Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  šport  téma
kategórie:  

Oplatí sa začať s hokejom v 14-stich???

1
reakcií
1377
prečítaní
Tému 17. decembra 2016, 17:24 založil peto1292002.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

peto1292002 muž
   17. 12. 2016, 17:24 avatar
Mám 14 rokov a momentálne hrajem hokejbal a chytam za školu. Hral so pár krat aj hokej a tak sa chcem spýtať či sa oplatí prejsť na hokej. Mám už aj nejaké tie ocenenia za najlepšieho brankara. Ak áno ako sa prihlasiť na nejaké tréningy alebo do nejakého týmu?
Ďakujem

2.
označiť príspevok

-era- muž
   17. 12. 2016, 18:03 avatar
Oplatí. Skús to.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:47,  62- teba by aj tak z klietky v ústave nepustili.*13
dnes, 14:42,  Bol to v podstate lockodovn . A bohate aj taký postačî znovu . Nakoniec zastavenie výroby...
dnes, 14:40,  Ani omylom .na jar tu lockdown nebol
dnes, 14:39,  Lebo ináč to jednoducho nejde . ZŠ , aspoň druhý stupeň malí byť dávno zavreté ....
dnes, 14:36,  V čechách to bolo tiež na jar, Česi nás predbiehajú, už dávnejšie sú zavreté ZŠ,...
dnes, 14:34,  V Čechách taktiež silné protesty
dnes, 14:33,  Ako môžu hlupáci tak silne klamať, že odobraním vzorky, výteru z nosa, získa vláda DNA...
dnes, 14:32,  A bude aj na Slovensku, keď tu budú silné protesty proti ochrane zdravia od tzv....
dnes, 14:32,  To isté , čo bolo u nás na jar . A u nás bude toto rovnako znovu .
dnes, 14:31,  Nevidím, prečo by sme testovanie nemali zvládnuť. Je to podobné, ako ísť voliť. A vedieť...
dnes, 14:30,  Vláda uzatvára od zajtra maloobchod a služby, obmedzuje pohyb na nákup a prácu....
dnes, 14:29,  My našťastie nemusíme , u nás má vedenie plnú podporu ľudových más . Vďaka svojej...
dnes, 14:27,  Tzv satelit.
dnes, 14:27,  Pravdou je, že USA sú zasiahnuté kovidom viac ako Česko, na počet obyvateľov viac...
dnes, 14:25,  To nebol uznany štat iba bábkova vlada Nemecka.
dnes, 14:22,  Vždy ked bola europa zasiahnuta a potrebovala pomoc sa usa ukazali ako klučovy spojenec. Usa...
dnes, 14:17,  Dobry den, chcel by som sa opytat ci je tu niekto kto robi popripade robil (nie vsak velmi davno)...
dnes, 14:16,  Lemmy ....áno , ak....... ty si veriaci, alebo racionálne mysliaci?
dnes, 14:14,  (11) Dosvietený, spomeň si, ak si máš ešte čím, kde si zapotrošil obdobie slovenskej...
dnes, 14:12,  Čím sa odlišuje eurokracia od stalinkracie? Vari ZSSR nebola taká kreatúra?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Buď samouk, nečakaj, kým ťa naučí život.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(46 447 bytes in 0,172 seconds)