Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Podvodníčka

20
reakcií
2028
prečítaní
Tému 8. septembra 2013, 13:36 založil Smejo.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
12. 11. 2011
17
 
 


1.
označiť príspevok

Smejo muž
   8. 9. 2013, 13:36 avatar
Podvodníčka Granecová Irena Ema v okrese Prievidza úraduje 62 ročná žena,polorómka.Nemá kde bývať jej deti sa za ňu hanbia,nechcú mať s ňou nič spoločné a chodí z podnájmu do podnájmu,neplatí nájomné,robí dlžoby a nemá hanbu udať hocikoho na políciu,podáva trestné oznámenia. Polícia má s ňou už niekoľkoročné ťahanice,taktiež aj súdy.


4.
označiť príspevok

Romankoooooo muž
   8. 9. 2013, 14:11 avatar
a dala ti kopacky a preto ju tu ohovaras. Snad da admin tvoje pristupove data policii aby ste si to tam povedali zoci-voci  


6.
označiť príspevok

anaJ*
   8. 9. 2013, 15:51 avatar
Nič nové pod slnkom, takých a podobných behá po svete habadej.
Ak Ti nedala, tak to musíš riešiť inde, my kvôli tomu do ulíc nepôjdeme.


2.
označiť príspevok

Sinka
   8. 9. 2013, 13:40 avatar
A čo? Je kandidátkou na úrad prezidentky?
Súhlasí ra.am


3.
označiť príspevok

ra.am muž
   8. 9. 2013, 14:08 avatar
Ak uz uvedies cudziu osobu ako podvodnicku, chcelo by to, aby si aj ty uviedol cele svoje meno.
Súhlasí ruwolf_5


5.
označiť príspevok

Blanka žena
   8. 9. 2013, 14:23 avatar
Dobre že si upozonil, ešte že do Prievidze nechodím, zrejme podvodne zi získavá peniaze od starších dôverčivých ľudí, nie? Marí sa mi že to dávali aj v telke 


7.
označiť príspevok

elenica žena
   24. 9. 2018, 17:43 avatar
Elenica 24.9.2018
To čo píše Smeio je saame klamstvo a ohovaranie.Móže sa hanbbiť.Fuj.


8.
označiť príspevok

elenica žena
   24. 9. 2018, 19:15 avatar
ELENICA
Ja Irena Ema Granecová chcem savyjadriť ku klamstvám a nezmyslom,ktoré o mne píšu na internete od r.2013.Pretože nemám internet, len nedávno som sa dozvedela čo o mne píše nejaký Smeio,zbabelec a podvvodnik,kttory sa nevie ani podpisať
_- Vždy som poctivo platila svoje nájomné a nikomu som neeostala nič dĺžna.P.Hangiová mi dodnes dlhuje peniaze na najomnom za byt ul.Mišika 13/8 v Prievidzi.Neprávom mi vnikla aj s komplicmi do mojeho bytu,kde vymenili fabku,takže som sa tam nemohla dostať.Ostala som v jednom oblečeni.Išla som napolíciu,ale tá mi vóbec nepomohla.Z bytu mi zmizli šperky,peniaze,oblečenie,ktoré potom predávala a aj nosila.Hodnota tohoto majetku bolavyčislená na26 tis. eu.
Dňa 13.6.2011 som si podala predbežné opatrenie vPartizánsskom u JuDr.Eduard Szabo pod č.3C/71/2011.Zaplatila som mu 200eu. ale predbežné op. nevydal.Preto som požiadala o predbežne op. v Partizánskom,lebo neverim ani sudcom, prokurátorom, ani polícii v Prievidzi.
Predbežné op. som potrebovala,aby mi čo naajskór vydali moj majetok.Hagiová spolu s advokatom Jaškom robili prieťahy,aby sa čo najviac obohatili z mójho majetku,a mňa čo naajviac pošpinili.
Sudkyňa Schromova tiež porušila zákon a spavilapodvod, predbežé opatrenie tiež nevydala.
Po 2 rokoch to dostala sudkyňa CHmelanová, kt. mi tiež predbezné op. nevydala.


9.
označiť príspevok

elenica žena
   24. 9. 2018, 23:45 avatar
Elenica pokračovanie
Podvodnicka Hangiova s advokatom Jaškom klamali pred súdom keď ich vypočuvali.Aby mi urobili čo naajhhorsie dali ma zraziť aautom, kde mi polámali hrbticu a nasledky mám dodnes.Nikdy nebolo nič spravodlivo vyriešené a týto páchatelia-vraho via neboli nikdy potrestaní.
Smeio ty ssi ten vrah čo sa nevieš podpísat? aj svrahom Karolom Remenikom a s tlupou komplicou 2 mesiace ste mne a mojim deťom rozbijali okná na byte,strielali po nas a poškodzovali ddvere. Za činy ktorých ste sa dopúštali mali ste byť odsudení a hniť v base.Sudkyňa Zugová aj s prokuratorom BalJom obvinili mňa, aby sa ma chceli zbaviť,aby vrahovia nešli do basy.Neboli ani súdení.
Prievidskemu súdu ,prrokuratute a aj polícii haanba.Ake zákony tu platia, keď obviňujú nevinnú ženu, a vrahovia a zlodeji chodia po slobode.
Tiež ma vykradol Jozef Krško zzo Sučian a tiež nebol potreštaaný.
PolicaJt Kunovský porušil zákon, krivo ma obvinil, sfalšoval mój podpis,čo aj priznal na súde.Tiež sa mu nič nestalo.
Policia vPrievidzi by užmala začať konať v menespravodlivosti,ale to by musela byť čestná, neskorumpovaná a neporušovať zákony.
Pretože čokoĺvek sa mi stane, vždy mám pravdu ja,vždy to otočiaprotimne.Či ma znásilnili,okradli, prepadli a závažné trestné činy,ktorých sa dopúšťajú vóbec nie sú potrestaní.Títo policajti sa mstia ešte aj mne.


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 9. 2018, 00:34 avatar
elenica vypadáš byť nejaká dosť zrazená a poriadne uderená . Fascinovalo ma tvoja slovo " potreštaaný." a Hrbtica.


11.
označiť príspevok

elenica žena
   25. 9. 2018, 19:19 avatar
Elenica.
Pán Osvietený, na internet píšem prvýkrát nemám skúsenosti atak sa stalo, že mi niektoré pismenka ušli.Už som sa nemohla prizerať ako bezbrannú samotnú ženu napadajú a ničia jej život.


12.
označiť príspevok

elenica žena
   25. 9. 2018, 22:50 avatar
Elenica- pokračovanie
Pred 4 rokmi sa do bytu nadom mňa nasťahoval Miroslav Jaankula.Je to podvodník,klamár a prepitý alkoholik,ktorý ma bezdó vodne denne aj v noci stále napáda a hrubo uráža.Vykrikuje po mne špinavé oplzlosti.V noci vyklopkava, bucha na dlážku a nenechá ma na pokoji. Sleduje v ktorej miestnosti sa zdržujem a potom sa tam honí.Takto ho načapal policajt,ktorý mi topotvrdil.K ničomu sa nechce priznať, stále sa vyhovára.Je to zbabelý úbožiak.Na všetko mám svedkov, ktorých policajti ani navypočuli.Ako dóchodkyňa by som mala byť chránená, či na mňa sa tento zákon nevzťahuje.?
Doteraz trpim tymto tyraním čo sa odzrkadlilo na mojom zdraví na vysokom krvnom tlaku.
Aby sa vyhol potrestaniu spolu s policajtami a vrátnikom(ktorí su zaujati voči mojej osobe) ,chcelk zo mňa spraviť blazna,ale sa im tonspodarilo.Pdešla som veĺkym psychologickým vyšetrenim, pretože aj mnena tomzáležalo , aby som dokazala, že som normálna.
Naopak, všetci čo o mne vypisujú peticie a klamstvá,tiež podvody veducemu Mikušovi na Baňu Novaky,kt.má nastarosti ubytovanie v tomto areáli.,mali by sa ísť liečiť na psychiatriu aj s Jankulom. Takto sa normálni ĺudia nechovajú,len narušení.
Ja som samá žena,ktorá si ich vóbec nevšima a nechcem mať s nimi nič spoločné.
TÍ čo navštevujú byt č.303 spriadaju pikle ako by mimohli ubližovať. Čupka, kt. žije s Klusancovou vedla mňa, z 202 Idrányovci,kt. spolu pili a v nocia ráno mi náročky robili zle a tyrali ma.Z bytu č.103mi chodili na dvere búchať a vyzváňať.Viem o tychto komplicoch,kt. nie sú vyšetrení aani potrestaní.


13.
označiť príspevok

gabriel pb
   25. 9. 2018, 23:07 avatar
každý život je taký aký chceme aby bol


14.
označiť príspevok

elenica žena
   26. 9. 2018, 23:54 avatar
Elenica - pokračovanie
Vy Smeio, čo ste sále utajený,pripravte si tučnú peňaženku.Za špinavé ohovaranie a špinenie mojej osoby žiadam od vás odškodné v sume 15 tis.eur
Toisté čaká aj Jankulu za jeho sexistické správanie voči mne,a tyranie
Lucia Mokrá, kaderníčka z Čerenian ma okradla o nemalé peniaze a nevrátila mi ich dodnes.Pojednávanie viedla JuDr.Lauková. Ku všetkému mám doklady.
Marta Hruzová so synom Šramkom ma prepadli v meste Pd.,z ruky mi vytrhli mobilny telefon a okradli ma openiaze,ktoré som práve vybrala z banky.Telefon sa potom našiel u Hruzovej doma. Na súde krivo vypovedali, mňa obvinili, lebo boli s prokuratorom JuDr. Verešom dohodnuti.JuDr. Verešma krivo obviňuje aj spolu so sudkyňou Turanovičovou,čim porušuju zákony, lebo je pravda, že ma Marta Hrúzová z Vesteníc aj so synom prepadli a okradli.
P.Belanec z policie, mi poslal uznesenie, v kt. sa píše, že na Jankulu ,( všetko zle čo mi robi),to nieje pravda, k ničomu sa nespriznal.Hladajú ho atrvalom bydlisku ale tam nebýva, ani v Pd.Skoro kažďý deň hoviďim ako vychádza z nášho vchodu.
Nedávno sa nado mňa nasťahovala p.Borková, byva tam s nejakym chlapom, kt.nie je prihlásený na trvalý pobyt.Dejú sa tie isté schválnosti a týranie mojej osoby ako to robil Jankula.Nechce sa mi veriť,že by to bol iekto iný, že by robil také isté veci.
V byte nado mnou ma prenasleduje a zámerne provokuje, a potom sa aj nahlas honí.Nikde nerobí , je celé dni doma. Tá žena Borková chodí v noci domov a v čase nočného pokoja silne púšťa hudbu,rovno mne nad hlavou kde spím.Imitujú rózne saxuálne pohyby.Takto sa normální ĺuďia predsa nechovajú. Stále je tu so mnou niekto,takže ich mám za svedkou.
Akoby som toho prenasledovania nemala dosť,ešte ma aj znásilnil katolícky farar Karol.
Ako móžu neustále beztrestne bez akej koĺvek príčiny tak strašne ubližovať samej žene. Mali by už za všetky trestné činy hnit dávno v base.
LUDIA,je to podĺa Vás v poriadku,keď sa mi postávali také hrozné veci a nikto nie je potrestaní?
Hanba všetkým, ktorí sa podieĺali na týchto špinávostiach: zlodejom,vrahom, násilnikom,polícii ,prokurature a súdu v Prievidzi.


15.
označiť príspevok

gabriel pb
   27. 9. 2018, 00:00 avatar
vyrozprávať sa je prvý krok aby sme sa cítili lepšie


16.
označiť príspevok

elenica žena
   27. 9. 2018, 23:59 avatar
Elenica- pokračovanie
P. Gabriel na margo Vášho názoru, som sa ničím nepričinila, aby som život mala taký ťažký.Máte pravdu v tom, že vyrozprávať sa mi pomohlo. Aspoň už nemusím držať v sebe zlosť a dozvedia sa to všetci,ako mi bezdóvodne ubližovali v Pd.
Ja žijem slušne, riadne na úrovni.Mám 3 deti, ktoré so sama poriadne vychovala.Vždy som mala 2 roboty, aby sme slušne vyžili až do staroby, keď som išla do ďóchodku.
V tejto dobe nám veĺmi ubližovali ĺahké ženy Remeníkové (matka + dcéra).Deti sa báli choďiť domov zo školy,lebo ich prepádali,okrádali ba aj bili.Nedali nám normálne žiť ani dýchať.


17.
označiť príspevok

-era- muž
   28. 9. 2018, 07:47 avatar
Každé utrpenie dáva človeku šancu, aby sa sám stal ešte lepším a duševne silnejším. Núti ho neustrnúť v kľude a pokoji, ale vyvinúť sily, ktorými sa postaví do novej situácie.
Druhých ľudí nezmeníme. Jediné, čo môžeme zmeniť sme my sami.


18.
označiť príspevok

gabriel pb
   1. 10. 2018, 18:01 avatar
pokoj v živote znamená nemať všetko čo potrebujem a to platí aj v rodine


19.
označiť príspevok

elenica žena
   1. 10. 2018, 18:38 avatar
ELENICA- pokračovanie
Rozbijali nám okná, na dvere farbili rózne hanlivé nápisy, takže som ráno utekala na bytove, aby mi okná aj dvere dali do poriadku. Do fabky pchali zápalky.Neštítili sa ani po nás strielať.Keď som volala políciu vždy prišli zámerne neskoro (starí totalisti), vyhovárali sa že náboje nenašli.Všetko toto naša " spravodlivá polícia" ututlávala a tymto rasistom sanič nestalo.Z toho bytuma aj s 3 deťmi vyhnali.
Krátko som byvala na sidlisku Sever v Pd.Tento byt som vlastnila.Poto som ho legálne predala a previedla na novú majitelku.Byt mal potom viacero vlastníkov. Po x rokoch mi René Matuška - exekútor, aj spolu s p.Lukačovou=BYTOS v Pd, začali bezdóvodne stŕhať peniaze z dóchodku,za nájom,kt.dlhovali za tento byt, čím porušili zákon, lebo to už dávno nebol mój byt. Verim, že bude spravodlivo potrestaný. Na všetko mám doklady.
Ešte sa musím vrátiť k tomu, že katolícky kňaz Karol Mede ma znásilnil, týral a ubližoval mi . Udala som hona polícii.On sa mi vyzmial, že komu budú viac veriť? Nič z toho nemal, nič sa mu nestalo.


20.
označiť príspevok

elenica žena
   1. 10. 2018, 19:36 avatar
Elenica-pokračovanie
Žiadam, aby všetci páchatelia , podvodníci a vrahovia, boli konečne potrestaní, odsúdení.
Žiadam aj vysoké odskodné za všetky roky ubližovania, týrania.
Na ubytovni kde teraz bývam,Trhová 2 ,je zakorenený rasizmus. Ten úbožiak Jankula si dovolil po mne vykrikovať "cigánska kurva,Irena zdochni, zabijem ťa, jeho komplici zase si mŕtvola".Všetci, čo majú s tymto niečo spoločné+ ešte aj vrátnik a polícia si zaslúžia byť potrestaní a odsúdení..Obmedzili ma na slobode, podvodne vylákali,zavolali RZP sanitku.Chceli zo mňa urobiť blázna, čo je strašné len pomyslieť.Boli dohodnutí s lekárom na psychiatrii.Chvála Bohu,na moju žiadosť som robila psychologické testy v kuse celý týždeň.Ja blázon nie som,, ale tí čo za o to pokúsili. Čím porušili zákon. Pravda aj tak vyjde na vonok.
Je dóležité aby policajný prezident Abel začal konať v Pd. Nikto z mojich svedkov nebol vypočutí, lebo to chcú ako všetko doteraz zamiesť pod koberec. Už bolo toho dosť.Ja si nenechám po sabe bez príčiny šliapat.
Stále sa budem dožadovať spravodlivosti,aby boli podvodníci a vrahovia potrestaní a odsúbení podĺa zákona.


21.
označiť príspevok

elenica žena
   2. 10. 2018, 19:57 avatar
Elenica- pokracovanie
Je smutné, že polícia spolu s Mikušom (správca bytov z bane) aJ vrátnik vedia, že Jankula tu naďalej býva u Borkovej na č.303.Skrýva sa tu, ale polícia tvrdí , že ho nevedia nájsť. Samé klamstvo.Naďalej ma ten narušený človek obťažuje a svoje sadistické sklony praktikuje aj o 4 hod.ráno,počas celého dňa aj v noci. Nahlas sa honí, možno to len predstiera.Zatajuje sa,keď príde polícia, tak neotvorí, neprizná sa, klame a podvádza.Od strachu js celý posratý, ale týrať ma neprestane.
Verim, že dostane čo si zaslúži. V base mu bude isto lepšie,tam nech si potom spytuje svoje čierne svedomie.
Ešťe by som mohla veĺa vecí písať , aké neprávosti sa mi v živote stali, ale čo som tu zažila,nikomu neprajem.Božie mlyny melú pomaly, ale isto.
Všetkých, ktorých mená som tu napísala sa chovali nespravoslivo, zneužili svoje postavenie, ktoré im dal štát, prekrúcali fakty, obohacovali sa, vykrádali, okrádali,že budú za tieto trestné činy spravodlivo potrestaní a odsúdení.
Spravodlivosť je na mojej strane, aj keď trochu neskoro,ale predsa.
IRENA EMA GRANECOVÁ
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:49,  Gabriel, takto sa mi páčiš. Len tak ďalej.*19
dnes, 01:36,  Potom sa pohneme o kúsok dopredu. *03*03
dnes, 01:35,  Prvý základ úspechu u teba je napísať celú vetu a nielen polovicu. *04
dnes, 01:34,  Neechcem lekciu aj tak sa vybíja mobil. .. *29
dnes, 01:32,  Ale budem, ja mám trpezlivosť, chceš lekciu ešte dnes, alebo to necháme na dnes večer ?
dnes, 01:27,  Se mnú asi nebudes mať rozumnú reč.
dnes, 01:25,  Že aké sú ženy. .. Mne je jedno, aký sú muži.
dnes, 01:21,  Budem síce za kokota, ale opýtam sa, čo mi má byť jedno ? *10*10*10
dnes, 01:20,  Nie som buzerant, preto hovorím o ženách, keby som bol elgébétéí, ale niesomsa, a už som...
dnes, 01:18,  Aj tak neviem, prečo Ti to nie je jedno, ked máš toľko rokov.
dnes, 01:18,  No, ty máš co hovoriť o ženách, prosím Ťa. ..
dnes, 01:16,  3. tak si zadaj Theo Hutchcraft - hurts - ohne dich .ale nemyslím ze je to tvoj žáner *21
dnes, 01:16,  Tepny sú dôležité, hlavne u samcov v penise, si vedela o tom, čím väčšie, tým dlhšie,...
dnes, 01:14,  T. skôr o koronárne tepny. *04
dnes, 01:13,  Prečo nikdy nepridáš aj link k tomu, myslíš si, že ti skočíme na tvoje kokotiny ? *03*03
dnes, 01:11,  Atlas mraků CZ - oficiální český HD trailer (2012)
dnes, 01:10,  Ja len konštatujem, nemusíš sa báť o moju aortu. *13*14*14
dnes, 01:09,  Ja už som ťa viac krát, čakaj návštevu.
dnes, 01:09,  No veď dobre. Nerozčuľuj sa. ..,
dnes, 01:09,  už som ťa nahlásil
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Niekomu ide práca od ruky a niekomu zasa ruky od práce.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(82 686 bytes in 0,250 seconds)