Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Otázka, prečo sa katolíci tak boja(stránia) vidieť toto video?

20
reakcií
1311
prečítaní
Tému 15. septembra 2016, 11:43 založil tomii.

podobné témy:1.
označiť príspevok

tomii muž
   15. 9. 2016, 11:43 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=23KRKMADVoo Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Odpoveď : lebo vedia že to čo na tom videu je pravda ale su tak sfanatizovaní, ze ...


2.
označiť príspevok

-era- muž
   15. 9. 2016, 12:05 avatar
Lebo chcú mať svoj pokoj.


3.
označiť príspevok

tomii muž
   15. 9. 2016, 13:31 avatar
15 Chráňte sa falošných prorokov: prichádzajú k vám v ovčom rúchu, ale vnútri sú draví vlci. 16 Poznáte ich po ovocí. Veď či oberajú z tŕnia hrozná alebo z bodliakov figy? 17 Tak každý dobrý strom rodí dobré ovocie, kým zlý strom rodí zlé ovocie. 18 Dobrý strom nemôže rodiť zlé ovocie a zlý strom nemôže rodiť dobré ovocie. 19 Každý strom, ktorý neprináša dobré ovocie, vytnú a hodia do ohňa. 20 Teda po ich ovocí ich poznáte.


5.
označiť príspevok

tomii muž
   15. 9. 2016, 14:07 avatar
Gal 1:8 – 10 Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty! Ako sme už povedali, aj teraz znova hovorím: Ak by vám niekto hlásal iné evanjelium ako to, ktoré ste prijali, nech je prekliaty! Chcem si teraz nakloniť ľudí alebo Boha? Alebo sa usilujem páčiť sa ľuďom? Keby som sa ešte chcel páčiť ľuďom, nebol by som Kristovým služobníkom.


4.
označiť príspevok

Fotooon muž
   15. 9. 2016, 13:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

tomii muž
   15. 9. 2016, 14:13 avatar


7.
označiť príspevok

fajer
   15. 9. 2016, 18:18 avatar
tomii, už si s tými tvojimi témami trápny,,, prečo nenápíšeš niečo ako katolíci kradli a vraždili....


8.
označiť príspevok

tomii muž
   15. 9. 2016, 18:20 avatar
veď ty napíš. to musim vsetko pisat ja?  


9.
označiť príspevok

elemír muž
   15. 9. 2016, 22:08 avatar
Ja som katolík a plne to schvalujem, komu toto kole oči.
milosrdenstvo chcem a nie obetu a kde je viacej milosrdenstva, ak by bola medz rôznymi cirkvami nenácvisť a zlo, alebo priateľské zblížemie napriek rôznym teologickým rozdielom? Teda o kom, môžeme povedať, že viacej patrí kristovi, ten, čo chce zlo a nenávisť medzi rozdielnymi cirkvami, alebo priateľstvo dobro a milosrdenstvo ? A vzájomný rešpekt, kto prispieva viacej ku prelievaniu krvi, ten čo má nenávisť, alebo ten čo ponúka lásku , pochopenie zmierenie. ????
A za toto všetko, čo robní podopbne aj František za to ho považujú za satanistického ??????? Veriaci katolíci ??????? Komuj ste potopm uverili, tomu s nenávisťou, alebo tomuj, čo hľadá zmier a pochopenie????
Mne nezáleží na tom, kto je, tomi, čo to uverfejnil a čo tým sleduje, ale na tomto príklade sa mi hodí porieť sa do vlastných radov cirkve a ponúkať na zamyslenia aj takéto riešenia.

Toto sú práve všetko starodogmisti a prívrženci hovadín, ktoré nasáčkoval do cirkvi satan cez tých, o ktorých si cirkev myslela, že sú najsvätejší, ale ježiš povedal, čo je od človeka, može byť aj od toho druhého a po ovocíé ich poznáte.
Lebo iba zlo splodili dogmy a učenia tzv. svätých otcov. Fatimu zavrhli jako, batoh smetí, lebo im tam nebo vykričalo, že sa mýlia a pravda božia je niečo o inom než o dogmách a učení svätých otcov.

veríte všetko, čo vám bezozbytkuz prekladá cirkev ????? MNajprv si všetko preštudujte v evanjeliu a potom sa rozhodnite, či pre evanjelium a ježiša ačo pre dogmy a ............. !!!

Týmto dávate jasne najavo, že ste aj neveriacím na posmech a tu na tomto fore je to ako malované.


10.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:00 avatar
elemir nepoznas pismo. keby poznas pismo inac by si vravel


11.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:01 avatar
Benedikt XVI. na Nový rok 2011 v súvislosti s Assiským stretnutím povedal:

„Kto je na ceste k Bohu, nemôže neodovzdávať pokoj, a kto vytvára pokoj, nemôže sa nepribližovať k Bohu.“

Ako môžu byľ ľudia vyznávajúci démonov na ceste k Bohu, keď im o ňom ani slovka nepovedal? Ako uveria v Boha, ak sa im neohlási evanjelium? Najviac ľudom zbožňovaní pápeži celej histórie mali jedinečnú možnosť ohlásiť týmto náboženstvám evanjelium.


12.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:01 avatar
V čom spočíva hriech Assisi?

- Pápeži neohlásili evanjelium

- Považujú všetkynáboženstvá za rovnocennú cestu ku spáse (bez toho, aby spoznali Krista)

- Zapreli Ježiša Krista ako jedinú cestu k spáse

- Učenie Ježiša Krista dávajú na roveň s démonmi

- Nebeského Otca považujú za Otca kresťanov aj otca démonských náboženstiev


13.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:02 avatar
Priebehy stretnutí aj všetko okolo toho nikde ani len náznakom nedali najavo tieto Ježišove slová. Nikde ani len nenaznačili náboženstvám, že jediná cesta k pravde, jediná cesta k Bohu je Ježiš Kristus. Nikde sa ani len nenaznačovalo, že démonské náboženstvá chcú priviesť k Bohu. Vždy sa tam každé náboženstvo modlilo za mier svojim spôsobom. Teda kresťania sa modlili za mier k Bohu a náboženstvá popierajúce Boha sa modlili za mier k démonom.

(2Kor 6:14)

Neťahajte jarmo s neveriacimi! Veď akú účasť má spravodlivosť na neprávosti?! Alebo čo má spoločné svetlo s tmou?! Aká zhoda je medzi Kristom a Beliarom?! (diablom) Aký podiel má veriaci s neveriacim?! A ako súvisí Boží chrám s modlami?! A vy ste chrám živého Boha, ako hovorí Boh: „Budem v nich prebývať a medzi nimi chodiť, budem ich Bohom a oni budú mojím ľudom. A preto vyjdite spomedzi nich, oddeľte sa, hovorí Pán, a nečistého sa nedotýkajte; a ja vás prijmem a budem vaším Otcom a vy budete mojimi synmi a dcérami, hovorí všemohúci Pán.“


16.
označiť príspevok

fajer
   16. 9. 2016, 19:04 avatar
to s kým debatuješ, sám zo sebou...daj sa liečiť, Chocholoušek ťa určite príme...


14.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:02 avatar
Jn 8:44 -47 Vaším otcom je diabol a vy chcete plniť túžby svojho otca. On bol vrah od počiatku a nezotrval v pravde, lebo v ňom pravdy niet. Keď luhá, hovorí zo seba, lebo je luhár a otec lži. Ale ja hovorím pravdu, a preto mi neveríte. Kto z vás ma usvedčí z hriechu? Prečo mi neveríte, keď vám hovorím pravdu?! Kto je z Boha, počúva Božie slová. Vy nepočúvate, lebo nie ste z Boha.“


15.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:03 avatar
Gal 1:8 – 10 Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty! Ako sme už povedali, aj teraz znova hovorím: Ak by vám niekto hlásal iné evanjelium ako to, ktoré ste prijali, nech je prekliaty! Chcem si teraz nakloniť ľudí alebo Boha? Alebo sa usilujem páčiť sa ľuďom? Keby som sa ešte chcel páčiť ľuďom, nebol by som Kristovým služobníkom.

Pápež vyriekol slová proti náuke RKC

Pápež vyriekol slová učenia HUMANIZMU A NEW AGE!

Kto je za Humanizmom a New Age? Slobodomurári a za nimi je diabol!

Pápež dal falošnú nádej všetkým ateistom!!!

Pápež sa vysmial všetkým katolíkom veriacim učeniu RKC!

Pápež vyriekol podobné slová, ktoré mi boli povedané na teologickej fakulte a ktoré RKC učí seminaristov! Kto potom vedie a učí seminaristov v RKC? Aký duch je v RKC??? Kam smeruje celá RKC?

Pápeža zbožňujú všetci, či ateisti, či inoverci, či Rímskokatolíci. (Tak isto to bolo aj s Wojtylom) A to je znak falošného učenia, falošného vodcu, keď je všetkými zbožňovaný.

Svet nenávidí tých, čo hlásajú Kristovo slovo:

2Tim 3:12 Veď všetci, čo chcú žiť nábožne v Kristovi Ježišovi, budú prenasledovaní.
Jn 17:14 Dal som im tvoje slovo a svet ich znenávidel, lebo nie sú zo sveta, ako ani ja nie som zo sveta.
Jn 15:19 Keby ste boli zo sveta, svet by miloval, čo je jeho, ale preto, že nie ste zo sveta, že som si vás ja vyvolil zo sveta, svet vás nenávidí.


17.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:05 avatar
elemir si slepý ked nevidis, ze vsetky nabozenstva sa pomaly spojuju az nakoniec budu v jedno na cele s papezom? bude to taka hatlanina vsetkych nabozenstiev a izmov. myslis ze toto chce Kristus???
elemir dufam ze dostanes rozum. ty totiz nerozmyslas duchovne ale svetsky. nepoznas pismo a nevies ze toto co robi vas papez sa Bohu hnusi?


18.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:07 avatar
Pápež je podľa náuky RKC zástupca Krista na zemi. To znamená, že má konať ako Kristus a myslieť ako Kristus. No z týchto pápežových výrokov jasne vidno, že nekoná ako Kristus a nemyslí ako Kristus. Že sa vyjadruje nielen proti náuke RKC, ale hlavne proti Božiemu slovu, Božiemu evanjeliu.

Jn 14:6 „Ja som cesta, pravda a život. Nik nepríde k Otcovi, iba cezo mňa.

Celým Božím slovom Nového zákona sa vinie princíp, že nikto nebude spasený, kto neuverí vo vykúpenie Ježiša Krista a dielu Ježiša Krista! To znamená, že ani ateisti, ani moslimovia, ani budhisti, ani Rímskokatolíci nebudú spasení, ak neuveria a nejdu k Bohu skrze Ježiša Krista, skrze VIERU v jeho vykúpenie a jeho dielo. A tí ateisti, moslimovia, budhisti, či Rímskokatolíci, ak uveria dielu Ježiša Krista, už nemôžu naďalej zostávať v aiteizme, či budhizme, či Rímskokatolicizme. Pretože nemôžu zároveň byť proti Bohu a veriť Bohu. Pretože by žili život rozdvojenej osobnosti. Nikto nemôže slúžiť dvom pánom! (Mt 6,24)

Ak už tieto výroky pápeža Rímskokatolíkom nekolú oči, tak aj už neviem, čo im ešte pápež musí povedať, aby spoznali, že to nie je zástupca Krista, ale Antikrista! Pretože hovorí proti Kristovi! Pretože aj predošlí pápeži hovorili proti Kristovi! Rímskokatolícki vodcovia a veriaci učeniu RKC nemajú za otca Nebeského Otca, ale diabla!

Ježišove slová pre vtedajších najvyšších náboženských predstaviteľov výstižne platia aj pre predstaviteľov RKC:

Jn 8:44 -47 Vaším otcom je diabol a vy chcete plniť túžby svojho otca. On bol vrah od počiatku a nezotrval v pravde, lebo v ňom pravdy niet. Keď luhá, hovorí zo seba, lebo je luhár a otec lži. Ale ja hovorím pravdu, a preto mi neveríte. Kto z vás ma usvedčí z hriechu? Prečo mi neveríte, keď vám hovorím pravdu?! Kto je z Boha, počúva Božie slová. Vy nepočúvate, lebo nie ste z Boha.“


19.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:08 avatar
vasi papezi zapreli Krista!


20.
označiť príspevok

tomii muž
   16. 9. 2016, 19:14 avatar
Bol to pápež Ján Pavol II, (podľa katolíkov hlava, skala, druhý Kristus, svätý Otec, neomylný v učení…) ktorý ma vyprovokoval skúmať znamenia čias. A čím viac som skúmal podľa Biblie Pápeža a náuku katolíckej organizácie, tým viac som bol v presvedčení, že žijem v omyle.

Vrchol stretnutia v Assissi bolo, že sa nakoniec stretnutia pomodlili spoločne modlitbu Otče náš! Náboženstvá vyznávajúce démonov- animisti uctievači hadov, šamani, uctievači ohňa, špiritisti…– vraj ich otcom je Boh – Otec nebeský. Aká lož! Aké rúhanie! Ich otcom je Satan.

Teraz už chápem, že pápež mal pravdu, že naozaj má Katolícka cirkev s nimi spoločného otca, ale nie je to Nebeský Otec.

Na prípravu ďalšieho stretnutia náboženstiev, ktorú si vzal Benedikt ako pamiatku toho, čo začal jeho predchodca bola predpríprava na stretnutie, kde františkánky mních spieva spolu so židom Allah je náš Boh.


21.
označiť príspevok

fajer
   16. 9. 2016, 19:35 avatar
Allah je náš Boh. a neni...šak je to jedno, či nie, ani jedného ani druhého nikto nevidel...tak je len jeden, len ho každý volá inak...môj je Zeus, toho som aspoň videl na obrázku v Grécku...bol svalnatý ako kulturista...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ak chceš nájsť tú pravú ženu, naprv buď tým pravým mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(86 949 bytes in 0,397 seconds)