Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pozrite ako sa zmenil charakter našej diskúsie za posledných 10 rokov.

19
reakcií
159
prečítaní
Tému 1. augusta 2019, 20:43 založil havran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

havran
   1. 8. 2019, 20:43 avatar
Keď si dáte tú námahu a trochu preskúmate ako sa tu mení obsah naších diskúsii a budete aspoň trochu objektívni , možno budete súhlasiť , že nenávistné diskúsie nadobúdajú grády a témy sa koncentrujú v duchu toho , čo sa stupňuje všeobecne i v našej spoločnosti. Ľavica upadá a už nedokáže udržiavať nápor ktorý sa na ňu valí a pravica deklaruje jednotu spoločne poraziť Smer. Hovorím Smer , lebo to nie je skutočná ľavica. O to viac je to tragédia pre Slovensko. Keď táto parta Kiskovcov, Sulíkovcov, Matovičovcov a ďaľších dostane do rúk veslá, nič sa nezmení, Oni budú tí praví, čo v budú môcť všetko, a budú zachraňovať demokraciu.

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 14:37 avatar
havran o tvojej stupňujúcej sa nenávisti niet vôbec pochýb . Ten prerod z komunistu na fašistu znášaš dosť ťažko . Ale podarilo sa    

Tak veľa šťastia do tých hoaxov súdruh

13.
označiť príspevok

hokejis muž
   2. 8. 2019, 14:40 avatar
Dement osvetielkovaný plný chorej nenávisti zabáva.

14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 14:45 avatar
Teba mali za gule eštebakus zavesiť na tom namestí . Ale ešte sa ti to stať môže

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   1. 8. 2019, 20:45 avatar
To je tvoj chybný názor, že strana SMER – sociálna demokracia nie je ľavicová. Je, ale zároveň má aj stredový program. Fico neraz pripomenul, že strana je stredová. Ani úplne extrémne vľavo, ani ako pravicová strana.

To, kto bude vytvárať politiku, o tom rozhodnú voliči. Máme ich 4 milióny.

6.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 11:50 avatar
Lemmy - stredová? Snáď chaotická a výrivá.

7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   2. 8. 2019, 11:51 avatar
Ja som citoval reči strany SMER. Ty sa s nimi nemusíš stotožniť.

8.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 12:17 avatar
Lemmy- ďakujem za dovolenie a cituj ďalej. Však ty vlastne všetku tu len CITUJEŠ!

16.
označiť príspevok

havran
   5. 8. 2019, 13:41 avatar
Lemmy Jasné , vôbec necháoeš čo hovorím. Zatiľ čo pravicový chaos sa stále posúva do extrému v pravo, bojuješ ty a tebe podobní so stredoľavou koncepciu Smeru? Nedaj sa vysmiať. Len objektívne ľavicová strana môže priniesť prospech spoločnosti. Pravicová demokracia je nezmysel. Je to DEMOS KRATOS vykonávaný v prospech záujmu kapitálu. Asi to nechápeš, len si prpravený štekať a prskať sliny.
Súhlasí Kasafran

17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 8. 2019, 14:04 avatar
havran PŠM a ožieranie sa na komunistických schôdzach ti priniesli ovocie    

Demokracia (z gr. démos - ľud a kratiá - vláda

Rád píšeš aké je strašidelné keď nevladne komunistická totalita riadená Kremlom ale ľudia .

"Len objektívne ľavicová strana môže priniesť prospech spoločnosti."

To je ktorá na Kube , Venezuele či Severnej Koreii ?

18.
označiť príspevok

Kasafran
   6. 8. 2019, 13:17 avatar
(17) Osvietený,
ten vírus, ktorý zasiahol a nezvratne zastavil vývoj Tvojho softvéru je skutočne nielen vysoko účinný, ale aj trvanlivý...
Možno by Ti pomohol odlet do inej galaxie - tam by si sa ho určite zbavil a po návrate by si sa mohol opäť stať bezproblémovým ľudským tvorom...

3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   1. 8. 2019, 20:48 avatar
A s tým SMER-om sa čuduješ? Nesleduješ nové správy? Potvrdzuje sa to, čo sa šuškalo už v roku 2016. Politická špina vyplávala na povrch. To prepojenie s mafiou je silné. Zneužívanie orgánov činných v trestnom konaní zneužil Mečiar, a doplatil na to. Teraz na to doplatí Fico. Aj tak bol dosť dlho v politike. Už môže pokojne odpočívať v Kočnerovom byte. Alebo dúfam, že nie na spoločnej cele v Leopoldove. 

9.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 12:21 avatar
Lemmy- si somár, keď si myslíš, že politika bude niečo iné ako špina. Kiska, Sulík, Matovič, Bugár, TURBAN, Danko?........
Mečiar, Fico? Nájdi mi jedného, čo by sa do tej rady nehodil. Pochopil si? Ty len čakáš pri každých voľbách, že príde už niekto, čo bude ideálny. Takého však niet. Len blázon ako ty, čaká na zázrak-ideál.

19.
označiť príspevok

majko1 muž
   6. 8. 2019, 13:22 avatar
Fico je už v niečom obvinený ?  Ink som prekvapený ako ti záleží v ktorom byte býva.......vieš to o všetkých aktívnych politikoch ?

20.
označiť príspevok

Lemmy muž
   6. 8. 2019, 13:24 avatar
Kto ho obvinil?

4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   1. 8. 2019, 20:50 avatar
Pravica nie je jednotná. Pravica je o samostatnej zodpovednosti jednotlivcov, takže tam sa skôr hľadajú spoločné znaky pre vládnutie. Podľa programu. Inak, čo chceš, aby sa zmenilo? Veď keď bude SaS vo vláde, tak sa hádam nebude mafia priživovať na štáte. SaS odreže mafiánskej chobotnici všetky končatiny.

10.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 12:23 avatar
Lemmy - väčšiu hlúposť som ešte nečítal, ale chápen, že sa mohla podariť len tebe. Sas má už v akváriu malé chobotničky a vypustí ich akonáhle z rybníka dostane Ficove. Pochopil si? Debo?

5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   1. 8. 2019, 20:53 avatar
Toto je pravica: Sloboda a Solidarita – politická strana.

Ctíme si slobodu, kladieme prekážky jej nepriateľom, bojujeme za vyššiu životnú úroveň ľudí v dobre spravovanej krajine. Toto je naše poslanie v strane Sloboda a Solidarita. Našou úlohou je vytvárať podmienky pre zvyšovanie príjmov tých, ktorí pracujú, zabezpečiť základnú mieru solidarity s tými, ktorí nepracujú, zvyšovať mieru osobnej slobody ruka v ruke so zodpovednosťou a usilovať sa o štíhly štát, hospodáriaci efektívne a vyrovnane. Štát je v našom ponímaní garantom včasnej spravodlivosti.
Súhlasí Osvietený

11.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2019, 12:28 avatar
Lemmy Aj pod zástavou internacinály v 149 storočí sa blúznilo o slobode, rovnosti a bratstve. Nakoniec na barikádach krv prelievali za iddeály prostí ľudia a za nimi stáli boháči. Bola to francúzska buržoáznodemokratická revolúcia. Ako skončila?
POchop, že si len nevzdelaný a na povrázku vedený hlupáčik a zobuď sa , kým nie je neskoro.

15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2019, 14:47 avatar
V 149 storočí to bolo proste drsné
Súhlasí -era-
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:50,  nechápem, záleží na tom, či bol vzatý , alebo či tam išiel vlakom zadarmo, aj tak nikto...
dnes, 08:43,  Takto robia na dedimne babky klebety, Ja som napísal:keby som si predstavil, že niekto našiel...
dnes, 08:40,  efektivne vzdelavanie....
dnes, 08:39,  tešíte sa ruskí troli?
dnes, 08:11,  Ruský prezident Vladimir Putin v piatok vyhlásil, že nariadil armáde, aby sa pripravila na...
dnes, 08:02,  Keď chceš, aby som bol buzerant, tak budem buzerant. Pre teba čokoľvek, zlato. *21
dnes, 07:57,  https://dobrespravy.eu/amazonsky-prales-uz-tyzdne-hori-a-svet-si-to-absolutne-nevsima-pluca-zeme-...
dnes, 07:11,  No veďka , 6
dnes, 07:10,  3, ani moc nie , len nárečím tak ako vychdniar a zapadniar,,,
dnes, 06:45,  je pekne, že ste videli film proti modlarsve....este krajšie bude, ked pochopíte, kto je to...
dnes, 06:41,  Je to správne, že JS považujú Rómov za svojich rovnocenných bratov a sestry. Len som potom...
dnes, 06:36,  A bieli spoluobčania sa na tom zjazde nemohli zúčastniť?
dnes, 06:33,  Východoslovenská rómčina sa nejako odlišuje od západoslovenskej?
dnes, 06:31,  Existuje aj demikát.
dnes, 06:30,  Unikát je skratka slov univerzálny kat?
dnes, 05:29,  https://www.jw.org/finder?wtlocale=V&docid=702019205&srcid=share
dnes, 05:26,  “Na to Peter otvoril ústa a povedal: ’S istotou chápem, že Boh nie je predpojatý, ale...
dnes, 01:15,  Ok lemmy, teraz nejdeme preberat bozi blud ;) prečítaj si...
dnes, 01:04,  Kráľ severu skončí s kráľom juhu (Daniel 11:42), potom aj on sám príde k svojmu koncu! To...
dnes, 00:55,  Ženia sa predsa chudáci, ktorú chcú mať sex, ale čo najlacnejšie.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Zdraví majú tisíc prianí, chorí iba jedno.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(80 633 bytes in 0,756 seconds)