Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Perly z Talmudu

43
reakcií
2012
prečítaní
Tému 22. júna 2012, 23:54 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
09. 12. 2010
8
05. 08. 2017
15
12. 09. 2015
11
09. 12. 2013
24
18. 06. 2019
1
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 6. 2012, 23:54 avatar
Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci." - (Midrasch Talpioth 225)
"Nežidům je třeba se vyhýbat jako všemu nečistému, například jako neštovicím, vepřům a lejnu." (Orach Chaiim 57, 6a)
"Soužití Nežidů je jako soužití oslů." - (Kethuboth 3b)
"Porodnost nežidů musí být masivně potlačována." - (Zohar II, 4b)
"Všude, kam (Židé) přijdou, budou knížaty." - (Sanhedrin 104a)
"Já (Jahve) vás (Židy) činím praotcem národů, činím vás vyvolenými mezi národy, činím vás králi nad národy, činím vás milovanými mezi národy, činím vás nejlepšími mezi národy, činím vás nejdůvěryhodnějšími mezi národy." - (Schabbat 105a)
"Židé se vždy musí snažit oklamat nežidy." - (Zohar I, 168a)
"Každému Židovi je dovoleno používat lež a křivou přísahu, aby přivodil Nežidovi zkázu." - (Babha Kama 113a)
"Majetek gójů je jako majetek bez pána, a každý (Žid), který se jej zmocní, se stává jeho vlastníkem." - (Talmud IV/3/54b)
"V čase Mesiáše se všichni (Nežidé) stanou otroky Židů." - (Erubin 43b)
Súhlasí Krivan, Antidogmatik


2.
označiť príspevok

BUMBRLICEK muž
   23. 6. 2012, 02:03 avatar
Kasafran, teraz tu moju, ojojoj

- Duti Slovaci boli stvoreni, aby sluzili bohatym Slovakom a politikom- Bumbrlicek
- Dutym Slovakom je treba sa vyhybat ako plosticiam, kancom, hovnu- Bumbrlicek
- Suzitie Dutych Slovakov je ako suzitie somarov- Bumbrlicek
- Porodnost Dutych Slovakov musi byt masivne potlacena- Bumbrlicek
- Vsade kam bohati Slovaci a politici pridu, budu ako kniezata- Bumbrlicek
- Ja Bumbrlicek, Vas bohatych Slovakov a politikov, cinim Vas vyvolenymi medzi hlupakmi, cinim Vas Svaetoplukom nad nechapavymi, cinim Vas milovanymi medzi hlupakmi, cinim Vas najdoveryhodnejsimi medzi hlupakmi- Bumbrlicek
- Bohati Slovaci a politici sa vzdy musia snazit oklamat dutych Slovakov- Bumbrlicek
- Kazdemu bohatemu Slovakovi a politikovi je dovolene pouzivat loz a krvivu prisahu, aby privodil skazu Dutym Slovakom- Bumbrlicek
- Majetok Dutych Slovakov je ako majetok bez pana a kazdy bohaty Slovak a politik, ktory sa ho zmocni, sa stava jeho vlastnikom- Bumbrlicek
- V case prichodu Ateistu na Slovensko, sa vsetci Duti Slovaci stanu otrokami bohatych Slovakov a politikov- Bumbrlicek
Súhlasí orsyy


4.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 06:39 avatar
dokonalé. ale nedočká sa porozumenia, žiaľ.


29.
označiť príspevok

BUMBRLICEK muž
   23. 6. 2012, 16:10 avatar
Orsyy 4
Slovaci odmietaju kritiku do vlastnych sikov slovenskej hrdosti.
Radsi sa budu bahnit v cudzich hovnach, ale vlastne ich nezaujima.
Slovaci absolutne miluju obvinovat vsetkych okolo seba, iba seba nie.
To by bol moj posledny den, keby som sa dockal porozumenia u Slovakov.
Prajem pekny vikend.


10.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 08:02 avatar
asi je čas Mesiáše..


14.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   23. 6. 2012, 08:54 avatar
Naco skeptici cituju Talmud? Nemozu tomu rozumiet.


16.
označiť príspevok

Style muž
   23. 6. 2012, 09:06 avatar
Nemusia rozumieť, hlavne že ho denno denne cítia a pocítia tak ako všetci.


17.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   23. 6. 2012, 09:07 avatar
Prosim ta, popru aj nos medzi ocami - to je podla nich veda.


18.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   23. 6. 2012, 11:22 avatar
Kasafran, podal si dôkaz, Hospodin bol prvý rasista, keď povedal Židom: "Urobím vás nad všetky národy..." A Židia to brali vážne. Svedčí o tom Robert Helebrandt vo svojom dielku Kniežata zloby s podtitulom Protokoly siónskych mudrcov. Vydalo vydavateľstvo AGRES Bratislava. Na strane 22 je napísané: Zlo je jediným prostriedkom na dosiahnutie dobra: preto nesmieme váhať použiť korupciu a zradu tam, kde nám to pomôže k dosiahnutiu nášho cieľa. V politike sa treba znocniť bez váhania majetku blížneho, ak môžeme dosiahnuť týmto prostriedkom jeho podrobenie a vlastnú moc. Naša vláda má právo, v súlade s nevyhnutnosťou dobyť svet, nahradiť vojnové hrôzy popravami,pretože spôsobujú menší hluk a sú ešte účinnejšie, aby udržali teror a nakoniec viedli k slepému a úplnému podrobeniu. Je nutné, aby sme uplatňovali program násilia a pretvárky, pretože je to pre nás výhodné, a tiež preto, že je to proste našou povinnosťou...
Nepripomína to názory istého neznámeho maliara a kaprála z čias Rakúsko - Uhorska menom Adolf Hitler? Často sa hovorí a píše o tom ako trpeli Židia. No akí boli o tom sa mlčí. Treba však povedať, že nie všetci Židia boli zlí. Ktosi povedal, že jestvuje desať rôznych rás Židov, z ktorých deväť bolo vyslovene zlých a desiata bola vyslovene dobrá.
Na margo tejto poznámky: vydavateľ spomenutej brožúrky mal po jej vyjdení veľké problémy.
Súhlasí Kasafran


19.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   23. 6. 2012, 11:30 avatar
Dogmatik , paci sa mi, ako hovori na Hospodina zle, ale pritom zabudas na zakladne nase ateisticke Boh neexistuje a co neexistuje nemoze byt zle - logika.


28.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   23. 6. 2012, 13:07 avatar
Ahoj Lea Smeja 19. Ďakujem, že sa ti môj príspevok páči. No a o tom, čo neexistuje, že nemôže byť dobré, či zlé ti porozprávam nasledovný príbeh. Mám malého priateľa. Nedávno sa mi jeho rodičia zverili, že chlapec veľmi zle spáva, je stále nevyspatý a unavený. Boli s ním aj u lekára, dal mu prášky na spanie, no jeho stav sa nezlepšil. Napokon sa rodičom podarilo zistiť, čo ho trápi. Povedal, že vždy keď zaspí objaví sa hrozný drak a chce ho zožrať. Veľmi sa ho bojí, a tak sa vtedy spotený od hrôzy zobudí.
Potom som už vedel ako mu pomôcť. Vzal som ho na kolená a zaviedol som reč na toho neexistujúceho zlého draka. Začal sa celý chvieť, a tak som mu povedal: Vieš čo, neboj sa zaspať. Keď zaspíš a príde ten drak, zavolaj ma. Ja pribehnem na krásnom bielom koni s ohnivým mečom a draka zabijem. Ten sa potom už v tvojich snoch viacej neukáže. Keď sme sa nabúdce stretli kvetnato mi porozprával ako som zlého draka zabil. Odvedy už spáva dobre a zlý drak ho v snoch neprenasleduje. Takže neegzistujúci rytier zabil neexistujúceho draka, a tak zbavil svojho malého priateľa nočných mor. Myslím si, že by bolo dobré zabiť aj neexistujúcejo boha. Ale veď to vraj Darwin už urobil. Zdá sa však, že nie veľmi dôsledne.
Súhlasí Kasafran


22.
označiť príspevok

starec muž
   23. 6. 2012, 11:58 avatar
Antidogmatik,predsa žiadny boh nič nenapísal.Bol to človek,čo to napísal a ten bol rasista.Je to historicky prvý písomný dôkaz rasizmu.


3.
označiť príspevok

Krivan muž
   23. 6. 2012, 06:15 avatar
Kasafran, uplne s tebou suhlasim. TALMUD, bol velmi efektivne aplikovany do nasho kazdodenneho zivota, hlavne v ekonomicko-politickej oblasti. Tato zidovska biblia sa stala navodom k systematickemu rabovaniu a plieneniu nielen pre samotnu zidovsku komunitu, ale i sirokemu okruhu ich vazalov, hlavne v statnych mocenskych strukturach. Len za poslednu dekadu to doslo az tak daleko, ze takmer kazdy svetadiel na tejto planete, upadol do beznadejneho zadlzenia. Financny system je takmer kompletne v rukach sukromneho sektoru v ktorom dominuju zidia. Svet je zadlzeny tymto instituciam na niekolko generacii dopredu, co v podstate znamena ich uplne zotrocenie. Proti tomuto nehoraznemu a bezocivemu chrapunstvu sa zdvihla vlna protestov takmer na celom svete. V Amerike, ludia na uliciach skandovali proti zidom, Europa je v protestoch takmer nepretzite, ale znamky k nejakym ekonomickym, alebo politickym zmenam, tu nie je vidiet. Do popredia vystupuje mocensky utlak, ekonomicke vydieranie a lupezne vojny. Ak sa svetu podari nejakym sposobom potlacit, tento nasylny akt zidovskeho osialu, Telmud, musi byt absolutne vymeteny z povrchu tejto Zeme aj s jeho nasledovnikmi.
Súhlasí Style, Kasafran


5.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 06:48 avatar
nuž, čo už.. narodil si sa ako sluha.. na základe svojich doterajších činov.. môžeš si svoju karmu ešte vylepšiť, že sa staneš dobrým človekom, ale je to najťažšia vec na svete, musíš na tom makať poriadne, potom sa možno konečne v budúcom živote narodíš ako žid, do vyvoleného národu.. a všetko bude tak, ako má byť.. niekedy mám pocit, že narodiť sa ako žid je posledná zastávka v kolobehu reinkarnácii, je to dokonalosť a zrelosť duše, schopnosť porozumieť si mnohým veciam, o ktorých si ľudia s vlastnými úzkymi hranicami v porozumení si myslia, že sú utajené, alebo neexistujú, ale odpovede sú všade okolo nás, len si tie informácie nedokážeme správne vyberať, dokáže to len žid na vysokom stupni duchovnej zrelosti. tak tak.
Súhlasí Lea Smeja


6.
označiť príspevok

starec muž
   23. 6. 2012, 07:44 avatar
Keď niekto zhromažďuje hmotné majetky,znamená to,že neverí v posmrtný život.Neverí ani biblii,pretože tam sú bohatí odsudzovaní.Vyberá si zo "svätých" písiem len to,čo sa mu hodí a to zdôrazňuje.Iné výroky,ktoré sa mu nehodia potláča,ignoruje.Je to ospravedlňovanie seba samého a akýchkoľvek skutkov.


7.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 07:55 avatar
ako súvisí zhromaždenie hmotného majetku s neverou v posmrtný život? bohatí sú odsudzovaní hlavne v


8.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 07:56 avatar
Novom Zákone, a v tom židia neveria. všetci so vyberáme, čo nám hodí z množstva informácie okolo nás.


11.
označiť príspevok

starec muž
   23. 6. 2012, 08:04 avatar
Orsyy,veľa židov predsa prijalo kresťanstvo už od počiatku Kristovho učenia boli práve oni prví,čo mu uverili a šírili kresťanstvo do sveta.Samozrejme,že sú aj takí,čo sa držia starého zákona,alebo Talmudu.Tieto písma kladú väčší dôraz na vlastenectvo,nacionalizmus.


9.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 08:00 avatar
ale starec, podla mna to chápeš zle, židom neide o hmotný majetok.. teda len, samozrejme že užívajú plnohodnotný život, ale to môže každý, ak vie, ako na to.. im ide o moc.. peniaze sú len nástrojom.. ak by neboli, oni by našli iný nástroj.. ale našli by ho. lebo vedia niečo, čo ostatné národy nie. či sa ti to páči, alebo nie.
Súhlasí Lea Smeja


12.
označiť príspevok

starec muž
   23. 6. 2012, 08:06 avatar
Podľa takého konania je oháňanie sa bohom len dobrý prostriedok na zbohatnutie.


43.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   25. 6. 2012, 03:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   23. 6. 2012, 08:28 avatar
Staré židovské riekanky, ktoré ešte vznikali za čias keď boli zakoplexovaný, nesvojprávny národ. Akože stále sú. Minimálne zakomplexovaný. Každý do nich kopal. A politici tej doby si asi uvedomili, že mierumilovné náboženstvo ich ďaleko nedostane.
Súhlasí J.Tull


15.
označiť príspevok

salbea žena
   23. 6. 2012, 08:55 avatar
hm toto sa deje medzi Sechinou a Bohom,ze ?
http://www.youtube.com/watch?v=013akfFURgY Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

ten ich zidovsky Boh k nej je asi hlupak,ked sa to furt opakuje


21.
označiť príspevok

Vlado muž
   23. 6. 2012, 11:57 avatar
Salbea, ako sa to vyjadruješ? Aký židovský boh? Je predsa len jeden boh, tak si vravela. A tu zrazu je ich v tvojom prípade viac? Židovský boh? Kresťanský boh? Moslimský boh? Salbea, občas myslí, keď píšeš.


27.
označiť príspevok

salbea žena
   23. 6. 2012, 12:59 avatar
Vlado a kto sa v nich uz ma do ...vyznat,ved je to verejna prostitucia !..ziadna vernost k jednemu,moj je len jeden..elf..


20.
označiť príspevok

rains
   23. 6. 2012, 11:54 avatar
neveim comu sa stale divis ako tela novym vratam. Talmud ma absolutne pravdu, ci sa to tebe paci alebo nie. To ze nevies prijat fakt je uz tvoj ubohy problem.


23.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 12:09 avatar
Súhlasí Lea Smeja


31.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   23. 6. 2012, 18:49 avatar
orsyy vsetky tie hebrejske piesne su nadherna a vzdy sa budu dat pocuvat
Súhlasí orsyy


33.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 19:13 avatar
majú v sebe silu, sú čarovné.


34.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   23. 6. 2012, 19:14 avatar
presne, ja som objavila judaizmus aj piesne hebrejske len par mesiacov dozadu, ale poviem ti ostatne piesne su len slaby odvar oproti nim - su take prapovodne a krasne, ze ostatne len mozu sa priblizovat
Súhlasí orsyy


35.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 19:20 avatar
majú ťažko napodobiteľnú fluidum a sú silno inšpiratívne

http://www.youtube.com/watch?v=BPv6DwoPLt0 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Lea Smeja


36.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   23. 6. 2012, 19:22 avatar


24.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 12:20 avatar
Súhlasí Lea Smeja


25.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 12:22 avatar
Súhlasí Lea Smeja


26.
označiť príspevok

orsyy žena
   23. 6. 2012, 12:27 avatar


30.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   23. 6. 2012, 18:10 avatar
Prosím vás prestaňte uverejňovať tie videiká. Keď sa miesto nich nevadíte, neosočujete sa, nenadávate si ... nie je to zaujímavé. Ďakujem.


32.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   23. 6. 2012, 18:50 avatar
Antidogmatik tie videjka tu davat budeme a ked nechces, tak si ich nepustaj.


40.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   24. 6. 2012, 01:08 avatar
Lea Smeja, veď ja viem.


37.
označiť príspevok

J.Tull
   23. 6. 2012, 20:47 avatar


38.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   23. 6. 2012, 20:49 avatar
Tull super, ze tu davas Klezmer no vidis, ze vies byt aj vtipny , dobre to je.


39.
označiť príspevok

viluette muž
   23. 6. 2012, 21:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.41.
označiť príspevok

Kasafran
   24. 6. 2012, 23:20 avatar
Bumbrlíček,
mám vážne podozrenie, že vo svojich reakciách zneužívaš nielen meno svojho kocúra, ale veľakrát aj jeho intelekt...
Stále nechápem svojím slovenským rozumom, čože Ťa to, ako svetoobčana, len môže iritovať na tých "chudákoch" Slovákoch, ktorých si už dávno opustil/zradil???
Súhlasí ...d0d0...uk


42.
označiť príspevok

BUMBRLICEK muž
   25. 6. 2012, 03:23 avatar
Kasafran,
Tvoje podozrenie sa nenaplnuje akosi a moj kocur si pradie vedla mna a obtiera fuzami o moju ruku.
On vie kto je jeho pan a je mi vdacny.
Ak prestanes balamutit rozumy menejchapavym Slovakom s perlami z Talmudu, ja prestanem byt iritovany hlupakmi zo Slovenska, co Ty na to?


44.
označiť príspevok

Kasafran
   25. 6. 2012, 21:05 avatar
Bumbrlíček,
čo ja na to? Nuž, čo - len to, že Tvoj americký kocúr Ti opäť svojím pradením podsúva apologetiku Tlmudu, a Ty, i keď je podstatne menej objektívne informovaný od slovenského, ho opäť cituješ...
Čiže, kto je podstatne hlúpejším v akomkoľvek vyjadrení...???
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:15,  A ty si tiež zaostalá? To že si raz za čas na chvíľu zahrám nejakú počítačovú hru...
dnes, 20:15,  t-e-ó-m-a a ty si hadam nepamätáš na svoj nick ??? ajnovšie príspevky od tohto...
dnes, 20:15,  Zbytočne drastické. / Ak práve to nebolo zmyslom./ Demonštrovať odlišné účinky rôzneho...
dnes, 20:14,  65. aha, pozri hore , letí mrtva lastovička *39
dnes, 20:13,  No vidíš, to je kompromis, ty ideš pozrieť Kotleby v piatok a v sobotu budú osobne u teba,...
dnes, 20:13,  53. jáj deti demokracie sedia pri pc a hrajú hry . a myslím ze Diesel si zahraje , tak ako 40%...
dnes, 20:12,  Pozor pán teóma, nehádž nás s tým kokotom do jedného vreca, dík. *04
dnes, 20:11,  v piatok o 16.00 som v Trnave idem pozrieť Kotleby
dnes, 20:11,  Ako sa hovorí. Opicu z džungle vyženieš, ale džungľu z opice nie. Presne toto platí u teba...
dnes, 20:11,  v sobotu budem dosť potichu som na polovačke *13*13*13 Keď si KKT nebudeš lastovička
dnes, 20:10,  Kto je mukel 4? Čo ti zas jebe v tej lebeni? *21 Iba zaprdený komunista ako ty posudzuje...
dnes, 20:09,  Bohatý duchom...
dnes, 20:09,  Šetri si slová na sobotu. *04
dnes, 20:08,  ty už mrzak si a vôbec ťa to nemrzí
dnes, 20:07,  Načo tu dávaš fotku svojho fotra ?
dnes, 20:06,  A toto bohatstvo ducha https://a-static.projektn.sk/2020/01/Blaha-soc%C3%ADk.jpg
dnes, 20:06,  V sobotu pokecáme. *05
dnes, 20:04,  Navštív lekara ešte ja čas aby si s antabusom začal
dnes, 20:03,  Toto čo si popísal nie je chudoba, ale chudoba na duchu !!!!!!!!!!! *15*15*15
dnes, 20:02,  Nevysmievam je to tvoj mentalny svet ktorý sa ti zastavil v 12 rokoch a škoda že už nie si...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žiadny učený z neba nespadol, ale hlupákov akoby zhadzovali.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(142 343 bytes in 0,601 seconds)