hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Posledné dni alebo posledných 36 500 dní?

príspevkov
7
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 15.3.2020 01:28 teolog
posledná zmena 15.3.2020 23:38
1
15.03.2020, 01:28
“Jehovov veľký deň (dnes deň nášho Pána Ježiša Krista) je blízko! Je blízko a rýchlo sa približuje! Zvuk Jehovovho dňa je desivý, i bojovník v ňom bude zúfalo kričať. Ten deň je dňom zúrivosti, dňom tiesne a úzkosti, dňom búrky a spustošenia, dňom tmy a temnoty, dňom mrakov a hustej temnoty, dňom trúbenia na rohu a bojového pokriku proti opevneným mestám a proti vysokým rohovým vežiam.” - Sofoniáš 1:14-16.

Posledné dni tohoto dnešného nespravodlivého systému vecí začínajú Jehovovým veľkým dňom (dnes dňom nášho Pána Ježiša Krista)! Podľa proroctva Daniela, apoštola Jána a Ježiša Krista dĺžka týchto dní je vymedzená 1 260 dňami alebo 3 a pol rokmi (Daniel 12:7, Zjavenie 11:2, 3, Lukáš 21:24)! Ale pred tým, ako začnú, musí prísť odpadlíctvo, podľa inšpirovaných slov apoštola Pavla:

‘Nedajte sa rýchlo zmiasť ani rozrušiť, ak niekto tvrdí, že Jehovov deň je už tu, a to ani vtedy, keby vás presviedčal, že je to posolstvo od Boha alebo vyhlásenie či list od nás. Nedajte sa nikým a ničím oklamať, lebo skôr ako príde ten deň, musí nastať odpadnutie a prejaví sa človek nezákonnosti, syn zničenia. Je to protivník, ktorý sa vyvyšuje nad všetko, čo sa nazýva bohom a čo sa uctieva. Posadí sa v Božom chráme a pred všetkými sa bude vydávať za boha.” - 2. Tesaloničanom 2:2-4.

“No keby vám aj niekto z nás alebo anjel z neba oznamoval inú dobrú správu než tú, ktorú sme vám oznamovali my, nech je prekliaty. Ako som už povedal, hovorím znova: Ak vám niekto oznamuje inú dobrú správu než tú, ktorú ste prijali, nech je prekliaty. Koho si chcem nakloniť – ľudí alebo Boha? Myslíte si, že sa snažím páčiť ľuďom? Keby som sa ešte snažil páčiť ľuďom, nebol by som Kristovým otrokom. Bratia, uvedomte si, že dobrá správa, ktorú som vám oznamoval, nepochádza od ľudí. Veď som ju nedostal ani som sa ju nenaučil od človeka, ale zjavil mi ju Ježiš Kristus.” - Galaťanom 1:8-12.
none
2
15.03.2020, 09:44
Pre tých, čo poznajú biblické proroctvo, posledné dni ešte len prichádzajú...iní sú už v 'posledných dňoch' viac ako 36 500 dní...:-)
none
3
15.03.2020, 09:48
Každý blbneme svojim spôsobom...
👍: Shagara
none
4
15.03.2020, 10:24
Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš...:-)
none
5
15.03.2020, 22:52
1, ..... a že svedok, ak popiera, že my nielen že sme v posledných dňoch, ..... ale aj v záverečnej časti týchto posledných dní!?
Lenže to pomazaní bratia Krista neučia. To učia iba umazaní bratia satanovým duchom, odpadlíci!
Dnes je aj mnohým neveriacim jasné, že tomuto svetu už došiel čas, čo je "racionálne a vedecká podložená predstava". /Erich Fromm/
Samozrejme, ..... pochabé panny a spol, to nikdy nespoznajú. Preto, príchod Krista bude pre nich šokujúcim prekvapením.
A v rých posledných dňoch sme dlhšie ako uvádzaš, ..... ani rátať len nevieš!
none
6
15.03.2020, 23:01
3, ..... Teolog, na jednej strane vyzdvihuje akýchsi pomazaných bratov Krista, .... a potom tvrdí o nich presný opak a kritizuje ich a ohovára. Rozumiete tomu. Ja som z toho už magor. Teraz dokonca píše, že tí pomazaní bratia ani "nevedia či sme v posledných dňoch alebo ešte len prídu"?! Teda, začali zvestovateľskú, celosvetovú kampaň predčasne!
Teda, môžme očakávať, že po JS ešte niekto príde a bude robiť, konať ešte väčšie a pravdivejšie dielo ako JS dnes?! Mám pravdu teológ? A už to aj vidím ..... pomazaný teológ na cherubínovi a s varovným posolstvom pre celý svet. A za ním ďalší pomazaní/umazaní/ odpadlíci s Božími trúbami a s varovaním.


DOTAZ: Teológ, a odkiaľ píšeš? Z Pezinku, .... z Veľkého Zálužia, ..... alebo z Prednej Hory?
none
7
15.03.2020, 23:38
8, .... môže byť, ..... prikláňam sa k tejto alternatíve. A ja ti odpúšťam, lebo si to trafil, ..... ale sa bojím toho, či ti odpustí teológ?!
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 94 806 B vygenerované za : 0.114 s unikátne zobrazenia tém : 49 813 unikátne zobrazenia blogov : 880 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Chránený v Otcovi Veď aj Kristus raz trpel za hriešnikov, spravodlivý za nespravodlivých, aby nás priviedol k Bohu, keď bol podľa tela usmrtený, ale Duchom oživený. 1 Petra 3,18 Môžem vám ukázať krásny obraz Božej lásky k vám v príbehu o Danielovi...

citát dňa :

Radšej ísť do roboty, ako nespať vôbec.