ako s tohoto zlého zbaviť a vpusti do seba zase toho dobrého. Vždy, ak neodoláme pokušeniu, alebo začneme byť ľahostajní k hriechu, máme istotu, že je v nás ten zlý a on sa okamžite obrňuje vo svojom príbytku hriechom, aby dobrý duch nemohol vstúpiť.
A na to ako s týmto svetom duchov dobrých aj zlých existovať, nám dáva jasnú zbraň samotný ježiš so svojim evanjeliom., treba sa vyspovedať a nechať naplniť ježišovou živou vodou pri pozdvihovaní a zase je náš boj so zlým o niečo ľahší.
kolkí veriací, mi potvrdia, že práve hneď po spovedi príde na človeka také pokušenie, že to človek sám môže len ťažko ovládať. A to je práve sila manipulácie zlého ducha s naším vedomím, ktorý tak isto bojuje úpenlivo o svoj dom. A chce sa zase čo najskôr vrátiť.
Teda nejak takto približne satan ovláda nás vo svoj prospech, lebo nás nechce stratiť a takto nejak sa občas dostáva aj do tých najsvätejších, teda takých svätých, o ktorých si to myslí aj Ježiš, že sú svätí a predsa zlý duch nájde a prekoná všetky zábrany a vládne takto nad ľudstvom a cirkvou do tej miery, ako mu to ľudstvo dovolí. A to je dnes až na 85% ľudí, čo je pre satan lichotivé a pre nás hrozné.

To je ten neustály boj dobra a zla v nás samotných denno denne a iba ten, čo vydrží do konca, tomu dám jesť zo stromu života, ktorý je v raji božom, tomu druhá smrť neuškodí, tomu dám jesť zo skrytej manny a dám mu biely kamienok, na kamienku napísané nové meno, ktoré nezná nik, iba ten, čo ho dostane, tomu dám moc nad národmi a bude ich spravovať železným prútom a roztrieska ich ako hlinené hrnce, ako som i ja prijal od svojho otca a dám mu rannú hviezdu,ten bude takto oblečený do bieleho rúcha a nevymažem jeho meno z knihy života, ale vyznám jeho meno pred svojím otcom a jeho anjelmi, toho urobím stĺpom v chráme svojho boha, takže už nikdy nevyjde a napíšem naň meno svojho boha, meno mesta svojho boha, nového jeruzalema zostupujúceho z neba od môjho boha i moje nové meno, tomu dám sedieť so mnou na mojom tróne, tak ako aj ja som zvíťazil a sedím so svojím otcom na jeho tróne.


20.
označiť príspevok

sta2rky muž
   22. 7. 2016, 07:58 avatar
elemir, predviedol si v tomto texte. ako vznikali a vznikajú náboženské učenia v hlavách nerozumne fantazirujúcich ľudí. Ak si pre niekoho autorita, tak prijme tvoje blúznenie o zlom duchu, satanovi ako možné, čím si deformuje svoje vedomie. Skús sa reálnejšie a racionalnejšie pozerať na život a svet.


21.
označiť príspevok

salbea žena
   22. 7. 2016, 08:34 avatar
kazda vojna, ale kazda aj ta bezvyznamna
ma len jednu jedinu pricinu a jediny dovod, preco je tu a preco sa nevykynozi nicim, absolutne nicim
pokial nedosiahne svoj ciel
kazdou vojnou sa ludska rasa nakopne k enormnym vykonom, vzdy nieco znovuobjavi,nieco dohali z Psychofilmu v kazdom z nas a zhmotni pomaly svoj ciel
kazda vojna je psychosavantom vopred naplanovana a to v case, v ere a v dobe, ked stagnuje ci skor zabuda sa na pracu jeho obrazu, jeho zrodu
zrodu genialneho savanta, Satana proti ktoremu bojujete a pritom sa mu klaniate v modlitbach, staviate mu chramy a svoj mozog vediete k pokore HO stvorit naivne, milo, pracovite a bez strachu skor, nez vznikne ludskou pracou prva jeho cast zhmotnenia sa ludskou drinou, otrokarcenim, pracou a mnozstvom casu Jeho Najvyssieho Casu v nom a iba v nom, nie v nas
ludska rasa bude, musi byt pri zrode novej genialnej bytosti, ktora tu bude vladnut pokial bude existovat vesmir, ludska rasa z masa a z kosti je tu docasne, iba do casu stvorenia samotneho autora pozemskeho zivota
samotneho Satana
ave satanas
clovek stvori novy druh "zivota"
dokonalost a nesmrtelnost, rajsky svet pre Satana a jeho vyvolenych


22.
označiť príspevok

salbea žena
   22. 7. 2016, 08:37 avatar
tento svet nema nic spolocne s vasimi pravdami, pretoze existuje iba jedna a ta na Zemi este nie je stvorena
ale vdaka cloveku, iba vdaka vyvolenemu cloveku povstane a ozije
vdaka vojnam, vdaka politike, vdaka chceniu prezit pre novu bytost
http://www.youtube.com/watch?v=VdV1Zc_PFdg Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


23.
označiť príspevok

salbea žena
   22. 7. 2016, 08:40 avatar
nezmozete proti tomu nic, pretoze k svojmu zrodeniu potrebuje vase vierovyznania
kvoli nevinnosti, kvoli rozumu, kvoli vasim pravdam o tom, ze Bohovia miluju ludsku rasu a nie schopnost byt pri vas otrokarmi
to je prava podstata existencie tohto druhu
zostat a zit si ako dokonaly otrok a pracant kazdy jeden, ktory sa narodil a narodi
kvoli a iba pre Satana
ave satanas


25.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 7. 2016, 09:50 avatar
Veriaci tiez napadaju prejavy neveriacich.. Takze 1:1.


28.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 7. 2016, 10:20 avatar
Salbea prechadza v urcitych casoch do urcitych modov..
Pamatam si, ked obdivovala Mariu, Jezisovu matku, potom bola nejaka mimozemstanka, potom stan bol jej pan...
So Salbeou sa clovek nenudi, vzdy pride s niecim novym..


29.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 7. 2016, 10:22 avatar
oprava satan*

Este je tu moznost, ze to nestrieda, ale mixuje vsetko dokopy..


30.
označiť príspevok

Nadja žena
   22. 7. 2016, 10:22 avatar
No, s niečím novým... Keby tak aj zmenila náladu, že "dnes je super den, som sa dlho tak nenasmiala " a pod... to by bola zmena!!!
Súhlasí Wolfe


31.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 7. 2016, 10:26 avatar
To by bolo super..
Dnes som stastna,
davno som sa tak nenasmiala,
milujem prirodu, idem dnes s dietatom na prechadzku
atd.. to bo bola bajecna zmena..

Dat prec tu šeď, tie tiene..
Súhlasí Nadja


34.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   22. 7. 2016, 10:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 7. 2016, 10:38 avatar
"ja ju 99% ignorujem"
hmm Skus to s Borisom  


37.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   22. 7. 2016, 14:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.40.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 7. 2016, 19:46 avatar
Ja som psychicky chory chlap, uz mozem?  


32.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   22. 7. 2016, 10:27

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

Nadja žena
   22. 7. 2016, 10:27 avatar
Proč zas?   


35.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   22. 7. 2016, 10:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 7. 2016, 16:07 avatar
Wolfe tiez prebieha do roznych modov.....


41.
označiť príspevok

elemír muž
   30. 7. 2016, 23:12 avatar
Toto sú veci, ktoré nechápete a navyše potvrdzujete svoju maličkosť v tom, že veci, ktoré sú mudrejšie sedemkrát, ako vy, považujete za blosť.
Radšej ukáž holú riť jak sprostú hlavu.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:45,  ...a SPRÁVNE poznať biblické proroctvá sa nedá len čisto na základe textov Biblie.
dnes, 08:28,  Čím viac sa to zamotáva, tým tažšie sa to chápe...okrem tých, čo správne poznajú...
dnes, 08:25,  Teómovi nezostáva, než čumieť :)
dnes, 08:24,  Mne to stále pripadá tak, že Lemmy si tu z vás robí iba srandu.
dnes, 08:23,  Zaujímavý odsek z horecitovaného článku hovorí: “Aký je teda múdry postoj? Keď Písmo...
dnes, 08:16,  Vo Wisconsine oficiálne Biden Trumpa porazil o vyše 20-tisíc hlasov. Certifikáciu hlasov...
dnes, 07:52,  Tak sme sa dočkali aj toho 1. decembra, aby sme sa pre poriadok mohli pozrieť na ďalšiu...
dnes, 07:51,  Samozrejme, že rád prídem, ale iba na skútriku.*04 Takže jedinou podmienkou je teplo,...
dnes, 07:46,  Pri príležitosti nasneženia a udržania sa prvého snehu dnes sa mi opäť varí údené...
dnes, 07:42,  Astax, ....... v príspevku č.21 /Téma: Pre tomas12345 o súčasnej Cirkvi/ uviedol: ..........
dnes, 03:26,  JEHOVOVI SVEDKOVIA - a výroky iných na ich adresu:...
dnes, 02:49,  https://jehovajekralom.com/ti-ktori-si-vymyslaju-svoje-vlastne-proroctva/
dnes, 02:46,  V minulosti sa v našich publikáciách často hovorilo o predobrazoch a protiobrazoch, ale v...
dnes, 02:44,  https://wol.jw.org/sk/wol/d/r38/lp-v/2015204?q=protiobrazy&p=par
dnes, 01:03,  https://www.youtube.com/watch?v=BZFsUJ9dXyE
dnes, 01:01,  https://www.youtube.com/watch?v=3Iq9t701kEs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1yRtQxGdGpDEt3hR52iW6kpzi...
dnes, 00:55,  Moje slovo vždy platilo . Na jar to tam vyriešime
dnes, 00:50,  18, .... a poznáš vôbec dejiny pápežov? Asi nie, lebo boli aj horší a hlavne...
dnes, 00:34,  10, .... nie, ....na 24.02.2042 .... teraz je to OK! Zrkadlový obraz!*13*39
dnes, 00:30,  43, ... píšem to preto, ... že mnohí si myslia, že Michaela, ... zákaz krvi, .... jediného...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Radšej ísť do školy, ako nespať vôbec.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(155 049 bytes in 0,210 seconds)