Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Otázky pre svedkov Jehovových (28)…

3
reakcií
283
prečítaní
Tému 6. júla 2020, 11:14 založil pozorovateľ.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

pozorovateľ
   6. 7. 2020, 11:14 avatar
Otázka č. 28:

Ak je možné staré chybné učenie jednoducho vysvetliť prijatím „nového svetla“, potom je teoreticky možné, že to, čo teraz učíte, môže byť skutočne chybné, pretože asi za ďalších niekoľko rokov môže byť znova nahradené „novým svetlom“! Keďže je to tak, nebol by Jehova Boh zodpovedný za šírenie chybného učenia?

2.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   6. 7. 2020, 14:06 avatar
Pozor! už aj na samotný názov "nové svetlo" prišlo nove svetlo a nastala zmena na "jasnejšie svetlo" . Pojem nove svetlo sa u JS už nepoužíva.

3.
označiť príspevok

pozorovateľ
   7. 7. 2020, 01:36 avatar
Tak ako keď sme informovaní, že žijeme v posledných dňoch podledných dní na samom konci dní pred definitívnym koncom konca...:-)

4.
označiť príspevok

pozorovateľ
   7. 7. 2020, 04:58 avatar
Pravdy zjavené Bohom Jehovom nepotrebujú byť "nahradené novými pravdami"! Niečo iné je, ak sú rozšírené hlbšími pravdami...príkladom sú apoštolovia Krista v prvom storočí! Napríklad, boli presvedšení, že Ježiš bol Mesiášom, ale nevedeli, že jeho kráľovstvo bude nebeské!
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:30,  43, ... píšem to preto, ... že mnohí si myslia, že Michaela, ... zákaz krvi, .... jediného...
dnes, 00:29,  Puťo chodí bez rúška, narozdiel od teba, ktorý ho má ešte aj na penisovej dierke, lebo...
dnes, 00:28,  44, ....... dal som tie výroky iných na JS a tam sa tvrdí presný opak!*10 JS pomáhajú po...
dnes, 00:28,  Tak ja hlavne nie som v sekte a mám vlastný názor na rozdiel od tvojej roztrojenej osobnosti.
dnes, 00:27,  ano je zašitý..a chrani sa pred nakazou....zaujimave je že už maju vakcinu tí sudruhovia zlatí
dnes, 00:26,  asi bude lepšie, ked uverí takým ľudom ak si ty.......
dnes, 00:24,  Choré je to tvoje kamarátstvo so žuvačkármi, jaký bunker má Putin ? , zase si si jebol...
dnes, 00:22,  Ludia ako ty takto reaguju ak niekto negatívne reaguje na Putina.....Ved to je chore, žiješ v...
dnes, 00:21,  36, ...... -----------------------------------------------------------------------------...
dnes, 00:19,  To bude asi tým že som Slovan a nie ako ty pojebaný američaň !!!!!!! *23*23*23*23*23
dnes, 00:18,  ty mas v pysku žuvačkarov....nie je to samé?
dnes, 00:18,  Slovania budú vždy držať spolu, ale žuvačkári ťa potopia aj v malej mláčke to si...
dnes, 00:17,  46...... máš to márne, ...... Babylon je Babylon! A je jedno či to máš v hnedom, alebo...
dnes, 00:16,  Vidíš a zase a ako vždy máš f pysku Putina, ale ten nerobí so svojim obyvateľstvom to čo...
dnes, 00:15,  39, .... Hej" A prečo potom tie mnohé, pochvalné vyjadrenia na adresu Jehovových...
dnes, 00:13,  mam svoj nazor a vatsi ako si myslíš....Putin ťa vtiahne akurat do biedy.....a vieš...
dnes, 00:12,  36, ...... iné ani nečakám od neveriaceho!*13*39*15...
dnes, 00:11,  Astax velmi ťa prosím, prečítaj si túto stránku rozoberám tam vsetky namietky voči...
dnes, 00:08,  Taký človek ako ty, bez vlastného názoru a posluhujúci žuvačkárom si nezaslúži žiť v...
dnes, 00:06,  ver Kotlebovi a Harabinovi, ulavi sa ti.....aj havran a Kasafran ti da suhlas.....šak pre toto...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Hoci temperament velí zahrešiť z plných pľúc, intelekt káže zachovať chladnú hlavu a argumentovať triezvo.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(73 018 bytes in 0,199 seconds)