Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Podpredseda KSS, ekonomický imigrant Jalal Sulejman vyzýva súdruhov komunisti komunistu .

1
reakcií
231
prečítaní
Tému 5. februára 2019, 20:14 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 2. 2019, 20:14 avatar
Podpredseda KSS, ekonomický imigrant Jalal Sulejman vyzýva súdruhov k účasti na voľbách a voľbe jediného správneho kandidáta - Štefana Harabina. Odporcu imigrácie, verného Mečiarovho a Ficovho komplica pri rabovačke Slovenska. Česť práci! Práci všetkých slušných ľudí. Medzi tých však Harabin ani Sulejman nepatria. Ale pre Jalala je práve Harabin "grantom ktorí je zvoliteľný"

Komunisti volajú občanov k účasti na prezidentských voľbách a k nekompromisnej podpore vlasteneckého kandidáta! www.kss.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Slovenská republika smeruje k voľbám hlavy štátu. Slovenský volič už má k dispozícii všetkých kandidátov právoplatne zaregistrovaných v NR SR a nastal čas sústrediť sa na výber vhodného ašpiranta na miesto hlavy štátu.

Nie som v slovenskej politike "dnešný" a väčšinu kandidátov poznám osobne, alebo prostredníctvom ich verejných aktivít. Treba však ihneď dodať, že nemám veľkú ilúziu o kvalitáchjednotlivých uchádzačov o post prezidenta SR, ako aj o ich možnostiach prezentovať sa a získať hlasyvoličov. Tvrdou realitou je fakt, že všetky voľby,ktoré u nás prebehli stratili rozmer demokratickéhoa slobodného výberu. Realizujú sa na základe dobre pripravených zahraničných scenárov a masívnej kampane mienkotvorných médií s cieľom čo najviac ovplyvniť, zmanipulovať a oklamať voličov tak, aby ich výsledok posilnil finančných oligarchov a samozrejme euroatlantických vojnových štváčov.

Ako komunista a podpredseda KSS volímprezidenta, ktorý bude morálnou autoritou, stojacou na strane svojich občanov, na strane štátnych záujmov suverénneho a zvrchovaného štátu. Takáto autorita je potrebná k tomu, aby dokázala spojiť podvedený ľud a tak vyslať do Európy a do celého sveta odkaz, že pod Tatrami žijú hrdí občania Slovania, nenechajúci sazmanipulovať, ani si diktovať od Bruselských či Washingtonských hyen.

Ako komunista a podpredseda Komunistickej strany som odhodlaný vybrať si prezidenta v duchu vyhlásenia Komunistickej strany Slovenska, ktorú zastupujem. Teda ihneď odmietam kandidátov, otvorenou, či skrytou formou slúžiacich finančnej oligarchii, otvárajúcich v Európe priestor pre silnú nadvládu mocností s dominanciou pangermanizmu.

V duchu vyhlásenia Komunistickej strany Slovenska si uvedomujem naliehavú potrebu spájania všetkých vlasteneckých síl, vzdávajúcej sa možnosti postaviť vlastného straníckeho prezidentského kandidáta. V prezidentských voľbách podporujeme a vyzývame postaviť sa zakandidáta, ktorý sa nebojí otvorene oponovať súčasným zapredaneckým slovenským politikom. Komunisti vyzývajú zastať sa ašpiranta na post prezidenta, vážiaceho si skutočné demokratické princípy, dosť odvážneho na to, aby vedel kritizovať súčasnú dekadentnú politiku Európskej únie, ako aj zločinecký, vojensko-politický pakt NATO. Komunisti apelujú k podpore kandidáta, ktorý je spätý s prirodzenou túžbou našich ľudí po živote v mieri a v sociálnej stabilite.

Toto tvrdenie nás okamžite a oprávnene vyzýva k odmietnutiu väčšiny zaregistrovaných kandidátov na post prezidenta SR vrátane Maroša Ševčovičazo strany Smer - SD.
Tento kariérny diplomat nie je diplomatom z vlastnej vôle. Koná iba za podpory strany, ktorej je členom i keď to dnes popiera. Za posledných cca 20 rokov vždy svoj karerizmus v oblasti diplomacie využíval len v zahraničí. Prehra v bitke v rámci európskych "socialistov" o post predsedu Európskeho komisariátu bola dôvodom, prečo si zvolil kandidatúru na funkciu prezidenta Slovenskej republiky. Keď voľby nevyhrá, nič sa nedeje, vráti sa späť do Bruselu. Tento človek nie je žiadny ľavičiar! Pripomína mi karieristických pseudokomunistov z konca osemdesiatych rokov, neveriacich v ideu socializmu. Pre nich bola KSČ iba akýmsi rebríkom, po ktorom mohla ich budúcnosť stúpať strmo nahor, a ktorých si často verejnosť mýli s komunistami, presvedčenými o rýdzo ľavicových ideách.
Je to bruselský byrokrat a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úspechov. Moja dobre mienená rada? Nenechajte sa zmiasť!
Ak si položíme zdanlivo absurdnú otázku, aký je rozdiel medzi Marošom Ševčovicom, Miroslavom Lajčakom, Andrejom Kiskom, Róbertom Mistríkom,Zuzanou Čaputovou, "Slovákom" Bélom Bugarom a Františkom Mikloškom, či podobnými sluhami cudzích mocenských síl, zistím, že sa v ničom neodlišujú

Nadchádzajúce prezidentské voľby budú o suverenite Slovenskej republiky a jej zvrchovanosti, štátne záujmy a životne istoty jej občanov. Iného z možných uchádzačov, ktorí je zvoliteľný a má predpoklad byť grantom okrem Štefana Harabín nevidím!

sk-sk.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk[0]=68.ARDzEYGbEIOxEpW6NH58qVVwO71Ycxc1oP1r3tvtOSNAK38dNqPcD457EZ_gTT5qRgT-37Dkw37CXkzbMMiKNc2KEMo27Hx3rAg7CorVzxiVqTS6nq9dCRCsaRHTudP9FMIpXSlKz6xjk0vEnM9JKspemXmxOSEIfn7fUSzV6-VkOVMiVRMfNfkPX6nPDqrn1XkFQF0Sk3n7DL8ai2B1p9X2GpV8ZIheEdvtsiHfxc1KskZTpycCBAjN9xm4zXCgjd9Vl-Kn8Q4srMERVZzFOVOg4DVxEIkAudewc5PsU0dGL_XLLcX-KwBHFKn8dzvnk7_Ooq_OtmNP2qfnSQDf2LdIcDXF8E8pHXQ7j4a0x5C7px9Xw2KmklEOKTKnE9OcV47BsAmOY6mmcABC9Wyu1htuh3DDLOqeLXzX9ZvuWPhGdQUGDMk8jVgg-ykrUBdt9UINFol5k1lDDVw0NeiMmseFusl1tVIn2YfFp9C7p7PZbEyv44tX0yBb&__tn__=K-R
Súhlasí Osvietení


2.
označiť príspevok

Osvietení muž
   5. 2. 2019, 20:31 avatar
Harabin je špina
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:01,  Samozrejme, u Jána 1,18 sa môže použiť aj výraz boh, ale s malým písmenom - b, aby bolo...
včera, 18:11,  Slniečkari nechcú aby sa afričania, arabi vzdali identity chcú len aby sa bieli identity vzdali
včera, 18:08,  Osvietený je vyššie !!!!!!!!!! Lebo povedal, že on je pán !!!!!!!!!!!!!!!!! *15*15*15
včera, 18:07,  79/ Ja som vitac migrantov??? Co si sa s konom zrazil???:)))
včera, 18:07,  pred Bohom sme všetci stejní.....bez ohľadu na rasu.....
včera, 18:06,  Budeš orodovať aby si zdochol !!!!!!!!!!!!!!!!!
včera, 18:06,  Ondrej, ruku na srdce, ak by sa u nás napríklad začalo nejako ubližovať cigánom, tak by sa...
včera, 18:06,  80Dakujem ti ,
včera, 18:05,  Popiči, toto si ešte nevidel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
včera, 18:04,  Oúkéj ako chceš, oddnes budeš mať tvoje zajebané témy tisícami príspevkov, bude horúco.
včera, 18:04,  Pokora je pravda o sebe. Neviem ale ako si ju jednoznačne udržať. Podľa mňa má každý...
včera, 18:03,  najnovšie príspevky od tohto účastníka To je jedno, ale čím hlbšie, tým lepšie....
včera, 18:03,  najnovšie príspevky od tohto účastníka To je jedno, ale čím hlbšie, tým lepšie....
včera, 18:03,  najnovšie príspevky od tohto účastníka To je jedno, ale čím hlbšie, tým lepšie....
včera, 18:03,  No a hlavne po tvojej osratej liberálnej rozpálenej !!!!!!!!!!!!!!!! *39*39*39*39*39*39*39
včera, 18:03,  najnovšie príspevky od tohto účastníka To je jedno, ale čím hlbšie, tým lepšie....
včera, 18:03,  najnovšie príspevky od tohto účastníka To je jedno, ale čím hlbšie, tým lepšie....
včera, 18:03,  najnovšie príspevky od tohto účastníka To je jedno, ale čím hlbšie, tým lepšie....
včera, 18:03,  najnovšie príspevky od tohto účastníka To je jedno, ale čím hlbšie, tým lepšie....
včera, 18:03,  najnovšie príspevky od tohto účastníka To je jedno, ale čím hlbšie, tým lepšie....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ženy sa obliekajú kvôli ženám a vyzliekajú kvôli mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(77 734 bytes in 1,229 seconds)