Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Otázky pre svedkov Jehovových (11)…

13
reakcií
267
prečítaní
Tému 24. mája 2020, 07:53 založil pozorovateľ.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

pozorovateľ
   24. 5. 2020, 07:53 avatar
Otázka 11:

Strážna Veža učí, že Jehovovi svedkovia dnes sídlia v duchovnom raji. Ale podľa proroctiev, ktoré zobrazujú tento požehnaný stav, Boh nedovolí ublížiť svojmu ľudu, symbolizovaným vlkom, ktorý leží s jahňaťom, leva s teľaťom atď. Ale realita je, že počas minulých mnohých dekád tisíce detí strašne trpeli sexuálnym zneužívaním v rukách prefíkaných, zvieracích predátorov v zhromaždeniach svedkov Jehovových. Ako je to možné, ak je organizácia skutočne duchovným rajom bez dravcov? - Izaiáš 11:6-9.

7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 5. 2020, 04:39 avatar
Len to dokazuje, že táto náboženská organizácia je čisto ľudská, a že niet na nej nič božské, nadprirodzené. Rovnako, ako sú i ostatné náboženské organizácie, spolky a sekty.

9.
označiť príspevok

pozorovateľ
   26. 5. 2020, 06:44 avatar
Podľa slov apostoetola Pavla: 'ten kto sa nepoučí z histórie bude musieť ju zopakovať'! História Izraelského národa sa opakuje...:-)

2.
označiť príspevok

pozorovateľ
   24. 5. 2020, 11:48 avatar
Nad touto otázkou by sme sa mali všetci zamyslieť...:-)

3.
označiť príspevok

ke-ke žena
   24. 5. 2020, 17:13 avatar
niet ani jedneho takeho pripadu

12.
označiť príspevok

teolog
   28. 5. 2020, 10:29 avatar
V jednoduchosti je krása...:-)

4.
označiť príspevok

Nehádžte perly sviniam
   24. 5. 2020, 20:42 avatar
preco vsetci ?

10.
označiť príspevok

teolog
   26. 5. 2020, 14:45 avatar
O práci iba v práci. O škole iba v škole...:-)

5.
označiť príspevok

pozorovateľ
   26. 5. 2020, 04:17 avatar
Kto by sa nechcel vrátiť do raja v Edéne?

6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 5. 2020, 04:38 avatar
Nechcel by som ísť do raja. Stretol by som hovoriaceho hada, a skončil v blázinci.  

8.
označiť príspevok

pozorovateľ
   26. 5. 2020, 05:11 avatar
Akoby dnešný svet bol niečím iným ako blázincom...:-)
Súhlasí Bijoux

11.
označiť príspevok

teolog
   28. 5. 2020, 10:28 avatar
Komu sa nechce, hľadá dôvod. Komu sa chce, hľadá spôsob....:-)

13.
označiť príspevok

Bijoux žena
   28. 5. 2020, 10:50 avatar
cuius regio, eius religio  

14.
označiť príspevok

pozorovateľ
   29. 5. 2020, 01:52 avatar
Nikdy neopúšťaj niekoho, koho miluješ, pre niekoho,
kto sa ti páči, pretože ten, kto sa ti páči, ťa opustí pre niekoho, koho miluje...:-)
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:16,  Ježiš by si vybral normálnych, ktorí nepredvádzajú divadlo ;)
dnes, 12:15,  Idem teraz po tlačivá k lekárke, aby ma mohli zajtra ráno prijať do nemocnice. O chvíľu sa...
dnes, 12:15,  Lemmy troluješ. Ked černosii kričia na čiernych životoch záleží to nie je rasizmus ?
dnes, 12:13,  Taký Kasafran je pseudo humanista, pretože nedal ani cent na záchranu humanistov, ktorí sú v...
dnes, 12:11,  niekedy sa jedna o vyslobodzovanie.....je treba to rozlišovať....telesní ľudia to nemôžu...
dnes, 12:11,  Až zajtra od rána od 8.00 h. Budete mať odo mňa pokoj asi 2 mesiace, ale budem sa snažiť...
dnes, 12:09,  Už si v nemocnici?
dnes, 12:08,  Venujem sa bezdomovcom, o ktorých fašisti ako Kasafran alebo hokejis nezakopnú. Nevedia nič o...
dnes, 12:06,  Musíme fašistov ako je Kasafran naučiť, že záleží na všetkých životoch, len treba...
dnes, 12:06,  Znovuzhovadení to nemôžu byť lebo tí sa hádžu o zem a nezmyselne bľabocú ;) Takých...
dnes, 12:05,  Áno, tak kričia fašisti, nech si aj nazveš slniečkármi. Kotlebisti tak kričia. Hokejkári...
dnes, 12:02,  Nie, lebo ja som konkrétny, ja sa konkrétne k téme vyjadrujem. To naopak, Kasafran kazí...
dnes, 12:01,  mufík služobník satana nabehol :)
dnes, 12:00,  presne presne...satan má z teba radosť.....aj z tvojej antroposofie......
dnes, 12:00,  Lemmy slniečkari kričia že na životoch bielych nezáleží
dnes, 11:59,  Lemmy zasa nič k téme len útoky, trolovanie, už si ako Edo
dnes, 11:58,  Stavať cirkev na Petrovi, je šialenstvo.Peter nemôže byť tou skalou...pretože Ježiš je...
dnes, 11:56,  Áno, fašistickým slniečkárom a kaviarenským povaľačom ako sú hokejis a Kasafran,...
dnes, 11:55,  Práve teraz idú schvaľovať naši poslanci NR SR zákon o interrupciách. Ja som za...
dnes, 11:53,  (2) Hokejis, v skutočnosti je to tak, že slniečkárom a neoliberálom záleží len a len na...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Buď činný vždy, keď je to možné, a odpočívaj vždy, keď je to potrebné.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(67 169 bytes in 0,450 seconds)