Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Pohár trpezlivosti pretiekol

22
reakcií
256
prečítaní
Tému 29. októbra 2020, 11:33 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 02. 2011
5
10. 11. 2016
2
19. 06. 2011
28
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 10. 2020, 11:33 avatar
Pohár trpezlivosti pretiekol. Matovič šíri nenávisť voči lekárom, znásilňuje ľudí a vrieska po každom, kto má iný názor
28.10.2020 | 20:43

Za polroka Matovič kompletne zničil demokraciu, sociálny zmier aj ekonomiku Slovenska. Nadáva vedcom, šíri nenávisť voči lekárom, znásilňuje ľudí a vrieska po každom, kto má iný názor, upozornil poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD).

Pohár trpezlivosti pretiekol - len 20 viet:
1. Robert Fico dnes oznámil, že hneď v pondelok podáme návrh na odvolanie vlády Igora Matoviča.
2. Je to jediný spôsob, ako ich donútiť, aby vysvetlili národu, čo páchajú na slovenskej populácii - podvod s celoplošným testovaním je zatiaľ najväčším škandálom v novodobých dejinách Slovenskej republiky.
3. Trnavská firma, napojená na vládne strany, získa vďaka Matovičovmu nákupu nezmyselných testov približne 15 miliónov eur ako zisk.
4. A to je taktiež jediný dôvod, prečo sa celé toto divadlo organizuje - zakryť špinavý mafiánsky biznis a zneužiť na to obavy ľudí o verejné zdravie.
5. Prakticky všetci odborníci od tejto Matovičovej maškarády dávajú ruky preč. Celoplošné testovanie nijako nepomôže v boji proti Covidu, naopak - môže ohroziť verejné zdravie.
6. Ak nezasiahne prezidentka SR a ako veliteľka ozbrojených síl nestiahne armádu, dôjde k hromadnému znásilneniu miliónov Slovákov.
7. Ja len, že podľa paragrafu 192 Trestného zákona platí toto: "Kto iného núti, aby niečo konal, opomenul alebo trpel, zneužívajúc jeho hmotnú núdzu alebo naliehavú nemajetkovú potrebu, alebo tieseň vyvolanú jeho nepriaznivými osobnými pomermi, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky."
8. Počuli ste ten preglg naprázdno? To bol Igor Matovič. Tri rôčiky posedí. Možno sa aj angličtinu doučí.
9. Mimochodom, Matovič dnes označil šéfa Slovenskej lekárskej komory a jeho kolegu lekára za "kotlebovských bludárov" za to, že sa odvolali na aktuálnu štúdiu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).
10. Túto štúdiu vypracoval John Ioannidis, profesor z americkej renomovanej univerzity Stanford, ktorý patrí k najuznávanejším lekárskym vedcom súčasnosti.
11. Profesor Ioannidis dospel na základe svojej porovnávacej štúdie k tomu, že miera úmrtnosti na Covid sa pohybuje medzi 0% a 1,63%. Mediánová miera úmrtnosti je 0,27%.
12. Špeciálne pre Igora to sem prekopríujem v angličitne. Možno pán premiér nepochopí "van tajm", ale až "neks tajm", ale treba to skúsiť:
"Infection fatality rates ranged from 0.00% to 1.63%, corrected values from 0.00% to 1.54%. Across 51 locations, the median COVID-19 infection fatality rate was 0.27% (corrected 0.23%)."
13. Tu je link na štúdiu WHO (a nie, pán premiér, WHO nie je kotlebovský magazín): www.who.int Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
14. Ja len, že keď trnavský truhlík, ktorý nedokázal ani sám napísať svoju diplomovku z ekonómie, odkazuje profesorom lekárskej vedy zo Stanfordu, že sú "bludári", "konšpirátori" a "kotlebovci", tak už na tomto svete zjavne niečo nie je v poriadku.
15. Zo štúdie WHO nevyplýva, že máme podceňovať Covid. A nie - každý, kto má iný názor na Matovičove šialené opatrenia, nie je "popierač" a nemusí veriť v nanoboty.
16. To len slovenský premiér vidí svet čiernobielo - buď si s ním, alebo ideš proti nemu. A ak ideš proti nemu, si extrémista, ktorého treba zbaviť ústavných práv.
17. Ľuďom záleží na verejnom zdraví, ale nechcú sa prizerať, keď tu niekto z nášho krásneho Slovenska robí fašistické laboratórium pre svoje šialené nápady.
18. Ľudia už majú, skrátka, plné zuby nevzdelaného a nevyrovnaného krikľúňa, ktorý nerešpektuje lekárov, vedcov, odborníkov, virológov, nikoho a ešte aj WHO je preňho banda "kotlebovských bludárov" - je najvyšší čas ho odvolať.
19. Za polroka Matovič kompletne zničil demokraciu, sociálny zmier aj ekonomiku Slovenska. Nadáva vedcom, šíri nenávisť voči lekárom, znásilňuje ľudí a vrieska po každom, kto má iný názor.
20. Matovič pôjde dole. Musí byť odvolaný. Je to jediná šanca, ako zachrániť Slovensko.

Zdroj: Facebook Ľuboš Blaha / InfoVojna


2.
označiť príspevok

-era- muž
   29. 10. 2020, 11:39 avatar
Zlodej kričí chyťte zlodeja?
Súhlasí ninka, mather


3.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 10. 2020, 11:45 avatar
Hm... predstavme si, že vláda bude v tejto situácii odvolaná...

Čo dalej? Vie si to niekto predstaviť?
Súhlasí mather


4.
označiť príspevok

-era- muž
   29. 10. 2020, 11:47 avatar
Jasné, že si to vieme predstaviť. Nové parlamentné voľby, nová vláda a ide sa dalej.
Súhlasí Kasafran


5.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 10. 2020, 11:48 avatar
... za cenu úplného chaosu.


6.
označiť príspevok

-era- muž
   29. 10. 2020, 11:49 avatar
Nevidím dôvod pre celkový chaos.
Súhlasí Osvletený, Kasafran


8.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 10. 2020, 11:54 avatar
Ja hej. Rozbehnuté akcie budú popierané, národ sa opäť rozdelí a to v krízových časoch. Nevidím to ako šťastné.


9.
označiť príspevok

-era- muž
   29. 10. 2020, 11:54 avatar
Ale národ predsa nebol ani na chvíľu zjednotený.
Súhlasí ninka, Osvletený, Kasafran


10.
označiť príspevok

Nadja žena
   29. 10. 2020, 11:57 avatar
Tak teraz sa bude deliť oveľa razantnejšie a na ešte viac skupín. Nie, Fico by teraz mal byť ticho, lebo slovensku toto neprospieva. Aj bez toho tu máme problémov nad hlavu.


11.
označiť príspevok

-era- muž
   29. 10. 2020, 12:00 avatar
Uvidíme.
Osobne si nemyslím - napriek všetkému - že táto vláda by sa mala rozpadnúť.
Súhlasí Nadja, Osvletený


7.
označiť príspevok

ninka
   29. 10. 2020, 11:51 avatar
Oni sú si rovní a v niečom rovnejší. Len, náš súčasný premiér, narozdiel od trošku "zrelaxovaného ex", je katastrofálny štátnik, nemá svoje emócie na uzde, miestami sa snaží zachovať sebakontrolu, ale je to evidentné, jeho cholerické povaha. Taký chlapček fňučko.
A pán Róbo sa iba chopil príležistosti a šúcha rukami. Lenže tá špina pod nechtami, tú už nikdy nezmyje, čo ako sa bude snažiť očistiť. Hovorí iba k nespokojným občanom. Akoby to niečo zmenilo. Je to už všetko také plytké, pre ježkove podkolienky. Jáj. Nehoráznosti sa nám dejú pred očami.
Súhlasí Nadja, Kasafran


14.
označiť príspevok

kntsz muž
   29. 10. 2020, 12:51 avatar
7-
to fakt ani ty nevidíš ten rozdiel???
Čo si myslíš - aká je motivácia Ficových činov a aká je motivácia činov Matovičových?
Ak si dokážeš správne odpovedať, tak to, či sa niekto zakokce alebo mu trvá dlhšie až sa vyjadrí, alebo sa mu zatrasie hlas a pod. sa ti stane absolútne malicherným.
No a potom sa ešte môžeš zamýšľať (ak ti zostane čas) aj nad motiváciou Kasafrana, era, ale aj mňa a iných a prípadne aj seba 
Súhlasí ninka


15.
označiť príspevok

ninka
   29. 10. 2020, 13:35 avatar
Akože nevidím? Vidím. Zrejme som to nenapísala zreteľne. No mohla som.
Veď píšem, že Robo si medlí ruky, prečo asi. Ako topiaci sa, ale stále silný a ostrieľaný politik, chytá sa slamky počas tejto krízy. Matovič sa zhostil premiérskeho kresla v najhoršom možnom čase. Len on je taká samostatná jednotka, že s ním je podľa môjho názoru, veľmi ťažké vychádzať. Ale on už nie je nováčikom na politickej, teda ani rečníckej scéne. Tomu by malo zodpovedať aj jeho vyjadrovanie.
Ani biela, ani čierna, celé zle. Veď ja čakám, čo ukáže. Akým človekom je popravde. A tie testy? Firma a jej pozadie? Náhoda? Ojojooj... Jamko. No taaaak... Verila som, že to bude iné. Čistejšie. verila som, že nie je iba komediant a hráč.
Sama som ho volila. A čo budem kľučkovať, je to tak.
A nekrič po mne, ja mám slabé srdiečko.   
Súhlasí Osvletený, Kasafran


16.
označiť príspevok

kntsz muž
   29. 10. 2020, 14:09 avatar
15-
áno, niekedy kričím, aj žena ma na to upozorňuje, ale nie je to z hnevu.
Som na jedno ucho hluchý a ani druhé nemám úplne v poriadku a niekedy (neviem od čoho to závisí) neviem odhadnúť silu hlasu a som v trapase  . Tí čo ma poznajú ma upozornia a dávam si pozor. 
U teba to však nezaznelo ako upozornenie.
Asi si si nevšimla najbližších Matovičových kolegov či už v Oľano, alebo v koalícii ako celku.
Zo začiatku vyskakoval Sulík a aj u Šeligu som si to všimol.
Dnes sa ho už Šeliga zastáva v priamom prenose a Sulík spľasol, lebo zisťuje, že sa mýlil.
Tí, čo od neho v minulosti odišli ako Kuffa, Mezenská, Hlina a iní svojú pravú tvár ukázali. Remišová je iný prípad. Bola to dohoda s Kiskom.
Matovič je trochu ako ja. Valí si to svojou cestou "hlava-nehlava" - robí si aj nepriateľov, ja tiež, ale nakoniec to všetko ako v Dobšinského rozprávkach skončí dobre. 
Vieš prečo?
Lebo jeho úmyseľ - motivácia jeho činov je čistá ako ľalia a všetci zlí si na ňom lámu väzy, bez toho, aby on sám niečo proti ním vykonal.
Je to na tak dobrej ceste ako nikdy doteraz.
Tak ako bojuje proti covidu, tak bojuje aj proti korupcii a zločincom.
Výsledky sa niekedy dostavia skorej a niekedy neskorej.
Treba byť trpezlivý.
To, že sa bývalí komunistickí aparátčikovia, eštébáci, oligarchovia cez svojich nastrčených v smere - hlase - ľsns a podobní , enormne aktivizujú, je neklamným znakom že Matovič ide správnym smerom. 


19.
označiť príspevok

ninka
   30. 10. 2020, 12:00 avatar
V úvode si chcem uzrejmiť, kto sú aparátčikovia?


22.
označiť príspevok

kntsz muž
   30. 10. 2020, 12:48 avatar
19 -
veľmi rád a zasvätene vysvetlím - aj keď sa trošku čudujem, že si si významom tohto pojmu nie istá, alebo možno len máš preň viacero alternatív.
Základ slova je "aparát" v zmysle orgánu vykonávajúceho nejaké (politické) poslanie.
V našom prípade poslanie v súlade s marx leninizmom - komunizmom, ale tuná by som to rozviedol, lebo vykonávať niečo z pozície moci KSČ sa u nás dialo v obrovskej škále a to od vzoru 1. napr. Biľaka, Novotného, ktorí cielene zneužívali svoje silové postavenie na presadzovanie si nielen marx leninizmu, ale presadzovanie si osobného prospechu a hlavne presadzovanie likvidovania nepohodlných, ktorí jednak mali navrch (boli sociokultúrne vyspelejší), ale hlavne mohli nejakým spôsobom oslabiť ich moc - vplyv na masy.
2. typu Dubčeka, ktorí nikdy marx leninizmus nenadraďovali nad človeka so svojou osobnou slobodou a hlavne mravnosťou.
3. typu napr. môjho nebohého otca, ktorý ako komunista vyletel zo strany ako pravicový oportunista a nepriateľ v momente, keď sa musel rozhodnúť medzi mravnosťou a komunistickými "ideálmi".
Takže z celej škály komunistickí, nám tu zostali iba tí prví - aparátčikovia, ktorí nielenže plnili príkazy politbyra, ale ich plnili horlivo až machiavelisticky t.j. bez ohľadu na ľudskú mravnosť - za každú cenu a hlavne v záujme osobnom a svojich súkmeňovcov. 
Súhlasí ninka


20.
označiť príspevok

ninka
   30. 10. 2020, 12:24 avatar
Ja mám takého doktora, čo keď som k nemu prišla prvýkrát po tom, ako som musela odísť už od pediatra a zaevidovať sa u dospeláckeho MUdr, pána doktora obvodného, tak tentok pán doktor, na mňa tak spustil, že koniec. Hlas ako hora, rázny, uvedomelý pán, až neoblomný, ale aj srandista. A jaký! A tiež som ho zahriakla, prečo na mňa kričí... A to on mi vysvetlil, skoro ako ty. A dodal, že keby kričal, to by som hneď počula ten rozdiel.

Zaznelo mi to u teba ako kriik, veru, Jamo!
 

Si presvedčený o jeho čistej hre? Ja už nie, čo ma mrzí...  
Som sklamaná. Nielen kvoli tejto situácii ohľadne Kovidusu, ktorej sa musel zhostiť, a kto by nebol vystrašený, uznávam. Ale už by sa mal pozbierať a správať sa ako príhlavný pilot našej krajiny. Nie ako chlapčatko. Tu už nejde o to vytŕčať z davu medzi poslancami, chápeme sa, nie...
A čo mi povieš k tej firme ohľadne nákupu testov? Hm? Neodpovedal si mi. Propomínam... :P

Ach, a tá špina v justícii. Zatýkanie, ako idú jeden po druhom, tretej... Snažím sa v tom lepšie orientovať. Ty, aké noviny na internetoch čítaš, môžeš mi poradiť? O aké slovenské denníky sa "opieraš"?
Ja viem byť aj trpezlivá. To nevidno?  

Koho si volil? Ale jasné, že táto otázka je drzá. Veď, nemusíš na ňu odpovedať. To vieš...
Neviem nájsť našu poslednú debatku. Joooj...  


23.
označiť príspevok

kntsz muž
   30. 10. 2020, 15:32 avatar
20-
chyba,
mňa si k nikomu neprirovnávaj, lebo ja stále hľadám ku komu sa prirovnať a za celý svoj život som okrem Winnetoua a Shatterhanda nikoho nenašiel 
Áno, som presvedčený o jeho čistej hre. Jedine mám pochybnosti o jeho diplomatickom vystupovaní, ale to práve tú čistú hru potvrdzuje.
Matovič prvé čo urobil, bolo zostavenie odborného teamu bez ohľadu na politickú príslušnosť, kde bol hlavne Krčméry, ale aj Mistrík čo uvoľnil miesto Čaputovej, ale aj Kalavská - bývalá smerácka ministerka. Ďalej som sa skladbou tejto pandemickej komisie prestal zaoberať, lebo som videl, že to ide správnym smerom.
Matovič nikdy neurobil žiadne rozhodnutie sám, ktoré by bolo v rozpore s hlasovaním odborníkov.
To, že to nevie diplomaticky a s odpustením ako pán "boh" ficík s pelegrínim odkomunikovať, už je o inom a nič na podstate nemení.
Noviny nečítam. Aj preto, že všetky sú v rukách nejakých oligarchov alebo menších záujmových skupín a tým sa stávajú chtiac nechtiac tendenčnými. Sledujem len trochu správy v telke a hlavne tlačové besedy jednej či druhej strany a snažím sa vyznať v pravde hlavne cez osobné prejavy a cez spôsob akým sú podávané jednotlivými politikmi, ale aj odborníkmi. Krčméry, ktorý už na pandémie v Afrike, ktoré tam riešil doplatil, je podľa mňa najlepším.
Čo iné zostáva tej čvarge, ktorá vidí koniec nielen svojej politickej kariery ale visí nad nimi aj meč spravodlivosti, ktorý ich môže dostať na dlhé roky za mreže pokiaľ nestihnú ujsť ako napr. Mello??? No nekonečné okydávania hlavne Matoviča - možno voliči zaberú...... Už bol niekoľko krát daňovým podvodníkom a teraz chcú z neho urobiť jedného zo svojich korupčných podvodníkov. Nič nové pod slnkom.
Zatiaľ sa len zistilo, že so svojou súkromnou firmou bol v čase podnikania najväčší platca daní ako fyzická osoba.
Volil som Oľano, ale Matovič bol iba malým dôvodom.
Tá zostava ako Mikulec, Budaj, Mičovský, Heger, Naď...je zárukou, že sa konečne pôjde po tých najväčších podvodníkoch a mafiánoch a nebudú ma len naháňať, za to, že sem tam jazdím rýchlejšie autom.
Ja som si prešiel zopár našich debát, ale nenašiel som tam nič nezodpovedané.....
Súhlasí ninka


12.
označiť príspevok

mather muž
   29. 10. 2020, 12:02 avatar
Budem sa opakovať všetci sa teraz obúvajú do Matoviča ale nikto nevidí, že vďaka tomu, že on je premiérom sa odhaľujú špinavosti ktoré sa diali za Mečiara a Fica a aj Dzurindu
Súhlasí ninka, Nadja, kntsz


18.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   29. 10. 2020, 14:23 avatar
To skôr minister vnútra, či?


13.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 10. 2020, 12:27 avatar
Vyjadrenie vedca virológa z TB na TA3

Virológ Dr. Klempa – na otázku, v čom sú ľudia pomýlení pri testovaní, z vystúpenia Fiony zo smetiska na TB TA3 27.10.2020
"...nešťastné sú vyjadrenia, že takýmto spôsobom vychytávame infekčný ľudí. Chcel by som zdôrazniť tú chybu, ktorá sa opakuje a to je, že výsledok antigénového testu je dávaný do súvisu s Infekčnosťou, to z princípu samotného testu, čo je dôkaz prítomnosti vírusových bielkovín priamo v tom materiály zo steru, samo o sebe nedáva žiadnu indíciu o tom, či je pacient infekčný, alebo nie. Nešťastné vyjadrenia sú, že negatívny test hovorí, že človek nie je infekčný. Tak isto sú nešťastné vyjadrenia, že týmto spôsobom vychytávame infekčných ľudí.

ZÁVER: Načo teda slúžia tieto testy pre ľudí bez príznakov choroby, okrem politického marketingu?
- Certifikát o teste vydaný na odbernom mieste je zdrap papiera
- žiadny policajný orgán nie je oprávnený vyžadovať predloženie certifikátu, zdravotný stav občana je zo zákonna dôverná informácia, s ktorou sa môžu oboznámiť len oprávnené osoby, čo polícia nie je.


17.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   29. 10. 2020, 14:16 avatar
Žeby šíril nenávisť voči lekárom, to si nemyslím. .. pozerám ho v TV dotiaľ dokiaľ môžem, a verejne tým jeho štýlom kritizoval len konšpi lekárov. A to si myslím, že ĺudia vedia rozlíšiť.

Jeho cieľ je inak eliminovať tlak na zdravotníctvo. ..pochopiteľne. .. =)

Neže by som chcela ospravedlňovať alebo očisťovať jeho vystupovanie, tiež myslím, že je dosť chrlivý človek, ale stojím si za tým, že nechce, aby SR nenávidela lekárov. =D

P. Blaha sa chytí každého komentu, ktorého môže. .. =D
  c c, no toto  


21.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   30. 10. 2020, 12:36 avatar
MIMORIADNA SPRÁVA!!!
Takže minister obrany Naď si dovolil pozvať rakúskych vojakov na územie Slovenskej republiky!!!
To je čo??? To kto tu pozýva armádu cudzieho štátu? Kde sme sa to dostali?
Prezidentka Čaputová - ktorá je hlavnou veliteľkou ozbrojených síl SR, by mala okamžite konať a odvolať ministra obrana Naďa a okamžite odvolať slovenských vojakov z celoplošného testovania!
Jaroslav Naď je VLASTIZRADCA!!!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:48,  Sa tu míňame ako tiene už.
dnes, 08:47,  gabriel pb, pozri... *29 Mohli by ste k tejto fotke priradiť skladbu, čo poviete? Ak sa...
dnes, 08:40,  Prvú pesničku som nepoznala, ale druhú áno. :) Také nostalgické, že? Ale stále pekné aj...
dnes, 06:12,  OTÁZKY ČITATEĽOV V minulosti sa v našich publikáciách často hovorilo o predobrazoch a...
dnes, 06:12,  OTÁZKY ČITATEĽOV V minulosti sa v našich publikáciách často hovorilo o predobrazoch a...
dnes, 02:31,  Aby sme mohli správne pochopiť proroctvo Daniela, musíme najprv presne identifikovať kto je:...
dnes, 01:41,  26, ...... ver, že v Biblii je ZVRCHOVANOSŤ jediného, /nedeliteľného/ Boha Jehovu, ktorému...
dnes, 01:34,  1, ..... trošku neskoro s tým prichádzaš, .... po funuse, .... ale nevadí!*18 To...
dnes, 00:33,  To je len malá skupina židov. Väčšina židov čaká na nejakého iného mesiáša. Už...
dnes, 00:22,  Ako sme sa neskôr dozvedeli, tak stískala, ale nie náš boj. *03*03*03*03 Bol to iný ná boj....
dnes, 00:11,  Este dobre, ze medzi stehnami nestiskala "Mein Kampf ". *56 *13
dnes, 00:08,  Nám sa niečo také prihodilo začiatkom januára r 1987. Napití sme vtrhli na izbu súdružky...
dnes, 00:02,  24, .... mesianski židia áno, .... len neveria že je Boh! Trojicu oni nebudú nikdy veriť!...
dnes, 00:00,  8, ...... áno, v 1 storočí. A dnes sa to tiež spĺňa na Jehovových svedkoch, ktorí ako...
včera, 23:57,  Este tu necham jeden odkaz: POLOVNICTVO 1 -autori Alexander Bakos a Pavel Hell./ vydal...
včera, 23:54,  “V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu. Kráľ severu naňho zaútočí...
včera, 23:40,  Lenže židia Krista nepovažujú za Mesiáša.
včera, 23:27,  "V tú hodinu nastalo veľké zemetrasenie a desatina mesta sa zrútila. Pri zemetrasení...
včera, 23:26,  Kristus a mesiáš znamená to iste, len Kristus je po grécky.
včera, 23:21,  Očivišče, ale ako vždy a vo všetkom to nafúkne, veď on je niekto nie ? *13*13*13*13*13*13
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Svojich priateľov chváľ verejne, ale kritizuj medzi štyrmi očami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(113 337 bytes in 0,298 seconds)