hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

POMOC 13 a SEX ??

príspevkov
31
zobrazení
3
tému vytvoril(a) 14.11.2010 17:59
posledná zmena 15.11.2010 22:14
1
14.11.2010, 17:59
Je normálne .. ak 13 ročnému dievčatu .. navrhne chalan aby som sa s ním išla vyspať a že otom nikto nemusi vedieť ?? .. alebo je to vlastne normálne že 13 ročná a SEX ?? ... ja som mu povedala ž to ešte nechcem . je to ešte premna skoro . ale on vždy ze nikdy nieje priskoro ! ... ako ze niekedy mam strasne chutky .. ale je to ešte skoro či ?
none
6

1. 14.11.2010, 17:59

Je normálne .. ak 13 ročnému dievčatu .. navrhne chalan aby som sa s ním išla vyspať a že otom nikto nemusi vedieť ?? .. alebo je to vlastne normálne že 13 ročná a SEX ?? ... ja som mu povedala ž to ešte nechcem . je to ešte premna skoro . ale on vždy ze nikdy nieje priskoro ! ... ako ze niekedy mam strasne chutky .. ale je to ešte skoro či ?

14.11.2010, 18:04
miska nerob to, je to zavcasu,venuj sa veciam,ktore patria k tvojmu veku,milovanie k tvojmu veku rozhodne nepatri.
none
11

6. piskotka 14.11.2010, 18:04

miska nerob to, je to zavcasu,venuj sa veciam,ktore patria k tvojmu veku,milovanie k tvojmu veku rozhodne nepatri.

14.11.2010, 18:08
. . . Dakujem myslím si to aj ja . . . a akože boli by s toho aj problemy ak by sa niečo stalo .)) neryskujem
none
14

11. 14.11.2010, 18:08

. . . Dakujem myslím si to aj ja . . . a akože boli by s toho aj problemy ak by sa niečo stalo .)) neryskujem

14.11.2010, 18:14
miska stat sa moze vselico,ale ide o to,aj ked telesne si urcite pekne dievca,dusevne nie si na milovanie pripravena,pockaj si nato,ked budes starsia,nikam ti to neujde,vsetko ma svoj cas a vsetky krasy zivota sa obajvuju a vychutnavaju prave vtedy,ked ten cas pride🙂)ten chlapec to mozno na teba len skusa,lebo sa mu pacis,ale bude vela chlapcov,ktori to budu na teba skusat,ale ty sa nedaj,miluj sa vtedy,ked dokazes aj pochopit o com milovanie je🙂)jo a povedala by som ti miluj sa z lasky🙂)
none
13

1. 14.11.2010, 17:59

Je normálne .. ak 13 ročnému dievčatu .. navrhne chalan aby som sa s ním išla vyspať a že otom nikto nemusi vedieť ?? .. alebo je to vlastne normálne že 13 ročná a SEX ?? ... ja som mu povedala ž to ešte nechcem . je to ešte premna skoro . ale on vždy ze nikdy nieje priskoro ! ... ako ze niekedy mam strasne chutky .. ale je to ešte skoro či ?

14.11.2010, 18:10
dobre si mu povedala,..samozrejme nenechaj sa ním ovládať a vysvetli mu nech netlačí na pílu.. ..on nech ovláda svoje splašené hormóny ..))
none
23

1. 14.11.2010, 17:59

Je normálne .. ak 13 ročnému dievčatu .. navrhne chalan aby som sa s ním išla vyspať a že otom nikto nemusi vedieť ?? .. alebo je to vlastne normálne že 13 ročná a SEX ?? ... ja som mu povedala ž to ešte nechcem . je to ešte premna skoro . ale on vždy ze nikdy nieje priskoro ! ... ako ze niekedy mam strasne chutky .. ale je to ešte skoro či ?

15.11.2010, 13:45
navrhnúť ti môže hoci čo, je len na tebe, či to príjmeš - napr. skočiť do studne
none
2
14.11.2010, 18:01
nerob nic na silu. Ked sa na sex necitis, tak to neprektizuj...ked bude na teba naliehat, alebo sa ta pokusi znasilnit, tak ho kopni do guli. A davaj si pozor ci ti nieco nesype do chlastu, alebo ci sa ta nepokusi opit a potom ta znasilni.
none
3
14.11.2010, 18:02
Mám problém ..Je normálne ,ak 8-ročnému chalanovi dá dievča pusu ?
none
5

3. 14.11.2010, 18:02

Mám problém ..Je normálne ,ak 8-ročnému chalanovi dá dievča pusu ?

14.11.2010, 18:04
ano 🙂
none
4
14.11.2010, 18:03
. . . No ibaže ja s nim ani nechodim proste nič .. je to len BRATOV spolužiak ! ... a bratovy to nechcem veľmi vešať na nos pretože . pochybujem žeby mi pomohol . ! ...
none
7

4. 14.11.2010, 18:03

. . . No ibaže ja s nim ani nechodim proste nič .. je to len BRATOV spolužiak ! ... a bratovy to nechcem veľmi vešať na nos pretože . pochybujem žeby mi pomohol . ! ...

14.11.2010, 18:05
preco by si to bratovi nemala hovorit? ak je starsi, mal by ta chranit. A ked sa nejaky nadrzanes pokusa dostat do tvojich nohaviciek a je to bratov spoluziak, tka mu to rozhodne povedz, aby si nebola nemilo prekvapena.
none
29

4. 14.11.2010, 18:03

. . . No ibaže ja s nim ani nechodim proste nič .. je to len BRATOV spolužiak ! ... a bratovy to nechcem veľmi vešať na nos pretože . pochybujem žeby mi pomohol . ! ...

15.11.2010, 17:52
a teba to len tak napadlo, ze ked ti bratov spoluziak povie, ze chce sex, ze by si do toho mala ist? aj keby si bola starsia proste, mala uz viac ako 15(kedy je to podla zakona povolene) a nejaky bratov spoluziak by ti povedal, vies co, chcem sex, tak ty by si ze "Noooo, uz mam 15, jasne.." ? Ja som myslel, ze mas starsieho priatela, ktory je nedockavy, ale takto podla mna nemas co riesit, ktovie co ten ma uz za sebou na rovasi a este by si chytila daku chorobu alebo nieco.
none
8
14.11.2010, 18:06
Jeeejda .. to je tu už aké profi!! že odporuč tému priateľom na FB Tak, už si musím dávať pozor na jazyk
none
9
14.11.2010, 18:06
. . . Aááno ja mám 13 a brat 17 🙂 ..
none
15

9. 14.11.2010, 18:06

. . . Aááno ja mám 13 a brat 17 🙂 ..

14.11.2010, 18:31
Dokonca z jeho strany by to bol trestný čin sexuálneho zneužitia dľa § 201 Trestného zákona (Zákona 300/2005 Z.z.)
👍: piskotka
none
10
14.11.2010, 18:07
sex v trinástich? keď nemáš čo iné na robote ....
ja hovorím nie
👍: piskotka
none
12

10. 14.11.2010, 18:07

sex v trinástich? keď nemáš čo iné na robote ....
ja hovorím nie

14.11.2010, 18:10
suhlasím :D
👍: piskotka
none
16
14.11.2010, 19:09
Sodoma Gomora, čo sa pýtaš, decko?! Okrem toho, že by toho bratovho spolužiaka zavreli za zneužívanie mladistvej, v 13ich rokoch by si si pri slove sex, mala predstaviť keks Naspäť k domčeku pre bábiky, neboj sa, nič ti neujde a všetko má svoj čas, v 13ich to rozhodne nie je.
👍: ranexil
none
25

16. 14.11.2010, 19:09

Sodoma Gomora, čo sa pýtaš, decko?! Okrem toho, že by toho bratovho spolužiaka zavreli za zneužívanie mladistvej, v 13ich rokoch by si si pri slove sex, mala predstaviť keks Naspäť k domčeku pre bábiky, neboj sa, nič ti neujde a všetko má svoj čas, v 13ich to rozhodne nie je.

15.11.2010, 13:51
Hehe, to je moja segra...ona sa este dnes hrava z babikami.
none
17
14.11.2010, 19:10
poviem ti tak...ked budes mat napr 25 budes sa zamyslat nad tym ci si nemohla este neskooor a neskooor...casu dost, a povedz to bratovi, ze daky **** z jeho spoluziakov po tebe chce zle veci! :O
none
18

17. Mortiisia 14.11.2010, 19:10

poviem ti tak...ked budes mat napr 25 budes sa zamyslat nad tym ci si nemohla este neskooor a neskooor...casu dost, a povedz to bratovi, ze daky **** z jeho spoluziakov po tebe chce zle veci! :O

14.11.2010, 19:11
ja som sa nikdy v 25-ke nad tym nezamyslal.
none
19

18. 14.11.2010, 19:11

ja som sa nikdy v 25-ke nad tym nezamyslal.

14.11.2010, 19:21
ja ked som mala 20-21 tak som nad tym zacala uvazovat :D
none
24

18. 14.11.2010, 19:11

ja som sa nikdy v 25-ke nad tym nezamyslal.

15.11.2010, 13:48
ja ani v 17.- tich a dnes už 16 ročné rodia
none
26

24. 15.11.2010, 13:48

ja ani v 17.- tich a dnes už 16 ročné rodia

15.11.2010, 13:54
fuuha...arabeska, kedy si ty zacinala so sexom?
none
20
15.11.2010, 07:58
Miša,
práve som ťa prehla cez koleno,riadne som ti vyprášila zadok, a jednu som ti dala spakruky po hube... Cítiš to? Škoda, že nie!
Mala by to urobiť tvoja mamka, aby si cítila fyzickú bolesť a na dlho si zapamätala, že tam, kde sa tlačíš, ešte nepatríš.A toho gaunera nadržaného by som posadila holou riťou do žíhľavy a teba tiež, aby ťa nesvrbela. A ten jeho "nástroj" ešte potom do úľa, medzi včeličky, nech si odžunger užije....
Zdá sa ti to komické, či sadistické? No to je nič ,moja zlatá, proti tomu, čo by mohlo nastať, keby sa ten skutok stal. A vôbec, kade sa ty ,decko nepodarené túlaš,akú to máš partiu, kam s ním chodíš, keď ti takéto sprostosti vtĺka do tvojej detskej hlavy? Už teraz, v tomto štádiu, daná vec patrí na prešetrenie na políciu,a ver mi, nie je to nič príjemné - rozprávať o tom - odkiaľ ho poznáš, ako dlho, kde sa stretávate, čo robíte, ako sa prejavuje keď ste sami, ako ťa presviedča o tom, že by ste si mohli zasexovať a kam až zašiel pri prejave láskania, a nakoniec - aby sa preverilo, či sa to už nestalo, pošlú ťa na vyšetrenie gynekológovi........ bože, tá ostuda, všetko to praskne, celá ulica, celé mesto, všetci kamaráti o tom budú hovoriť...preberať celú vašu rodinu - kto bol aký a čo kedy urobil!!! Máš stále dojem, že kecám?
Je mi to jedno, len ťa chcem ešte upozorniť, že keď má viac ako osemnásť rokov, ponesie si zodpovednosť aj on v plnej miere... a už si bola niekedy v nápravnovýc****om ústave? Určite nie.. Ak má menej ako osemnásť rokov , i tak sa to s ním ponesie po celý život... tak si vyber - či hranie sa na dospelú ženu stojí za to! Pretože , ak sa to poserká a dopadne to zle, bude to sprevádzať aj teba po celý život - z pamäti nevymažeš. Takže, praj si na Vianoce niečo pekné, primerané k tvojmu veku a nauč sa vážiť si svoje telo.A život tiež.
s pozdravom zlá teta Arašídová
👍: ranexil , piskotka
none
21
15.11.2010, 08:58
arašidik ved ona napisala ze nechce :D to ON je ten zli on jej to navrhol! ona s tym nic nema...
none
22
15.11.2010, 09:26
no vidíš, a ja že zavdáva príčinu ona....ale preventívne by som to urobila obidvom a keby som mala dosah na jej matku, tak by som jej to tu vytmavila tiež. Mám l5 ročnú vnučku, poviem ti,že nezávidím obidvom rodičom, dnešná puberta je omnoho náročnejšia na nich, pretože sa preferuje sloboda , dáva sa deckám plným priehrštím a potom zostáva hlava v smútku. Keď som sa dozvedela, že moja známa vybavila pre svoju l3 ročnú dcéru antikoncepciu - "aby jej domov nič nedovliekla", tak sa mi stratila reč . A mladá sa chválila kde komu, ako večer na futbalovom ihrisku danú vec využívala a koľkým chlapcom poslúžila, hlavne orálne!!!! No - nech si každý nesie svoju zodpovednosť za to, čo si sám obstaral - ak nedokáže rodič ustrážiť l3 ročné decko, nemám o ňom dobrú mienku. Sprísnila by som zákony a nielen ten, čo to spôsobí - teda chlap, ale i dievča by som brala na zodpovednosť a trestala by som oboch a rodičov tiež - iste by si dali viac záležať pri výchove svojích detí.
s pozdravom opäť zlá teta Arašídová
P.S. Za 2O rokov praxe v mojom zamestnaní viem, o čom píšem!!!!
👍: Mortiisia
none
27
15.11.2010, 14:42
ja suhlasim s tebou viem ze mas omnoho viac skusenostia ako ja. ja len hovorim , ze ona nebola tentoraz na vine :P teda neviem co sa tam zomlelo medzi nimi,ale je rozumna ked povedala nie 🙂
none
28
15.11.2010, 15:43
Mortišina, čítaj - aj ju to berie a pýta sa nás - váha... a to je zlé. VJiem i to, že l3 ročné dievča nepôjde povedať mame, že ju otravuje nejaký chalan a chce, aby sa išli milovať. Spomínam si na obdobie, keď som mala presne toľko rokov koľko ona. Pred našou školou vždy zastal chalan na motorke, v tom čase letela deková bunda červeno-čierno kockovaná, kominárky rifle a roláky pod krk. Vždy priviezol jedného spolužiaka z vedľajšej dediny. Vzhľaodm k tomu, že som bola vyššej postavy, vyzerala som staršia ako spolužiačky.A ten chalan začal dobiedzať, že ma zvezie domov, a či by som nechcela ísť s ním do kina a tak podobne...Rezolútne som odmietala, pretože som cítila akýsi vnútorný odpor k tomu - pre mňa skoro strýcovi / o dva mesiace narukoval 🙂) / a na druhej strane som vedela, že by som neurobila dobre, ani keby som sa dala zviezť na motorke pred náš dom - ani len za roh nášho domu... vidina mojích rodičov a remeň tatkov v nohaviciach bol dosť presvedčivý argument. A napriek tomu, že po skončení vyučovania som nevychádzala von zo školy, lebo tam vždy stál a čakal, i napriek tomu som mala strach a vôbec mi to nepripadalo romantické. Prízemným oknom na WC vzadu za školou som vyliezla a veľkou obchádzkou som letela domov, aby nebolo rodičom podozrivé, že akosi dlho chodím zo školy domov. Vtedy bola dvojsmennosť a keď nám na jeseň končilo vyučovanie okolo pol šiestej, už bola tma ako dnes. Možno, kebyx som to bola povedala rodičom hneď, boli by to vyriešili za mňa, ale ja som sa bála.Akoby to bola moja vina!Aj tak to prasklo! Jedného večera bola mama na návšteve u kamarátky - ktorá bola v tom čase sekretárka na našej škole a tá jej prezradila , že sa niekto cez telefón zaujíma o jej dcéru - o mňa. Zopárkrát volal, či by nemohli mňa zavolať z hodiny k telefónu, že sa jedná o súrnu vec. Vďačná som podnes mojej mame i otcovi, že to vyriešili bravúrne. Spadol zo mňa strach, i napriek tomu, že keď dotyčný motorkár narukoval na vojnu, prichádzali k nášmu školníkovi do jeho kancľa listy, ktoré on ukladal za sklené okno vitríny a adresát si chodil list vyzdvihnúť. Si viete predstaviť, že v tom čase v rámci družby za sklom stáli opreté listy písané azbukou - od Serjožu, Od Káti, od Ivánušku .... a vprostred toho biela obálka,písaná zeleným perom a cez celú plochu bieleho listu moje meno.Pamätám si, že som list otvorila / schovaná v záchode našej školy / a trasľavou rukou som si ho pridŕžala pred očami. Jasné - môj ctite+ - Ferino! A šups, dodnes neviem čo tam stálo , roztrhala som ho, spláchla a nahnevaná som odišla. A znovu prišiel strach, či sa to nikdy neskončí.
Prešlo niekoľko rokov a ja som už mala priateľa / ale iste, bol to Al Rašíd/, iba zopárkrát som Ferina stretla na miestnom kúpalisku, just mal deku neďaleko nás, ale vtedy som sa ho už nebála.
Zmizol mi potom zo života ako gáfor, iba toť nedávno som počula, že už nie je medzi nami.
none
30

28. 15.11.2010, 15:43

Mortišina, čítaj - aj ju to berie a pýta sa nás - váha... a to je zlé. VJiem i to, že l3 ročné dievča nepôjde povedať mame, že ju otravuje nejaký chalan a chce, aby sa išli milovať. Spomínam si na obdobie, keď som mala presne toľko rokov koľko ona. Pred našou školou vždy zastal chalan na motorke, v tom čase letela deková bunda červeno-čierno kockovaná, kominárky rifle a roláky pod krk. Vždy priviezol jedného spolužiaka z vedľajšej dediny. Vzhľaodm k tomu, že som bola vyššej postavy, vyzerala so...

15.11.2010, 17:57
to je blbost s tym vahanim prosim ta. Jasne, ze vaha, lebo ju to laka. Ale neurobi to, lebo si uvedomuje dosledky. Napisala to tu ktovie z akeho dovodu, myslim, ze sa len chcela utvrdit, ze jej rozhodnutie je spravne. Ja si myslim, ze je to uplne normalne a aj v jej veku, vahat o tom, ved uz sa pomaly stava zenou aj fyzicky a tieto tuzby su vyvolavane hormonmi. Podstatny je konecny skutok. Nechovaj sa ako konzervativna neviem co a otvor si trosku oci realite.
none
31
15.11.2010, 22:14
Iste, súhlasím s tebou v tom, že ju to láka. O realite by som ti mohla rozprávať príbeh za príbehom, a sú také čerstvé, že ich tak skoro ešte neskartujú a nedá sa o nich ani rozprávať. Bežný človek, ktorý sa s tým nestretáva v práci, nemá ani potuchy o tom, aká je tá dnešná realita drsná. Omnoho drsnejšia ako každodenné správy v telke.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 157 050 B vygenerované za : 0.130 s unikátne zobrazenia tém : 50 144 unikátne zobrazenia blogov : 886 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Snažte sa naozaj žiť, nielen existovať.