Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ostala Vám ešte nejaká dôstojnosť

13
reakcií
1293
prečítaní
Tému 3. augusta 2012, 11:18 založil Boris_I..

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
30. 05. 2012
33
12. 01. 2015
69
 
 


1.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   3. 8. 2012, 11:18 avatar
files.jangaso.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

ZLODEJ je človek ktorý kradne. Kradnúť znamená prisvojovať si cudzie veci bez dovolenia. Počas viac než 19 ročnej existencie Slovenskej republiky, každá jedna vláda, každý jeden rok vytvárala deficit. Finálnym výsledkom tohto konania je súčasný dlh, ktorý neustále narastá. Týmto konaním okradli nielen nás, ale aj budúce generácie, ktoré budú buď musieť splácať ich dlhy spolu s úrokmi, alebo sa vzbúriť.
Túto bandu zlodejov čo to spôsobili, by sme mohli rozdeliť do 4 kategórií.
RADOVÝ ZLODEJ (v politickej reči poslanec) - je najväčšia skupina zlodejov, ktorá legitimizuje celú zlodejinu s deficitom. V tej obrovskej skupine sú aj zlodeji, ktorí sa snažia skrývať svoje zlodejiny za to, že hlasovali proti. Avšak keďže boli proti iba stlačením tlačidla (čo ako vieme je iba trápne gesto, ktoré nič nerieši), jednoznačne ich môžeme hodiť do jedného vreca s tými čo hlasovali za. V doterajšej histórii ich boli stovky, takže z toho dôvodu tu zoznam neuvediem.

ZLODEJ TVORITEĽ (v politickej reči minister financií) - to je človek, u ktorého to začína, po spolupráci s ďalšími zlodejmi vytvorí návrh štátneho rozpočtu. Bez ohľadu na názor obyvateľstva vždy s deficitom, lebo bez toho to údajne nie je možné (čo v preklade znamená že nie je možné vytvoriť štátny rozpočet bez deficitu a zároveň plniť vrecká kamarátom). Doterajší tvoritelia: Július Tóth, Rudolf Filkus, Sergej Kozlík, Miroslav Maxon, Brigita Schmögnerová, František Hajnovč, Ivan Mikloš (2x), Ján Počiatek, Peter Kažimír.

ZLODEJ PREDSTAVENÝ (v politickej reči premiér) - po radových zlodejoch, a tvoriteľovi je to ďalšia osoba, ktorá by mohla rozpočet s deficitom poslať k vode (napríklad tak, že odmietne byť ďalej premiérom), avšak ako vieme to sa nikdy nestalo... Predstavených sme mali zatiaľ týchto: Vladimír Mečiar (2x), Jozef Moravčík, Mikuláš Dzurinda (2x), Róbert Fico (2x), Iveta Radičová

ZLODEJ SCHVAĽOVAČ (v politickej reči prezident) - keď zlodejina prejde cez všetkých zlodejov, je to posledná osoba, ktorá to môže ako tak vetovať. Doteraz sme mali týchto schvaľovačov: Michal kováč (2x), Rudolf Schuster (2x), Ivan Gašporovič(2x).

V doterajšej histórii sa ANI JEDEN z ktorejkoľvek kategórie zlodejov nevzdal svojho teplého miestečka s odôvodnením, že zanechávam toto spoločenstvo ľudí, nakoľko nehanebne okráda budúce generácie. A nemenej zarážajúce je, že spoločnosť sa naďalej dokáže kvôli týmto zlodejom minimálne hádať, ak nie dokonca aj pobiť. A pritom všetci do jedného sú rovnakí. Či pravica, či ľavica, cez dlhy (a nielen cez ne) nás okrádajú všetci. Všetkým sú ľudia a ich názory ukradnuté. Pretože toto je partokratický systém, kde banky a korporácie cez poslancov presadzujú svoje záujmy a nie záujmy nás všetkých. Až vtedy, keď toto pochopí tých cca 55% ľudí, čo ešte stále vidia zmysel vo voľbách, prestanú sa ich zúčastňovať a dajú sa na cestu nenásilného odporu voči tomuto skazenému systému, až vtedy sa to celé môže pohnúť k lepšiemu. Pokiaľ sa to nestane, naďalej budeme prešľapovať na mieste ak nie dokonca kráčať nazad...

Viac tu: www.jangaso.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Píše sa rok 2012. Nachádzame sa viac ako 22 rokov po páde komunizmu, ktorý zvykne byť označovaný ako režim strachu. Keďže v tom čase som bol iba malé dieťa, k danému obdobiu sa mi je ťažko vyjadriť. Môžem iba vysloviť svoj názor, že celá revolúcia bola vzhľadom na súčasný stav a zotrvanie množstva osôb z minulého režimu na vplyvných pozíciách pravdepodobne iba dobre naplánované divadlo...
Vrátim sa ale do súčasnosti. Opäť našej spoločnosti vládne obrovský strach. V dnešnej dobe sú ľudia terorizovaný strachom, ktorý produkuje perfektne spolupracujúci štvorlístok skazy:
- politické strany
- korporácie
- banky
- spriaznené médiá
Ťažko povedať, kto z toho slobodu a klasické hodnoty zabíjajúceho štvorlístka je najhorší, keďže všetko sú to z hľadiska čistoty spoločenských hodnôt zločinecké spolky. Politické strany to sú v podstate skupinky gaunerov, ktorý sa spolu združujú, navzájom sa kryjú, rovnako kryjú zvyšok štvorlístka a celé sa to snažia legalizovať pod rúškom zákonov. Značná časť zákonov je v podstate bič na občana, aby sa neodvážil postaviť proti tomu štvorlístku. Keď má občan strach, neodváži sa svoj názor a často krát aj pravdu prezentovať verejne. Zopár príkladov.
Ľudia sa boja verejne povedať, že Čarnogurský, Dzurinda, Fico, Mikloš a mnohí ďalší politici sú zlodeji, nakoľko existuje zákon, ktorý takéto veci zakazuje rozprávať... Faktom však je, že práve títo páni a množstvo ďalších sú plne zodpovední za to, že budúcim generáciám zanechali dlh cez 30 miliárd eur svojou neschopnosťou spravovať štát a v podstate tieto generácie poriadne okradli. A ak si aj napriek tomu myslíte, že politické strany a politici sú tu preto aby vás reprezentovali, tak si spomeňte napríklad čo chceli ľudia (cez 70%) počas vojny v Juhoslávii, prípadne pri ESM a čo aj tak urobili politici...
Rovnako sa ľudia boja verejne povedať že Markíza, TV Joj a mnohé ďalšie médiá klamú ľudí, nakoľko na to existuje ďalší zákon, čo to zakazuje. Faktom však je, že práve mainstreamové médiá sú poprepájané v rámci tohto štvorlístka skazy a cielenými správami, prípadne výberom "vhodných" príspevkov sa snažia držať ľudí v kľude. To vyhovuje politikom a koniec koncov aj bankám a korporáciám, ktoré sa im za to štedro odmeňujú.
alebo si pozrite toto video o Islande... žeby ste to v médiách nevideli?
Čo sa bánk týka, máte zákonom zakázané vyzývať ľudí k hromadnému výberu peňazí. Prečo? Lebo banky sú nastavené tak aby ľudí cez úroky okrádali čo možno najrýchlejšie a v najväčšej možnej miere a preto požičiavajú omnoho viac peňazí, ako do nich ľudia vkladajú. Z tohto dôvodu by mali problém vyplatiť peniaze všetkým, čo by si ich chceli naraz vybrať. Peniaze v podstate dostanú iba virtuálnu podobu. Čiže takto zákonom sa pekne požehnalo toto nehanebné okrádanie.
A takto by sa dalo pokračovať a pokračovať. Zákonov prispôsobených na ochranu spomínaného štvorlístka a v neprospech slobody a lepšieho, spravodlivejšieho života občanov je obrovské množstvo. A ak čoskoro ľudia nepotlačia svoj strach z mašinérie tohto štvorlístka, nepostavia politické strany mimo zákon, nezačnú sledovať vierohodné médiá, nezačnú podporovať sebestačnosť svojej krajiny na úkor korporácií, neuvedomia si zvrhlosť bánk, tak sme na najlepšej ceste stať sa novodobými otrokmi.
PS.: ľudia sa z vyššie spomínaných dôvodov boja prejavovať aj na internete. Dôkazom pre mňa bolo to, že v ankete o diskusiách väčšina ľudí hlasovala za anonymné diskusie. Avšak vzhľadom na to, že sa snažím o prebúdzanie ľudí, poprosím aj trošku odvahy. Pokiaľ si za niečím stojím, musím mať odvahu napísať to aj pod svojím menom (keď už nie pravým, tak aspoň dlhodobejšie používaným). Práve preto som sa rozhodol ponechať už iba neanonymné diskusie (vytvoriť meno napríklad na FB (prípadne Yahoo, AOL, Hotmail) zaberie ani nie minútu a netreba tam zadávať žiadne osobné údaje). A prestante sa báť, ako na to bude reagovať vaše okolie. Mnohokrát budete možno príjemne prekvapení...

Viac tu: www.jangaso.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí trin i ty


2.
označiť príspevok

dorota
   3. 8. 2012, 11:35 avatar
dalsi taraj a strach siriaci paniku trtkos  


3.
označiť príspevok

trin i ty muž
   3. 8. 2012, 11:39 avatar
k tym zlodejom.. zaznamenavam znacnu paniku v radoch superdobre zijucich ludi, parazitujucich na nadmernych odpoctoch..

konecne im klepne novela zakona o dph po prstoch.. sama by som to nenavrhla lepsie :DDD

budem sa divat, ake zazraky sa budu diat..
Súhlasí Petrana


4.
označiť príspevok

Sinaja žena
   3. 8. 2012, 21:45 avatar
obdivuhodné, ako sa Islamský národ dokázal zjednotiť a spoločne hľadieť jedným smerom..
my Slováci by sme to ťažko takto dokázali
Súhlasí Boris_I.


5.
označiť príspevok

Vlado muž
   3. 8. 2012, 21:56 avatar
Sinaja: obdivuhodné, ako sa Islamský národ dokázal zjednotiť a spoločne hľadieť jedným smerom..

Prečo by sme nedokázali? Dokážeme, ale najprv sa musia zmeniť všetci zo SaS, SDKÚ-DS, Most-Hídu, a tak ďalej… SMER s Ficom ich už zjednotí!


6.
označiť príspevok

Sinaja žena
   3. 8. 2012, 22:22 avatar
ups, ..Islandský
Súhlasí Vlado


7.
označiť príspevok

Vlado muž
   3. 8. 2012, 22:29 avatar
Ma z teba porazí. 

Ja že islamský, a ty islandský.  


10.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   4. 8. 2012, 13:35 avatar
je to podstatne mensia komunita ludi, tam to slo lahsie.


11.
označiť príspevok

Sinaja žena
   4. 8. 2012, 13:37 avatar
mali dobrých, silných a hlavne múdrych vodcov...ktorých nasledovali


12.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   4. 8. 2012, 13:41 avatar
Neuznavam princip vodcov. ti to zvacsa vsetko kazia, pretoze nasleduju svoje osobne ciele.
Na islande to bola spolocna akcia, nieco ako siriaca sa nakaza od clovekak cloveku. Vodcov praveze zrusili.


13.
označiť príspevok

Sinaja žena
   4. 8. 2012, 14:14 avatar
áno to mi je jasné, ale myslela som vodcov z ľudu..ľud musel dať niekto dokopy...vytvorenie tej "nákazy"..čo prešlo až do revolúcie..


8.
označiť príspevok

Sinaja žena
   3. 8. 2012, 22:35 avatar
až pri tebe som si uvedomila, akú hlúposť som napísala   
Súhlasí rains


9.
označiť príspevok

rains
   4. 8. 2012, 10:07 avatar
tak to si teda napisala


14.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   5. 8. 2012, 13:14 avatar
Ja v banke peniaze nemám. Vlastne nemám žiadne peniaze :D
Súhlasí Boris_I.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Medzi mužmi a ženami nie je rozdiel. Rozdiel je len medzi dobrými a zlými ľudmi.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(73 749 bytes in 0,311 seconds)