Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Otázky politickej emigrácie: Vlastizrada a sofistikovaná genocída slovenského národa

21
reakcií
983
prečítaní
Tému 23. februára 2013, 23:49 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 2. 2013, 23:49 avatar
OTÁZKY POLITICKEJ EMIGRÁCIE: VLASTIZRADA A SOFISTIKOVANÁ GENOCÍDA SLOVENSKÉHO NÁRODA
Politickí emigranti porovnávajúc stav života na Slovensku, najmä vlna hromadnej emigrácie ohľadom roku 1968, si kladú otázky, s hlavnou otázkou: dokedy tento stav v ktorom sa Slovensko nachádza už 23 rokov, môže vydržať? Emigrácia opúšťala Slovensko, ktoré po sociálnej stránke a kvalite života bolo ľudsky hodnotné. Nebolo však demokracie, lebo systém pripúšťal jedinú stranu a ľudia aj preto opúšťali Slovensko po okupácii v auguste 1968. V novembri 1989 prišla zmena a zasvietila nádej. K hospodárskemu stavu, sociálnej oblasti, sa právom čakalo, že v samostatnej republike pribudne demokracia a národ bude ešte lepšie a kvalitnejšie v demokratickej spoločnosti žiť. Čas dvadsaťtri rokov je dostatočný, aby sme spoza mora mohli hodnotiť, čo sa zmenilo.
Každý seriózne uvažujúci človek musí zaplakať nad tým, kde sa podela kvalita života, kde ostáva demokracia? Slovensko sa premenilo a je čas podotknúť, že nie zavinením druhého, ako to bolo zväčša v histórii - cudzieho, alebo ideológie, ale vlastnej zrady politickej elity, ktorá už 23 rokov bašuje na Slovensku. Slovenská republika je štát, v ktorom nie je demokracia zaručená a súdnictvo, prokuratúra, hlavné elementy demokracie sú v rukách politicko - mafiánskych zoskupení. Kauzy ako Skupinka, Gorila, jasne dokazujú, že sa jedná o organizovaný zločin za tichého mlčania zodpovedných. Od hlavy štátu, Národnej rady SR, vlád. Privatizácia sa nekonala, ale bola to v skutočnosti špekulantsko - okrádacia lúpež tisícročia na národe a krajine. Zodpovednosť nesú politici a ich strany. SR je rozkradnutá, zadlžená, kde národ ktorý žil ,,človečí život,, sa dostal do polohy žobráka. Politické elity každého politického zafarbenia sú kati a spája ich jedno: nie vládnuť, ale kradnúť. Slovensko a život v ňom sa vrátil do čias monarchie. V monarchii vládne kráľ a na Slovensku mafie. Tieto mafie sú ruka v ruke ako siamske dvojčatá spojené s politikmi. Tí zabudli, že majú slúžiť občanom a záujmom štátu. Tí kresťanskí sú antikresťanski, tí sociálni sú antisociálni. Ako by ich jedna mať mala. Spoza mora sa čudujeme, lebo vieme, že bohatá vrstva tu vznikala niekoľko generácii, no na Slovensku vznikla po novembri 1989 za pár rokov. Na Slovensku existuje úzka kasta super - mafia zbohatlíkov. Tí zbohatli na úkor národa. Národ ožobračili a zadlžili ďalšie generácie. Ministri sa čudujú, ako môže občan vyžiť zo 400 EUR, lebo ministrovi rodiny a soc. vecí je to málo na jeden deň! On už má naplánovane ísť užívať dôchodok mimo Slovenska. Tento minister otvorene hovoril, že Slovensko musí mať bohatú vrstvu. Treba mu pripomenúť, že taká vrstva sa tvorí cez prácu, myslenie a nie cez zlodejstvo tisícročia - privatizáciu. A celý národ ostal v polohe žobráka. To je tá ICH sociálnosť v realite. Prokuratúra, súdy, polícia, sú nefunkčné a poprepájane s gaunerpolitikmi. Nie sú to politici ale sluhovia úzkej vrstvy špekulantov, ich firiem. Na Slovensku zabúdajú, že politici nesú zodpovednosť za svoje kradnutie. Áno, kradnutie, nie vládnutie.
Mladí ľudia odchádzajú zo Slovenska ako kedysi chlebové generácie. Odchádzajú za prácou a po príchode všetci, hoc sú skromní, potvrdzujú že na Slovensku život nemá budúcnosť. Po 23 rokoch je to obžaloba. Obžaloba o to závažnejšia, že krajina pred pár rokmi bola ešte hospodársky sebestačná. Tí, čo vytvorili generačné hodnoty, tých moderní gaunerzlodeji okradli. Oni si postavili paláce z krvi, tragédii a zúfalstva národa! O tom nie je demokracia o tom je
organizovaný zločin. Zločin na ktorom sa podieľa štát a jeho skorumpované orgány. Kde sú peniaze z rozkrádačiek tisícročia, je otázka aj nás. Aj my sme tvorili hodnoty.
Po 23 rokoch možno konštatovať, že ani jeden z týchto z vysokej politiky nebol volaný na zodpovednosť. Zaiste, v kolíske tvrdého kapitalizmu, v USA by už od ministrov, polície, justície, boli vymenení na svojich miestach a primerane potrestaní .Aktéri Gorily by boli vo vyšetrovacej väzbe. Dostali by minimálne 150 rokov za organizovaný zločin. Prečo to neplatí na Slovensku? Nechce to súdruh Fico, ktorý pije Coca Colu s Gorilou vysvetliť? A čo robí Generálna prokuratúra SR? Za čo berú plat? Za čo berú plat poslanci NR-SR? Slovenské médiá málo hovoria a pripomínajú slovenským občanom toto vyčíňanie a vedomé okrádanie vlastného národa.
Politickí gauneri by mali byť braní na zodpovednosť, ako aj im podobní zlodeji, kriminálnici, špekulanti a tzv. privatizéri, ktorí tu vznikli vďaka týmto gaunerom z vysokej politiky. Za toto všetko, kam doviedli slovenský národ, je ich zodpovednosť doživotná a nepremlčateľná!!! Historici raz budú písať, že okrem zlodejstva, zruinovania Slovenska, jeho zadlženia, ich jediným spoločným cieľom bolo – ako bohatnúť na úkor národa, ako páchať vlastizradu a sofistikovanú genocídu, to sú strašné obžaloby. Zradili vlastný národ bez rozdielu politickej príslušnosti!!! A takýto gauneri majú byť vzorom pre národ?
Nepochybujem o tom, že raz tá zmena príde. Musí prísť. A verme potom, o čom tu píšem, budú sa brať na zodpovednosť. Ich majetky budú konfiškované, lebo sú z lupu na vlastnom národe a vlasti. Nechcel by som byť v ich koži. Chcem len napísať, že nesú plnú zodpovednosť a budú braní na zodpovednosť. Omnoho skorej ako si myslia.
A odkaz na Slovensko: spoliehajte sa na svoj úsudok a rozum svojich predkov. Vážte a ceňte si ľudí podľa ich skutkov nie podľa prázdnych rečí. Demokracia nie je o tom, čo nám tu predvádzajú politici za posledných 23 rokov.
TO, ČO NÁM TU PREDVÁDZAJÚ, JE V SKUTOČNOSTI KATASTROFA!!!

S pozdravom politický emigrant z Kanady
Pavol Datko-Kanada


2.
označiť príspevok

BUMBRLICEK muž
   24. 2. 2013, 00:09 avatar
ABSOLUTNY SUHLAS A PRIPAJAM SA K PAVLOVI DUTKOVI
Zaujimave ze isty druh neustale vidi cudzich vinnikov imperialistov hlavne nosatych z Izraela za situaciu na Slovensku.
A co Slovaci na to?
Budu sa na forach bavit o hovne, popripade o Bohu, ci kto sa s kym vyspal a aku chorobu chytil.
Dal by Boh aby konecne osvietil rozum Slovakom, aby si konecne zvolili normalnych politikov.


4.
označiť príspevok

Romanov muž
   24. 2. 2013, 08:07 avatar
RE:1

Nič nové nám tu demokrat spoza veľkej mláky nenapísal. Pamätám si ako počas prevratu slovenskí mudrlanti z Ameriky a Nemecka nám tlačili do hláv: "Osamostatnite sa a vtedy pomôžeme Slovensku". Nepomohli ! Slováci v zahraničí totiž nič neznamenajú a nič nemajú, sú bez vplyvu a kapitálu. Medzi sebou sú tak nejednotní, ako aj Slováci na Slovensku.
A takých, čo vedia len kritizovať a nič pre zlepšenie neurobiť máme aj na Slovensku dosť. Vy si tam v tom vašom druhom domove robte poriadky.


22.
označiť príspevok

BUMBRLICEK muž
   24. 2. 2013, 14:49 avatar
4, Demokrat spoza mlaky iba popisal skutocnu situaciu na Slovensku.
Demokrati zo zapadu Vam dali iba sancu, aby ste si vzali svoj osud do vlastnych ruk.
Presrali ste si 23 rokov cakanim, ze za Vas niekto vycisti Vas hnoj.
Omyl milackovia, demokracia a sloboda sa nekupuje na eBay, za ne sa bojuje.
Poserkovia co cakaju iba s nastavenou dlanou na almuznu nedosiahnu nikdy nic.


3.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   24. 2. 2013, 05:08 avatar
Kasafran, odporucam stiahnut a vypocut. Tento pan Vasky uz tu revoluciu vedie.
www.ulozto.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

Romanov muž
   24. 2. 2013, 08:12 avatar
RE:3

Kde ju vedie tu revolúciu? :-))
Kto vidí revolúciu na Slovensku nech tu napíše.


6.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   24. 2. 2013, 08:34 avatar
Ze je to stale mensina ludi, co vedu revoluciu neznamena, ze ju nevedu.
Potesilo ma, ze so slovakmi sa v tomto zhoduje aj hodne cechov a svoje usilia zacinaju spajat.


8.
označiť príspevok

Romanov muž
   24. 2. 2013, 09:02 avatar
RE:6
"neznamena, ze ju nevedu" Ešte raz sa pýtam: "Kde ju vidíš tú revolúciu?"

"svoje usilia zacinaju spajat" Kde spájajú? Ja nič nevidím, buď konkrétny.


9.
označiť príspevok

Romanov muž
   24. 2. 2013, 09:04 avatar
RE:6
"neznamena, ze ju nevedu" Ešte raz sa pýtam: "Kde ju vidíš tú revolúciu?"

"svoje usilia zacinaju spajat" Kde spájajú? Ja nič nevidím, buď konkrétny.


11.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   24. 2. 2013, 09:05 avatar
Tak si otvor oci. Hore som daval linku.


12.
označiť príspevok

Romanov muž
   24. 2. 2013, 09:16 avatar
RE:11
Práve, že mám otvorené oči. Nič nevidím, žiadnu revolúciu, ani v uliciach, ani v médiach, ani v zmene vlády, ani v zmene parlamentu, proste nikde. A čo je dôležité? Revolúcia neprebieha ani v hlavách Slovákov. Slovák v histórií nevykonal žiadnu revolúciu. Nebyť Hitlera, ani prvý štát nemáme, nebyť povalenia ZSSR, pádu Berlína... tak nemáme ani druhý samostatný štát. A namiesto toho, aby si Slováci vážili, že bez ich pričinenia majú samostatnú Slovenskú republiku, zveľaďovali ju a starali sa o seba, tak len sa navzájom ohovárajú, závidia si, okrádajú sa navzájom, nadávajú jeden na druhého a nič prospešné nerobia (teda väčšina) a čakajú blbečkovia, že to niekto za nich iný urobí, vraj situácia musí dozrieť. To je charakteriské komunistické zmýšľanie.
Súhlasí Ranexill, Chiara, Vladko


14.
označiť príspevok

Ranexill muž
   24. 2. 2013, 09:33 avatar
revolucia stoji peniaze a teraz niet nikoho, kto by ju zadotoval.


17.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   24. 2. 2013, 09:41 avatar
Tak cakaj a sleduj.


7.
označiť príspevok

havran
   24. 2. 2013, 08:55 avatar
Diskutuje sa tu o tom , kto je vlastne určujúcou silou a kto je zodpovený? Veci treba posudzovať v širšom historickom kontexte súčasnosti , no aj v súvislosti s vnútornými javmi , ktoré sú v každej krajine osobité. SAmotní Slováci vo svojej krajine "svet neprevratia" , tak ako neprevrátili svietsky režim v Európe , ale museli sme počkať až dozreli podmienky v samotnom hegemóne - potom sme už boli "hrdinovia". Teraz je to samé , len v modrom!Je omyl , ak si myslí chudobný sused , že bojuje s bohatým susedom. V skutočnosti bojuje s kapitálom , jeho systémom a s jeho nositeľmi. Stačí si pozrieť na Grékov. Môžu sa búriť , ale len do toho okamihu , kým nesiahnu na záujmy svetového kapitálu.


10.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   24. 2. 2013, 09:04 avatar
A co myslis havran, co sa potom stane, ked sa dotknu kapitalu?
Nic.. ved sa tak nie tak davno stalo v Juznej Amerike. Zbedacene krajiny kapitalom sa pomalicky zviechaju zo svojich strat, ale je to tazke, lebo kapitalisti sa im tam zacinaju nominovat znova.
Riesenie by bolo v celku jednoduche. Zakazat zakonom zisk. Cudzopasne firmy sa rychlo dobrovolne zdekuju, a skutocni podnikatelia dostanu konecne sancu uskutocnovat svoje plany.
To iste urobili nemci v 45´ a fungovali tak do 55´ pricom za ten cas sa stali ekonomickymi lidrami sveta. Potom.... ich opat dostali kapitalisti pod svoju kontrolu. Zmenil sa zakon, zisk sa opat povolil a veci sa vratili k staremu.. mizernemu cudzopasnictvu.


13.
označiť príspevok

Ranexill muž
   24. 2. 2013, 09:31 avatar
Ja vidim len jednu vec, ktora je pricinou skazy. Je tu amjitel a teraz tajtrllíkovia zvaní riaditelia, manazeri atp.
Viete ake platy beru?
Bezné je ze aj 30.000 za mesiac. Ano vo vcasej firme to hovno v saku ma taky plat. A vam do ksichtu povie, ze nema na zvysenie platu vam. O tomto to je..Tieto ostatne veci su podruzne, nebolo by chudoby nicoho, keby nebolo tychto prizivnikov.
Súhlasí Chiara, Vladko


15.
označiť príspevok

Chiara
   24. 2. 2013, 09:39 avatar
Berú do 100 tisíc mesačne, na poddanom šetria.


16.
označiť príspevok

Ranexill muž
   24. 2. 2013, 09:41 avatar
No tak to zalezi od velkosti firmy..ale v hocjakej malej su vysoko cez 10.000. A dvadsiatim zamestnancom co tam maju ked maju nahodou prihodit 30 eur, tak idu zosalet z tej straty, hehe..
ale bezne pre ich kixy prichadza k ovela vacsim skodam. A nechce sa mi o tom písat..
Súhlasí bielamodrá


18.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 2. 2013, 10:03 avatar
..okrem zlodejstva, zruinovania Slovenska, jeho zadlženia, ich jediným spoločným cieľom bolo – ako bohatnúť na úkor národa, ako páchať vlastizradu a sofistikovanú genocídu..

na kazdého raz príde...,
ale k zmene dojde jedine vtedy, ak sa nájde politik, skutočný vodca s prirodz.rešpektom a darom sily myšlienok, (kedže vieme, že tie dobre názory málokedy prejdú schválením, predsa nepôjdu proti sebe ) ktorý nebude pokračovateľom zotročovania národa ale bude to tá "jediná" výnimka, ktoremu bude
na osude Slovenska skutočne záležať! a to bude jeho hlavný osobný záujem.


19.
označiť príspevok

Ranexill muž
   24. 2. 2013, 10:19 avatar
Nepride, to by musela príst revolucia a kompletne ich vyhodit na urady prace. Uplne vsetkych a zacat s novymi.
Súhlasí Sinaja


20.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 2. 2013, 10:24 avatar
tak potom iste to je jediná šanca na záchranu Slovenska....

celkove vyplienit to tam všetko hore..i ked človek sa rýchlo mení vplyvom moci a dokedy zostane byť bezuhonný?!...


21.
označiť príspevok

Chiara
   24. 2. 2013, 10:32 avatar
Potrebujeme vládu v tej zostave a v tom počte aký je?, nepotrebujeme.Veľa spotrebujú a kto im to dáva?
Viete ktorý štát funguje dobre aj bez vlády?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:17,  Presne ako pisu ani si neuvedomujete v akej uzasnej dobe zijete v dobe o ktorej hovoril jezis...
dnes, 01:14,  Politikom sa často nestáva, aby ich prejavy zľudoveli a pasáže z nich sa citovali ešte po...
dnes, 01:07,  Komunistický režim je totalitný politický režim v štátoch s jedinou povolenou...
dnes, 00:57,  Tú krivku hned pochopíš liter rumu za 100 kčs kilo najlacnejšej mletej kavy za 240 kčs kilo...
dnes, 00:49,  Tomáš Marný to má marný
dnes, 00:47,  Tu vstupuje do súhry chutí zelenina – nasekaná cibuľa, špeciálnou technológiou...
dnes, 00:41,  Klasická treska žilina ma zloženie Popis produktu Vlastnosti Treska slovenská, Tá...
dnes, 00:38,  Ale vôbec nie veď niekoľko vecí sa predáva i dnes v nezmenenej recepture ako špekačiky ,...
dnes, 00:37,  P.C.Roberts: Má Trump gule hnát DEEP STATE k zodpovědnosti? by tomáš marný · Published...
dnes, 00:33,  Nakoľko sa táraniny z biblie už preskúmali mnohokrát, dnes to nikoho nezaujíma. Pokiaľ...
dnes, 00:30,  “Lebo sa nehanbím za dobré posolstvo! Veď je Božou mocou na (večnú) záchranu každého,...
dnes, 00:30,  Hovorím o klasickej treske.
dnes, 00:24,  V prvom rade treska Žilina robila v komunizme tresku v majoneze a rybací šalát . Dnes je...
dnes, 00:24,  “(Pravá) Viera je isté očakávanie vecí (titul vlastníctva), v ktoré dúfame, zrejmý...
dnes, 00:13,  Nerozumiem ??? Zase si sa ožral ?
dnes, 00:11,  Možno si to dohladaš a možno ani nie . klasicka majoneza sa robí z oleja a žltka .
dnes, 00:04,  V kaufe maju celú škalu perfektných natierok . Výborná je chrenová , cesnaková s olivami a...
dnes, 00:00,  Neverím tvojim slovám.
včera, 23:59,  Bol som dnes v Kauflande, a dobre mi padlo, že som mal veľký výber. Nakoniec som si kúpil za...
včera, 23:59,  Lemmy žiadna majoneza na našom trhu nemôže byť z nesušených vajec . Nedovoluje to norma...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žial, dnes je doba, kedy byť hlúpym prináša väčšiu pravdepodobnosť profesionáleho úspechu, ako byť múdrym.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(102 710 bytes in 0,622 seconds)