Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Preco je Rusko v KURZE? nepametate r.68?

7
reakcií
542
prečítaní
Tému 9. septembra 2017, 12:48 založil ranexil.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
17. 01. 2020
55
27. 02. 2015
7
23. 08. 2011
12
09. 07. 2009
144

1.
označiť príspevok

ranexil muž
   9. 9. 2017, 12:48 avatar
Ja som obycajna luza. Ani na pocitaci neviem, nechapem windovs a pod. , ale kedze mam uz nejake tie roky, tak viem, ze chamrad ruska nas okupovala od r. 68 az do r. 90( mozno viac ci menej), co je naozaj dlha doba.
mama mi kedysi kupila bicykel ukraina, pricom k ceskoslovenskemu bicyklu nebolo mozne sa dostat, kedze okupanti sa nich vyvazali a nam davali na oplatku toto hovno.
Dnes vsade citam a vidim, ako ludia fajcia to 12 centimetrove hovado Putinovi.
Pytam sa sam seba, ci im nejebe? Ale asi nie, ked tu je aj nejaky hodchleba s jeho stranou, ktory zas miluje nemcov.
Asi tam nikdy nebol, hlavne v posratom vych. nemecku. Dalsi hnoji, co sa hraju na zachrancov, ale tiez nas len okupovali a vykradali.
Jediní, ktori nas neokupovali boli amici.
Ale situacia sa meni a tak sa tu uz zacinaju zahovnovavat.
Vy banda slovenska, kedze ja som tiez slovako madar, co po madarsky nevie, som z vas hlboko znechuteny!
Nasilnici zvycajne uvadzaju ako argument znasilnenia fakt, ze dotycna pojebana a znasilnena si to pytala.
Mozno klamu.., ale preco to hovoria zhodne vsetci??
Asi preto, ze nik neznasilni spatnu mrochtu, ale vykladnu skrinu na svoju vaginu.
A tak ma napada, ze sme stat KURVA.
Cakame, kto nas pojebe a kto zaplati. Aked nezaplati zacneme kricat, ze nas znasilnili.
A nase vrchol-hlavy, ako Fico, ci Kiska iste nie su to, coby kurva ukazovala. Jedine tak v hajzli na splachnutie, tak su skaredi.
Jaj ludia. Ja sem opat nepridem snad polroka, lebo tiez slapem pre jednu firmu, ktora podvadza na daniach stat, mna tym padom tiez, ale do ruky mi da budelar.
A tak ako spravna kurva drzim picu a nemo trpim, ze ma jebe pes.
A vy vsetci ste uz psy.
Pekny vikend, mili slovaci.

2.
označiť príspevok

-era- muž
   9. 9. 2017, 12:52 avatar
Dobre si to napísal, ale otázka je načo? :-)
Tým sa nič nezmení.

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 9. 2017, 12:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

4.
označiť príspevok

ardzun muž
   9. 9. 2017, 13:23

6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   9. 9. 2017, 13:39

7.
označiť príspevok

ardzun muž
   9. 9. 2017, 14:40

8.
označiť príspevok

ranexil muž
   9. 9. 2017, 14:58 avatar
Kotleba hlupy nie je. Aj merkelova ma jeho skolu.
Dvaja hajzli, co prave pre IQ co maju vas jebu do riti.

5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   9. 9. 2017, 13:29 avatar
Osvietený, veď ty si riadny hlupák. Vieš, prečo išli na server V kontakte? Lebo na Slovensku sú idioti, ktorí ich nahlasovali, až došlo k tomu, že im Facebook zrušil účty. Neviem, čo by si ty spravil, keby tebe zrušil Facebook všetky účty, aké by si mal u nich. Akú inú, relevantnú, službu sociálnej siete by si využil?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:26,  Nejdem prvý raz do nemocnice, len teraz sa mi to značne zhoršilo, stratil som pamäť. Robím...
dnes, 05:23,  Nespal som celú noc, už som zažil, že som nespal 48 hodín.
dnes, 05:21,  Osvietený to preháňa vytváraním množstva balastu.
dnes, 05:21,  “Čo sa týka prítomnosti nášho Pána Ježiša Krista a času, keď k nemu budeme...
dnes, 05:18,  Môj milovaný syn Miško spáchal samovraždu. Ja s tým denne bojujem.
dnes, 05:18,  Nikomu neprajem počúvať cudzie hlasy, ktoré sa robia v mozgu.
dnes, 05:17,  Trpím silnou depresiou, porucha osobnosti, schizofrénia vážneho poškodenia.
dnes, 05:16,  Veď aj tu píšem svoje pocity, aj tie invektívy sú moje pocity, myšlienky, ktorých sa chcem...
dnes, 05:14,  Som psychicky úplne na dne. Ambulantne sa to nedá liečiť. Oni ma potrebujú sledovať 24...
dnes, 05:14,  314. Lemmy, ak sa potrebuješ niekedy vyrozprávat/ vypísat. tak to normálne napíš . namiesto...
dnes, 05:13,  Mobily: 0948 255 355 a 0907 550 790.
dnes, 05:13,  Budem v nemocnici celé 2 mesiace, možno viac, záleží od poisťovne Dôvera.
dnes, 05:10,  313. sme dohodnutí, ty sa dáš dokopy a ja ti pomozem s tvojou zbierkou .
dnes, 05:09,  Nespal som celú noc, mám silné výčitky svedomia.
dnes, 05:08,  8. 7. 2020 už budem ráno o 8.00 h na príjme.
dnes, 05:07,  Spolieham sa na to, že sa z krízy nejako dostanem.
dnes, 05:07,  310. ak uvidím nejakú pozitívnu zmenu , prispejem ti aj na tvoju zbierku . aj ked ja tieto...
dnes, 05:03,  309. dobry plán .nech ti pomozu . *19
dnes, 05:00,  102. mentálnym zobrákom si ho nazyval lebo vytahoval tvojho mrtveho syna , ty chybné nazory ....
dnes, 04:59,  Idem si to teraz liečiť.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Neplač ty dievča pre neho, nájdi si chlapca iného.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(58 463 bytes in 0,183 seconds)