Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pre Zabrzdeneho-info s prezidentskeho palac!!!:)))

24
reakcií
618
prečítaní
Tému 8. júla 2019, 13:07 založil Grofik šrobik.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 01. 2018
15
24. 02. 2020
27
22. 06. 2019
22
07. 09. 2019
10
28. 10. 2019
32
 
 


1.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 13:07 avatar
"Vacsieho kokota ako Kiska Slovensko este nevidelo!!! To nebol len oblvany vladny special!!!" Ja viem turbulencie su svina!))


2.
označiť príspevok

kesha1
   8. 7. 2019, 13:29 avatar
Priznaj si, že si chmuľo a hneď ti bude lepšie.
Súhlasí Osvietený


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 13:51 avatar
Šrofo ma paiere na hlavu a poberá invalidak na hlavu . Tak má právo na tento názor    


5.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 14:00 avatar
4/ Zabrzdeny prepac ale nerobil som Kiskovi poradcu!!!))


6.
označiť príspevok

Havranie muž
   8. 7. 2019, 14:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.7.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 14:07 avatar
6/ Smradlavy a spinavy? Hovoris o Spisskych ciganoch???))


8.
označiť príspevok

Havranie muž
   8. 7. 2019, 14:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.9.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 14:13 avatar
8/ Robit na ciganov?? Jebe ti nech robia oni na nas!!!))


10.
označiť príspevok

Scarletta žena
   8. 7. 2019, 14:34 avatar
9. ved ty na nikoho nerobíš. dfc všetci tí čo na Df vykrikuju ze musia robit na rómov , to su tí čo prispievaju najmenej alebo vobec nič do spoločnej kasy .


11.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 14:41 avatar
10/ Na komisii chceli vediet kolko mam odrobene a ja ze na papieri ci na cierno ??? Komisia vybuchla smiechom a poslali ma do pice!!!))


13.
označiť príspevok

Scarletta žena
   8. 7. 2019, 14:46 avatar
11. ty si tie papiere na hlavu fakt zaslúziš
Súhlasí Osvietený


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 15:26 avatar
Na teba chronta určite


12.
označiť príspevok

hokejis muž
   8. 7. 2019, 14:43 avatar
Súdruh zabrzdený len Rusov kritizuje, ved je zabrzdený


3.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 13:32 avatar
2/ A ty ze si kokot a hned ti bude lepsie ta info je s prezidentskeho palaca!!! Tazke na pochopenie vsak???))


14.
označiť príspevok

Profesorr muž
   8. 7. 2019, 15:06 avatar
Hele ty kokot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejeb sa do nášho bývalého prezidenta, lebo ti rozjebem piču, hajzel skurwený fašistický!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


15.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 15:13 avatar
14/ Kokot bol ten co ta robil!!!!))


16.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 15:17 avatar
14/ Aj mojmu kontinentalnemu buldogovi rozjebes picu??? Aronko kocicka...))


17.
označiť príspevok

Profesorr muž
   8. 7. 2019, 15:21 avatar
Vysraný kokot z inkubátora, tebe rozjebem piču!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tvoj pes nemôže za to, že má za pána fašistického hajzla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


19.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 15:42 avatar
17/ Prepac ale kvoli kokotovi nepojdem do Leopoldova!!! Inak dakujem za tvoju psychoanalyzu!))


20.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 7. 2019, 15:43 avatar
pochvalen bud jezis kristus a na tu skorumpovanu onu serem


21.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 16:05 avatar
17/ Dobre Profes fasistov komunistov vyzabijame a co dalej??? Budete si spokojne zit???))


22.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 16:08 avatar
17/ Profes ked vyzabijate fasistov tak minimalka skoci na 2000euro!!!))


23.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 16:09 avatar
22/ Tie peniaze si vyhonis ci ti ich vysere pes???))


25.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   8. 7. 2019, 16:20 avatar
Profes Kotlebu som volil pretoze nulova tolerancia migrantov mam ten nazor ze ich problemy treba riesit tam Amici s Rusmi keby spojili sily tak rano zacnu a vecer maju fajront s Islamskym statom...))


24.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 7. 2019, 16:14 avatar
ČAPUTOVÁ ako FIGÚRKA SIONISTOV na ŠACHOVNICI

Určite ste mnohí z Vás počuli niečo o „PROTOKOLOCH SIONSKÝCH MUDRCOV – KNIEŽATÁ ZLOBY“. A keď to poznáte, tak určite viete aj to, že židovskí sionisti popierajú autentickosť, tvrdia, že je to podvrh, literárny brak – samozrejme, ako o všetkom, čo je pravdivé, čo odhaľuje pravdu a odkrýva zločin. Keď sa začítate do tohoto, pravého súboru pokynov, ako ovládnuť svet a nastoliť despotickú vládu sionistov, tak takmer vo všetkých statiach, nájdete niečo, čo sa vo svete, ale i na Slovensku, naozaj dialo, deje a keď sa Slováci nespamätáme a nezačneme likvidovať toto zlo, tak sa ten ich diabolský plán do bodky splní !
Viete prečo je tomu tak ? Ja vám to poviem. Lebo ste ľahostajní, apatickí, nežijete, nebdiete a nemyslíte, ale naopak, ste nečinní, námesační a necháte o sebe rozhodovať, banditov, zločincov a podvodníkov. Nezaujímate sa o veci verejné, nekonáte, iba frflete a nie ste ochotní, prevziať zodpovednosť za všetko a postaviť sa proti zlu. Necháte šliapať po svojich ľudských právach a slobodách, necháte sa vykorisťovať. Klaniate sa otrokárom a ste im vďační za to, že môžte byť ich otrokmi. Nevyužívate ani to, čo Vám zákon umožňuje, čo Vám umožňuje Ústava SR.
No dobre, ale vráťme sa k podstate tohoto blogu, chcel by som uviesť príklad, uvediem niekoľko výňatkov z Protokolov, k tomu pripíšem súčasné dianie a potom si sami môžte urobiť názor. Môžte sa zamyslieť, či v tom nájdete zhodu, či sa celkové dianie vo svete, či u nás, nepodobá tomu, čo je v Protokoloch obsiahnuté. Tak poďme na to.

vyňaté z Protokolov:

„Volebné boje, rovnako ako tlačové polemiky, priviedli vládnu autoritu k nečinnosti a nemohúcnosti, a tým ju zmenili na nepotrebnú a zbytočnú. Len to umožnilo jej zvrhnutie v rôznych štátoch. Tak mohla konečne nastať vláda republík, a my sme mohli nahradiť skutočného vládcu vládnou karikatúrou v podobe prezidenta, vybraného z davu, teda z našich otrokov.
Takýmto podrazom sme zmenili zmýšľanie Gojimov, presnejšie povedané gojimských národov.
V nasledujúcej dobe urobíme z prezidenta úradníka zodpovedného ústave. Potom už nebudeme mať žiadne starosti, pretože všetka zodpovednosť padne na túto našu nastrčenú bábku. Prečo by nám malo záležať na tom, že pomaly rednú rady ľudí, túžiacich po moci? Prečo by nám malo záležať na tom, že nastane chaos, lebo sa nedá nájsť vhodná osoba prezidenta, keď tieto zmätky aj tak vedú k rozvratu štátu?
Aby sme to dosiahli, zariadime voľbu takých prezidentov, ktorí majú nejaký utajený škandál z minulosti. Tí budú potom vernými vykonávateľmi našej vôle zo strachu pred pranierovaním a tiež z prirodzenej túžby každého človeka, ktorý sa dostal k moci, aby si uchoval výsady, výhody a pocty, súvisiace sa postavením prezidenta
Úradníci, ktorých zvolíme pre svoju otrockú povahu, nebudú mať žiadny vplyv na vládne veci. Stanú sa šachovými figúrkami našej hry, v rukách našich mudrcov a múdrych poradcov, odborníkov, vychovávaných od mladosti k vládnutiu nad celým svetom.“

No a teraz si položte otázku – nedeje a nedialo sa toto aj v skutočnosti ? Bandita Kiska – neznámy úžerník, podvodník a vlastizradca s dlhoročným pobytom v USA a čo sa z neho vykľulo ? Kde sa dostala táto, národu neznáma figúrka a koľko škody napáchala ? A stále má ambície potápať Slovensko, páchať zradu na národe a vlastizradu a svojimi skutkami slúžiť sionistom. Tam kde bol a chce byť ho dotlačili a tlačia peniaze Rothschildovcov.

Poďme ďalej, pozrime sa na podvodnú advokátku, doteraz celkom bezvýznamnú správkyňu skládky odpadu v Pezinku a kde ju peniaze sionistov dostali, priamo do prezidentského úradu. Úplné nič, obyčajná handrová bábka s nadiktovanou vlastizradou a zradou národa slovenského. Žiadna osobnosť, žiadna autorita, žiadna charizma, iba pomätená duševná prázdnota v otrockej koži. Všimnite si s čím najnovšie vyšla táto figúrka na verejnosť a kto sa v tej veci začal angažovať. Sionistický bandita Lipšic, skutočným menom Lipstein – názorný príklad kryptožida. Skrytý sionistický agent s pozmenenou identitou, ktorý v skrytosti napomáha k rozkladu Slovenska a zotročeniu Slovákov. Bábka zo skládky chce meniť Ústavu SR, vyjadrila sa síce dosť opatrne, Lipstein trošku inak, ale aj toto dostala za úlohu táto zradkyňa. Je veľmi zaujímavé, že o zmene Ústavy a prezidentskej figúrky sa píše v Protokoloch, v tej časti, ktorú som horevyššie napísal. Náhoda ? Určite nie, lebo náhody neexistujú, všetko čo sa deje sa deje z určitého dôvodu. Takto sa vyjadril k Ústave Lipstein :
„Je veľa mechanizmov vo svete a treba o tom diskutovať,“ uviedol. Doplnil, že možností je niekoľko, napríklad vytvorenie úplne novej ústavy ratifikovanej v referende.
Pekne pomaličky budú sionisti, pomocou svojich figúrok na najvyšších postoch, pripravovať zmenu Ústavy, až ju nakoniec aj zmenia, pekne podľa svojho zámeru. Samozrejme, že sa im to podarí, keď budeme Slováci nečinní, budeme len frflať a čumieť ako teľatá na nové vráta.
Ešte k tomu Lipsteinovi – zabil človeka, je odsúdený, je v podmienke a je mu umožnené realizovať sa úplne všade, ale ja som odsúdený za názor, som v podmienke, ale ja na základe odsúdenia nemám šancu sa zamestnať, tam kde vyžadujú čistý register trestov – Rovní a rovnejší !

SLÁVA RODU SLOVENSKÉMU !
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nie šaty z hodvábu, nie prsteň zo zlata, ale srdce čisté je ozdobou dievčaťa.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(92 720 bytes in 0,324 seconds)