Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Pohoda 2007

5
reakcií
2333
prečítaní
Tému 23. júla 2007, 15:44 založil .[dA].

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
17. 05. 2007
29
18. 02. 2010
37
19. 03. 2009
18
23. 07. 2008
13
29. 07. 2015
39

1.
označiť príspevok

.[dA]
   23. 7. 2007, 15:44 avatar
vase dojmi zazitky a vsetko z cim sa s namy chcete podelit (aj ked nechcete) z trencianskej pohody 2007

2.
označiť príspevok

sonulique
   23. 7. 2007, 17:04 avatar
po A - dojmY, s namI

po B, uz naozaj k Pohode - bola pohodova ako vzdy, neviem ako to Misko K. robi, ale ten fest ma skvelu, neobycajnu a uplne vynimocnu atmosku, odlisnu od akehokolvek ineho festu. Hudobne ma velmi potesili Amadou et Mariam, Eric Truffaz (hoci som videla len 3 pesnicky) a skvelymhlasomdisponujuca Lou Rhodes:-). Stve ma, ze som kvoli "pseudodiskusii" s Mitanom nevidela ani kusok Basement Jaxxu, ale co uz. Upne mimo bola ta Eryka neviemaka co jodlovala s metlou a aj ini typci, ale to, co nebolo hudobne dobre, bolo aspon zaujimave:-)

po C - nehudobne veci - strasne ma v tej horucave potesili dve veci - sprchy a splachovacie vecka. Uzasne daco:-)

Inak ta horucava bola strasna, este ze sme oba dni medzi 12.00 a 15.00 vyrazili do mesta najest sa. V klimatizovanom aute a reste bolo OK.

3.
označiť príspevok

sonulique
   24. 7. 2007, 17:23 avatar
to nikto iny nebol na Pohode???

4.
označiť príspevok

.[dA]
   29. 7. 2007, 23:32 avatar
jedno vam povim chodte do pice matere mato dufam ze sa nenaseres ale mna dost sere ked sa nejaky vysoko inteligentny ludia seru do mojej drblej gramatiky co vas do toho a na just budem pysat jak kkt z chibamy abi ste sa posraly ja som tu spravyl temu abi ste reagovaly na nu a ne na moj pravopys tak sa pojebte!

5.
označiť príspevok

.[dA]
   29. 7. 2007, 23:33 avatar
este raz pisem reagujte na temu nie na moj pravopis ostatne sracky budem mazat.

6.
označiť príspevok

hrasko
   2. 10. 2007, 17:34 avatar
Pohoda bola uzasna. Pre mna boli naj BASEMENT JAXX.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:18,  11. Kotleba sleduje nejaké svoje ciele, to je fakt. Ale čo ak sa tie ciele dajú realizovať v...
dnes, 07:14,  Áno, ľudia chcú slušné Slovensko. A dosť je takých, čo idú na námestia. Len aby sa tá...
dnes, 07:11,  Nerob sa neznalym / hlúpym era *19
dnes, 07:11,  (ad hominem)
dnes, 07:10,  7. Mňa táto téma pozitívne prekvapila, lebo ľudia, ktorí sa nehrbia sú napríklad na...
dnes, 07:08,  Neviem, či antisystému. Všetky strany sa hlásia k demokracii.
dnes, 07:07,  1 - Áno, súhlasím s tým, že som tiež zodpovedný za utrpenie nevinných ľudí a nie som...
dnes, 07:04,  Veď vari je objektívne viditeľný nárast popularity antisystemu v politike, či ?
dnes, 07:02,  Neviem, či je to naozaj pravda, že stále viac ľudí, kvôli tomuto všetkému prestáva...
dnes, 06:54,  149. Osvietený, teda vlastne podľa teba, aj konšpiračné média ľudia potrebujú...... hm...
dnes, 06:49,  Boris napísal teraz niečo s čím v podstate súhlasím. A som prekvapený, lebo čakám, že...
dnes, 06:32,  Ktovie, možno je Kočner tvoj strýco. *39
dnes, 06:29,  Dokonca si ten pojem ešte aj skopíroval z českej wikipedie a zabudol pri tom na konci...
dnes, 06:08,  Áno, dokážeš používať pojmy, ale im nerozumieš. Miesto toho vidíš seba na svojom okolí...
dnes, 06:04,  Bezprávie robia zrovna takí skorompovaní ľudia ako ty, ktorí sa živia podvodmi. Preto máš...
dnes, 06:01,  Zrejme je "sebareflexie" v tvojom prípade bezobsažný pojem, lebo si mentálny a...
dnes, 05:59,  Rozčúlilo ťa to kradnutie, viem. Svedomie, svedomie. Hryzie. Zrejme si už dostal pozdrav z...
dnes, 05:51,  Na otázku novinára smerom k Dobroslavovi Trnkovi, či je rozhovors s Kočnerom autentický...
dnes, 05:39,  Ty imbecil, stále tu rozdávaš rozumy, ako by ťa niekto normálny bral vážne.... *39*39*39...
dnes, 05:25,  "Nerob druhému to, čo nechceš, aby on tebe robil", nieje o chutiach. -O chutiach by...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Radšej ísť do školy, ako nespať vôbec.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(54 919 bytes in 0,389 seconds)