Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Prečo bol a je stále potrebný štátny prevrat na Slovensku?

9
reakcií
754
prečítaní
Tému 28. marca 2018, 09:19 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 3. 2018, 09:19 avatar
Prečo bol a je stále potrebný štátny prevrat na Slovensku?

Soroš patrí len k obslužnej elite korporátnych sionfašistov-globalistov, skutočnej vlády sveta za oponou.
Slúžia im všetky takzvané štandardné politické strany, ktoré založili a ovládajú cez slobodomurárske lóže a pre ilúziu demokracie spolu s korporátnymi médiami hrajú hru na ľavicu a pravicu.
Môžu si deliť a rozkrádať štátny rozpočet, tunelovať eurofondy v prípade, ak sú poslušné nariadeniam Bruselu. Ako bonus majú beztrestnosť a cítia sa ako skutoční mafiánski bosovia. Vtedy hra na demokraciu ide ako po masle...
Ale stačí najmenší náznak odporu a neposlušnosti, ako to urobil Fico s "utečencami" a "Istambulským dohovorom" a vytiahnu na nich ich kšefty a vypustia na nich svoje pohotovostné mimovládne hyeny, ktoré ich majú, spolu s ich médiami, za úlohu vymeniť za tú druhú partiu v opozícii absolútne poslušnú a okamžite prijme dohovor aj islamizáciu štátu.
Keby bol Fico podpísal ratifikáciu Istambulského dohovoru a prijal "utečencov" ,tak by soroščatá po prevrate nevolali. Mohol by mať Fico za "štátnu radkyňu" hoci aj starú Cicciolínu s talianom Valadom, "bojovať ďalej s korupciou", pýšiť sa "rastom ekonomiky" a "bojom proti extrémizmu"! Teda za všeobecného pokoja zavádzať totalitu NWO!
Keby bol servilný a poslušný ako Kiska, mal by rovnakú imunitu. Mohol by mať úžernícke firmy, robiť daňové podvody a bol by stále Dobrým anjelom.
Takže cez mamonu - Zlaté teľa, kšefty a rozkrádačky majú páni sveta v rukách politikov - svoju obslužnú "elitu". Preto sa títo lokaji nikdy nebudú môcť postaviť za národ, aj keď niektorí už vidia, že sa spolčili so samotným "diablom", ktorí im dal bohatstvo aj moc, ale chce za to zničiť národy a nastoliť svoju totalitu, panstvo "antikrista". Vždy u nich zvíťazí pud sebazáchovy, lebo si veľmi ľahko vedia spočítať, že keby sa vzopreli, tak by prišli o všetok nahonobený majetok a nič by nezmenili, len by boli nahradení inými mamonármi bez chrbtovej kosti, ktorých sú v každom národe celé húfy.
Keď sa náhodou nájde človek, ktorému sa táto podvodná hra hnusí a založí stranu, aby im tú falošnú hru na demokraciu a slobodu prekazil, tak sú vždy rozhádaná "ľavica" i "pravica" zrazu ako jeden hlas a spolu s tretím sektorom a médiami takéhoto kriminalizujú, nálepkujú ako extrémistu, xenofoba, rasistu, fašistu a nacistu. Demoralizovaný, okradnutý, porobený a neoliberálnou propagandou osprostený národ sa v tom už nedokáže zorientovať. Takže motroci - hor sa k "svetlým" sionistickým zajtrajškom...!
Nakoniec pouvažujme:
Keby Ficova vláda prijala utečenecké kvóty EÚ a Istambulský dohovor, neboli by aj Kuciak so svojou priateľkou ešte medzi nami...?

Premiér Pellegrini - musíš odolať aj Ty, nesmieš zradiť slovenský národ so všetkými národnostnými skupinami žijúcimi na jeho území...!!!


2.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2018, 09:36 avatar
Kasafran- obávam sa, že naša spoločnosť je už tak rozdrobená a to sociálne, kultúrne i politicky, že na Slovensku je všetko možné.Čím viac sa okolo tých ohavných vrážd píše, stále jasnejšie sa z toho vynára rukopis, podľa ktorého poznávame poskokov imperializmu. Imperializmus nám nedá žiť pokojne a veď načo. Hlasné trúby meinstrimu nám denne dokazujú že je nás tu veľa a sme zbytoční.
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

havran
   28. 3. 2018, 09:42 avatar
V skutočnosti tu nejde ani o Slovensko. Nedokážu si poradiť so svojím Západom, tak vypustili džina z fľaše. Konšpiračné témy sa stali dobrým spôsobom ako drobiť jednotu národov. No tento spôsob má už dlhšiu históriu , ktorú si mladé generácie nevedia prečítať. Vari nezažívame deževue znova a znova?
Súhlasí Kasafran


4.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 3. 2018, 10:25 avatar
Havran,
všimni si veľmi zaujímavý obsahový posun Denníka N, hlásnej trúby záujmov sionizmu na Slovensku - že by si jeho šéfovia začali budovať politický azyl na ich horšie časy, pretože súčasná vládna koalícia odolala ich totálnym útokom...?

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   28. 3. 2018, 22:30 avatar
OK, uložil som si tvoj príspevok do hitparády nezmyslov. Pozri: forum.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

RighteousFred
   28. 3. 2018, 10:33 avatar
Kým bude človek trvať na súkromnom vlastníctve, stále to bude len o tomto a ničom inom... krízy, vojny, chudoba, neprávo..
Nerozumiem tomu. Nedá sa to logicky odôvodniť, je to len nezmysel produkovaný debilným egom. Preto nemá význam podielať sa na takejto pseudospoločnosti... Na nešťastí...
Len sledovať vás z diaľky a čudovať sa.....
Súhlasí Kasafran


6.
označiť príspevok

-era- muž
   28. 3. 2018, 10:56 avatar
Prečo tomu nerozumieš? Mám na mysli to ego, ktoré nazývaš debilným. Bez ega by sme boli čo? Ako mravce na mravenisku, či včely v úli - poriadok a súžitie s prírodou. Ale otázka je, načo by tu vôbec bol človek na svete bez ega.


7.
označiť príspevok

RighteousFred
   28. 3. 2018, 11:11 avatar
Človek bez ega by tu bol pre radosť. Ego niesu emócie. Emócie máš aj z neegoistických pohnútok a možno pre tvoje prekvapenie, sú to podstatne intenzívnejšie, ale hlavne pozitívnejšie emócie. Aby si chápal, o čom píšem, musel by si najprv chápať to, čo je to ľudské egoa jeho delenie, to je dlhé štúdium. Ja som ho znenávidel už niekedy okolo prelomu tisícroči, odvtedy som sa snažil vzdelávať o tom, čo to ego je a to cez ľudí, ako bol Freud, či Jung. A to neochopíš len tým, že si prečítaš ich prácu, ale tým, že následne pozoruješ dlhé roky život a porozumieš jeho mechanizmom.- Iste nie úplne, ale človek, ktorý nepozoruje, len konzumuje, nechápe vôbec nič, ani len samého seba.
Ego je niečo ako pozostatok po zvieratách, reakčné myslenie. Niečo, čo istým spôsobom supluje racio. Avšak akonáhle nadobudne bytosť racio, tak sa ego stáva nadbytočné a nastáva súboj týchto dvoch hybných síl. Nesúlad, nekonzistentnosť. Je to možno len nejaká medzizastávka vo vývoji, alebo možno sa aj vraciame vo vývoji naspať, pretoze sme vo vačšine nedokázali poraziť našu zvieraciu casť.
Môj pes je krásny príklad ega, ale to ego je neškodné, pretože nemá rozum, ktorý by zneužívalo na svoje ciele a pokial nemá rozum, tak je oprávnené.


8.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 3. 2018, 11:48 avatar
RighteousFred,
máš pravdu, v akejkoľvek spoločnosti založenej na sebeckom egu túžiacom/bažiacom mať, vlastniť čokoľvek, kohokoľvek a kedykoľvek v čo najväčšom množstve a na úkor kohokoľvek, a to aj na úkor svojich najbližších - taký druh zločinného ega a egoizmu je všestranne podporovaný fetišom súkromného vlastníctva výrobných prostriedkov už tisícročia trvajúcim vzájomným okrádaním a vyvražďovaním na základe "práva silnejšieho"...
Uvedom si však, že aj ľudské ego patrí medzi párové vlastnosti/kategórie, a preto žilo, žije a naďalej bude žiť čoraz viac nositeľov toho dobrého ega, ktorí vedome zmetú na smetisko dejín akýchkoľvek parazitov ľudskej spoločnosti...
Súhlasí RighteousFred


9.
označiť príspevok

RighteousFred
   28. 3. 2018, 11:58 avatar
Aj keď, dobré, alebo zlé ego neexistuje. Existuje iba hlúpe ego.
Lebo ego nemyslí, čo vysvetlujem vo svojej poslednej téme Kasafran.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:25,  Tiso vyjednával dohody, lebo vedel dobre po nemecky. Opakujem, že Tiso však o ničom...
dnes, 08:25,  Nezahováram. Drž sa vecnej diskusie.
dnes, 08:24,  Asi máš pravdu. Tiso Hitlera ani nepoznal. *13...
dnes, 08:24,  Boli to silní národniari a tiež dokázali hodne pomôcť svojmu národu. Za to patrí...
dnes, 08:23,  Nezahováraj. Lenže keď hovoríš na stráž pri Hrobe Tisa v gardistickej uniforme...
dnes, 08:22,  Myslíš ten nacizmus ktorý môžeme nazvať aj Hitlerizmus ktorý obdivujú Kotlebovci?
dnes, 08:21,  Na stráž sa na Slovensku používa už od 19 storočia a nemá nič spoločné s nacizmom,ani...
dnes, 08:21,  A čo je s Tisom? Tiso o ničom nerozhodol, ale Slovenský snem. Opať tupá propaganda.
dnes, 08:20,  Lenže nacistická symbolika sa nesie s Kotlebovcami stále.
dnes, 08:20,  To je tvoje domýšlanie a propaganda médií. Dokážeš aspoň definovať nacizmus?
dnes, 08:20,  Na stráž... Kotleba a jeho vyjadrenia, dokonca keď sem príde Scarlet tak jej poviem nech tu...
dnes, 08:19,  Keď som bol mladý, pred 20 rokov som tiež zahajloval. Nie preto, že by som patril ku...
dnes, 08:18,  Ja neriešim dlažobnú kocku. Ja tu riešim akí sú skrytí nacisti a ako sa za to verejne...
dnes, 08:17,  on jasne povedal že nehodnotí komunitu ale jednotlivcov. Vi´d klamal. On jasne hovoril keď...
dnes, 08:15,  Žiadna dlažobná kocka nebola.
dnes, 08:15,  Alebo nájdem a pridám sem to video kde Mazurekov kamarát hovoril pred ľuďmi a Mazurekom o...
dnes, 08:14,  Reč bola o moslimoch, vieš , čo je rasizmus? Islam je nenávistné náboženstvo.
dnes, 08:12,  V otázke holokaustu sú veľké nezrovnalosti a panujú spory aj medzi historikmi. Sú tam...
dnes, 08:12,  Aha hrdina ľudu. *39 https://www.youtube.com/watch?v=yaHYwRP-45s
dnes, 08:09,  Scarlet. Postni sem to video z prejavu kde Kotleba sa pekne usmieva keď tam jeho spolurečník...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Keď vás práca začína naozaj baviť, znamená to, že ju pravdepodobne robíte zle.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(66 623 bytes in 0,556 seconds)