Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Podpredseda KSS, ekonomický imigrant Jalal Sulejman vyzýva súdruhov komunisti komunistu .

1
reakcií
181
prečítaní
Tému 5. februára 2019, 20:14 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 2. 2019, 20:14 avatar
Podpredseda KSS, ekonomický imigrant Jalal Sulejman vyzýva súdruhov k účasti na voľbách a voľbe jediného správneho kandidáta - Štefana Harabina. Odporcu imigrácie, verného Mečiarovho a Ficovho komplica pri rabovačke Slovenska. Česť práci! Práci všetkých slušných ľudí. Medzi tých však Harabin ani Sulejman nepatria. Ale pre Jalala je práve Harabin "grantom ktorí je zvoliteľný"

Komunisti volajú občanov k účasti na prezidentských voľbách a k nekompromisnej podpore vlasteneckého kandidáta! www.kss.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Slovenská republika smeruje k voľbám hlavy štátu. Slovenský volič už má k dispozícii všetkých kandidátov právoplatne zaregistrovaných v NR SR a nastal čas sústrediť sa na výber vhodného ašpiranta na miesto hlavy štátu.

Nie som v slovenskej politike "dnešný" a väčšinu kandidátov poznám osobne, alebo prostredníctvom ich verejných aktivít. Treba však ihneď dodať, že nemám veľkú ilúziu o kvalitáchjednotlivých uchádzačov o post prezidenta SR, ako aj o ich možnostiach prezentovať sa a získať hlasyvoličov. Tvrdou realitou je fakt, že všetky voľby,ktoré u nás prebehli stratili rozmer demokratickéhoa slobodného výberu. Realizujú sa na základe dobre pripravených zahraničných scenárov a masívnej kampane mienkotvorných médií s cieľom čo najviac ovplyvniť, zmanipulovať a oklamať voličov tak, aby ich výsledok posilnil finančných oligarchov a samozrejme euroatlantických vojnových štváčov.

Ako komunista a podpredseda KSS volímprezidenta, ktorý bude morálnou autoritou, stojacou na strane svojich občanov, na strane štátnych záujmov suverénneho a zvrchovaného štátu. Takáto autorita je potrebná k tomu, aby dokázala spojiť podvedený ľud a tak vyslať do Európy a do celého sveta odkaz, že pod Tatrami žijú hrdí občania Slovania, nenechajúci sazmanipulovať, ani si diktovať od Bruselských či Washingtonských hyen.

Ako komunista a podpredseda Komunistickej strany som odhodlaný vybrať si prezidenta v duchu vyhlásenia Komunistickej strany Slovenska, ktorú zastupujem. Teda ihneď odmietam kandidátov, otvorenou, či skrytou formou slúžiacich finančnej oligarchii, otvárajúcich v Európe priestor pre silnú nadvládu mocností s dominanciou pangermanizmu.

V duchu vyhlásenia Komunistickej strany Slovenska si uvedomujem naliehavú potrebu spájania všetkých vlasteneckých síl, vzdávajúcej sa možnosti postaviť vlastného straníckeho prezidentského kandidáta. V prezidentských voľbách podporujeme a vyzývame postaviť sa zakandidáta, ktorý sa nebojí otvorene oponovať súčasným zapredaneckým slovenským politikom. Komunisti vyzývajú zastať sa ašpiranta na post prezidenta, vážiaceho si skutočné demokratické princípy, dosť odvážneho na to, aby vedel kritizovať súčasnú dekadentnú politiku Európskej únie, ako aj zločinecký, vojensko-politický pakt NATO. Komunisti apelujú k podpore kandidáta, ktorý je spätý s prirodzenou túžbou našich ľudí po živote v mieri a v sociálnej stabilite.

Toto tvrdenie nás okamžite a oprávnene vyzýva k odmietnutiu väčšiny zaregistrovaných kandidátov na post prezidenta SR vrátane Maroša Ševčovičazo strany Smer - SD.
Tento kariérny diplomat nie je diplomatom z vlastnej vôle. Koná iba za podpory strany, ktorej je členom i keď to dnes popiera. Za posledných cca 20 rokov vždy svoj karerizmus v oblasti diplomacie využíval len v zahraničí. Prehra v bitke v rámci európskych "socialistov" o post predsedu Európskeho komisariátu bola dôvodom, prečo si zvolil kandidatúru na funkciu prezidenta Slovenskej republiky. Keď voľby nevyhrá, nič sa nedeje, vráti sa späť do Bruselu. Tento človek nie je žiadny ľavičiar! Pripomína mi karieristických pseudokomunistov z konca osemdesiatych rokov, neveriacich v ideu socializmu. Pre nich bola KSČ iba akýmsi rebríkom, po ktorom mohla ich budúcnosť stúpať strmo nahor, a ktorých si často verejnosť mýli s komunistami, presvedčenými o rýdzo ľavicových ideách.
Je to bruselský byrokrat a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úspechov. Moja dobre mienená rada? Nenechajte sa zmiasť!
Ak si položíme zdanlivo absurdnú otázku, aký je rozdiel medzi Marošom Ševčovicom, Miroslavom Lajčakom, Andrejom Kiskom, Róbertom Mistríkom,Zuzanou Čaputovou, "Slovákom" Bélom Bugarom a Františkom Mikloškom, či podobnými sluhami cudzích mocenských síl, zistím, že sa v ničom neodlišujú

Nadchádzajúce prezidentské voľby budú o suverenite Slovenskej republiky a jej zvrchovanosti, štátne záujmy a životne istoty jej občanov. Iného z možných uchádzačov, ktorí je zvoliteľný a má predpoklad byť grantom okrem Štefana Harabín nevidím!

sk-sk.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk[0]=68.ARDzEYGbEIOxEpW6NH58qVVwO71Ycxc1oP1r3tvtOSNAK38dNqPcD457EZ_gTT5qRgT-37Dkw37CXkzbMMiKNc2KEMo27Hx3rAg7CorVzxiVqTS6nq9dCRCsaRHTudP9FMIpXSlKz6xjk0vEnM9JKspemXmxOSEIfn7fUSzV6-VkOVMiVRMfNfkPX6nPDqrn1XkFQF0Sk3n7DL8ai2B1p9X2GpV8ZIheEdvtsiHfxc1KskZTpycCBAjN9xm4zXCgjd9Vl-Kn8Q4srMERVZzFOVOg4DVxEIkAudewc5PsU0dGL_XLLcX-KwBHFKn8dzvnk7_Ooq_OtmNP2qfnSQDf2LdIcDXF8E8pHXQ7j4a0x5C7px9Xw2KmklEOKTKnE9OcV47BsAmOY6mmcABC9Wyu1htuh3DDLOqeLXzX9ZvuWPhGdQUGDMk8jVgg-ykrUBdt9UINFol5k1lDDVw0NeiMmseFusl1tVIn2YfFp9C7p7PZbEyv44tX0yBb&__tn__=K-R
Súhlasí Osvietení


2.
označiť príspevok

Osvietení muž
   5. 2. 2019, 20:31 avatar
Harabin je špina
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:22,  To len aby sa nezabudlo. *21
dnes, 00:21,  My, demokraticky zvolená Slovenská národná rada, slávnostne vyhlasujeme, že...
dnes, 00:20,  ešte by si mohol zverejniť koľko kilometrov má ten elektrický plot
dnes, 00:17,  na obrázku švédsky vojak v skutočnosti človek "strýčko" miliardár...
včera, 23:47,  Choré bludy parazita, ktorý dostával prachy od otecka z Ameriky a priživoval sa na výhodách...
včera, 23:39,  Dieťatko debilné . Ja som poberal sirotský dôchodok z USA . Ten dôchodok po odobraní...
včera, 23:23,  toto je scéna ako z hororu, buď budem utekať pred smrtkou alebo budem veriť ľudom, čo robia...
včera, 23:18,  Choré bludy parazita, ktorý dostával prachy od otecka z Ameriky a priživoval sa na výhodách...
včera, 23:18,  hovna petrohradske
včera, 23:13,  Neviem ako je to s tým národným majetkom, koľko je v rukách zahraničných vlastníkov a...
včera, 23:06,  (48) Djjaro, po zvážení mi vysvetli, na základe akého vedomia/presvedčenia, alebo viery,...
včera, 22:59,  milujem Vás https://www.youtube.com/watch?v=3kG84WY8-V0
včera, 22:53,  (5) Thomas Anderson, súhlasím s Tebou - naši bratia Česi sú totiž už historicky skutočne...
včera, 22:28,  Ako to tu tak čítam, nestačím sa diviť ako "intelektuáli", min. však vzdelaní...
včera, 22:14,  Toto čo sa deje v Hong-Kongu, nesie všetky znaky amerického rukopisu na tému "Demokracia...
včera, 22:10,  19- Lemmy, aj v tomto som ťa precenil - nepochopil si princíp... Ak je u nás účasť v...
včera, 22:10,  Žeby som sa išiel vyvenčiť aj ja ?
včera, 22:09,  peter67- idem vyvenčiť psíka a tiež ti želám dobrú noc.
včera, 22:06,  Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka ze dne...
včera, 22:05,  Edovi isto nie, jednoducho sa pošteklíme, potom dáme na stretku kofolu a normálne ideme...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Buď samouk, nečakaj, kým ťa naučí život.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(66 010 bytes in 0,515 seconds)