hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Pandorum 2016

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 6.3.2016 11:25
posledná zmena 6.3.2016 17:39
1
06.03.2016, 11:25
Smer stratil moznost jednofarebnej vlady, KDHci su vonku, SDKU sa ukazala uz len ako politicka mrtvola.
SaS ma opat moznost robit na SK dusno, Matovic ma iste zaspinene trenky od radosti, ze jeho tupe a prazdne zaskodnicenie malo uspech, aj ked ten clovek jakziv nepovedal jedine politicke riesenie, taky maly triedny donasac, ktory este len zle dopadne. SNS je vysledok reklamnych agentur a tajnej podpory Fica, ale ako sa zda, tento plan nevystrelil uplne tak, ako si predstavoval. Vlada SMER+SNS nieje mozna. Volicom sa pacili aj Kollarove šále, kedže nazbieral parlamemntne minimum a okrem salov nic nove neukazal, nic nove nepovedal, znamena, ze na SK staci byt medialne znamy a mozete odstartovat politicku karieru....
Most-Hid je nezaujimava, taka uz standardna strana vdaka nekonfliknosti Belu Bugara, ktora je dobra len na vyrabanie hlasov. Niesu osohom ani pre Madarov na Slovensku, nie to este Slovakov..
Prochazka je deto ako SNS prikladom uspesnosti reklamnych agentur a Kotleba sa dostal do parlamentu z coho kazdy odpadava a nechape.. Nuz nechape prave preto, ze je odtrhnuty od reality.

Z tychto volieb je podla mna jasne len jedno a to, ze budu najneskor do pol roka volby nove a dovolim si tiez povedat, ze v tych ziska Kotleba opat viac hlasov a opat len vdaka neschopnosti, nadutosti a arogancii ostatnych stran a politikov.

Pre priklad, taky Danko z SNS sa po volbach pohorsene vyjadril, ze na Slovensku by mala vladnut elita!!! Len pozabudol povedat, o aku elitu by sa malo jednat. Z takychto a podobnych vyjadreni musi byt beznemu obcanovi jasne, ze tu uz nejde o politiku, o stat, o obcanov, ide tu len o bohapusty konkurencny boj o peniaze zo statnej kasy a privilegia vychadzajuce z vladneho postavenia..
none
2

1. 06.03.2016, 11:25

Smer stratil moznost jednofarebnej vlady, KDHci su vonku, SDKU sa ukazala uz len ako politicka mrtvola.
SaS ma opat moznost robit na SK dusno, Matovic ma iste zaspinene trenky od radosti, ze jeho tupe a prazdne zaskodnicenie malo uspech, aj ked ten clovek jakziv nepovedal jedine politicke riesenie, taky maly triedny donasac, ktory este len zle dopadne. SNS je vysledok reklamnych agentur a tajnej podpory Fica, ale ako sa zda, tento plan nevystrelil uplne tak, ako si predstavoval. Vlada SMER+...

06.03.2016, 17:39
Z tychto volieb je podla mna jasne len jedno a to, ze budu najneskor do pol roka volby nove a dovolim si tiez povedat, ze v tych ziska Kotleba opat viac hlasov a opat len vdaka neschopnosti, nadutosti a arogancii ostatnych stran a politikov.

Úspech M.Kotlebu a jeho strany zrejme nie je náhodný. Za jeho úspechom asi stoja všetky ústrky , neprávosti a doteraz neriešené frustrácie Slovenského - štoprávneho a majoritného národa. Určite k hlbinným príčinám by som mimo iných radil:
- nenaplnenie historického poslania národno-buržoáznej revolúcie /po r.1918 čechoslovakizmus/
- obdobie Slovenského štátu -významný medzník ekonomického a národného vývoja
-nedôsedné riešenie národnostnej otázky v ČSSR/reziduá čechoslovakizmu a proletársky internacionalizmus/
-rozdelenie Československa ideálny predpoklad na zavŕšenie procesu dozrievania národa -bolo zvrátené ideami o európskom či svetovom občianstve pod kepienkom ktorých odtiekli všety naše národné istoty do cudziny alebo do rúk naších národných zločincov tráviacich bezstarostne náš národný majetok v zahraničí. V tomto smere naše očakávania po dobrom nenaplnila ani SNS/tobôž , ktorákoľvek iná strana/. Nuž a keď to nejde po dobrom spravidla sa toľké roky hromadená energia musí kdesi uvoľniť. Preto mi z toho všettkého vychádza , že o cigáňov tu ide len potiaľ , pokiaľ sa vyhraňujú k iným občanom , ako k lacnému zdroju svojej obživy.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 83 672 B vygenerované za : 0.111 s unikátne zobrazenia tém : 49 813 unikátne zobrazenia blogov : 880 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Šialené zhony alebo pokoj, stromček, pod stromčekom darčeky a ľudia, ktorí sú nejakým spôsobom k sebe viazaní spolu pokope v strese či radosti... A ešte narodeniny... Pre niekoho skut...

citát dňa :

Elegantné šaty plnia u ženy rovnakú funkciu ako plot na záhrade. Musia ju chrániť, ale netieniť ju.