Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

OTVORENÝ LIST EUROKOMISÁRKE I. JOHANSSONOVEJ

17
reakcií
156
prečítaní
Tému 4. augusta 2020, 20:14 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
06. 03. 2019
9
20. 11. 2014
40
30. 10. 2012
18
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 8. 2020, 20:14 avatar
OTVORENÝ LIST EUROKOMISÁRKE I. JOHANSSONOVEJ
Anton Hrnko
25. máj

Vážená pani komisárka,
v našej tlači som sa dočítal, že ilegálnu imigráciu rôznych osôb z celého sveta do Európskej únie považujete za potrebnú, obohacujúcu, vraj aj vo Švédsku je tretina doktorov imigrantmi. Možno ste len zabudli dodať, že väčšina tých doktorov je z krajín EÚ, poprípade východnej Európy. Ale to nie je podstatné. Podstatné je to, že ste označili všetkých tých, ktorí sú proti ekonomickej imigrácii z Afriky a Ázie, zväčša moslimov, neochotných sa prispôsobiť domácemu obyvateľstvu za pravicových extrémistov a rasistov.
Vyprosujem si od Vás, aby ste mňa a obrovskú väčšinu mojich spoluobčanov označovali za pravicových extrémistov a rasistov. Sme len obyčajní občania, ktorí si ctia svojich predkov a chcú pokojnú budúcnosť pre svojich potomkov. Naši predkovia nechodili lúpiť po celej Európe ako predkovia Švédov od čias Vikingov až po bitku pri Poltave roku 1709, keď ruský cár Peter I. definitívne zlomil veľmocenské chúťky švédskych panovníkov. Oni len stáročia obrábali svoje polia, dolovali bohaté zdroje drahých kovov a železa, budovali svoju krajinu, aby boli ich potomkovia bohatší a lepšie sa im žilo. A keď bolo treba, tak zobrali do rúk zbrane a bránili svoju vlasť. Odvrátili mnohé invázie od Hunov cez Avarov, Mongolov, Osmanov i Švédov (generalissima L. Torstenssona). Doslova možno povedať, že každá hruda našej zeme je pokropená potom a krvou našich predkov. Posledne sa vzopreli roku 1944 v Slovenskom národnom povstaní proti invázii nemeckých nacistických vojsk. Žiadať od nás, aby sme našu krajinu vydali v plen cudzincom a protivenie sa tomu označiť za pravicový extrémizmus, je od Vás jedna nehoráznosť, ktorá nie je ničím ospravedlniteľná.
My nechceme také obohatenie imigrantmi, aké sledujeme v niektorých západoeurópskych krajinách vrátane Švédska. My nestojíme o to, aby našim sedemnásťročným dievčatám odrezávali hlavy ohrdnutí milenci, my nechceme, aby sa naše ženy báli vyjsť na ulicu, lebo nevedia, za ktorým rohom ich môže niekto znásilniť. My nechceme, aby v našich mestách boli no-go-zóny, ako to je v Goteburgu alebo Štokholme. My chceme len pokojne žiť v svojej krajine, v takej, akú sme zdedili po svojich predkoch. Označovať to za pravicový extrémizmus a rasizmus, môže len absolútne bezcitný človek, ktorý stratil kontakt s normálnym životom a ktorého cieľom je totálne deštruovať spoločenský poriadok v európskych štátoch.
Pani komisárka,
keď sme vstupovali roku 2004 do Európskej únie, vstupovali sme do usporiadaného zväzku štátov, v ktorom platilo právo a ctil sa názor občanov. Za posledné roky sa táto únia zmenila na rozvrátený spolok, ktorý vnucuje svojim "poddaným" rôzne výmysly neokonzervatívcov, neomarxistov a doslova neoboľševikov. Voči týmto ideológiám nemožno byť tolerantným a ich reprezentanti nemôžu žiadať žiadnu vynútenú solidaritu.
Ďakujeme. Neprosíme si.

Anton Hrnko
Súhlasí Milan46


2.
označiť príspevok

Milan46 muž
   4. 8. 2020, 20:18 avatar
Môžem ten list zalepiť a poslať ho ďalej ?   


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 8. 2020, 20:21 avatar
Keď dostal vo volbach obrovský kopanec do prdele skúša sa aspoň sputnikovať na konspi strankach ked už hovno znamená nech aspon robí ostudu našej krajine ktprú robil vždy s Mečiarom , Slotom a Ficom

cz.sputniknews.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


4.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 8. 2020, 20:23 avatar
(2) Mil@níčko,
nie - najprv ho skopíruj v čo najväčšom počte výtlačkov a potom ho doruč aj bez obálok čo najväčšiemu počtu nielen Tatrancov, ale aj ich susedov...
Súhlasí Milan46


5.
označiť príspevok

Milan46 muž
   4. 8. 2020, 20:23 avatar
Vykonám !!!!!!!!!!!!
Súhlasí Kasafran


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 8. 2020, 21:30 avatar
To osadenstvo SNS nakopli do gul voliči právom . Posledne rigor mortis

Náš vysoký funkcionar KSČ sa nezaprel . Bolševík v nom tepe dodnes na smetisku dejín konečne


7.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 8. 2020, 21:34 avatar
(5) Mil@níčko,
a to viacmenná dosvietené antislovanské sionfašistické indivíduum si prestaňme v tejto téme všímať...
Súhlasí Milan46


8.
označiť príspevok

Milan46 muž
   4. 8. 2020, 21:37 avatar
Asi ho bude potrebné ignorovať, lebo debila zdrogovaného sa nezbavíš si píš.  
Súhlasí Kasafran


9.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 8. 2020, 21:38 avatar
(7) oprava preklepu: a to viacmenné...
Súhlasí Milan46


10.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 8. 2020, 21:41 avatar
(8) Mil@níčko,
už si to aj píšem...
Súhlasí Milan46


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 8. 2020, 21:47 avatar
Do toho kosoštvorca čo máš na čele Kasafran si to napíš


12.
označiť príspevok

Milan46 muž
   4. 8. 2020, 21:49 avatar
Nemysli si, že ak máš dva metre a 120 kíl, že ti prejde jebanie do ľudí, na každého chlapa sa chlap nájde, na to nikdy nezabúdaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 8. 2020, 21:51 avatar
Potvrdil si moje slová.

Ty nie si chlap ty si vyschnuta troska od alkoholu .Prepil si si ten rozum učňa a tak sa bicykluješ po dedine a myslíš si že si dôležitý nulak


14.
označiť príspevok

Milan46 muž
   4. 8. 2020, 21:53 avatar
Ty asociál pojebaný čučkar, čo kradne materi prachy, hanbi sa pred celým svetom ty socka smradľavá bez strechy a ikve!!!!!!!!


15.
označiť príspevok

Kasafran
   4. 8. 2020, 22:18 avatar
„Hanba, bratři Češi, že jste to dopustili!“
Hrnko popsal masakr vlasovců na Slovensku a vyslovil protest Řeporyjím
© CC BY-SA 3.0 / Bundesarchiv / Karl Müller / Im Westen, Freiwillige der ROA
Slovensko
02.05.2020

Slovenský historik a politik Anton Hrnko přichází s komentářem ohledně uctění vlasovců v Řeporyjích. V příspěvku nechyběl podrobný popis tragických událostí na Slovensku, kde vlasovci zabíjeli lidi.

„Protestuji proti oslavě vlasovců v Praze – Řeporyje, kde jim tamní radnice odhalila pamětní desku! Myslím si, že množství hrobů nevinných lidí, rozesetých i po Slovensku, nemůže být zapomenuto jen tím, že na konci války se nějaké části těchto ‚vojáků‘ zapletly mezi Pražany,“ uvedl na začátku svého příspěvku politik.

Připomněl, že jen pár dní předtím, než vlasovci dorazili do Prahy, postříleli na vesnici Semeteš mezi Bytčou a Turzovkou 21 chlapců a mužů od 16 do 61 let a celou ves na popel vypálili.

„Takoví hrdinové si nezaslouží pochvalu ani tehdy, když se pár hodin před totální porážkou nacistického Německa ‚probudili‘,“ zdůraznil Hrnko.

Dále se detailněji věnuje patřičným událostem válečné doby.

„20. dubna 1945 byl pátek, pracovní den. A přece byl jiný. Většina mužů se chystala ráno vyjít orat. Najednou včasným ránem otřásl zvuk výbuchu. Vesnicí v té době procházela z Pováží směrem na Turzovku skupina vlasovců,“ stojí v příspěvku.

Dodal, že jejich přední řady narazily na minu a dva z vlasovců byli zabiti. Když se vlasovci vzpamatovali, zdolal je vztek.

„Vběhli do chalup, vydrancovali je a nakonec zapálili. Před hlavněmi pušek odváděli z domů muže i mladé chlapce. Ženám a dětem, které vyhnali z jejich příbytků, puškami bránili, aby ženy hasily hořící chalupy. Jednoho z chalupy, který se zdráhal jít s nimi, zastřelili ve dveřích vlastního domu. (J. Gumančíka),“ popisuje slovenský politik, který je povoláním historik.

Dále autor uvedl, že „mstitelé“ vedli chlapce a chlapy po cestě do Turzovky, kde mělo úřad gestapo. Ze vzpomínek pozůstalých vyplývá, že je předvedou na gestapo a budou vyslýchat. Lidé věřili, že se vše vysvětlí. V tom smyslu při odchodu utěšovali i své rodiny.

„Nedaleko za vsí potkali vracející se spojku, která případ ohlásila v Turzovce. Nesla zprávu, aby je do Turzovky nevedli, protože front je nedaleko. I tak jsou to prý určitě všichni partyzáni, ať je postřílejí. Nad 21 nevinnými muži a chlapci byl vyřčen ortel. Poprava bez soudu proběhla okamžitě,“ praví se v příspěvku.

Vlasovští „tyrani“ rozestavili nešťastníky přímo na místě, kde zastavili. Když z ústí kulometu vyšlehl smrtící plamen, všichni padli k zemi. Aby se vrahové ujistili, že jejich oběti jsou skutečně mrtvé, dobili je střelami z pistole do hlavy. Jeden ale zůstal naživu.

Jedná se o Štefana Cipára, jehož svědectví o masakru na Semeteši se stalo základem pro pozdější historické zdokumentování této události.

„Tito lidé si opravdu nezaslouží, aby si je někdo připomínal pamětními deskami. Kde je napsáno, že jen těsně před tím, než zahynuli v Praze, nevraždili při Turzovce? Hanba, bratři Češi, že jste to dopustili!“ uzavřel svůj komentář Hrnko.


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 8. 2020, 22:21 avatar
Hrnko asi neprišiel na to že je po voľbách a tak svoju rusku ulohu sudruha hra až dodnes na smeticku dejin

Hrnko je hlavne komunistický funkcionar nie historik


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 8. 2020, 22:32 avatar
Keby ste zobrali to najlepšie z Andreja Danka a slečny Troškovej dostali by ste Rossianu Markovskuju!!!!!!!!!!!!!!

Hovorkyňa ministra obrany Šojgu slečna Rossiana získala vo svojich 26 rokoch hodnosť generálmajora!!!!! Týmto by sme chceli vyvrátiť všetky lži, že Rusko je iba pre starých nechutných bezcharakterných kariéristov a papalášov, pretože to pravé nové Rusko patrí predovšetkým talentovaným a ambicióznym mladým ľuďom!!!!!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


18.
označiť príspevok

Milan46 muž
   4. 8. 2020, 22:34 avatar
Keby ste zobrali to najlepšie zo Zuzany Pičaputovej, dostali by ste protislovenskú piču !!!!!!!!!!!!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:59,  3, .... súhlas. Lebo krachuje celý svet!*15
dnes, 00:57,  10, ..... opäť nepochopil. S príchodom Ježiša a zavedením Novej zmluvy Mojžišovský...
dnes, 00:53,  Komunistická strana Číny (KSČ) a vládnuce elity majú vypracovaný sofistikovaný systém...
dnes, 00:51,  Globsec budú sprevádzať prísne opatrenia i testovanie účastníkov Základným motívom...
dnes, 00:48,  Myslíš profesora Feráka ??? Nič také, ako slovanský gén neexistuje, odkazuje...
dnes, 00:41,  Pre múdreho beznožníka s vysokou školou života . Ano Globsec s najväčšou...
dnes, 00:36,  59, ..... tá "sila nevinnosti" z teba PartOFgod až sála. Je to sila, to ti poviem....
dnes, 00:36,  Samozrejme slovania su vždy dôvod humoru...
dnes, 00:34,  Sporný obsah znamená napríklad informácia o zavedení zlateho rubľa . A tisíce ďalších...
dnes, 00:02,  Tebe je ten obsah sporný, pretože si už Osprostený.
dnes, 00:01,  A ty si zasa idiot, ktorý tára nezmysly o Slovanoch, že neexistujú.
dnes, 00:00,  Na konferencii Globsec sa zúčastní približne 950 osôb. 700 osôb tvorí obslužný personál...
včera, 23:57,  9 - píšeš, citujem: "Veľa Židov zavrhlo Ježiša a jeho učenie preto, že sa...
včera, 23:54,  mather to nie je konflikt ale fakt .
včera, 23:53,  Presne tak robot má svoje práva zaručené ruskou ustavou...
včera, 23:52,  Lemmy hlavne správy na ktoré davaš často odkaz nikdy neklamú to si pamätaj . To si SLOVAN...
včera, 23:46,  Keby i toto bolo stále málo tu je kompletka Zoznam stránok so sporným obsahom 1....
včera, 23:41,  Prípadne toto (Od faktov) nezávislé médiá https://www.youtube.com/watch?v=N2Q-IXWGX_k
včera, 23:39,  Ja len keby niekomu niečo ešte chýbalo doporučím Feťákov spotrebiteľský test...
včera, 23:32,  Tak tie su super*13*13*13
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Dneškom začína zvyšok tvojho života, tak ho nepremárni.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(106 814 bytes in 0,532 seconds)