Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Platforma fichee - 5 eur hod. praca na doma

1
reakcií
1260
prečítaní
Tému 12. júna 2012, 20:19 založil Ashton41.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
26. 09. 2008
2
29. 03. 2013
16

1.
označiť príspevok

Ashton41 muž
   12. 6. 2012, 20:19 avatar
Ahojte, registroval som sa na platforme Fichee a vyzerá to, že to naozaj funguje... Ide len o to, že používateľ má sledovať blok reklám a na konci zodpovedať kontrolnú otázku, po ktorej mu budú pripísané peniaze na účet. Už mi poslali prvých 20€ zo súťaže ešte predtým než bola stránka spustená v "ostrej" prevádzke. Priznám sa, neveril som nikdy takýmto stránkam, no vyskúšal som a naozaj mi tých 20€ prišlo na účet. Preto to chcem odporučiť všetkým, čo si nemajú ako inak privyrobiť alebo len hľadajú spôsob, ako zarobiť prostredníctvom internetu. Da sa tam zarobit 5 eur za hodinu ako je to aj v pravilach. Tak ak má niekto záujem tu je link:
vyhravakazdy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Prípadne píšte svoje skúsenosti s touto platformou, ja ich zatiaľ veľa nemám, no nie je tam, čo stratiť a registrácia je bezplatná...

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE
- zaregistruj sa kliknutím sem: vyhravakazdy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
- prihlás sa do svojho účtu
- spusti kolekciu reklám a hra môže fičať
- pozorne si pozri kolekciu reklám až do konca
- klikni na každé zobrazené kontrolné tlačidlo Fich v časovom limite
- na konci reklám sa ti zobrazí otázka týkajúca sa jednej z nich
- z viacerých možných odpovedí zaklikni jednu z nich, tú SPRÁVNU
- po zakliknutí správnej odpovede sa Ti na účet prirátajú peniaze
- spusti si novú kolekciu reklám a zarábaj ďalej!

Sumár výhier Ti bude periodicky zasielaný na tvoj účet vedený v banke, ktorý si uviedol pri registrácii a svoje vyhraté peniaze si môžeš minúť na čokoľvek chceš...

2.
označiť príspevok

cade9 žena
   31. 7. 2012, 10:40 avatar
nejako to nefunguje,kde sa tam mam registrovat ? ani mi to neide spustit len forum
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:52,  1, ..... SOS, ..... SOS , .... Fotoonko, zachráň Ondreja! Už mu došli biblické argumenty,...
dnes, 02:45,  35, .... a akého ducha?*15 A ta ta ma zabila?*15*13 .... tak ja už nežijem?*15
dnes, 02:43,  1, .....ešte raz k tejto téme. Kladieš otázku: .... "Ako môže RKC vyháňať satana,...
dnes, 01:40,  Otázka 13: Keď Ježiš hovoril svojim učeníkom o blížiacom sa zničení chrámu a...
dnes, 01:18,  17...je mnoho chýb, ktoré vám dnes servíruje SV. Po prvé: Armagedon je posledná vojna medzi...
dnes, 01:18,  Jehovisti tu znova strašia a oblbuju......ja nemam take vedomosti aby som to...
dnes, 01:03,  12...citujem tvoje slová: "V každom prípade neviem čo si tým chcel povedať?" Ak...
dnes, 01:01,  12...citujem: "V každom prípade neviem čo si tým chcel povedať?" Ak nevieš, čo...
dnes, 00:52,  Sagara myslim si, že prave týmto veciam nerozumieš.....darmo sa ohanas písmom(litere) ale ta...
dnes, 00:51,  Po prvé: Ježiš Kristus bol neviditeľne prítomný so svojimi pomazanými bratmi od času,...
dnes, 00:32,  žijeme na cintoríne, keď sa kupovalo rádio, nesmel som ísť do obchodu, máme najkrajšie...
dnes, 00:19,  No tiež má na výber, nie? *29
dnes, 00:17,  Nostrada myslím, ale aj Kacíra... *39 už
dnes, 00:15,  Dneska 6.6. *19...
dnes, 00:11,  no ved dnes su vselijake aplikacie.....staci trebars foto nejakeho obrazu a ono to rozpozna od...
dnes, 00:10,  Písal to niekto na stránku. *04
dnes, 00:09,  Shagara, vsetko co píšeš v32 su len tvoje uvahy..... ano presne za to bol Ježiš...
dnes, 00:07,  To by som chcel vidieť tu techniku, ja meno nepotrebujem, iba fotku
dnes, 00:05,  Vtedy ešte neboli foťaky
dnes, 00:02,  spiritizmus už nerobim 5 rokov, da sa pozrieť na druhu stranu, da sa to naučiť
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Buď činný vždy, keď je to možné, a odpočívaj vždy, keď je to potrebné.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(54 159 bytes in 0,198 seconds)