Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Pre jedného idiotka

49
reakcií
355
prečítaní
Tému 4. júla 2019, 05:02 založil Boris.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Boris muž
   4. 7. 2019, 05:02 avatar
Teda pre Skájuš s vajcáma...

Západ kolabuje, píše o tom aj sám západ..

Zbytočne tu budeš pičovať na konšpirátorov, zbytočne si tu budeš líhať pred hovnpojedmi, ako Osvietení, len aby si vyzerala vierohodnejšie (čo mimochodom vôbec nieje ten prípad)..
Ja čítam aj zahraničný hlavnoprúd a čuduj sa svete, ten nieje až taký odtrhnutý od reality, ako sú liberálne výkaly, ktoré vy tak radi papáte.

A znova....

Západ KOLABUJE a to z viacerých dôvodov-.-

www.newscientist.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Keď nevieš anglicky, daj si do prekladača    


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   4. 7. 2019, 07:23 avatar
Boris je nepopieratelny fakt ze scajus lemmy osvieteny foton su inteligentny ludia a poznaju pravdu tak isto ako ty a ja rozdiel je v tom ze toto co tu nacvicuju je jejich praca a ta spociva v tom aby vytvarali informacnu hmlu za to su plateny a ver ze stedro za par drobnych by to nikto nerobil. Akonahle sa objavi niekto kto tu chce publikovat slova pravdy su povolany aby ho zdemonizovali tak aby nemal chut v tom pokracovat. Ak pokracujes budu sa ti ochotne venovat donekonecna je to jejich praca ku ktorej sa nemozu priznat. Lenze onedlho sa cele ludstvo dozvie pravdu a potom neviem ako sa budu citit.


2.
označiť príspevok

Starý chren muž
   4. 7. 2019, 05:54 avatar
Toto sa samozrejme netýka len západu, ale celého sveta. Sedíme na sude s pušným prachom. Ten pušný prach je zmes, zložená z gigantickej sociálnej nerovnosti, chudoby, nekonečných regionálnych konfliktov, neúmerne rastúceho množstva populácie, drancovania ekosystému, migrácie obyvateľstva, vyčerpania surovín, ako je ropa a plyn, neochota ľudí správať sa ekologicky. A to som vymenoval len tie najväčšie problémy. Jednotlivci sa snažia s tým niečo urobiť, ale je to už rozbehnutý tažkotonážny vlak. A politici sú vo svojom rozhodovaní veľmi tažkopádni a boja sa ráznych nepopulárnych rozhodnutí, lebo sa boja straty voličov. Pud sebazáchovy akoby sme my ľudia už stratili. Trochu mi to pripomína Titanik. Loď sa potápa a ľudia sa zabávajú.
Súhlasí J.Tull


3.
označiť príspevok

kesha1
   4. 7. 2019, 06:09 avatar
Starý chren, mňa to utvrdzuje v tom, že sme niečo, ako semienko, teda naša civilizácia.
Predstavujem si, že vo vesmíre je veľa takýchto,, semien "života rozosiatych. Ide o to,, čo sa ujme a čo nie
". Ktorá civilizácia prerazi ďalej do kozmu, bola zdravým semienkom.


16.
označiť príspevok

kesha1
   4. 7. 2019, 09:19 avatar
Len doplním, že napr. Dinosaure sú podľa mojej teórie civilizáciou ktorá sa ,, neujala ".


24.
označiť príspevok

J.Tull
   4. 7. 2019, 10:09 avatar
Starý chren, súhlasím až na to, že sa s tým snažia niečo robiť nielen jednotlivci, ale aj väčšie skupiny... do istej miery je sem-tam badať pozitívnu snahu v tomto smere u viacerých, len tieto snaženia dosiaľ ťahajú za kratší koniec a mamon, na ktorého strane je bohatstvo a žiaľ tým pádom i moc vyhráva...
 


49.
označiť príspevok

Starý chren muž
   5. 7. 2019, 07:26 avatar
Ale všimni si, aké pobúrenie bolo, keď uverejnili, koľko plastov je v oceánoch, že sú v rybách aj v pitnej vode. A čo s tým urobili politici. Kozmetické úpravy aj to až za niekoľko rokov. Nie teraz a nie zákaz všetkých zbytočných, najraditelnych plastov. Snáď zareagujú až vtedy, keď im ich kvalitní kuchári povedia, že sa nedá variť, lebo všade sú plasty? Ja stále hovorím, vráťme sa ku koňom, k drevu, kameňu a hline, lebo toto nemdopadne dobre.


4.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 06:58 avatar
Keby aj bolo pravdou, že západ kolabuje, vždy sa to bude týkať iba nejakej konkrétnej formy "západu".
Východ momentálne nemá kvalitu, ktorá by mohla nahradiť to niečo, čo na západe kolabuje.

Ak západ kolabuje, budú to opäť len ľudia západu, ktorí z toho vytvoria to, čo bude pokračovať. (A svedčí o tom aj to, že práve západný hlavnoprúd nie je až taký odtrhnutý od reality,)


5.
označiť príspevok

Starý chren muž
   4. 7. 2019, 07:04 avatar
Era. Chcel by som mať tvoj optimizmus.


7.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 07:31 avatar
5. Optimizmus?

Veď sa len pozri do nedávnej minulosti - dve svetové vojny - obe spôsobil západ. A kto pokračoval ako vedúca sila von z vojen? Zase len západ.

Podstata spočíva v ľuďoch. Germánske národy a anglicky hovoriace národy sú hlavnou pokrokovou silou dneška. Je úplne samozrejmé, že práve tieto národy aj zlyhávajú - pretože iba ten, kto nič nerobí, nič nepokazí. Majú úplne iné myslenie, úplne iný prístup k veciam, než východ.

Je to tak, že všetko praktické pokrokové na Slovensku sme v princípoch prevzali zo západu. Či je to parlamentná demokracia alebo naše každodenné oblečenie. A to ešte bude pokračovať, lebo na nich nemáme a ešte dlho mať nebudeme.


8.
označiť príspevok

Starý chren muž
   4. 7. 2019, 08:24 avatar
Era. Dve svetové vojny sú nič oproti problémom, ktoré ľudstvo pred sebou tlačí a nemieni ich riešiť, ešte pokiaľ sú riešiteľné. Lebo situácia sa dostáva do bodu, keď to už riešiteľné nebude a zrúti sa to, ako domček z karát. Keď ľudia stratia svoje istoty, stanú sa s poslušných ovečiek draví vlci. Ak štáty nedokážu zabezpečiť poriadok, rýchlo sa všetko môže zvrhnúť na chaos. Samozrejme, bol by som radšej, keby sme sa spamätali, ale nevidím to ružovo.


9.
označiť príspevok

Starý chren muž
   4. 7. 2019, 08:31 avatar
Nedávno hovoril jeden klimatológ v telke, že keby sme teraz prestali vypúšťať všetky exhaláty, trvalo by 50 rokov, kým by sa zastavilo globálne otepľovanie. Máš pocit, že si ľudia z tejto hroznej správy niečo robia?


12.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 08:35 avatar
9. Čo je to 50 rokov v mori večnosti? Nech aj tristo rokov.

Nie, ľudia si z toho nič nerobia. Teda väčšina. Ale sú takí, ktorí burcujú, angažujú sa. A to je dobre.


10.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 08:32 avatar
8. No ale skús ísť do podrobností a čo ti vyjde - nech si vezmeš aj ten najhorší scenár - ekonomika sa zrúti a nastane chaos - Fakt myslíš, že v ľuďoch zostane túžba predlžovať ten chaos a žiť v tom chaose? Či nebudú túžiť po poriadku? A z túžby vzídu činy k nastoleniu toho poriadku - pretože v hĺbke duše každého človeka je túžba po poriadku. A nech by medzičas medzi kolapsom a nastolením nového poriadku trval akokoľvek dlho, ono to zase príde. Vždy to tak doteraz bolo.

Medzifáza môže byť ťažká a strastiplná pre mnohých. To už patrí k veci.


11.
označiť príspevok

kesha1
   4. 7. 2019, 08:32 avatar
A naviac, namiesto hľadania riešení a spájania sa, prichádza ku ďalšiemu rozdeľovaniu.
Namiesto pokroku musí Zapad opäť zápasiť z imperialnymi záujmami Ruska a Číny, nárastom populizmu a extrémizmu.
Súhlasí Osvietený


13.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 08:35 avatar
11. Západ si za to môže sám.


14.
označiť príspevok

kesha1
   4. 7. 2019, 08:38 avatar
13. Naozaj neviem, ako môže Západná civilizácia za to, že Putina,, vychovalo" KGB.
Hoci im Nemecko poslalo tajne nákladným vlakom Lenina domov do Ruska  
Súhlasí Osvietený


15.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 08:44 avatar
14. Keby západ počas 2.svetovej nebol dodával ZSSR bojovú techniku, bol by ho Hilter porazil a ty by si dnes nemal tieto problémy.
Súhlasí Osvietený


40.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 11:07 avatar
era nie zapad ale usa lendlease. nebolo to zlasky ale z nutnosti . priorita bola porážka Hitlera .


45.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 11:44 avatar
40 USA sú západ v každom prípade.

A že vznikol Hitler v Nemecku, bola čia zásluha?

A bolo prioritou aj podpísať a garantovať kamarátovi masovému vrahovi Stalinovi vplyv vo východnej a strednej Európe?

A kde vzali sovieti motory na poháňanie svojich MiGov-15, ktorými strašili amerických vojačikov v Kórei?

V minulom storočí sa vojensky nedialo v podstate nič, s čím by západ nesúhlasil, či už otvorene, alebo potichu.
A nedeje sa ani dnes.


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 09:46 avatar
Ja len pripomeniem , že kolaps doláru sa blíži . Eu je najhoršie čo nás postretlo členske krajiny nato sú nebezpečné a rusko drži opraty pevne v rukách            jaj a čína je bez dlhu konečne     V severnej korei na Kube a vo Venezuele sa ľudia užívajú zlatý socík a premýšlajú nad životným prostredím a Borisov psychiater je opäť v karibiku na dovolenke . Dodám že najlepší žurnalista a novinár je bez vzdelania ten čo píše to čo mu dodá Paľcev . A v Maďarsku postriekali komárov ale kto by chcel vedieť viac :

Mnohosrd 2019: Jún

Jún, prvý letný mesiac. Vraj sa kedysi jún volal lipen, podľa lipy, ktorá vtedy pučala. Lenže to bolo ešte v časoch, keď Slovensko neležalo v subtropickom pásme. Teraz sú lipy dávno vypučané a v júni ejakulujú taký lepkavý humus, že keď pod lipou zaparkujete auto, tak to potom z neho nejde dole ani wapkou a jediné, čo teraz pučí, sú komáre, keď ich šlahnete letákom z e-shopu s klimatizáciami. A to nehovorím o tom, ako v lete ľuďom kúruje na hlavy. Šak kukajte.

Z domova

Súmrak revolúcie

„Hehehehéé!“

Rudolf Vasky, zberateľ bojlerov

Najstarší slovenský youtuber a zlý imitátor Janka Lehotského dostal ďalšiu facku. Tentoraz nie naozajstnú od nasratého dôchodcu, ale takú imaginárnu, od slovenskej justície, ale fejkové ray bany sa mu orosili rovnako. Súd mu naparil podmienku pol roka. Ja by som ho dal zavrieť už len za ten účes, ktorý bol moderný naposledy, keď Stallone cmúľal zápalku v Cobre, no súdu hlavne vadili jeho výroky, napríklad o tom, že bude organizovane zabíjať ľudí roxorovými tyčami.

No si predstavte – žijeme v takom zvrátenom režime, že ani nemôžete verejne povedať, že máte zoznam ľudí, ktorým roztrieskate hlavy, bez toho, aby ste mali na krku paragraf, no toto má byť tá demokracia??? To fakt máme takú chorú dobu, že budeme niesť zodpovednosť, za to čo vypúšťame z huby??? Tento štátny teror došiel až tak ďaleko, že revolucionár Rudo a jeho mecha-čivava Martin museli priznať, že to ich youtubové mentálne bukkake je vlastne satira. Milan Markovič, keď sa to dozvedel, tak spáchal samovraždu, aby mohol následne vstať z hrobu a dať týmto vtipným satirikom follow a ukradnúť im nejaké vtipy.

No ale samozrejme ku všetkým členom Vasky jugend sa táto zásadná informácia nedoniesla, takže stále fňukajú, ako môže byť niekto v demokracii súdený za „názor“. Takže si môžeme už asi po stopäťdesiatykrát vysvetliť, čo je ešte názor a čo už nie, deti moje osprostené. A keďže to furt nechápete, tak si to vysvetlíme na príkladoch:

„Vasky je kokot.“ – názor / hodnotiaci úsudok

„Aj všetci, ktorí ho berú vážne, sú kokoti.“ – názor / hodnotiaci úsudok

„Všetci, ktorí tvrdia, že názory sú rovnocenné, sú kokoti.“ – názor / hodnotiaci úsudok

„Tí, ktorí nerozoznajú názor od faktu, sú úplne najväčší kokoti.“ – názor / hodnotiaci úsudok

„A to je fakt.“ – názor

"Vyjebem ti mozog z hlavy a tvoja žena a deti sa na to budú pozerať, ako ich ten mozog ofŕka, keď bude striekať!" – nie názor, nie hodnotiaci úsudok, ale vyhrážanie sa.

Takže tak, kokoti.

Zo zahraničia

Když se Češi naserou

Slovensko nie je veľmi bohatá krajina. Nemáme známych vedcov, našich umelcov poznajú len po Hainburg, prírodné zdroje si systematicky rozjebávame a tých pár slovenských firiem, ktoré poznajú v zahraničí, správny Slovák™ dôkladne hejtuje. No aspoň kokotov máme toľko, že ich vyvážame a z jedného urobili hneď vedľa premiéra. Slová premiér a kokot sú v krajine V4 synonymá a ani poprední vedci sa nevedia zhodnúť, či sa kokoti stávajú východoeurópskymi premiérmi práve pre túto osobnostnú črtu, alebo naopak, či funkcia premiéra spôsobí nezdravú akceleráciu kokotstva. V každom prípade v Čechách majú Babiša, čo je vlastne taký Fico, keď si odmyslíme tú prijebanú agresivitu. A alkoholizmus. A paranoju. A známosti s mafiánskymi kurvičkami. A bývanie u odsúdeného dépéháčkara. A susedstvo s objednávateľom vraždy. A peniaze získané vlastnou hlavou. A gorilu...

Hm, ten Babiš je vlastne celkom v pohode, čo tým Čehúňom zas vadí? Jaj, už viem. Rovnako ako Ficot, aj on má dosť nakradnuté, ojebáva na eurofondoch, orgáni ho nejako furt nechcú vyšetrovať, ovláda médiá a tie, ktoré neovláda, aspoň obviňuje zo zaujatosti, je to bývalý štbák a keď sa ho pýtajú, či už potom všetkom nechce ísť do fice, tak odpovie len „sorry jako, mně se jen tak nezbabiš.“

No tak si Čehúni povedali, že už sa s tím kapitalistickým bohémem, žlutým slovenským nokem, ťahali už dosť, zbalili do igelitky z pennymárktu lepeňáky a išli sa postaviť na Letnou. A došlo ich štvrť mega, čo je masa ľudí, ktorá tam nebola od spartakiády. Čo je super, lebo šak občianska spoločnosť, záujem o veci verejné, zodpovednosť a ľuďom ešte neni šecko jedno... a potom si človek preskroluje do diskusie a tam jeb: - je to len dva a pol percenta ľudí... je to zmanipulované ako u nás... ani nevedia, proti čomu protestujú... majú sa rozhodnúť vo voľbách... ako tam dostali toľko ľudí...? kto to platí? Babiš bol demokraticky zvolený... a rôzne variácie na výrok dnes už zaslúžene mŕtveho klasika „Vyhraj voľby, môžeš všetko.“ A teraz fakt neviem, či platí iný výrok iného klasika (ktorý na rozdiel od toho predtým bohužiaľ ešte žije), a síce že „ľudia otupjevjávajú“, alebo im takto mrdalo na karburátor vždy, len to tak nebolo vidno. Že Babiš protesty nechápe (aj keď ANO vraj znamená Akce nespokojených občanů), to celkom chápem, no že plebejská chrapač nechápe, že niekomu môže len tak bez ničoho vadiť zlodejský štbácky zmrd na čele krajiny, tak to už nechápem.

Lebo keď sa nad tým celým zamyslím, tak a contrario by ideálna demonštrácia podľa predstáv českých a slovenských politológov z ľudu vyzerala nejako takto:

- aby bola demonštrácia platná, musela by sa na nej zúčastniť nadpolovičná väčšina oprávnených voličov, čiže u nás vyše dva milióny,

- demonštrácia takisto nemá mať žiadne požiadavky, lebo to už je politika a tá sa predsa realizuje v demokratických voľbách, a do ďalších volieb sa s tým nedá nič robiť,

- demonštráciu by takisto nemal nikto organizovať, lebo keď je to zorganizované, tak to je podozrivé, lebo tým niekto určite niečo sleduje,

- tým, že by sa to neorganizovalo, nikto by nevedel, kedy by to bolo, ani kde,

- keďže dva a pol milióna ľudí naraz sa aj tak nikam nezmestí, takže by každý demonštroval doma, alebo v krčme v ľubovoľnom čase počas svojho osobného voľna, ale aj tak by to bolo zbytočné, lebo... viď. druhá odrážka.

Keď tak rozmýšľam, nie som aj ja práve teraz na nejakej demonštrácii? Tak teda, len pre istotu: Odstúpiť! Ale až po voľbách!

Slovo mesiaca

So slovným spojením „zdravý rozum“ sa stretávam pravidelne. Znie to dobre, aj zdravý, aj rozum majú pozitívne konotácie. Takže je to ideálne slovné spojenie, keď chcete obhájiť nejakú totálnu kokotinu, ku ktorej nemáte žiaden argument. To potom stačí napísať, že „Každý, kto má zdravý rozum vie, že...“ a doplniť sa tam dá v podstate hocičo. Okrem toho, že „zdroj: zdravý rozum“ je obľúbené diskusné chodítko každého dezoláta, ktorého najracionálnejšie životné rozhodnutie bolo doteraz nezabrzdiť tú šiestu borovičku pivom a nenahádzať do automatu celú podporu, tak to radi používajú aj politici (práve preto, lebo to znie dobre tomu elektorátu z prvej vety tohto súvetia). Tak napríklad so zdravým rozumom išli do eurovolieb Sme Spodina, no aj SAS, lebo veď vďaka Riškovi bojujú o rovnakého voliča.

V prezidentských voľbách sa s týmto heslom a s úsmevom sériovej vrahyne vytasila aj Bohumila Tauchmannová – prezidentka ulice. A najnovšie si o zdravom rozume podumal Venca Klaus, ktorý na staré kolená už úplne sčarnogurnel a v tomto texte ten zdravý rozum rozjebáva silnejšie jak Číž šóru v poslaneckom bufete. Tak napríklad Rusko je super, lebo má od roku 1990 vyšší rast HDP jak Česko alebo USA. No šak hej, keď ste socka, ktorá za 300 éčiek okopáva zemiaky a potom idete za 600 v lete oberať marhule, tak síce zarábate dvakrát viac, len no... ste furt socka. Samozrejme ako najznámejší český klimas(k)eptik musel Vašek naznačiť, že globálne otepľovanie je hoax, lebo si chcel zaplávať v bazéne a bolo len 12 stupňov. Podľa mňa hoax je aj chudoba – šak ako také niečo môže existovať, keď mne každý mesiac nabehne na účet výplata? Sa zamyslite, ouce.

No ale najviac starého Klausa, okrem skinny rifieľ škrie, že kým píše túto esej, tak ho obsluhujú cudzinci. Normálne, že Filipínci, Indovia, Slovenky, Rusky, atď. čo jasne deklaruje zámer globalistov zrušiť hranice a zlikvidovať národy. Aha, len som zabudol spomenúť, že sa táto hrôza Vencovi nestala v nejakej Hospode u Ortela nad tanierom ovaru a zvetraným Bernardom, ale na výletnej zaoceánskej lodi plaviacej sa v Atlantiku. No si predstavte, normálne majiteľ lode veľkej jak Chrám svatého Víta nevymenil všetkých tých Kalpeshov, Kamaly a Oxany zo svojho personálu za Markéty, Radky a Čeňkov, len preto, aby ulahodil jednému senilnému českému arcijebovi. A toto je ten globalizmus, pšátelé!

Takže aby som to skrátil – zdravý rozum je vám nanič, keď ste chorý fas.


18.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 09:47 avatar
Trochu a zamyslíte nad dejinami v rozsahu tisícročí, ktoré sa dajú už zovšeobecniť. India, Čína, Egypt, Rím, Európa ako celok.
Vždy sa to vo svete varilo ako v jednom kotli. Nakoniec to civilizáciu za cenu obrovských strát posunulo ďalej. Preto rozprávať o trvalom mieri je asi len ilúzia . Znova len zopakujem, že kým platí zákon hodnoty v rozdeľovaní výsledkov práce, tak vždy sa budú ľudia ruvať o ten výsledok. Už som povedal: "Nájdite spôsob ako ten zákon nahradiť , budete Bohom na tisícročia"


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 09:52 avatar
Vždy nie od vzniku nato sa v členských krajinách nato už nič nevarilo a žiadna nebola vojensky atakovaná a nikdy ani nebude .

To je dosť rozdiel za tých 70 rokov. V dobách Ukrajinských neutralít zeberania Abchadzka a Osetska krádeže Krymu zabrania Podnesterska vojen v Čečensku , Gruzínsku , Ingušsku , Dagestane a inde kde nemali správneho suseda dnes naša krajina trpí iba hybridnu vojnou od nadbratov kedže na inú sa nezmôžu našťastie ale ešte je čas vystupiť z nato a EU čím by sa naša krajina stala vraj silnejšou ako povedal Miňo Mazurek pred tým ako si vstrekol svoju dávku stereoidov .


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 09:58 avatar
Ešte , že má Slovensko Blahu ktorý s Marčekom súkromným lietadlom bol zachrániť Slovensko od cudzích mocností v tej hnusnej EU kde sedia dvaja fašisti mimo skupín síce lebo takých chujov ani le penová nechce    
Nakoniec ešte fotka s nočnými vlkmi aby každý vedel že Marček a Blaha jasne chránia Slovensko a jeho zaujem nie nejake cudzie mocnosti napríklad tú čo voči našej krajine vedie hybridnu vojnu spôsobuje kyberneticke utoky snaží sa implementovať do energetiky a iných odvetví atd    


22.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:04 avatar
Somárik rieši jednostrannú hybridnú vojnu. Ako to tí Rusi len dokážu? Vysvetlite mi to niekto.


23.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 10:07 avatar
22. Ja myslím, že to dokážu preto, lebo ako Osvietený napísal, Rusi sú všetci sprostí.25.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:16 avatar
Zaujímavé je to, že vždy keď niekto vytiahol do boja na Rusov, tak dostal po ňufáku. Ako to tí sprostí" Rusi robia?


26.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 10:20 avatar
25. Ja neviem, či to tak bolo VŽDY, ale je fakt, že Rusi momentálne stále žijú a vládnu si v Rusku


29.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:36 avatar
-era- asi to bude ako hovoríš. Len sa pozri, ako múdri Indiáni riešili svoju krajiínu pred nájazdom z Európy, fajčili fajky mieru, až nakoniec sa uzavreli do rezervácii  . Tusi síce nepili ohnivú vodu, len tú svoju vodku, nefajčili fajku mieru a v močiaroch už v 13 storočí utopili nájazdníkov a tak to robia aj teraz.


30.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 10:38 avatar
29. Tož, asi nad nimi drží pánbožko svoju ochrannú ruku.


32.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:41 avatar
-era-asi naozaj bol Ježiško prvým komunnistom? Lebo inč tomu nechápem.  


36.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 7. 2019, 10:51 avatar
32. Ale veď azda nejde o to, či komunista alebo nekomunista.
Proste pánbožkovi z nejakého dôvodu záleží na tom, aby na území ruska si vládli Rusi, nech už akokoľvek čudne


44.
označiť príspevok

Lemmy muž
   4. 7. 2019, 11:25 avatar
Ježiš mal jasné črty komunistu. Klamal ľudí. Ohlupoval židov. S pár rybami nakŕmil tisíce hladných. Ako v gulagu.


47.
označiť príspevok

hokejis muž
   4. 7. 2019, 11:49 avatar
Lemmy je hlupák.


27.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:26 avatar
Somárik rieši jednostrannú hybridnú vojnu. Ako to tí Rusi len dokážu? Vysvetlite mi to niekto.


33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 10:42 avatar
havran ano rieši . Sis ako i vojenske spravodajstvo ale nie len u nas ale i Bis v Česku ale i Poliaci či v Madarsku a dalšich krajinach . rieši ju tiež eu ako celok


35.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:48 avatar
Osvietený -ty máš bohovské vysvetlenia a argumenty. To sa však vyvalia len z vola . Všimni si, že vôbec nehovorím o tebe, ale verím, že sa nájdeš sám, kde patríš. Hovorím ti, choď do ..... a nesmrď tu. Si ako jedovaté hovno, ale nikto ťa nechce, čo je samozrejme. Zapískaj na svoju chorú partu.


37.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 10:52 avatar
práci česť a na plaž. ale doba keď si ako estebak velil su davno preč.


39.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:57 avatar
Osvietený - ako vidím, že si hlboko zasiahnutý a z toho sa už nedostaneš. Nebola náhodou ŠTB aj tvoja stará mama? Je mi ťa ľúto, ako len môžeš žiť s takým hnusom v sebe?


42.
označiť príspevok

0svietený muž
   4. 7. 2019, 11:17 avatar
Stará mama nebola. Ale apo bol samozrejmá vec ešébačik ako víno.           Veď ako by mohol v 1968 legálne odísť do USA. Aj keď, kvôli obidvom ľavým rukám tam hovno robil.        
No a ja, z božej vôle osvietený präkäkät, som nebol, lebo som taký präkäkät, že ma ani štb nechcelo.                  


43.
označiť príspevok

Lemmy muž
   4. 7. 2019, 11:23 avatar
Havran, túto otázku si položil skutočnému nefalšovanému eštebákovi Kasafranovi?

Tvoja otázka na neho: Je mi ťa ľúto, ako len môžeš žiť s takým hnusom v sebe?
Súhlasí Osvietený


50.
označiť príspevok

Osvietený muž
   6. 7. 2019, 21:35 avatar
havran ja pochádzam z rodiny kulaka dedinskeho boháča . Rozmenené na drobne mal 2 kone a asi 20 ha pôdy na tabak do fajky a petrolej do lampy a netrpel hladomorom . Okrem toho Babka bola dosť tvrdá katolíčka v ruženci . Tak chápeš že by nemala čo moc zisťovať . Kedže väčšina mojej rodiny žije v USA mal som ten najhorší profil . U nás sa členstvo v strane nenosilo . Ja osobne som nikdy nemal ambíciu vstúpiť do akejkoľvek strany . Nie to ešte komunistickej .
Samozrejme , že to bol hnus . Odpustiť sa dá ale zabudnúť nie . Ja však nemaám v úmysle ani odpustiť ani zabudnúť na tie výmety eštebakov ktorý našu domacnosť pravidelne vykradli . Nemám žiadnu motiváciu odpúšťať ani zabúdať na tieto špiny . Tá generacia musí vykapať a bude lepšie .


21.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:02 avatar
Osvietený- je samozrejme, že Slovensko nie je krajinou, ktorá rozdáva karty v EU a ani nebude. To sa ukázalo aj teraz pri obsadzovaní nových postov v Bruselu. Musíme byť realistami, ale nie riťolezcami. Keby Západná Euŕopa mohla nasmerovať ten čierny prúd ktorý ju zalial, už dávno by sme tu zmenili všetci farbu. Ale ešte nie je všetkým dňom koniec. Na tento východ sa strekne trochu viac kapitálu, fabriky sa presunú a západ sa začne kultivovať a bude strihať kupóny.
Súhlasí Osvietený


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 10:30 avatar
karty sme rozdavali v rvhp a vz a budeme v panslavizme so sovietskym zväzom na večne časy s úd ruhovia.


31.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:39 avatar
Osvietený - už si sa dávno vyfarbil a je jasné, ako som ti povedal, keby si bol v Hitlerovej dobe, stavial by si koncentráky. Si obyčajná fašistická kurva. Prestaň tu hádzať lajno.


34.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 10:44 avatar
alebio by som poslal Molotova aby nejaku zmluvu uzavrel ako si europu naporcujeme . pripadne by som vojnu vyhlasil usa a uk tak ako Tuka.


38.
označiť príspevok

havran
   4. 7. 2019, 10:53 avatar
Osvietený - ZSSR sa potrebovalo vyhnúť vojne s Hitlerom, lebo v tej dobe si uvedomovali, že nie sú pripravení. Politika je všetko, len nie čistá robota. Vieš veľmi dobre, že Stakinovú politiku som odsúdil a vždy ju aj budem. No na druhej strane, musíš vidieť aj realitu. Tak ako ju videl aj Tiso. Akurát za to zaplatil životom, lebo bol na nesprávnej strane.


41.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 11:10 avatar
a tak sa jej vyhli teda. ked videl Hitler ako vyzauškovalo mini finsko neschopnu stalinovu armadu bolo rozhodnte. keby neprišla lend lease je po zssr.


46.
označiť príspevok

hokejis muž
   4. 7. 2019, 11:48 avatar
Neschopná Stalinova armáda potom vyzauškovala nacistov


48.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 7. 2019, 12:47 avatar
na technike z lend lease to sa im bojovalo
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(147 188 bytes in 0,223 seconds)