Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Pre boha a ja že žijeme v 21 storočí...

64
reakcií
1176
prečítaní
Tému 3. mája 2015, 10:35 založil fajer.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

fajer
   3. 5. 2015, 10:35 avatar
Exorcizmus by mal vykonávať iba riadne vyškolený kňaz, s licenciou pre danú diecézu. Duchovní nemôžu vyháňať diabla v iných diecézach bez špeciálneho povolenia.
Bežní ľudia by v žiadnom prípade nemali skúšať exorcizmus, hovoriť zvláštne modlitby oslobodenia, ani žehnať alebo dotýkať sa posadnutej osoby.
Kňazi by nemali vykonávať obrad eucharistie počas pokusu o vyhnanie diabla, pretože by to mohlo vyzerať príliš teatrálne.
Duchovní musia privítať a venovať pozornosť každému, kto ohlási možné posadnutie diablom.
Exorcisti by mali brať do úvahy možnosť, že „posadnuté správanie“ môže byť prejavom zdravotného ochorenia a mali by v takom prípade vyhľadať odbornú lekársku pomoc.
Autor: Tatiana Hudecová

37.
označiť príspevok

Spiritual healing muž
   3. 5. 2015, 16:08 avatar
Pomaly sa vraciame späť, alternatívne liečby, potom bude duchovné liečiteľstvo. Potom liečiteľov upália a vrátime sa ku starému dobrému púšťaniu žilou a exorcizmu. Ale je to na dobrej ceste, lebo v starovekom Egypte mali aspoň medicínu. Potom budeme zbierať fialové bobule a korienky.

54.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   3. 5. 2015, 20:29 avatar
exorcizmus je niečo čo vo mnohých vyvoláva strach, odpor alebo predstavu z filmu ako v kostole niekoho držia a on sa metá, ryčí ako zviera...ale netreba sa toho báť a zďaleka to nie je niečo také ako sfilmujú nejakí režíséri, super video s exorcistom Marettom tu:www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk exorcista rieši problémy so psychológom, psychiatrom ...

55.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   3. 5. 2015, 20:33 avatar
treba sa zriecť amuletov, zlých filozofií, ezoteriky, vešteckých kariet, zlej literatúry a konania zlého - ezoterika a rôzne pochybné učenie zvedú k zlému

60.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 23:31 avatar
55,..ale lea..hlavné je sa vyhýbať zlým a závistlivým ľuďom, neprajníkom, i tzv. psychovampírom,..sila takéhoto zla má oveľa horší a silnejší účinok, môžu byť priam zničujúci v pôsobení na človeka,.. sila slova môže zabiť či zasiahnuť psychiku tak že ostane na magor , ..aj stáva sa, že človek odrazu ochorie a príčina choroby je neznáma...a tp,. ako to čo spomínaš../ keď budem čítať Mein Kampf neznamená to, že už budem nacistom.
(sa obdobné veci na df preberali dávnejšie/ ..

61.
označiť príspevok

fajer
   4. 5. 2015, 06:42 avatar
máš pravdu, treba sa zriecť zlej filozófie-kresťanskej, zlej literatúry- biblie, katechizmu, amuletov- krížikov na krku, stene,...a diabol nemá šancu,môžeš mi veriť...vlastne je to fakt, na mňa diabol nemá, ja tieto horeuvedené veci mám overené, sto percentne fungujú...do kostola nechodím, bibliu som po prečítaní vyhodil u babky na hnoj, mrtvolu pribitú na drevo, som spálil a diabol nemá šancu...

65.
označiť príspevok

Wolfe muž
   5. 5. 2015, 23:38 avatar
amuletov, relikvii atd..

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 10:36 avatar
Teatrálny je každý náboženský úkon.
Súhlasí Scarlet666

3.
označiť príspevok

fajer
   3. 5. 2015, 10:37 avatar
Odbornú lekársku pomoc, by mal vyhľadať exorcista....sú to psychický narušený ľudia...

4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 10:38 avatar
Keď je niekto podvodník, ešte neznamená, že ide o narušeného človeka.

5.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 5. 2015, 10:54 avatar
Dávam na uváženie:
Ľudská myseľ je spletitá, nevieme, aké pochody v nej sa odohrávajú, a je možné, že tento úkon (vyháňanie diabla) môže niekomu pomôcť s psychickými problémami. Je to niečo ako placebo, musí veriť tomu, že naozaj je posadnutý a že má niekto naozaj schopnosť toto posadnutie zrušiť.
Je potom také zlé túto metodu použiť, alebo je lepšie ho dopovať celoživotne nejakými sedatívami?

8.
označiť príspevok

YouLove
   3. 5. 2015, 11:27 avatar
Dobrý vtip si dala pre obedom "musí veriť tomu, že naozaj je posadnutý a že má niekto naozaj schopnosť toto posadnutie zrušiť. " :D Kto má veriť?

9.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 5. 2015, 11:29 avatar
Ten, kto chce, aby mu exorcista pomohol, inak to myslím fungovať nebude ...

12.
označiť príspevok

YouLove
   3. 5. 2015, 11:34 avatar
Panenko skákavá:D A ty si myslíš, že ten chorý človek si je vedomý svojej duševnej choroby, a ešte že to považuje za posdnutosť diablom? Len ohlúpnutý veriaci a sfanatitovaný vierou ak má v rodine takýto prípad, volá exoscistu namiesto lekárskej pomoci. Duševné poruchy, aj niektorý stupeň schizofrénie sa prejavuje záchvatmi, epilepsia tiež, aj záchvat tuhnutia svalov, kedy človek vrieska od bolesti je v krčoch až do pazvukov a vtedy rodina zavolá na neho exorcistu? Si normálne prešla do 16 storočia.Všetko je už prežitok, cirkev uidržuje veriacich v zlom duchu.
Súhlasí Scarlet666

14.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   3. 5. 2015, 11:41 avatar
YouLove. Ale oni tvrdia, že to funguje, ale upozorňujú práve, že by to nemal robiť nejaký amatér, ale človek, ktorý je v tom vyškolený. Asi tak, ako by nemal amatér liečiť ľudí, ale len vyškolený lekár.

16.
označiť príspevok

YouLove
   3. 5. 2015, 11:47 avatar
Hovorí sa že ich dávajú špeciálne školiť. Tak cirkev odsudzuje liečiteľov šamanov a sama ich praktizuje. Schované pre dobro
spásy a záchrany od zlého posadnutia. Čo keby si pozreli na rodinu kde je ten človek psychicky a duševne týraný v detstve? Dúfam že budú mať aspoň certifikát.
Súhlasí Scarlet666

15.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 5. 2015, 11:41 avatar
Neviem. Problém je v tom, že psychiatria je vlastne v začiaytkoch, považ, že seriózna veda sa tu praktikuje iba posledné storočia, vieme toho ešte málo. Kým to môže niekomu pomáhať (vieru nemôžeš zakázať, tej sa ľudia musia vzdať sami), tak to má svoje odôvodnenie.

18.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 5. 2015, 11:50 avatar
ked sa to tak vezme
radsej by som isla s myslienkami za psychiatrom ako za fararom
neviem ci by v mojich slovach farar nevidel nieco nadpozemske a moju chorobu nepovazoval za nieco ine,nez cim by bola v rukach odbornikov
je lepsie sa povazovat za cloveka,ktory ma moznost sa vyliecit a dostat sa opat do stavu normal ako za nieco ine a vynimocne,co sa zial pri chorych jedincoch s dusevnymi poruchami casto stava

21.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 5. 2015, 11:57 avatar
je nebezpecne fakt nebyt spravne liecenym pacientom
a co sa tyka dusevnych chorob,ja by som ani za nic na svete nerobila psychiatra
po kratkom cas by aj mne prepinalo
po case by som sa povazovala za exorcistku

19.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 11:53 avatar
To je sila! Najprv človeka nakazia, a potom sa hrajú pomocou placeba na "lekárov". 

26.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 5. 2015, 12:12 avatar
Lemmy, človeka nakazia väčšinou rodičia, nie farári.

27.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 12:14 avatar
To je len výhovorka. V skutočnosti rodičom podávajú jed kňazi. Bez kňazov by rodičia netlačili kaleráby deťom do hláv.

30.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 5. 2015, 12:32 avatar
Nie je.
Rodičia ovplyvňujú deti vtedy, ked nemajú nijaké kritické myslenie. Sú evolúciou "naprogramované", že ich rodičia majú pravdu, že je najdôležitejšie sa učiť od nich ich skúsenostiam, že sú zlé, ak nerobia to, čo im kážu. Xkrát sa presvedčia, že majú pravdu, a to prenášajú aj na vieru. Kňaza (neznámeho človeka) ti dieťa počúvať nebude, ak ho to rodičia nenaučia.

31.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   3. 5. 2015, 12:45 avatar
Okrem toho zodpovední rodičia vedú deti k viere tak, že im nechávajú slobodnú vôľu. A neprestanú ich milovať, ak sa aj nestanú, keď sú väčšie, veriacimi. Moje deti tiež nie sú kresťanmi, aj keď sme ich k viere viedli.

6.
označiť príspevok

Peťo muž
   3. 5. 2015, 11:25 avatar
Posadnutie diablom je buď Epilepsia alebo poškodenie mozgu .........

Človeka neovláda cudzí "zlý-dobrý" duch .
To bolo v stredoveku ,keď zatmenie slnka ľudia považovali za hnev boha .
Teraz sme v 21.storočí ,okrem moslimov - oni sú stále pozadu .
Súhlasí YouLove

13.
označiť príspevok

YouLove
   3. 5. 2015, 11:39 avatar
Príčin zdravotných je veľa, kedy myseľ u človeka zlyháva a zdanlivo pôsobí mimo, môže to byť od chrbtice, krčných stavcov, demencie, nádoru v mozgu, pernamentný stres, vyčerpanosť, depresia jedno s druhým. Tu človeka treba dať odborne vyšetriť a liečiť, nie exorcistu. Ozaj divné, že cirkev vidí diablom posadnutých, že je to len v skupine veriaich viac ako divné. Až podzrivo sama diabla privoláva do čistoty ducha a potom praktizuje vymetanie diabla. Mimo cirkev toto neexistuje.
Súhlasí Scarlet666

17.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   3. 5. 2015, 11:48 avatar
You Love, nezastávam sa cirkvi, ale myslím si, že nemáš celkom pravdivé informácie, ako to cirkev chápe. Teda myslím RKC.
Snaží sa v týchto veciach byť veľmi opatrná a práve že nesúhlasí z hocijakými šarlatánmi a striktne oddeľuje a skúma, či sa jedná o chorobu - čo je väčšina prípadov alebo, či ide o posadnutie. Ako potom vysvetlíš úspechy tých pravých exorcistov, keď ľudia po ich zásahu sa uzdravili?

7.
označiť príspevok

YouLove
   3. 5. 2015, 11:25 avatar
Citlivá vec a bude mať nedozierne následky.Farári určite spolupracujú so psychiatrom, psychologom a iným odborníkmi na duševné choroby? Zvláštny jav, že posadnutosť diablom sa prejavuje iba u veriacich, na ergo s fanatizovaných rodín.
Náboženstvá dirigujú chod každej civilizácie, zasahujú nehorázne do ľudskej slobody.
Súhlasí Scarlet666

10.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 5. 2015, 11:29 avatar
ja nemozem sa zucastnit exorcizmu
mala by som potom svate srdce a slova by som cerpala z Eucharistie
a ustavicne by som adorovala
kazdemu by som liezla na nervy a zatvorili by ma do spitalu navzdy
bez moznsoti vratit sa medzi vas zdravych

20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 11:54 avatar
Nie sme zdraví. Uvedom si, že kto je na df.sk, tak je určitým spôsobom chorý. 

22.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 5. 2015, 11:58 avatar
ja viem
ved ti pisem,ze nechcem exorcizmus
ochorela by som na svatost
radsej budem mat tento druh choroby z DF
len neviem ako sa vola

25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 12:11 avatar
Veď kresťania by sa modlili ku svätej Salbei.

29.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 5. 2015, 12:21 avatar
vzdy krajsie a ospravedlnujucejsie
ako by ma psychiatri posielali na infekcne sa preliecit po tom
co by som sa im priznala,
ze sa povazujem za mariu magdalenu
mohli by si to vysvetlit podla Biblie
a bola by som total v pici

23.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   3. 5. 2015, 12:01 avatar
A je vlastne niekto zdravý? Ja som tuším takého ešte nestretol.

24.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 12:10 avatar
Ale áno, sú zdraví ľudia. Nemrhajú čas na fóre. Myslia si o sebe, že sú múdri, intelektuáli, vzdelanci, a radšej sa vyberú na prechádzku, na výlet, málokedy maródujú, lebo sa venujú svojmu zdraviu.

11.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 5. 2015, 11:31 avatar
nezavidim blazenym serafinom
ako musia vyzerat smiesne

28.
označiť príspevok

karas muž
   3. 5. 2015, 12:17 avatar
Zena s diablom v tele mi vobec neprekaza. :-))

32.
označiť príspevok

Sloven muž
   3. 5. 2015, 13:09 avatar
tu by nejeden skôr potreboval lekársku pomoc, hoci by aj tak nepomohla...Hlúposť ľudská je asi fakt nekonečná....

Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý. Einstein.
Súhlasí bystrik, antarctica

34.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 14:54 avatar
Ja ani o tej druhej nie som si istý. Prečo? Pretože ľudia obývajú len planétu Zem, takže aj ľudská hlúposť je obmedzená. Nenájdeš ju nikde inde vo vesmíre, okrem blízkosti planéty Zem.

35.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   3. 5. 2015, 15:11 avatar
Ale bola už aj na Mesiaci, aj keď niektorí tvrdia, že nie. 
Súhlasí Lemmy

39.
označiť príspevok

Lemmy muž
   3. 5. 2015, 17:52 avatar
Máš pravdu, Mesiac už považujem za súčasť Zeme. Myslel som ďalej, mimo slnečnú sústavu. Veľmi ďaleko. Ale pravdu máš.

Pýta sa jeden policajt druhého:
"Ty, vieš o tom, že na Mesiaci žijú ľudia?"
"Vážne? Ešte som o tom nepočul."
"Susedka išla na mesiac na dovolenku a vrátila sa v druhom stave."

62.
označiť príspevok

bystrik muž
   4. 5. 2015, 07:59 avatar
sme sami, veď ako ináč, len my a nikto iní---Ale načo je také obrovské množstvo slnečných sústav a galaxií? Asi len na parádu----

33.
označiť príspevok

ranexil muž
   3. 5. 2015, 14:52 avatar
Fajer, ty stupidny hlupak. Nevies nic o tychto veciach.
Tak zalez do komunistickej budy a tam stekaj zdialky.

45.
označiť príspevok

fajer
   3. 5. 2015, 18:44 avatar
ranexil , a ty vieš, už si videl diabla, prečo diabol sadne len na kresťana, ked si taký múdry, tak mi to vysvetli, alebo žeby ateisti mali prirodzenú imunitu pred diablom...napíš niečo k veci...

36.
označiť príspevok

elemír muž
   3. 5. 2015, 15:45 avatar
Viete o tom, že už normálne existujú na psychiatrii tými Psychiater a exorcista a ich maximálny výkon je jeden pacient za týždeň.
Pri stvotrení Adama dostal človek nový mozog, je zaujímavé, že mimozemšťani medzi nami s pokúšajú dlhé stáročia ovládať ľudský mozog a nedarí sa im to a pri tom Fico oblbol 40% národa ľavou zadnou.
Ľudský mozog je ako výkonný a nepoznaný počítač a používa ho človek iba na písanie, internet a nejaký excel.
Ak Ježiš povedal: Ak povieš tomu stromu, aby sa vytrhol z koreňov a šiel do mora, urobí to. Ja tiež verím, že je to možné a tiež neviem, že ako.
Na discovery som pozeral film, kde diskutovali o tom, že 60 tonové balvany zo skaly, nebolo možné presunúť inak ako levitáciou, pretože čokoľvek by bolo použité na zdvíhanie takýchto bremien, muselo by to znechať nejaké stopy po náradí, alebo jamy v teréne, proste niečo. A nie je tam nič.
Koľko tu mohlo byť za poslednú miliardu civilizácii, ak jedna civilizácia by potrebovala na to, čo sme my dnes napríklad 100 000 rokov ? Okolo tisíc !!!!! Od Adama je 6 000 rokov, ale od vynájdenia parného stroja 200 ??? A to už sme boli na mesiaci a čo tak vývoj napríklad ako Artlantída takových nejmíň 50 000 rokov ???? Kde by sme my mohli byť, ak sme dokázali toto za dvesto rokov a kde mohli byť oni ?:???
A to tu máme diskutérov, ktorí nevedia pochopiť ani existenciu Boha, tak čo chcete ďalej, ak je pre vás jeden z najzávažnejších faktov ľudskej spoločnosti nezmysel ?????
Takže v našom mozgu to je, ale nevieme ako otvoriť tento program.
Najhoršie na tom je, že ak človek niečo nechápe, povie,že to je nezmysel.

40.
označiť príspevok

fajer
   3. 5. 2015, 18:32 avatar
ty si tomu dal, Pri stvotrení Adama dostal človek nový mozog....a starý dal kde....A to tu máme diskutérov, ktorí nevedia pochopiť ani existenciu Boha... ty si ju pochopil, len nepovec že mozgom....
Najhoršie na tom je, že ak človek niečo nechápe, povie,že to je Boh, tak ako domorodec s brazilskej džungle....

48.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 18:53 avatar
Psychiater a exorcista ruka v ruke v boji proti diablovi???To vážne veríš tomu?A nie sú to náhodou dvaja lekári a tvrdia pacientovi"posadnutému"diablom,že 1je exorcista????1 lekár vykoná akože rituál vyháňania diabla,druhý dá nejaké psychofarmaká a diabol je vyhnaný.Niekedy sa mi rozum zastavuje nad tým,ako môžu dospelí ľudia veriť takým báchorkám,ako posadnutie diablom....

50.
označiť príspevok

gabor muž
   3. 5. 2015, 19:49 avatar
Vo Francuzku jeden oblbol tak Psichiatrov ze Nesedel za vrazdu ale Prezil na Invalidnom voziku v Psichiatrickej nemocnici 10 rokov. Naraz stal z Invaledneho vozika a usiel von z Nemocnice a tam zabil zas.

51.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 19:52 avatar
Najhorší sú nadpriemerne inteligentní dementi.Viem,že si to navzájom odporuje,ale je to tak.

53.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 19:55 avatar
nebolo by väzńa ktorý by nehladal únik..a spôsob ako z väzby uniknúť, ak by sa dalo,....psychopatov je neurekom, tak ako aj simulatnov. ..kedysi na vojenčine šikovní ju prežili na "marodke a skončili zdraví s modrou knižkou.

52.
označiť príspevok

gabor muž
   3. 5. 2015, 19:53 avatar
Vo Francuzku jeden oblbol tak Psichiatrov ze Nesedel za vrazdu ale Prezil na Invalidnom voziku v Psichiatrickej nemocnici 10 rokov. Naraz stal z Invaledneho vozika a usiel von z Nemocnice a tam zabil zas.

38.
označiť príspevok

antarctica
   3. 5. 2015, 17:40 avatar
Je neuvritelne ze ludia sa nechaju okamat, ze posadnutie diablom neexistuje, ale existuju vymyslene dusevne chroboy ako depresie, ADHD, schizofrenie a dalsie vymyslane somariny
Súhlasí lea_pragmaticka1

41.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 18:36 avatar
Každý duševne chorý človek popiera existenciu duševných chorôb a radšej to zaradí do kategórie posadnutosti diablom....

43.
označiť príspevok

milicano
   3. 5. 2015, 18:39 avatar
asi sim tiež posadnutý.... jedným anjelom 

44.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 18:42 avatar
Ale to je v poriadku.To je dobrá posadnutosť.Alebo máš na mysli "Anděla s ďáblem v tele?"

47.
označiť príspevok

milicano
   3. 5. 2015, 18:48 avatar
44   občas je to padlý anjel 

49.
označiť príspevok

LANVIN žena
   3. 5. 2015, 18:54 avatar
Blbá aerodynamika krídielok? 

42.
označiť príspevok

Karola žena
   3. 5. 2015, 18:36 avatar
ty si sa tuším rozhodol,. že všetko budeš podávať opačne..a nutíš k úvahe ako to vlastne je..no je to opačne antartica 

58.
označiť príspevok

antarctica
   3. 5. 2015, 21:49 avatar
Nezda sa ti z k uvahe skor nutili tzv. ateisti 100 rokov v Sovietskom zvaze a u nas 40 rokov?

46.
označiť príspevok

fajer
   3. 5. 2015, 18:46 avatar
Exorcizmus, další podvod kresťanov, na hlúpe veriace ovce, spoločnosť by sa mala brániť voči týmto praktikám, je to nehorázny podvod...
Súhlasí Karola

57.
označiť príspevok

Shagara muž
   3. 5. 2015, 21:14 avatar
S tým sa dá súhlasiť. Ja by som osobne zaradil exorcizmus,medzi špiritistické praktiky. Ak už je niekto v nejakých duchovných problémoch,...tak na to sú iné riešenia. A Biblia ich opisuje.
Exorcizmus, a procesy s bosorkami majú veľa spoločného.

59.
označiť príspevok

rose.madder žena
   3. 5. 2015, 21:50 avatar
shagara, presne naopak, nemajú spoločné vôbec nič, bosorky upaľovali, zabíjali, exorcizmy ľudí oslobodzujú, liečia.
a zjavne toho o exorcizme veľa nevieš ak ho zaraduješ medzi špiritizmus, spod vplyvu ktorého práve exorcizmus oslobodzuje : ) zväčša píšeš múdro, ale toto si skutočne domotal : )

63.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 5. 2015, 21:55 avatar
Viem toho dosť. A viem toho dosť aj o konkrétnych praktikách,osobách, ktoré boli označené za bosorky. Aj tu sa čiastočne používal exorcizmus,...ale na dané ženy sa nejak veľmi s láskou neprihliadalo.
A pýtam sa: "môže démon vyháňať démona?"
Ved i "memento" z Assisi vypovedá,akému Bohu slúžia niektorí "kresťania". A to až "hmatateľne",takže iba slepí to nevidí.
Kniha B.Kafku/Experimentálni psychologie/,bola veľmi populárna medzi RKC,a je úkážkou,ako aj vzdelaný človek môže podľahnúť sebaklamu,ak nepozná pravdu Písiem. Niektoré časti tejto knihy sú priam excelentné. A aj tu som vnímal dané prepojenie veľmi sugestívne:"špiritizmus,kontra exorcizmus".
Teda,nedomotal som to....skutočne aj tu vidím pod povrch.
Viac by ti možno napovedali konkrétne príbehy,spolu s usmernením na isté miesta Písma. Ale to je na dlhšie.
Ak si niekto myslí,že vyháňa diabla,tak nech len tomu verí.
Jednoducho....démonov vyháňať môže iba ten,kto má Božie schválenie, a danú činnosť vykonáva biblickým spôsobom a v mene pravého Boha. Triáda,alebo trojica to nie je. Je mi ľúto. Pomôcka: Satan je v Písme označený ako "drak". A tí v rozprávkach poväčšinou mávali tri hlavy.
Pravý Boh sa definuje inak-5 Moj.6:4

56.
označiť príspevok

rose.madder žena
   3. 5. 2015, 20:33 avatar
a nie a nie a nenapíšem do tejto témy, lebo zase sa tu budem naťahovať do rána : )
toto si prečítajte, vševedkovia : www.martinus.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí lea_pragmaticka1

64.
označiť príspevok

fajer
   5. 5. 2015, 19:55 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:51,  slečna povieme vám to z mosta do prosta, keby ste mali prázdny žalúdok a nemali by ste plné...
dnes, 22:48,  31. ved ty si proti homosexuálom a emancipácii zien, tak je to ideálne ;) .trolli zrazi...
dnes, 22:46,  Termín „antroposofia“ prvýkrát použil Thomas Vougham (Antrophozofia magica, 1650) a potom...
dnes, 22:40,  to neurobí....jedine že sa pomýli*04
dnes, 22:37,  neviem ako sa k tomu postaví naš mufko
dnes, 22:37,  Vylučuje sa to len v tvojej paranoidnej fantázii. Lebo si moc pozeral na televíziu. Lenže...
dnes, 22:36,  K žiadnej islamizácii nedochádza.
dnes, 22:33,  Neklam. Aspoň raz urob výnimku a povedz pravdu. :)
dnes, 22:32,  Ďalšie satrašidlo v esesákovom paranoidnom svete. :) Už rozkazuje hádzať sa o zem. :)
dnes, 22:31,  Iba esesák dokáže rozdeľovať svet na "vašich a našich". Kedy začneš tých...
dnes, 22:27,  Cyril a Metod tiež boli. Apoštol Pavol bol migrant v Grécku, keď chodil svoje cesty. Dokonca...
dnes, 22:23,  asi ano, aj ked nie je to iste....pretože aj islamisti sa menia.. a pochopili o čo vlastne...
dnes, 22:22,  Ani mne nerobi problem multikulturna spolocnost. Tolerujem to. Ale vzdy budem slovom hajit tomco...
dnes, 22:21,  No to su casy davno minule.
dnes, 22:20,  Tebe ich prinášajú. To tvojho sveta plného pocitov prenasledovania. Toho psychiatra kedy...
dnes, 22:19,  na jesennom jarmoku budú iba pečené šišky
dnes, 22:19,  To je meaculpa.
dnes, 22:19,  Nepopieram ze kedysi ano.
dnes, 22:18,  V poriadku. Ale musis uznat, ze islamizaciou europy by demokracia zanikla.
dnes, 22:17,  akoo vidiš teoma suhlasim....a zaroven mi nerobí ziaden problem multikultúrna...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(163 511 bytes in 0,373 seconds)