Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Podstata chorôb

53
reakcií
5730
prečítaní
Tému 26. júla 2008, 16:34 založil janyjany.

podobné témy:1.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 16:34 avatar
Hmotná medicína lichotí človeku tým, že ho zbavuje zodpovednosti. Príčiny nachádza mimo neho samého, mimo sféru jeho slobodného rozhodovania (dedičnosť, prostredie, náhoda). Ako pacient prichádza do ordinácie so svojím telom - ako do autodielne s pokazeným zariadením, akoby to ani nebola jeho vec, ale vec odborníka. Ako keby jeho telo nebolo jeho, ale cudzie. O príčinách radšej nechce vedieť. Na to predsa platí lekára, aby mu predpísal dajakú tabletku, aby ho dal do poriadku.
Západná medicína sa koncom 19. storočia obmedzila takmer výlučne na liečenie fyzického tela fyzickými prostriedkami. Keby bola naozaj pravda, že človek je mechanizmus, stroj alebo reťazová chemická reakcia, mohla by si taká medicína robiť aspoň teoretickú nádej na úspech. Nie je to však pravda. Fyzická medicína zabúda na to, že fyzické orgány a rôzne útvary v tele sú len poslednou, fyzickou zhusteninou, výsledkom éterických procesov, ktoré sa odohrávajú v životnom tele. O tieto procesy ide viac než len o ich konečné produkty. Vyrezať a odstrániť nejaký orgán (žlčník, mandle), možno to nazvať liečením? S odstráneným orgánom nie sú problémy, ale mizne aj nejaká užitočná funkcia. Alopatia musí vždy spôsobiť nejaké vedľajšie účinky. Niektorý životný proces v tele vypadol z rovnováhy a tvorí nesprávne látky. Alopatia tento chorý proces ponecháva v činnosti, ale snaží sa jeho látkový produkt vyvážiť nejakou protikladnou látkou, ktorú začne dodávať do tela. Chorý proces tak neustále niečo vytvára a zvonku to musíme neustále pretláčať dodávaním nejakých účinných látok. Dosiahneme tým dočasnú rovnováhu za cenu trvalej závislosti od liekov a za cenu toho, že časť našej vitality bude niekde v hlbinách organizmu pohlcovaná a viazaná ustavičným konfliktom a prácou. Cudzorodá látka zaťažuje niektorý iný, dovtedy zdravý orgánový systém, až kým sa tento buď neoslabí alebo nezlyhá. To treba potom vyvážiť ďalším, novým zásahom.

Alopatia neobnovuje zdravie, ale zakrýva chorobu tým, že presunie záťaž na iný orgán. Medicínski špecialisti si tak pripisujú čiastkové úspechy, ale pacient putuje od jedného k druhému a nikdy nie je zdravý. Vznikajú kaskádovito chorí pacienti, ktorí sa liečia z reťazových následkov predchádzajúcich liečení, čo už dávno prekryli pôvodný zdravotný problém.

Medicínou 1 stupňa je alopatická medicína snažiaca sa liečiť iba fyzické telo.

Medicínou 2 stupňa je medicína, pre ktorú v centre pozornosti nestojí fyzické, ale éterické telo. Homeopatia a akupunktúra nezasahujú do látkových procesov v tele, ale snažia sa povzbudiť vlastné ozdravné sily v životnom tele a tie si potom vo fyzickom tele urobia poriadok samé. Človek, ktorý nežije len hmotne, ale aj duchovne, má časť éterického tela odpútanú od fyzického a celé jeho éterické telo je pohyblivejšie, živšie. Lepšie reaguje na homeopatiu. Materialista žije tak, že celé jeho éterické telo je prikované k fyzickým orgánom. Nemá kvôli tomu žiadne nadzmyslové skúsenosti a práve preto je presvedčený materialista. Jeho éterické telo je príliš stuhnuté, skryštalizované a menej prístupné jemným vplyvom.

Ak by človek nemal dušu, tak by taká medicína stačila. Človek má však aj tzv. astrálne telo, telo emócií. A ak nebudeme mať životné dráhy v éterickom tele harmonické, keď ich z harmónie bude vyrušovať búrlivý duševný život a večne zranená duša, tak človek nemôže byť naozaj zdravý. Duševný pokoj a harmónia sú predpokladom zdravia a vitality. To je medicína tretieho stupňa. K nej patrí všetko, čo lieči dušu: psychoterapia, muzikoterapia, arteterapia, modlitba, meditácia.

Citový život človeka sa nezosúladí nikdy, pokiaľ tento človek nesprávne myslí. Keď sme presvedčení, že život je hlúpy a víťazí v ňom zlo, že sa veci okolo nás dejú nezmyselne, absurdne, že nám nespravodlivo ublížili, ukrivdili, urazili nás, tak si nemôžeme zachovať ozajstný pokoj. Toto je štvrtá, mentálna rovina. Medicína štvrtého stupňa, to je kognitívna terapia alebo filosofia. Väčšinou sa už ani nenazýva medicínou. Je to otázka správneho svetonázoru. Napríklad odpustenie: nie je možné naozaj odpustiť, pokiaľ sme presvedčení, že nám bolo vážne ublížené celkom nezmyselne, náhodne a nespravodlivo. Nech taký človek hovorí čo chce, v hĺbke duše neodpustil.Až keď začneme chápať logos sveta, jeho cieľ a zákony v širších súvislostiach, až keď si uvedomíme, ako sme si danú situáciu privodili a v čom bola spravodlivá a múdra, až vtedy sa krivda premení na ozajstné poznanie a na niečo konštruktívne, čo nás posilní. Svätuškársky dávať najavo, že odpúšťame podľa prikázania, ale pri tom sa na dne duše usadzuje trpkosť voči blížnym, to je pokrytectvo. Alebo si pochvaľovať krivdu, ako keby trpieť samo osebe bolo cnosťou.

Piata a posledná rovina, najhlbší koreň chorôb je morálny postoj, vôľa a charakter človeka.
Tu sme na samom vrcholku ľudskej duše, v najvnútornejšej svätyni, kde sa jej zjavuje Duch a kde robí rozhodnutia: áno, nie. Zištné rozhodnutie vlečie so sebou stotožnenie sa so skresleným názorom, ďalej rozbúrenie emócií, zablokovanie životných prúdov, a nakoniec zlyhanie fyzického orgánu. Zasahuje prapríčinu, je to prevencia, ktorej sa nič nevyrovná. Všetky choroby majú morálnu príčinu. Celková chorobnosť ľudstva je nakoniec daná jeho morálno-duchovným stavom.


2.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2008, 16:50 avatar
..všetký choroby majú morálnu pričinu. To si musim zapamätať, aby som žila 120 rokov a zdravá zomrela  


3.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 17:08 avatar
Mojka - pokiaľ je jediný človek chorý, tak je choré celé ľudstvo, pretože každý človek je jednou bunkou organizmu ľudstva. Tak ako, keď je jedna bunka v tele rakovinotvorná, tak tým bude trpieť celé telo.
Niekto môže povedať, a čo ten zločinec. Celý život nemal vážnu chorobu. A sv. Terézia z Lisieux zomrela na vážnu chorobu vo svojich 24 rokoch a určite bola morálnejšia ako mnohí ľudia, ktorí zomreli na starobu. Ak takéto slová niekto hovorí, tak nepochopil.
Aby choroby vo svete zmizli, museli by byť všetci ľudia morálni.


4.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2008, 18:35 avatar
janyjany to si si zavaril,tato problematika je prípad od prípadu specificka,tazko by sa dalo zovseobecnovat co stojí za roznymi javmi ako su choroby.


5.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 18:46 avatar
podľa mňa som si vôbec nezavaril. Vznik chorôb súvisí s morálnym úpadkom ľudstva v dôsledku vplyvu temných bytostí. Ak by nezasiahli do našich duší, tak by choroby na Zemi neboli a ani by sme nemali fyzické telá, ale najnižším článkom našej bytosti by bolo éterické telo. Z ich vplyvom súvisí zhmotnenie Zeme.


7.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2008, 19:02 avatar
Pre temne bytosti sme lakadlom?


9.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 19:34 avatar
Prebieha tu boj o ľudskú dušu a toľkí ľudia to nevidia.


11.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2008, 19:52 avatar
Janyjany informacne su sily tých co zotrocuju dusu dost daleko,nestíham sa divit ani ja.Na poli duchovnom myslím-na urovni mentalnych tiel,a i ja som bol kedysi hrrr,podme s kristom aj do pekla,ale iste zakonitosti neobchadzaju ani mna za hriechy minulosti.Dnes som už ovela opatrnejsi a skusenejsi ale nevleziem levom do klietky ani dnes.takže suboj prebieha a temnota o ktorej píses ma dost priaznivcov,ktorých si kupi kde cim a ich nevedomost lahko použiva k službe proti jej nepriatelom.Mna osobne skor mrzí,že vela vzdelaných a rozumných ludí nebolo schopných nacriet v tu stranku svojho ja ktora suvisí s duchovným bytím a coneskusili to popieraju použivajuc svoj intelekt na podporu neexistencie toho cim aj sami su.Ked zapieraju vlastnu duchovnost,hovoria temnote zober si ju ved nie je moja-a toje to z coho cerpa silu a preco vedie ludský intelekt smerom nepoznania vlastnej duchovnej stranky.potom ich spatne použiva a kreuje to co popieraju ako nie svoje a používa to nasvoje ciele.Toto platí aj o mnohych naboženstvach ,ktore vyhlasili cesty sebaspoznavania za diablove.Lenže casy sa menia a viem že tento svet už nie je o tom co bolo pred sto rokmi,takže su predpoklady na dohody i s temnou strankou sveta.


14.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 20:24 avatar
Nietzsche je príkladom úžasného intelektu, ktorý ale jemu nepomohol. Práve naopak. Zrazil ho dolu.
Cirkev je petrifikovaný duševný skanzen. Vidí diabla tam, kde nie je. Všetky okultné náuky sú pred ňu diabolskými. Dokonca homeopatiu považuje za diabolskú, inšpirovanú démonom homeopatie.


26.
označiť príspevok

ranexil muž
   27. 7. 2008, 17:48 avatar
Mne bohužial aspon ta cirkev čo tu bola pred desiatkami rokov pripomína predajcu,ktorý vlastní šelmu ktorou sa vyhraža,ale zaroven ju krmit musí,aby sa čím vyhražat mohla a aby jej ta selma od hladu nezdochla.A tak aj vyzeraju jej nariadenia,ktore su zotrocojuce a mätuce aby nik nepoznal,že oni sami maju v hrsti šelmu,beštiu.ktorou sa vyhražaju.Presvedčil ma o tom film o exorcizme Marii rossovej.Ved SAtan je podriadeny bohu či sa nam to paci ci nie-i Hospodin ho použil pri Jobovi,a vtomto spomínanom filme,ktorý bol nakrutený podla skutocnej udalosti bola božia matka tou,ktora to že Lucifer v nu vliezol sposobila.Na vysvetlenie len použila slova,že ako by ludia mohli poznat dobro,keď nepoznaju zlo?Ja ho poznám a lucifer je pri nom,uplne zanedbatelnou mocou.Preto Jany jany je to podla mna len o iluzii s tou moralkou a chorobami.Tým bohom na tom nezaleží a používaju neraz rozny meter-kludne sa hrajuc že teraz su o sethovi.Človeku pomože len maximalna dovera v seba sameho bez ohladu na skutky.


28.
označiť príspevok

janyjany
   27. 7. 2008, 19:13 avatar
V Jóbovi je naznačené, že satan je služobníkom Božím. V Božiu matku vstúpil lucifer? Kde je táto skutočná udalosť zaznamenaná? Súhlasím s tým, že lucifer je zanedbateľnou mocou v porovnaní s tou bytosťou, ktorá je v zjavení Jánovom označená číslom 666.
ranexil - odporuješ si. Teraz hovoríš, že morálka je nepodstatná. A inde si zasa písal o dôležitosti čistoty duše. Píšeš - človeku pomôže len dôvera v seba. Tu platia duchovné zákony. Ak ich budeš obchádzať, vždy sa Ti to vráti a nepomôže Ti žiadna dôvera v seba. Tak ako keď budeš ignorovať gravitačný zákon. Vyjdeš na panelák a vstúpiš do prázdna, ublížiš si. A dôvera v seba Ti nepomôže. Na skutkoch nezáleží? Potom nepoznáš o čom je život.


29.
označiť príspevok

ranexil muž
   27. 7. 2008, 19:28 avatar
Jany jany,V tom filme lucifer posadol mladu zenu,ktorej potom vo vytržení ducha božia matka povedala,že to urobila preto aby ludia poznali dobro podla zla.A co sa týka druhej casti o dovere v seba mal som na mysli pred ich mocou.Oni sa nestítia použit akekolvek prostriedky na udržanie moci.A ked ta ich zlo zasiahne napriek moralite apod,povis si že pre buducu inkarnaciu mas na ružiach isto ustlane?Clovek musí sam stat proti nim,a moralkou a jej nepodstatnostou som chcel len ukazat ,že nie vždy to tak funguje.


30.
označiť príspevok

janyjany
   27. 7. 2008, 20:10 avatar
ranexil - v tom filme teda lucifer posadol ženu a božia matka skrz ňu mala hovoriť?
Čo sa týka boja s temnotami. Bežný človek nemá šancu nad nimi zvíťaziť. Sú oveľa mocnejší ako my. Preto prišiel Kristus na Zem. A tiež každý z nás má anjela, ktorý supluje naše vyššie ja dovtedy, kým ho človek nerozvinie. Potom ho anjel ponechá samému sebe. Lebo vtedy už je dostatočne silný. Vnútorná čistota je tá najlepšia ochrana pred nimi. Lebo nás môžu ovplyvňovať len cez naše slabosti a morálne nedostatky.


34.
označiť príspevok

ranexil muž
   27. 7. 2008, 20:35 avatar
No ta žena posadnuta videla svoje telo ako pri astralnej projekcii-bola mimo telo a sledovala svoje posadnute telo ako sa zvíja v bolestiach a tam prisla za nou bozia matka a povedala jej to naco to ma poslužiť.DAla jej ponuku ,že ak chce nemusí vstupit spät v svoje telo a delit sa s Luciferom o neho a može odíst s nou,ale,že potom nebude moct predat jej posolstvo.A co sa týka ich porazenia mal by sancu ale musel by poznat zdroj.Ale co zmôže,ked ako v tom filme božske rozhodnutie stalo za prejavením zla?Len ho môže znasat a ked sa vzoprie,nechape,že ide proti zlu nariadenemu bohom.Pretože Boha nevelmi zaujímaju jednotlivci,zaujíma ho fungovanie celku.A ked sa na jednom nazornom príklade poučia mnohí,tak je nasledok dobro pre mnohých.Preto až pri takejto veci a poznaní davaju aj slova koho pan boh miluje toho tresce zmysel.Zvycajne najtažsie bremena daval svojim najbližším.(Ježis!)


35.
označiť príspevok

janyjany
   27. 7. 2008, 20:56 avatar
K všetkému, čo sa deje v našich životoch, sme dali sami podnet. Žiadna Božia ľubovôľa.
A podľa mňa sa mýliš v tom, že Boha nezaujímajú jednotlivci. Kresťanstvo je náboženstvo - Ja som. Náboženstvo individuálneho ja. Dušu vedomú ako prví rozvinuli anglosasi. O to ide v súčasnosti - vývoj duše vedomej. Anglosasi ako prví povýšili individualitu nad kolektív. A to je správny vývoj. Všetky cesty - hlavne východné - nevedú ako kresťanstvo k vývoju individuality. A Boh nikoho netresce. Pôsobí tu zákon, ktorý Kristus vyjadril slovami - Kto, čo zasadí, to bude musieť žať. Ak zasadím na svojom poli, ktoré ma živí, bodliaky, tak si zákonite skomplikujem život. A sadíme každou myšlienkou, pocitom, slovom a činom.


40.
označiť príspevok

ranexil muž
   27. 7. 2008, 21:15 avatar
Ludia dusevne nižsi maju za vlastnu realizaciu ine veci než tí vyssie.Aj velmi inteligentní hmotne sa realizujuci bez duch.vedomia su nižsie než najposlednejsí z tých co už zacali co to už skusili vykrocit cestou rozvoja vlastnej duse.S u perfektný v znalostiach fyziky a stale im aj tak vyskakuju nove a nove premenne ktore nevedia ani pomenovat.To konca nema.Aj ich predstavy zacnu viaznut lebo im chýba osobna skusenost prežitkov trebars v inych realitach.A tak utocia na tych co duchovne kamsi speju,ale je to len snaha vytlct informacie.


41.
označiť príspevok

BetonFist muž
   27. 7. 2008, 21:43 avatar
pekne,pekne...len niekedy v tych inych sferach nepovrchnych a hlbsich prides na veci, ktore by si radsej ani nevedel....


42.
označiť príspevok

Mojka žena
   27. 7. 2008, 21:47 avatar
..všetko je dobre vedieť Betonko. Čo ťa nezabije, to ťa posilní  


43.
označiť príspevok

BetonFist muž
   27. 7. 2008, 22:07 avatar
No len niekedy zavidim ludom ktory ziju vo svojej bublinke a su v nej stastny....
aj ked v podstate by som k nim nechcel patrit...


44.
označiť príspevok

janyjany
   28. 7. 2008, 12:58 avatar
Nie je lepšie vedieť aj tie nepríjemné veci ako žiť v nevedomosti?


45.
označiť príspevok

BetonFist muž
   28. 7. 2008, 14:31 avatar
No ved preto vravim ze by som k nim nechcel patrit, len niekedy ma ludska tupost udivuje...


46.
označiť príspevok

senzana
   28. 7. 2008, 14:40 avatar
betonko, ty sa považuješ za takého bystrého , že tu spomínaš ľudskú tuposť, od ktorej sa dištancuješ ?  


48.
označiť príspevok

BetonFist muž
   28. 7. 2008, 21:14 avatar
No senzanka ja sa vobec nepovazujem za takeho bystreho, len sa distancujem od tupych ludi ktori sa za nich povazuju...


47.
označiť príspevok

janyjany
   28. 7. 2008, 18:17 avatar
BetonFist - takže radšej žiť v sladkej nevedomosti.


49.
označiť príspevok

BetonFist muž
   28. 7. 2008, 21:14 avatar
To som nepovedal, radsej zit v horkosti, ale v pravde!


50.
označiť príspevok

dorota
   28. 7. 2008, 21:38 avatar
noo a podla mna nad pravdu vzacnejsi je klud  


51.
označiť príspevok

janyjany
   28. 7. 2008, 21:55 avatar
BetonFist - tak sa zdá zasa zhodneme. Radšej žiť v pravde aj keď je nepríjemná.


12.
označiť príspevok

slon v lese
   26. 7. 2008, 20:12 avatar
Nemáme dušu. Sme stroje.


20.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 21:14 avatar
Si stroj? Žiješ s peknou predstavou.


23.
označiť príspevok

slon v lese
   27. 7. 2008, 13:58 avatar
To ty žiješ s peknými predstavami. Nevadí, aj tak umrieš, predstavy na skutočnosti nič nemenia


24.
označiť príspevok

janyjany
   27. 7. 2008, 16:36 avatar
To, čo vo mne nie je preduchovnené, zomrie. Keďže na tom nelipnem, môže to zomrieť aj hneď.


27.
označiť príspevok

slon v lese
   27. 7. 2008, 18:27 avatar
Keď myslíš... 


10.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 19:44 avatar
A to, že bol vytvorený tento hrubohmotný svet, kde jestvujú choroby, utrpenie, má zmysel. V tomto svete môžeme rozvinúť to, čo v duchovnom svete rozvinúť nie je možné. Temné bytosti napomáhajú nášmu vývoju.


13.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2008, 20:16 avatar
..janyjany ja som len obyčajná baba, ale som pochopila, že choroby na svete nikdy nevymiznú.Prepáč janyjany, ostáva mi len dúfať, že tou tvojou sa nenakazím a ostanem takou, aká som  


15.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 20:28 avatar
Mojka - ďakujem za názor. Si ma rozosmiala.


18.
označiť príspevok

Mojka žena
   26. 7. 2008, 20:47 avatar
..aspoň to, ked si až tak velmi nerozumieme. 


21.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 21:16 avatar
Myslím si, že Ti čiastočne rozumiem. Skôr Ty mi vôbec nerozumieš.


6.
označiť príspevok

BetonFist muž
   26. 7. 2008, 19:01 avatar
Takze ked mam teraz nadchu, tak je vo mne lucifuk.Tha to som si nemal precitat... 


8.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 7. 2008, 19:04 avatar
Skor si myslim že luci-fuck


16.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 20:29 avatar
BetonFist - v každom človeku pôsobia diabolské i satanské bytosti. A to nemusí mať ani nádchu.


17.
označiť príspevok

BetonFist muž
   26. 7. 2008, 20:33 avatar
JA myslim ze ine ani nemam, alebo skor, ze ja posobim sam za seba a sam so sebou keby boli vo mne bytosti tak to uz by bola schyzofrenia... 


19.
označiť príspevok

janyjany
   26. 7. 2008, 20:49 avatar
Poznáš svoje podvedomie?


22.
označiť príspevok

BetonFist muž
   26. 7. 2008, 21:26 avatar
Podvedomie? ja mam co robit aby som ostal v realite a nenechal sa uniest samym sebou a svojimi myslienkami...


25.
označiť príspevok

janyjany
   27. 7. 2008, 16:41 avatar
Písal si, že pôsobíš sám za seba. Ak nepoznáš podvedomie, tak nevieš, aké impulzy v ňom pôsobia a ovplyvňujú Ťa. Poznáš odpoveď na otázku - KTO SI?


31.
označiť príspevok

BetonFist muž
   27. 7. 2008, 20:11 avatar
podla toho v akej rovine sa ma to pytas...a inac ty vies kto si?


32.
označiť príspevok

janyjany
   27. 7. 2008, 20:21 avatar
Môžeš si byť potom istý, že v podvedomí nepôsobia nejaké bytosti?


33.
označiť príspevok

BetonFist muž
   27. 7. 2008, 20:26 avatar
Vies moj nazor je ze dnes si nemozes byt istý nikym, nicim ani samim sebou....ale dokladam to este bodom -neuvidim neuverim...


36.
označiť príspevok

janyjany
   27. 7. 2008, 20:58 avatar
Podľa mňa najväčším nepriateľom určitého človeka, je on sám. Nie iný človek, ale každý sám sebe.


37.
označiť príspevok

BetonFist muž
   27. 7. 2008, 21:00 avatar
no,no presne tak, teraz si mi z duse prehovoril brutalne...


38.
označiť príspevok

janyjany
   27. 7. 2008, 21:03 avatar
tak sme sa aspoň v niečom zhodli.


39.
označiť príspevok

BetonFist muž
   27. 7. 2008, 21:09 avatar
preco uz sme sa v niecom nezhodli?nepamatam si...ale vazne je to pravda, clovek ci chce ci nechce, to robi a tak zije akosa sam na seba pozera...cize kazdy si je strojcom svojho stastia alebo nestastia, aky je sam k sebe...


52.
označiť príspevok

senzana
   29. 7. 2008, 18:38 avatar
všetkému sú na príčine stresy , ktoré celý ten kolobeh chorôb dajú do pohybu  


53.
označiť príspevok

BetonFist muž
   29. 7. 2008, 19:56 avatar
Ale ten stres si navodime a vsugerujeme my sami nemyslis? Otazka je z akeho nadhladu alebo ako zrelo sa na dany problem pozeras a podla toho z toho budes aj vystresovana...takze teoreticky mozme zit aj bez stresu...


54.
označiť príspevok

starec muž
   1. 8. 2008, 14:39 avatar
Myslím si,že svojimi chorobami platíme aj za hriechy iných,nie len za svoje.Niekto doplatí svojim zdravím na chybné rozhodnutia,alebo za odfláknutú robotu tých druhých.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

včera, 22:06,  *13 boľševík chce vedieť charakteristiky boľševíka...... Ja fašistom z princípu...
včera, 21:10,  Shagara ako zdúchol ked dostal argument na ktorý nevie odpovedať... to je typický on......
včera, 19:37,  A už to frči na plne obrátky milí voliči Fica, stači sledovať*23*23*23*23
včera, 19:32,  Satan posvatí SATANA
včera, 18:47,  Ano Kirill bežne príde posvätit raketu SATAN a bežne sľubuje odpustenie všetkých hriechov...
včera, 18:43,  Alexander Dugin sa dostal do povedomia doma i v zahraničí vďaka krajne pravicovým...
včera, 18:42,  Pane bože, daj aby sa tomu koksu nič nestalo, slubujeme, že už nikdy nebudeme viac hrešiť a...
včera, 18:37,  rarasko68 že by bol zrovna Danko silný pastier si nemyslím . Keby sa všetky ruskom...
včera, 18:33,  rarasko68 neonacistická scena a konspi scena má túto bolševícku máničku za boha . 14 % je...
včera, 18:30,  Alebo sa mýlim?
včera, 18:29,  A nič s tým nedokážeurobiť... 14% ? ok. Ale to bolo do volieb. Potom sa stádo pridá k...
včera, 18:28,  qwert Prigožin nebol žiaden svätec . Iba ožran a feťak na kokaíne rovnako ako celá tá...
včera, 18:26,  Osvietený: Harabina neberie už nikto vážne, ani Fico, ani opozícia. On je politická...
včera, 18:18,  Formálne sa má početnosť (armády) zvýšiť o 170.000 ľudí, ale s ohľadom na výšku...
včera, 18:10,  Takých potrebuje Putin, a nie ako Prigožin, ťo mu tam jačal ako pavián Svatý Kirill bol...
včera, 18:01,  Záporožská elektráreň na Ukrajine bola dnes v noci na pokraji jadrovej nehody...
včera, 17:49,  Ruská pravoslávna cirkev sľubuje vojakom odpustenie všetkých hriechov v prípade, že...
včera, 17:32,  kntsz ano havran sa snaží chviľkami naznačiť respektíve nás ba i sám seba oklamať , že...
včera, 16:35,  Tak havran je aj harabínovec ? *57 Ako krásne to všetko do seba zapadá...... Celý problém...
včera, 16:20,  rarasko68 to nie je pravda . Stále škodí a pomocou dezinfowebov sa snaží ako vlastizradca...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Na to, aby ste na sebe začali pracovať nie je nikdy neskoro. Prestať s tým je však vždy príliš skoro.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(147 077 bytes in 0,173 seconds)