Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Oznam pre diskutujúcich.

40
reakcií
186
prečítaní
Tému 24. januára 2023, 00:36 založil khaan.

podobné témy:1.
označiť príspevok

khaan muž
   včera, 00:36 avatar
Na tomto fóre nestrpím nikoho, kto podporuje Ruskú agresiu na Ukrajine. Vyvražďovanie nevinných civilistov, fašizmus, nacizmus. Takéto témy a účastníci sú vždy okamžite ak je to z mojej strany časovo možné, zmazaní.
Súhlasí kntsz, rarasko68


2.
označiť príspevok

khaan muž
   včera, 00:47 avatar
Inými slovami, každý kto podporuje politiku strany SMER. Bude tu zmazaný.
Súhlasí kntsz, rarasko68


25.
označiť príspevok

havran
   včera, 22:34 avatar
khaan prosím ťa, chcem slobodne podporovať politiku strán , ktoré doporučuješ. Na Slovensku je ich cca 150 a nie všetky sú v parlamente, buď taký láskavy a daj zotnam ktoré sa ti pozdávajú, nerád by som hovoril o stranách , ktoré sa ti nepáčia a ver , že sa nebudú páčiť ani mne.


26.
označiť príspevok

havran
   včera, 22:36 avatar
len nechápem , ako budeme diskutovať a o čom?


3.
označiť príspevok

Nadja žena
   včera, 10:52 avatar
Ja by som len pripomenula, že je veľmi infantilné myslieť si, že všetci Ukrajinci, keďže UA bojuje proti agresorovi, sú dobrí, nezištní a pravdovravní, a že všetci Rusi, keďže ich štát napadol UA, sú prelhaní, zlodeji, hnus a špina. Samozrejme, prípadne naopak. Nič nie je čiernobiele, ale na zásadné hodnotenie udalostí by jednotlivé excesy nemali mať vplyv. To je niečo ako keď povieme, "Ale Hitler mal rád zvieratá, a tak fašizmus bol správna vec"...
Súhlasí havran


4.
označiť príspevok

khaan muž
   včera, 10:59 avatar
To netvrdím. Realita je však taká, že Rusko napadlo Ukrajinu a vyvražďuje aj deti, ženy ľudí v nemocniciach a starcov. Vo svetle tejto skutočnosti je úúúplne jedno, koľko Ukrajincov je dobrých či zlých. Skrátka Rusko je agresor. Bodka.
Súhlasí kntsz


5.
označiť príspevok

Nadja žena
   včera, 11:03 avatar
Ano. Rusko je agresor. Ale ... nesmieme zabúdať, že aj Rusi sú ľudia, ktorí trpia a ja vlastne aj pre nich si želám, aby tá vojna čo najskôr skončila. V podstate sú na tom dosť zle, buď budú bojovať a zabijú ich vo vojne, alebo ich popraví Putin...
Súhlasí havran, Scarlette


7.
označiť príspevok

khaan muž
   včera, 11:12 avatar
Ak takí existujú (veď sami si volia stále opakovane Putina), bude ich strašne málo.


8.
označiť príspevok

Nadja žena
   včera, 11:21 avatar
No, vieš... to máš podobne, ako keď Slovensko v jeden rok volilo 99% komunistov, a o pár rokov odmietli ešte aj Mečiara Chápeš, čo tým chcem povedať?


9.
označiť príspevok

khaan muž
   včera, 11:28 avatar
Dnes je však situácia iná. V Rusku nie je komunizmus.


10.
označiť príspevok

Nadja žena
   včera, 11:31 avatar
O to nejde... Ono niekedy stačí to dieťa, ktoré zakričí "Král je nahý"...


15.
označiť príspevok

Fotón
   včera, 12:15 avatar
Nevinní civilisti však naďalej na Ukrajine umierajú. Aj teraz. Kvôli ruským raketovým útokom. Ostatne keď to príde na Slovensko, sama to na vlastnej koži uvidíš. Slovensko nie je ďaleko od Ukrajiny.


17.
označiť príspevok

Nadja žena
   včera, 12:18 avatar
No už vieme, že na Babiša sa spolahnúť nemôžeme, pomocť nepríde  


32.
označiť príspevok

havran
   dnes, 11:32 avatar
khaan kde na svete bol komunizmus? To , že nniekde vládli komunisti , ešte neznamená , že je tam komunizmus. To chápeš? Odsudzovať komunizmus môžeš vtedy , keď naozaj bude a neosvedčí sa. Ale zatiaľ nebol. Ale bol iba kapitalizmus a ako sa osvedčil?


41.
označiť príspevok

kntsz muž
   dnes, 23:10 avatar
32-
nebuď naivný a vedome nezavádzaj........
Prečo asi nikde na svete ten komunizmus nebol?
To ti na um neprišlo ?
Nebol preto, lebo to bola od podstaty vadná myšlienka postavená na tom, že človek nie je duchovná bytosť, ale programovateľný stroj, ktorý treba postupnými krokmi zmeniť na obraz marx - leninizmu (komunizmu).
Začalo to diktatúrou proletariátu, pokračovalo "rozvinutým" socializmom s množstvom poučení z krízového vývoja a hlavne v uzavretých hraniciach, aby nebodaj duša človiečika nezistila kde je pravda a keďže princípom bol zákaz falzifikácie komunistických "právd" pod trestami od vrážd, cez väzenie až po šikanu a prenasledovanie, tak to muselo skončiť totálnym krachom.


39.
označiť príspevok

Scarlette žena
   dnes, 16:21 avatar
7. heheh niekedy volby dosiahnu aj 130% ucast   ale hej mas recht su zblbnuti


12.
označiť príspevok

kntsz muž
   včera, 11:59 avatar
Nadja, rozumiem tvojmu súcíteniu, ale nie je to tak.
V Ruskom národe je niečo naviac hodne zlého, čo sa tam dostalo ešte za nadvlády Mongolov, potom za vlády Stalina bola elita Ruského národa systematicky vyvražďovaná , alebo ušla do zahraničia. II. svetová začala tak, že Stalin dal vyvraždiť veliteľskú elitu vlastnej armády.
Od vojny čistky slobodne zmýšľajúcich pokračovali a pokračujú až doteraz.
Ruský národ je len torzo normálnych ľudí a ostatní sú zmagorení.
Je to ich vina a je to len o niečo väčšia vina ako je vina nášho národa, z ktorého takmer 50% sú dezoláti a voliči mecára, oligarchickej mafie na čele s ficom a pelegrínim či kotlebom a mazurekom. Stačilo ti prejsť príspevky včera večer keď tu nebol khaan, ako sa tuná okamžite nasáčkovali dezoláti s enaxovho DF.
Aj keď žijeme v relatívnom mieri, je to stále boj, v ktorom nie je možné poľaviť, lebo v budúcich voľbách tuná máme znovu vládu dezolátov a onedlho tu znovu môžu byť čistky bolševíkov......
Súhlasí Fotón


16.
označiť príspevok

Nadja žena
   včera, 12:17 avatar
OK, ale ja by som nemala odvahu zrovnávať situáciu u nás a v Rusku, lebo tuna sa "dezoláti" majú veľmi dobre a len sú trošku leniví popremýšľať, čo je cielom ktorého politika. Som práve veľmi zvedavá na prezidentské volby v čechách, lebo strategia, ktorú zvolil Babiš, by podľa mňa fungovala celkom dobre na Sk, ale nie v čechách, no uvidíme.
V Rusku bol feudalizmus absolutne nežičlivý k ľuďom - veď ľudia boli jedni z najchudobnejších a cár jeden z najbohatších celosvetovo... a preto tam nastalo to, čo sa udialo. Tí ľudia nemali čo stratiť a to je vždy nebezpečné. A preto je tak strašne dôležité, aby reprezentácia národa nevyrábala excesy, lebo to smeruje dejiny tej ktorej krajiny a v tom je tá jej zodpovednosť. Nie je až také dôležité, či sa niekto obohatí, ale že to hodí nerozmýšľajúcich voličov na opačnú stranu.

Ozaj to som asi trochu odbočila, že... Večer sa k tomu vrátim, ok?


18.
označiť príspevok

Fotón
   včera, 12:18 avatar
Stalin bol väčší vrah, ako Hitler. Dokonca sám Hitler bol z toho zhrozený, čo dokáže. Zdá sa však, že Putin je ešte väčší vrah, než Stalin.
Súhlasí kntsz


20.
označiť príspevok

Fotón
   včera, 12:33 avatar
Vďaka západným vojenským technológiám sa však Putin ďaleko nedostane. Skončí ako zbitý pes a skape biednou smrťou.


28.
označiť príspevok

havran
   včera, 22:49 avatar
Fotón ako hodnotíš fakt , že len v Ázii takmer 4 miliardy stoja pri Rusoch? A čo Južná Amerika a Afrika ? Veď by mali byť vďační za Americkú pomoc pri rozvoji ich krajín. Kde je chyba?


30.
označiť príspevok

elemír muž
   dnes, 09:29 avatar
Toto číslo by som opravil, že nie 4 miliardy, ale 4 diktátori a to je veliký rozdiel. Tí su držaní až často detinskými a naivnými propagandami a vedia, že raz zákonite skončia podobne a v nečakanej chvíli ich rozstrieľajú na sito ako Čeaušeasko.
Diktátor nemá konečné riešenie, málokedy sa dočká svojich primitívnych snov a ak si myslí, že dosiahol to čo chcel, nemôže si to užiť na slobode, vždy len strčený v nejakej diere. Nikdy sa nemôže prejsť slobodne po námestí, lebo takú slobodu už nikdy nebude mať. Nakoniec mu bude všetko nanič. Aký je rozdiel medzi tým, ak má jednu miliardu, alebo tisíc, ak na obed nezje viac ako trikrát toho čo ja, hocikto iný. Načo je postavených 9 kuželiek ak dobrý hráč zrazí jednou ranou všetky.
Ale dejiny ukazujú, že to nie je podľa národností, že to nie je podľa toho či sa jedná o rusov, talianov, nemcov...... V každom národe sú svine a celý svet rozdelil boh pri vyhnaní z raja na dve pokolenia satanove a evine a ustanovil medzi nimi nepriateľstvo a každý z tej ktorej skupiny je hlboko presvedčený, že je správne ... ... ???
Súhlasí Scarlette, kntsz


29.
označiť príspevok

qwert
   dnes, 05:09 avatar
Ano Rusko je agresor, a potrebuju sa o tom dovedieť aj mnohí Rusi, ktorí ani nevedia prečo bojuju...je to vdaka tomu, že Rusko je jedna velka klamarska politika, ktora klame aj vlastných nevinných ludi....a my im možeme pomoct......


27.
označiť príspevok

havran
   včera, 22:45 avatar
khaan prečo doposiaľ OSN oficiálne neodsúdilo Rusov ? To treba čakať až na Ukrajine zomrie viac žien a detí ako v Osvienčime? Len Židov bolo 6 milionov. Tak v čom je problém? Niekde to tu škrípe?


31.
označiť príspevok

Nadja žena
   dnes, 09:53 avatar
Oficiálne preto nie, lebo Rusko má stále právo veta


6.
označiť príspevok

khaan muž
   včera, 11:10 avatar
...a áno, mnoho obyvateľov Ruska podporuje Putinov režim, čiže sú zlí. Rusi už od dávna majú po celom svete nasadených špiónov a udavačov. Sám som mal tú česť s niekoľkými Rusmi hovoriť. VŠETCI boli hulváti a drzí. Zatiaľ som slušného Rusa nestretol. Pijú vodku a kľajú na "zlý" západ. Možno sa to raz stane, že stretnem slušného Rusa. Ale zatiaľ sa to nestalo. Mám dokonca kamaráta Slováka, ktorý má väzby na Rusko. Nedávno sa na FB vychvaľoval, že Rusi nás v 68 prišli tankmi oslobodiť. Týmto vyhlásením prestal byť mojim priateľom. Čo môžeš od takého človeka čakať. Len zlo
Súhlasí kntsz


11.
označiť príspevok

kntsz muž
   včera, 11:39 avatar
Tvoje slová môžem len potvrdiť.
Už som tuná spomínal, že ubytovávam dve ukrajinské rodiny, z ktorých je 5 deti od dvoch do 14 rokov.
Nemyslím si, že mám také šťastie, ale sú to veľmi milí a hlavne vďační a žiaľ aj ustráchaní ľudia. Nie je sa však čomu čudovať. Nebol by som väčší hrdina ak by som sa s rodinou a malými vnúčatami musel zo dňa na deň odsťahovať 1-2 tisíc km do neznámej krajiny, medzi neznámych ľudí len s tým najpotrebnejším čo sa mi ešte vošlo do osobného auta.
Ešte k tej ruskej mentalite:
Ak niekto tvrdí, že Rusy sú Slovania takí ako my, tak je na strašnom omyle a je to vidno aj na ich zjave.
Je to národ, ktorý 300 rokov ovládali Mongolovia za čias dobyvačného Džingischána a riadne sa geneticky premiešali.
Ich povaha nemá so Slovanmi nič spoločné.
Súhlasí Fotón, Scarlette


13.
označiť príspevok

Fotón
   včera, 12:08 avatar
Presne tak!


14.
označiť príspevok

Fotón
   včera, 12:10 avatar
Rusi mi svojou mentalitou pripomínajú myslenie starovekej Asýrie s ich dobyvačnou mentalitou, ako je popísaná v biblii a potvrdená historickým výskumom.
Súhlasí kntsz


19.
označiť príspevok

kntsz muž
   včera, 12:32 avatar
inak som rád, že si to tuná vyčistil od tých sračiek, čo to tuná včera večer zasvinili.  
Súhlasí Fotón


21.
označiť príspevok

Fotón
   včera, 12:41 avatar
Nemám však vždy na toto fórum čas. Sú dni, keď to tu sledujem. Ale sú tiež dni, keď sem neklikám. Udelil som Osvietenému právo tu blokovať nevhodné príspevky. Ak chceš, udelím ho aj tebe. Stačí povedať.


22.
označiť príspevok

kntsz muž
   včera, 13:42 avatar
Netreba, Osvietený je spoľahlivý.
Inak dík.  


23.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   včera, 18:57 avatar
väčšIna z vás tu má pravdu. Nadja, áno....UA má problém aj v tejto dobe s korupciou a idiotmi... A mnohí z nich (uprchlíci) využívajú právny systém a nechcú robiť. Skrátka hovadá. Vidím to aj tu. Našťastie je to menšina.
Khaan, Foton, kntsz... Keď som mal 12 rokov, tiež som veril, že ZSSR je jediný obranca mieru vo svete a američania nás chcú zničiť. A prečo som tomu veril? Lebo propaganda. Páni, uvedfomte si, že bežní Rus má možnosť sledovať iba RU TV ( nech je tých staníc aj 20) a nemá žiadnu možnosť pozrieť si iné stanice. A na RU staniciach je nehorázna a premyslená propaganda. Pretto budem tvrdiť, že bežní Rusi nie sú zlí. Oni sú len zblbnutí. Oni nevedia. A idú na Ukrajinu ako ovce, na porážku. A aj ich mi je ľúto. Kapú Ukrajinci, kapú Rusi... Celé zle. Ale ukrajinci nemajú inú možnosť a nech tú skurvenú Putinovu vojnu vyhrajú


24.
označiť príspevok

kntsz muž
   včera, 21:55 avatar
23-
nemôžem s tebou súhlasiť aj keď stále verím, že v Rusku sú aj normálny ľudia.
Ako mi vysvetlíš toto:
Švagor bol cca 3 roky v Rusku. Pozerával majstrovsvá sveta v hokeji.
V momente, ako boli Rusi z bojov vyradení, tak všetky televízne prenosy z majstrovstiev sveta skončili a Ruský mužíček to schvaľoval......
V roku, kedy Rusi obsadili Krym som bol na dovolenke v Bulharsku.
Letoviská boli Rusmi zaplavené a všade kde bývali bola vyvesená Ruská zástava.
Večer zaplavili ulice a robili neskutočný hurhaj akoby tam nik iný nebol len oni a akoby im to všetko patrilo.
To nebol zmagorený ruský mužíček !
Veď oni mali min. 10 - 15 rokov otvorenú cestu do celej Európy a mali možnosť poznať pravdu.
Mali možnosť internetu, mohli cestovať prakticky do celého sveta.
Čo sa zmenilo ?
Nič sa nezmenilo.
Gorbačov pre nich nič neznamená a už roky volia opakovane Putina .......
Všetko čo robia, robia vedome a dobrovoľne.
Iste, niekde za Uralom nevedia nič a ani nechcú vedieť, tak ako u nás na východe a Orave kde je liaheň ficovoličov.


38.
označiť príspevok

Scarlette žena
   dnes, 16:12 avatar
24. kntsz, vid dezolé ako su ovplyvneny pro - Ruskou propagandou .  
a to ani neziju v Rusku a nie su uz od utleho veku , od skolky cielene ovplyvnovani Ruskou propagandou . co taki bezni obcania co nemaju doma ani splachovacie zachody . urcite je scasti aj mentalitou , ale aj tu im masiruje propaganda  
Súhlasí kntsz


33.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   dnes, 15:03 avatar
24. Veď heeej, pravda...Lenže to je to, že na dovolenky chodí to 1% bohatých ruských hovád. A cítia sa ako pánmi sveta. Na grcanie.
Ja sa tu v Nemecku stretávam s Rusmi. Hlavne v mojom zamestnaní alebo v obchodoch. Okrem jedného prípadu čistého
idio-Putizmu som sa stretol s negatívnym postojom týchto Rusov k Putinovi a ruskej agresii. Niektorí sa za to vyložene hanbia.
Jo, veľa Rusov sú hovadá. Len si skús uvedomiť, že ruská propaganda funguje už sakra veľa rokov. Sú vychovávaní a masírovaní k tomu, že bez RU nebude existovať Svet a oni majú sväté právo rozhodovať o svete.
Často x som si kladol otázku: Ako je možné, že nemecký národ sa dal tak zblbnúť a drtivá jeho väčšina podporovala Hitlera. Noo, dnes už to chápem...História sa opakuje, len v opačnom garde. Nemci po 1.svetovej vojne prišli o všetko, Rusi po rozpade ZSSR viacmenej taktiež. Dva ponížené národy chceli skrátka zmeniť svoje postavenie . Rovnaké praktiky -vyhľadať si svojho vonkajšieho nepriateľa - Žida, Čecha, Poliaka, resp. Slovanov ako celok, komunistu. Na druhej strane to isté, len iný názov pre nepriateľa: USA, EÚ, (a najnovšie zas Žid), kapitalista.
Jediný rozdiel, ktorý vnímam ja, je časový - cca 85 rokov. Ostatné je takmer totožné (okrem toho, že dnes je propaganda cez masmédiá jednoduchšia, účinnejšia a lacnejšia. Goebbelsovi sa ani nesnívalo...)


34.
označiť príspevok

Fotón
   dnes, 15:13 avatar
No ja mám s tým negatívnu skúsenosť. Takmer všetci Rusi ktorých poznám sa k Putinovmu režimu vyjadrili pozitívne. Ale konečne nastali dni rozhodnutia. Putin zaťal tam, kde mal. Už konečne prestal klamať svet. Ukázal svoju pravú tvár. A tewraz mu celý svet ukáže tú svoju.


35.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   dnes, 15:18 avatar
24. Som samozrejme ovplyvnený aj dvoma Sertgejmi, s ktorími tu zdielam RD, ale práve oni mi ukazujú (prostredníctvom mobilnej komunikácie domov), ako sú tí obyčajní Rusi zblbnutí. Už som to spomenul: matka Sergeja1: Príď domov synu, veď v tom Nemecku zmrzneš... Manželka Sergeja 2: Príď domov, v Nemecku je strašne veľa Ukrajincov, oni ťa zabijú...
No a v Nemecku ani nemrzneš a ani Ukrajinci nevraždia Rusov. Lenže Rusi v Rusku tomu veria...
Súhlasí Scarlette


36.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   dnes, 15:24 avatar
Fotón, koľkých rusov poznáš a kde si sa s nimi stretol? To nemyslím ironicky.
Sergej 2 prišiel o 90% svojich kamarátov z RU. Snažil sa ich presvedšiť o skutočnom živote v EÚ a nakoniec ich musel poslať do péčka, lebo tomu nechceli veriť
Súhlasí Scarlette


37.
označiť príspevok

rarasko68 muž
   dnes, 15:32 avatar
A keď som navrhol video hovor (skupina 6 Rusov, ktorá si robila prdel z Európy a života v nemecku), tak povedali že nie...
Chcel som, aby sa pozreli. Nech vidia teplomer (23°c) v dome, nech vidia zariadenie, autá na ulici, ľudí na prechádzke so psami, vianočnú výzdobu
Odmietli to. Pretože to nechceli vidieť. Museli by sami pred sebou priznať, že sa mýlia...
Súhlasí Scarlette


40.
označiť príspevok

kntsz muž
   dnes, 22:55 avatar
Teraz si zafilozofujem:
C.G.Jung ešte niekedy v 30-tych rokoch minulého storočia predpovedal II. sv. vojnu spôsobenú Nemcami.
K tejto predpovedi dospel ako hlbinný psychológ a praktický psychiater, ktorý popri svojej vedeckej činnosti stále bol praktickým lekárom. Liečil vtom období hlavne nemeckých pacientov u ktorých zistil opakujúcu sa psychickú traumu hlavne z porážky v I. svetovej. Takmer celý národ tým trpel a výsledkom boli psychospirituálne krízy a neurózy.
Už v tom období mal jasne zadefinované kolektívne "nevedomie", čo je duchovná oblasť nachádzajúca sa mimo hmotu (mimo človeka), v ktorej je všetko čo ľudstvo prežíva a keď sa tam hromadí veľa zlého, tak to pôsobí spätne na ľudí a to hlavne na tých pre zlo vnímavejších. Tento stav je schopný vyvolávať psychické epidémie s nedoziernym katastofickým dopadom ako sú vojny.
Som presvedčený, že Ruský národ sa nachádza v podobnej situácii ako vtedy Nemecký. Trauma Ruského národa však nevyplýva z prehratej vojny, ale zo zistenia, že oni, víťazný národ sa dostávajú na úroveň rozvojových krajín, z vyhratej vojny nič nemajú a strácajú všetky pozície vo svete. Jediné čo im zostalo je namyslenosť na to, že majú množstvo jadrových zbraní, že sú teda veľmoc, tak ako si to mysleli Nemci a psychickú epidémiu v Ruskom národe máme v priamom prenose.
Ak by Jung žil, tak by veľmi ľahko predpovedal dnes III. svetovú vojnu a nebol by ďaleko od pravdy.
Možno sú v Rusku aj normálny ľudia, ale podstatná väčšina je psychicky chorá a postihnutá psychickou epidémiou.
Na tom celom je tým najhorším to, že tak ak vtedy, tak aj dnes je riešením jedine kompenzácia zla v "nevedomí", ktorá je možná iba tým, že sa ruské zlo na ľudstvo vyleje a budú tiecť potoky krvi.......
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:11,  O ničom nevieš a absolutne nie som plný zloby.....to len tak vypada a hrajem sa s nou,...
dnes, 00:49,  10. ale spomenula *21 zial mu zasa neadekvatne regulerne preplo
včera, 23:43,  Akej presile ? Co to zas trepeš odveci ? UA vyhlásili celkovú mobilizáciu, kým Rusi na UA...
včera, 23:41,  V čom úžasný ????
včera, 23:19,  asi mám už troch v hlave - treba ísť spať. Veta o liberalizme mala byť na konci príspevku.
včera, 23:15,  havrane, zase si nahodil tému s otázkou, ale aby si dal aj svoju riadnu odpoveď to nie....
včera, 23:05,  rarasko68 tak to asi nefunguje , že niečo príliš zjednodušíš, tak už to nie je pravda ,...
včera, 22:56,  Pozri akú úlohu v histórii zohrávali liberáli k socialnej stránke spoločnosti. Často...
včera, 22:49,  rarasko68 keď máš hodnotu pojmov D a L na rovnakej úrovni , tak to je problém. Je to...
včera, 22:43,  pardon, nepriamo spomenula, keď si reagoval na Nadju.....
včera, 22:31,  ....nespomenula.....
včera, 22:30,  pozrel som si cez 10 posledných príspevkov Scerlette a nikde ťa ani nespomrnula. Priznaj, že...
včera, 22:24,  ondrej, to snáď nemyslíš vážne...... Veď ty si plný zloby...... Je najvyšší čas,...
včera, 21:22,  Fico je blázon.
včera, 21:10,  Putin velmi dobre vie čo robí....a mal jasný plan s UK.....akurat sa prepočítal.....mala to...
včera, 20:44,  ja ta lubim krasna vila.....bohužial si sa premenila na ježibabu z rajchu.....a tie...
včera, 20:42,  uz zase forum zaspammovane cholerickymi vylevami *21
včera, 20:29,  utiekla nam ježibaba z rajchu*24*24*24
včera, 20:28,  zabrdaš , tak zabrdaj tu ježibabo z rajchu*58*58*58
včera, 20:24,  tu prispej ježibabo z rajchu*58*58*58
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Skúsenosť je niečo, čo človek získa až po tom, keď to už nepotrebuje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(126 422 bytes in 0,192 seconds)