Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Pozeráte reláciu 13. komnatu?

9
reakcií
859
prečítaní
Tému 13. júla 2013, 13:24 založil romana1.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
19. 06. 2010
28
27. 08. 2008
30

1.
označiť príspevok

romana1 žena
   13. 7. 2013, 13:24 avatar
Ja mám teraz obdobie, že si pozerám cez archív českej televízie 13. komnaty známejších ľudí. Je to veľmi poučné. Človek si uvedomí s akými problémami musia ľudia zápasiť. Človek tam nájde aj svoje trápenia a vidí, že sa dotýkajú mnohých ľudí. A vy čo pozerali ste niekedy alebo zvyknete pozerávať 13. komnatu?

5.
označiť príspevok

Miňuško muž
   14. 7. 2013, 07:49 avatar
Minule som čumel na 14nástu komnatu, tuším to bolo ňajaké porňádlo či čo lečo no čo.

2.
označiť príspevok

Jacobs
   13. 7. 2013, 14:06 avatar
Ale áno, raz za čas si nejakú ako kulisu vypočujem   Som však v období, kedy ma viac zaujíma vlastná 13. komnata a to, čo som do nej ukryla. Prisám vačku neviem, lebo človek za celý život nazvláča toľko harabúrd, že vytriediť ich je nielen zložité, ale aj časovo náročné   Žartujem, ale iba trochu   Pá, peknú sobotu želám!

3.
označiť príspevok

romana1 žena
   13. 7. 2013, 21:07 avatar
Jacobs! Všimni si zvolacia veta na oslovenie . Aj v človeku aj v domácnosti je kopu vecí, čo sú zbytočné a zavádzajú. Treba sa ich zbaviť. Bude viac miesta na nové a čisté! Ja momentálne vypratávam skrine a zbytočnosti sa zbavajem. Inak nikdy nebude poriadok, staré vecí budú brániť, aby prišli nové, lebo miesto je obmedzené. A buď tam budú haraburdy alebo potrebné a aktuálne veci.To isté platí pre dušu.Aspoň ja si to myslím. 

4.
označiť príspevok

Jacobs
   13. 7. 2013, 21:50 avatar
Všimla som si  
Nemyslela som na veci, skôr na to, či a čo som v živote pobabrala. Som totiž ten typ, ktorý sa nerád zbavuje obľúbených vecí, takže ja to mám s upratovaním o to zložitejšie, že večne vláčim haraburdy z kopy na kopu ako mačka mačatá.
Čo už? Hádam to raz po mne niekto vyhodí    
Súhlasí romana1

6.
označiť príspevok

romana1 žena
   14. 7. 2013, 12:11 avatar
Jacobs! Nikdy nie je neskoro ponaprávať chyby, prípadne sa im vyhnúť. A prípadné škody nahradiť či zaplatiť. Čím skôr tým lepšie. Jáj a tých kopkárov čo robia poriadok štýlom, že prenesú jednu kopku do druhého kúta či inej miestnosti, takých dobre poznám. Ja ich volám aj škrečkovia, lebo okrem toho, že všade hromadia kopu zbytočností, ktoré sa zíjdu, furt donesú po niekom nejaké vecí, ktorých sa dotyčný chce zbaviť a potom aj zomrelých, keď vypratujú byty, tak si to dovláči domov, aby mal pocit bezpečia a dostatku vecí. Ja Ti poviem, keby som zistila, že dajme tomu môj budúci partner kopkuje vecí, prípadne ešte má zošity zo ZŠ, tak by som zutekala.

7.
označiť príspevok

romana1 žena
   14. 7. 2013, 16:58 avatar
teraz som dopozerala (dopočúvala túto komnatu) www.ceskatelevize.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

vydala sa a mala syna a vôbec si to nepredstavovala, že ostane v 60 tke sama - výdaj ani detí nie sú zárukou ničoho

8.
označiť príspevok

romana1 žena
   14. 7. 2013, 17:29 avatar
No nazdar! Náďa Urbanková tiež chudinka bola len využívaná mužmi a odhadzovaná a ešte musela za nich platiť pôžičky, skrátka využitá žena. Je to hnusné. Prvá chyba a posledná chyba, ktorú urobí žena, ak ľúbi muža viac ako on ju! Šťastná žena v manželstve musí byť mrcha, inak je využijú. Hrozne smutné.
www.ceskatelevize.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

9.
označiť príspevok

romana1 žena
   14. 7. 2013, 17:32 avatar
Dnes mám 13. komnát-dosť - už nemôžem počúvať/pozerať tie osobné peklá . Fúj hnusný a ťažký život.

10.
označiť príspevok

Chiara
   14. 7. 2013, 18:45 avatar
Však to, ľudia sú naučení len ohovárať, kritizovať, závidieť, málokto si uvedomí, že za slávou býva okrem driny aj trpkosť osudu, s ktorou musí taký človek vedieť žiť (napr.aj pred obecenstvom). Umelci obzvlášť mávajú pohnutý život, sú iného myslenia, ich bolesť často spôsobí, že vtedy dokážu vydať zo seba to najlepšie čo v nich je.
Súhlasí romana1
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:50,  (80) Lemmy, to je skutočne zaujímavé presvedčenie "humanistu", že aj po...
dnes, 10:46,  29- Tul, mám z troch nezávislých zdrojov (jeden dokonca z rodiny) informácie, kedy...
dnes, 10:34,  (50) Boris, nože si daj tú námahu a podrobnejšie popíš, akým druhom nenávisti a voči...
dnes, 10:33,  4. Nie, to v žiadnom prípade nie je tá budúcnosť, ktorú ja mám na mysli. Ide mi o vývoj....
dnes, 10:30,  46- chápem, že to je nad možnosti tvojho pochopenia, ale ja ti nepomôžem, musíš sa najprv...
dnes, 10:24,  Ukončenie Slovenského národného pochodu na Devíne 13.9.2019 https://youtu.be/j-4w8hOyAFg.
dnes, 10:24,  39- vôbec sa ich nemám dôvod zastávať. Mal som rodinný kontakt na FNM v 90-tych rokoch....
dnes, 10:21,  -era-Klasika v moderných dejinách je ľavica, ktorá háji záujmy robotníckej triedy a...
dnes, 10:12,  -era- Tým " Bližšie k budúcnosti myslíš čo? Fašizmus, vojnu?
dnes, 10:09,  V najstarších kapitalistických štátoch sú však už len Pravicoví konzervatívci a...
dnes, 10:05,  Neviem, čo je to klasická strana, ale budem ti veriť. A ak je to tak, znamená to pre mňa,...
dnes, 09:59,  Uvedomujete si, že na Slovensku v podstate neexistujú klasické strany? Ako môže krajina v...
dnes, 09:12,  toto je provokačna téma od jednovaječného mufka.....kerá si ty identita mufko?
dnes, 08:59,  *21 To ale nie je pravá láska, lebo pravá láska sa nedá skladovať na polici :)
dnes, 08:52,  pravej lasky su plne police v knizniciach :-)
dnes, 08:45,  76. ešte pred mesiacom si sa tváril ze si novy diskutér na tomto fóre. a pritom su uchyl,...
dnes, 08:15,  Pravá láska nie je pocit, ale stav vedomia. Tí, ktorí kultivujú pravú lásku ako stav...
dnes, 07:42,  Priznal? Veď moje príspevky nie sú tajné, každý si to môže prečítať. Pán chameleon ma...
dnes, 00:28,  Ano Lemmy si trol, klamár, drístač aj s tvojimi dementnými spolutrolmi
dnes, 00:21,  Hokejkár, liečba bude náročná v tvojom prípade.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Muži počas choroby sú tak telesne a duševne vyčerpaní, že uzdraviť ich dokáže jedine žena.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(65 938 bytes in 0,478 seconds)