Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Prečo musela Clintonová prehrať a prečo to isté čaká aj Fica?

10
reakcií
1786
prečítaní
Tému 27. februára 2017, 23:03 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 2. 2017, 23:03 avatar
Prečo musela Clintonová prehrať a prečo to isté čaká aj Fica?
Washington/Bratislava 12. februára 2017

Clintonová musela prehrať, lebo sa o tom rozhodlo na najvyššej úrovni globálneho riadenia planéty, ktorú repre- zentujú najinteligentnejší predstavitelia najbohatších rodinných klanov, najvyššie postavení štátnici najväčších štátov (napr. Rusko, Čína) a ďalší štátnici, ktorí sa svojou inteligenciou a štátnickou múdrosťou tam dopracovali - hlavne Putin, ale aj Zeman, Orban a iní a taktiež ľudia s vysoko nadpriemernou inteligenciou, ktorí nemusia byť majetní, ale sú schopní formovať informačné polia ovplyvňujúce verejnú mienku (napr. špičkoví politológovia, vedci...
Doteraz nástrojom presadzovania záujmov globálnych elít boli USA, v súčasnosti však zákonite ustupujú zo svojej dominantnej pozície a centrum moci sa presúva na východ - hlavne do Číny a Ruska. Rusko malo byť podľa pôvodných zámerov oslabené a ovládnuté kvôli surovinovému bohatstvu, avšak nestalo sa tak a aj vďaka Putinovi sa Rusko stalo svetovou veľmocou č. 1, ktorá začína dominovať na medziná- rodnej scéne. Putin vystúpil na absolútny vrchol globálneho riadenia planéty a stal sa veľmi rešpektovaným globálnym hráčom najvyššej extratriedy. Tí, čo predstavujú vrchol globál- neho riadenia planéty sa teda nazývajú globálnymi hráčmi. Aj keď globálni hráči majú rôzne a často krát aj protichodné záujmy, vzájomne sa rešpektujú a ich najvyššou prioritou v súčasnosti je nedopustiť globálny konflikt, ktorý by bol zničujúci pre celú planétu. To znamená, že na tejto najvyššej úrovni sa prijímajú tie najdôležitejšie rozhodnutia. Vystúpiť na túto úroveň môže hocikto, kto má vysoko nadpriemernú inteligenciu, vie čítať znamenia doby a predvídať budúce cesty civilizačného napredovania a v tomto duchu aj pôsobiť.
Globálni hráči, aj keď sa nepoznajú, pri vzájomných stretnutiach alebo komunikácii na diaľku rýchlo zistia, že „patria k sebe“ a takisto rýchlo odhalia tých, čo by sa radi zaradili medzi špičky, ale na to nemajú (napr. náš prezident Kiska alebo premiér Fico), lebo vysielajú o tom jasné signály. Takíto „nepodarení“ politici majú teda zavreté dvere pre vstup do najvyššej globálnej politiky a jedná sa s nimi síce zdvorilo, oni však zostávajú iba v polohe poskokov.
K absolútnej špičke sa vypracoval Trump, a preto globálne elity sa ho rozhodli podporiť ako svojho kandidáta na prezidenta. Totiž, ak by bolo vyhralo zaslepené mocou sorošovské krídlo NWO (New World Order) s Hillary Clintonovou, tak by sme sa celosvetovému konfliktu s takmer absolútnou istotou neboli vyhli. Sorošovci predstavujú nižšiu úroveň riadenia, avšak nárokovali si tú najvyššiu, a tak museli byť odstavení, a teraz už len spievajú svoju labutiu pieseň. Tento postupný úpadok sorošovcov sa prejaví aj celosvetovo, teda aj na Slovensku a ich agenda NWO, ktorá je implementovaná aj do ideológie postmoderny v politike, kultúre, umení, filozofii, postupne prestane byť účinná a pôjde dolu vodou spolu aj so svojím „sociálnym inžinierstvom“ (LGBTI, gender, rodová ideológia)“ a riadenou islamizáciou.
Situácia vo svete bola veľmi kritická a zrelá na nekontrolo- vateľný výbuch. Trump musel vyhrať stoj čo stoj ! Samotná podpora Trumpa len zo strany globálnych elít však bola na jeho víťazstvo nepostačujúca. Preto bolo potrebné získať podporu národa. Rozbehli sa veľké modlitbové kampane, čím došlo k aktivizácii kresťanov, ktorí sa aktívne zúčastnili volieb a stal sa „zázrak“ - Trump vyhral.
Démonické sily zla, ktoré na viditeľnej úrovni reprezentuje Soroš, Clintonovi, Bushovci a ďalší sa však nezmierili s porážkou, stále útočia a chcú Trumpa odstrániť, ale dostávajú jeden úder za druhým. Soroš sa začal hrať na boha a dostal po nose. Obviňujú Putina, že on zavinil Trumpovo víťazstvo, a majú v podstate aj pravdu, lebo bez Putina by nebolo ani Trumpa. Tí globálni hráči a sily, ktoré nie sú kresťanské a ktoré vyzdvihli Trumpa sa musia voľky-nevoľky zmieriť s tým, že Trump bude hrať nielen podľa ich nôt, ale aj podľa svojich v zmysle pretláčania záujmov amerického národa a podpory kresťanstva.
Róbert Fico spolu s Merkelovou nasadli na odchádzajúci sorošovský vlak aj s fašistickou agendou NWO, v mene ktorej začali boj za záchranu EÚ pomocou inštalácie oligarchicko-fašistických režimov tak v Nemecku ako aj na Slovensku. Fašizmus = diktát moci nadnárodnej a domácej oligarchie cez im podriadenú a skorumpovanú politickú a štátnu moc a ich byrokratický aparát.
Vo svojej nenávisti voči Kotlebovi sa Fico chytil do soro- šovskej pasce nastavenej Žitňanskou v podobe inkvizičnej novely zákonov o boji s extrémizmom, zriadil trestné komando na ochranu oligarchicko-korupčného režimu a zastrašovanie obyvateľstva. Tým sa definitívne odstavil v očiach slovenskej verejnosti a zároveň aj v očiach globálnych hráčov, a to nielen tým, že zavádza teror v boji so slobodou slova a prejavu, ale zosmiešňuje sa aj svojou hlúpou kritikou Brexitu a inými nepodarenými krokmi.
Tento krát mu už jeho manipulačné schopnosti, ktorými ohlu- puje národ, nepomôžu a jednoznačne prehrá tak s Mariánom Kotlebom, ktorý je pronárodný, prokresťanský a zároveň nepodkupný a nevydierateľný, ako aj s Richardom Sulíkom, ktorý keď zistil, že liberalizmus speje ku globálnemu fašizmu, sa ho zriekol a začal sa prikláňať ku konzervativizmu. Celkom reálna v budúcnosti je preto aj spolupráca Kotlebu so Sulíkom. V dohľadnej dobe dôjde zároveň k štiepeniu napriek celým politickým spektrom, teda aj v štandardných prooligarchických stranách na dve platformy: oligarchickú a demokratickú. Už teraz je jasné, že víťazom bude demokratická platforma.
Tiež bude dôležité, aby Slovensko nepremeškalo čas, kedy bude treba rozvinúť širokú spoluprácu s Ruskom, čo nás môže zachrániť v prípade islamizácie Západnej Európy. Maďarsko to už robí s plnou razanciou (návšteva Putina v Maďarsku je veľmi výrečným signálom). Viktor Orbán je štátnik najvyššieho kalibru a vyslal nedávno ďalší zreteľný signál, že je globálnym hráčom vyššej extratriedy, keď vyhlásil, že globálno-liberálna koncepcia vo svetovej politike končí. Žiaľ, Ficova inteligencia nepostačuje ani len na to, aby si vôbec uvedomil, že existuje aj niečo také, ako najvyššia globálna politika a už vonkoncom na to, aby tam aj prerazil, ako to dokázal okrem Orbána aj český prezident Zeman, ktorý má vynikajúce renomé v Číne, u Putina aj Trumpa a iných globálnych hráčov.

Ing. Peter Kohút, CSc.


2.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   27. 2. 2017, 23:14 avatar
Kohút zakikiríkal.


3.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 2. 2017, 23:21 avatar
Mil@níčko,
a zobudil Ťa už pred polnocou! A porozumel si mu aspoň trošku...?


4.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   27. 2. 2017, 23:25 avatar
keby si bol profík ako ja,tak tento článok by si skrátil do troch viet, skús to nabudúce a budeš mať u mňa doživotný rešpekt !!!!!!!!!!!!!
Súhlasí gabriel pb


5.
označiť príspevok

Jondos muž
   28. 2. 2017, 19:44 avatar
najlepší bol obama.


6.
označiť príspevok

Aranjes žena
   28. 2. 2017, 19:57 avatar
...srandista )) ...Zeman je lepší
http://www.youtube.com/watch?v=jb3Vo1JpsqA Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

 


7.
označiť príspevok

Dvvesa žena
   28. 2. 2017, 20:54 avatar
idol senilných alkoholikov


8.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 2. 2017, 21:14 avatar
Dwesa,
to len tak "od boku" konštatuješ, alebo "exaktne" diagnostikuješ pod vplyvom jedného zo svojich už dlhodobejšie užívaných narkotík...?


9.
označiť príspevok

gabriel pb
   1. 3. 2017, 10:53 avatar
veľa ľudí sa nazdáva politici nám dajú najesť a dajú napiť postavia nám dom, čo nie je možné im je možné Ježišovi Kristovi Nazaretskému, modliš sa doma, ty čo hladuješ, ty čo si smädný? ak nie mal by si sa pomodliť, to je cesta ku dostatku, modliť sa hovoriť čo Ti chýba a prípadne spievať.. je cesta

nespechejtedorakve.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

gabriel pb
   1. 3. 2017, 10:53 avatar


11.
označiť príspevok

Kasafran
   1. 3. 2017, 17:09 avatar
Gabriel pb,
keďže už dávnejšie na tomto DF vystupuješ pod "ochranou" archanjela Gabriela predpokladám, že sa navzájom nielen dobre "poznáte", ale si aj navzájom dobre "rozumiete"...
Preto ma v súvislosti s Tvojím príspevkom č. 9 napadlo, aby som Ťa požiadal o skúšku pevnosti vášho vzťahu. Požiadaj ho, aby na Teba od dnešnej polnoci, t. j. od začiatku zajtrajška 2. marca 2017 dohliadol, ako dlho vydržíš žiť pri úprimnej modlitbe k Ježišovi bez vody a chleba (bez akéhokoľvek pozemského nápoja a jedla). Ja ho následne požiadam, aby mi prezradil, aká dlhá bola Tvoju výdrž do momentu, keď Ťa musel na svojich krídlach preniesť k rajskej bráne stráženej sv. Petrom. Dúfam, že tak spraví práve na MDŽ...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:46,  preco reagujes na mna ? kto je peter67, lemmy, ty mas nejaku paranoju ?
dnes, 11:44,  A tebe z toho vyšla hlúposť, že im chcem celibát zobrať? Táraš nehorázne bludy o mne....
dnes, 11:44,  Shagara, čítam čo je tam čierne na bielom: „A počul som počet označených:...
dnes, 11:42,  A ešte 18. Aké prehľadné.
dnes, 11:42,  Veď sa pýtam na príspevky č. 2 a č. 4.
dnes, 11:26,  kde mi ich odstranil ? v tejto teme som sa ani nevyjadroval....
dnes, 11:25,  Ahoj, s týmto e-shopom konkrétne skúsesnoti nemám, ale môžem ti odporúčiť obchody...
dnes, 11:24,  pises, ze celibat , okrem katolikov nikoho nezaujima....to je klamstvo......takze aj ty klames ?
dnes, 11:22,  Nehádžte perly sviniam, prečo ti admin odstránil príspevky č. 2 a č. 4?
dnes, 11:20,  Kodino musia byť bohovia, keď majú toľkých ctiteľov. Neustále sa tu objaví nejaký...
dnes, 11:20,  Ahoj, ja vždy proteíny a ostatné doplnky výživy dopĺňam zo záhrady. Čerstvé, žiadna...
dnes, 11:19,  Prečo tak často klameš? Cituj ma!
dnes, 11:18,  Ahoj, ja vždy proteíny a ostatné doplnky výživy objednávam z e-shopu Myprotein. Mám s nimi...
dnes, 11:18,  Alebo preto, že držal aj ich šéfa pod papučou :)
dnes, 11:15,  Mohol ich vyhnať len preto, že bol ich šéf ;)
dnes, 11:12,  Je písané, že Kristus vyháňal démonov, nehovoril posadnutým poznajte pravdu, modlite sa,...
dnes, 11:11,  a chcel by si ho zobrat katolickym knazom :(
dnes, 11:10,  Nesťažujem sa na celibát.
dnes, 11:09,  vieme to dobre o tebe Lemmy :)
dnes, 11:08,  Dobrý deň. moja otázka je zrejme jasná podľa názvu témy. Teda ako vlastne vy ženy dávate...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žial, dnes je doba, kedy byť hlúpym prináša väčšiu pravdepodobnosť profesionáleho úspechu, ako byť múdrym.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(74 938 bytes in 0,205 seconds)