hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Platforma fichee - 5 eur hod. praca na doma

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 12.6.2012 20:19
posledná zmena 31.7.2012 10:40
1
12.06.2012, 20:19
Ahojte, registroval som sa na platforme Fichee a vyzerá to, že to naozaj funguje... Ide len o to, že používateľ má sledovať blok reklám a na konci zodpovedať kontrolnú otázku, po ktorej mu budú pripísané peniaze na účet. Už mi poslali prvých 20€ zo súťaže ešte predtým než bola stránka spustená v "ostrej" prevádzke. Priznám sa, neveril som nikdy takýmto stránkam, no vyskúšal som a naozaj mi tých 20€ prišlo na účet. Preto to chcem odporučiť všetkým, čo si nemajú ako inak privyrobiť alebo len hľadajú spôsob, ako zarobiť prostredníctvom internetu. Da sa tam zarobit 5 eur za hodinu ako je to aj v pravilach. Tak ak má niekto záujem tu je link:
odkaz

Prípadne píšte svoje skúsenosti s touto platformou, ja ich zatiaľ veľa nemám, no nie je tam, čo stratiť a registrácia je bezplatná...

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE
- zaregistruj sa kliknutím sem: odkaz
- prihlás sa do svojho účtu
- spusti kolekciu reklám a hra môže fičať
- pozorne si pozri kolekciu reklám až do konca
- klikni na každé zobrazené kontrolné tlačidlo Fich v časovom limite
- na konci reklám sa ti zobrazí otázka týkajúca sa jednej z nich
- z viacerých možných odpovedí zaklikni jednu z nich, tú SPRÁVNU
- po zakliknutí správnej odpovede sa Ti na účet prirátajú peniaze
- spusti si novú kolekciu reklám a zarábaj ďalej!

Sumár výhier Ti bude periodicky zasielaný na tvoj účet vedený v banke, ktorý si uviedol pri registrácii a svoje vyhraté peniaze si môžeš minúť na čokoľvek chceš...
none
2
31.07.2012, 10:40
nejako to nefunguje,kde sa tam mam registrovat ? ani mi to neide spustit len forum
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 82 430 B vygenerované za : 0.100 s unikátne zobrazenia tém : 36 151 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz JA žijem v skvelom svete 😉 Svet je taký, aký si spravíš 😉 Ak vyhodíš zo svojho sveta všetkých negativistov, vypneš tv, prestaneš sa venovať "koncom sveta" a ďalším takýmto aktivitám...

citát dňa :

Žena je najkrajšie umelecké dielo. Niet divu, veď autorom je sama príroda.