hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Operný bál 2014

príspevkov
23
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 15.1.2014 12:53
posledná zmena 15.1.2014 19:28
1
15.01.2014, 12:53
Preco v televizii ukazovali vyhradne zabery z vnutra budovy a nie aj toho, co sa dialo vonku pred divadlom?
Pretoze by sa ukazala pravda o slovensku, pravda o nazoroch slovakov a pravda o tom, co sa v tejto krajine deje. Novinari predsa nesmu informovat o pravde, novinari maju len "malovat vyklady".
Policia, platena z nasich dani, chrani prizivnikov, ktori sa prizivuju z nasich dani. Obcan, je len rukojemnik, ktory MUSI toto vsetko platit, rozmary zlodejov, kriminalnikov..
odkaz

odkaz
none
2

1. 15.01.2014, 12:53

Preco v televizii ukazovali vyhradne zabery z vnutra budovy a nie aj toho, co sa dialo vonku pred divadlom?
Pretoze by sa ukazala pravda o slovensku, pravda o nazoroch slovakov a pravda o tom, co sa v tejto krajine deje. Novinari predsa nesmu informovat o pravde, novinari maju len "malovat vyklady".
Policia, platena z nasich dani, chrani prizivnikov, ktori sa prizivuju z nasich dani. Obcan, je len rukojemnik, ktory MUSI toto vsetko platit, rozmary zlodejov, kriminalnikov..
http://w...

15.01.2014, 13:05
Tak to chodi..inak celkovo blbost na mraky vsetkych zucastnenych lol zeny si dali nalicit xicht za 100 evri a aj ucesat sa ich vyslo 100 euro :-) :-) :-) :-) plus saty doplnky pitchoviny ale dat sa zmalovat za 100 euro co I'm sibe to musia byt velmi skarede. A vlastne ma to nezajima to len zo zavisti heh. Tupe debilky a debilovia v smokingoch serem na nich.
none
3

2. bielamodrá 15.01.2014, 13:05

Tak to chodi..inak celkovo blbost na mraky vsetkych zucastnenych lol zeny si dali nalicit xicht za 100 evri a aj ucesat sa ich vyslo 100 euro :-) :-) :-) :-) plus saty doplnky pitchoviny ale dat sa zmalovat za 100 euro co I'm sibe to musia byt velmi skarede. A vlastne ma to nezajima to len zo zavisti heh. Tupe debilky a debilovia v smokingoch serem na nich.

15.01.2014, 13:07
Nieje to na smiech.. tych 100 euro za mejkap jednej spatnej a retardovanej fuchtle chyba nejakej mamicke na sunar.....
Nech si ludia konecne uvedomia, ze tie peniaze, ktore preflakaju cudzopasni nicomnici chybaju slusnym ludom.
none
4

3. 15.01.2014, 13:07

Nieje to na smiech.. tych 100 euro za mejkap jednej spatnej a retardovanej fuchtle chyba nejakej mamicke na sunar.....
Nech si ludia konecne uvedomia, ze tie peniaze, ktore preflakaju cudzopasni nicomnici chybaju slusnym ludom.

15.01.2014, 13:18
Keby ich aspon povacsine minali na slovenksu, tak by to slo. Ale drviva vacsina penazi a zisku tychto vyvolencov bozich( lebo nie su nic ine, len ludia co im Boh dal) konci v zahranici, uplne niekde prec, tym sa likviduje stredna trieda, tkora vsade na svete drzi vnutorny obrat a chod statu. Jednoducho high society je skodna systemu.
👍: dorota
none
6

4. ranexil 15.01.2014, 13:18

Keby ich aspon povacsine minali na slovenksu, tak by to slo. Ale drviva vacsina penazi a zisku tychto vyvolencov bozich( lebo nie su nic ine, len ludia co im Boh dal) konci v zahranici, uplne niekde prec, tym sa likviduje stredna trieda, tkora vsade na svete drzi vnutorny obrat a chod statu. Jednoducho high society je skodna systemu.

15.01.2014, 13:22
Presne!!! Su skodnou vsetkym ostatnym.
Zakladny prijem tuto otazku riesil, lenze oligofrenici zacali vykrikovat, ze nieje mozne, aby niekto dostaval peniaze za nic, len zato, ze existuje. Pritom ten zakladny prijem bol dizajnovany prave na tento ucel, aby mali ludia peniaze na tocenie v systeme, kedze tocenie penazi v systeme sposobuje zamestnanost, pracu ako taku a tym padom dost prostriedkov pre kazdeho zucastneneho. Toto sa ale tiez eliminuje, ked veci dovazame miesto toho, aby sme si ich vyprodukovali sami.. Nuz, volny trh poriesil..
👍: ranexil
none
15

6. 15.01.2014, 13:22

Presne!!! Su skodnou vsetkym ostatnym.
Zakladny prijem tuto otazku riesil, lenze oligofrenici zacali vykrikovat, ze nieje mozne, aby niekto dostaval peniaze za nic, len zato, ze existuje. Pritom ten zakladny prijem bol dizajnovany prave na tento ucel, aby mali ludia peniaze na tocenie v systeme, kedze tocenie penazi v systeme sposobuje zamestnanost, pracu ako taku a tym padom dost prostriedkov pre kazdeho zucastneneho. Toto sa ale tiez eliminuje, ked veci dovazame miesto toho, aby sme si ic...

15.01.2014, 13:36
Kazdy sudny clovek, aj v politike vie, ze zakladny prijem pre kazdeho obcana by sposobil uplny rozkvet statu. Ale coby sposobil, by bolo, ze tí, ktorí predstavuju tzv. oligarchiu by stratili moc. Nedalo by sa ludi zastrasovat hladom, nezamestnanostou a podobnymi mocenskymi nastrojmi umelo udrziavanymi prave realne vládnucou zberbou. Odpadla by im hlavna mocenska paka. Stat ma prostriedky na vynucovanie moci si pre seba, ale zmrdi maju len ekonomicke paky, ktore by im boli zobrate.
takze konecne by vlada mohla vladnut. Ale z pohaldu sebectva, kazdeho jedneho z nich- politikov a ich spoluvykradacov -megapodnikatelov, by to nebolo az take dobre, lebo by sa nemohli pretcat v tom, co tak miluju- falsona pycha a prestiz.
none
18

15. ranexil 15.01.2014, 13:36

Kazdy sudny clovek, aj v politike vie, ze zakladny prijem pre kazdeho obcana by sposobil uplny rozkvet statu. Ale coby sposobil, by bolo, ze tí, ktorí predstavuju tzv. oligarchiu by stratili moc. Nedalo by sa ludi zastrasovat hladom, nezamestnanostou a podobnymi mocenskymi nastrojmi umelo udrziavanymi prave realne vládnucou zberbou. Odpadla by im hlavna mocenska paka. Stat ma prostriedky na vynucovanie moci si pre seba, ale zmrdi maju len ekonomicke paky, ktore by im boli zobrate.
takze kon...

15.01.2014, 14:43
Ci o tom naozaj vie kazdy je otazne. Su totiz aj taki ludia, ktori vedia len to, co sa im hodi, nie to, co je. Inak si to opisal dokonale.
Zakladny prijem by sposobil to, ze by sa nedalo vydierat v zamestnani, ze by clovek nebol odkazany na to, co mu ini prikazuju nehladiac na svedomie, ak sa nachadza v zlych zivotnych podmienkach. Clovek by mal vacsiu slobodu vyberu vo svojom zivote vo vsetkych ohladoch a hlavne, ekonomika by bola stabilna. Nemohlo by sa stat, ze sa prepadnu obchody z dovodu malej kupischopnosti, co nadvazuje na prepustanie, este menej penazi v obehu a este vacsie prehlbovanie krizy.
Peniaze by skratka boli a nie ludia by sa trhali o kazdu pracu v podradnych podmienkach a uplne mimo ich osobneho zamerania, ale naopak zamestnavatelia by museli zacat robit zamestnanie atraktivne, aby u nich ludia chceli pracovat, co by postupne viedlo k skvalitneniu celeho spolocenskeho systemu. Smradi, by sa jednoducho prirodzenym sposobom z neho vytlacili von a zostali by len naozaj charakterni zamestnavatelia, co by samozrejme viedlo aj k skvalitneniu produktov a neviem ako ini, ale ked ja vidim, ze moj zamestnavatel robi Shit, tak ho nemam rad a pokial mozem, dam mu zbohom. Je to tak jednoduche, su tam urcite veci, ktore by sa museli doosetrit, ale vsetko sa vyriesit.. Napriklad aby sa hodnota v podobe zakladneho prijmu nevynasala niekam von, do zahranicnych systemov, alebo cierneho trhu, ktore nezdielaju zakladny prijem, tak by sa zrejme musela vytvorit akasi nova mena, alebo zmenky, ktore by sa dali za tovar a sluzby menit len v spolupracujucich krajinach a podnikoch a hotove... V sucasnom komplikovanom spolocenskom systeme, v ktorom uz clovek nema inych moznosti, ako nasledovat smernice systemu je zakladny prijem uz v podstate ludskym pravom na zivot. Cize bez neho sa na nas pacha surova diktatura byrokracie a oligarchie, kedze zobrat sa a ist si niekam zit po svojom, nech si dom uplacas aj z blata nemozes.. Urady, ci majitel zeme by ti naparil este pokutu, chcel vlastne vziat aj to, co nemas, cize ta naspat namocit do systemu. Clovek nema inu moznost. A to su prave tie Orwelovske neviditelne mreze, ktore CHVALAPANUBOHU ludia zacinaju vidiet. Len su este vysrani z predstavy, ze sa stym neda nic robit a jedine co ostava je sa prisposobit, ale nieje.. K tomu ale este s matematickou istotou pride. Polievocka sa uz vari a je to zaujimave.
none
19

18. 15.01.2014, 14:43

Ci o tom naozaj vie kazdy je otazne. Su totiz aj taki ludia, ktori vedia len to, co sa im hodi, nie to, co je. Inak si to opisal dokonale.
Zakladny prijem by sposobil to, ze by sa nedalo vydierat v zamestnani, ze by clovek nebol odkazany na to, co mu ini prikazuju nehladiac na svedomie, ak sa nachadza v zlych zivotnych podmienkach. Clovek by mal vacsiu slobodu vyberu vo svojom zivote vo vsetkych ohladoch a hlavne, ekonomika by bola stabilna. Nemohlo by sa stat, ze sa prepadnu obchody z dovo...

15.01.2014, 14:52
Deto zakladny prijem by do postatnej miery eliminoval pozickarovych prizivnikov, ktori devastuju spolocnost vyznamnym sposobom tiez. Pritom zakladny prijem by nijako neochromil ludsky zaujem pracovat, pretoze kto by chcel viac, ako len prezit, musel by makat tak ci tak, a kto uz len nechce viac?! Odpadol by len ten sposob nutenia a vydierania zamestnanca + zamestnavatelia by dostali akysi prirodzeny bezpecnostny mechanizmus v tom zmysle, ze ked ich pocinanie zacne byt spolocensky nevhodne, odrazi sa to v zaujme zamestnancov mu v tom pomahat, totiz... nebudu na to odkazani.... .
none
20

19. 15.01.2014, 14:52

Deto zakladny prijem by do postatnej miery eliminoval pozickarovych prizivnikov, ktori devastuju spolocnost vyznamnym sposobom tiez. Pritom zakladny prijem by nijako neochromil ludsky zaujem pracovat, pretoze kto by chcel viac, ako len prezit, musel by makat tak ci tak, a kto uz len nechce viac?! Odpadol by len ten sposob nutenia a vydierania zamestnanca + zamestnavatelia by dostali akysi prirodzeny bezpecnostny mechanizmus v tom zmysle, ze ked ich pocinanie zacne byt spolocensky nevhodne, odraz...

15.01.2014, 15:11
Asi si ani len priblizne nevieme predstavit ako mocni su ti, ktori vlastnia nebankovky niciace spolocnost. Ich sa aj politici boja.., takze zmena sa nekona uz len kvoli nim.
Tu sa bezne este aj dnes deje, ze na vystrahu niekomu zhori auto, buchne nastrazny system, a to mozes byt aj fico..tomu ver.., Takze politik ani jeden si nevezme na krk likvidaciu nebankoviek, by im postrielali rodiny.
none
7

4. ranexil 15.01.2014, 13:18

Keby ich aspon povacsine minali na slovenksu, tak by to slo. Ale drviva vacsina penazi a zisku tychto vyvolencov bozich( lebo nie su nic ine, len ludia co im Boh dal) konci v zahranici, uplne niekde prec, tym sa likviduje stredna trieda, tkora vsade na svete drzi vnutorny obrat a chod statu. Jednoducho high society je skodna systemu.

15.01.2014, 13:22
To som inak chcela napisat, ze je to skodna...zial ale premnozena na miestach kde sa poctivy jakziv nedostane ani generacie po nom...takze na ****o tu bude este zopar desiatok stoviek rokov.
👍: ranexil
none
5

3. 15.01.2014, 13:07

Nieje to na smiech.. tych 100 euro za mejkap jednej spatnej a retardovanej fuchtle chyba nejakej mamicke na sunar.....
Nech si ludia konecne uvedomia, ze tie peniaze, ktore preflakaju cudzopasni nicomnici chybaju slusnym ludom.

15.01.2014, 13:19
Ahm je to veru zalostne ale co chces robit? Co chces po ludoch? Ked mam na zvys peniaze pomozem cloveku z okolia, ktory penaze nema. To je vsetko. Vrazdit nemienim a nejsom ani aktivista a nemienim sa ani rozculovat. Uz som vyrastla ****y tu budu vzdy a ja I'm tie nase peniaze nezavidim... naopak oni mozu zavidiet mne,ze sa ja nemusim vobec malovat napriklad :-) a nic nemam a nenariekam, spim v noci a nic mi nechyba ani ked pridem o cosi.
none
10

5. bielamodrá 15.01.2014, 13:19

Ahm je to veru zalostne ale co chces robit? Co chces po ludoch? Ked mam na zvys peniaze pomozem cloveku z okolia, ktory penaze nema. To je vsetko. Vrazdit nemienim a nejsom ani aktivista a nemienim sa ani rozculovat. Uz som vyrastla ****y tu budu vzdy a ja I'm tie nase peniaze nezavidim... naopak oni mozu zavidiet mne,ze sa ja nemusim vobec malovat napriklad :-) a nic nemam a nenariekam, spim v noci a nic mi nechyba ani ked pridem o cosi.

15.01.2014, 13:26
To je len z jedneho aspektu spravne a dobre, ale je tu ta druha strana mince a ta hovori, ze tvoja nezainteresovanost napomaha vytvarat ludske obete. Nas system je previazany tak, ze kazde nase konanie, ci nekonanie ovplyvnuje zivoty druhych, ci to uz vidime, alebo nie. Cize my, co sa prizerame tomuto sialenstvu sa podielame na vrazdeni. To je fakt, ktory ale malokto vezme na vedomie.
Druha vec je, ze prave tuto vyhovorku si povie kazdy" nic na tom nezmenim" a suma sumarum z toho vychadza, ze sa naozaj nic zmenit neda, ale to je len nasledok toho, ze si takmer kazdy povie, ze na tom nic nezmeni, v nicom inom to nieje. Co nam dokazuje hostoria, v ktorej sa ludia nie raz zastavili, povedali si, ze uz je toho prilis a zmenili chod tych vadnych dejin a panovania vadnych jedincov. Zial toto sa v nasej spolocnosti deje vzdy az vtedy, ked uz su napachane vyznamne skody na celej spolocnosti.
none
13

10. 15.01.2014, 13:26

To je len z jedneho aspektu spravne a dobre, ale je tu ta druha strana mince a ta hovori, ze tvoja nezainteresovanost napomaha vytvarat ludske obete. Nas system je previazany tak, ze kazde nase konanie, ci nekonanie ovplyvnuje zivoty druhych, ci to uz vidime, alebo nie. Cize my, co sa prizerame tomuto sialenstvu sa podielame na vrazdeni. To je fakt, ktory ale malokto vezme na vedomie.
Druha vec je, ze prave tuto vyhovorku si povie kazdy" nic na tom nezmenim" a suma sumarum z toho vychadza, ...

15.01.2014, 13:30
Ideš na to na môj vkus z opačného konca. Oni všetci míňali svoje peniaze , nikoho iného. Dá sa teda baviť iba o tom či ich získali poctivo alebo nie.
none
14

13. majko1 15.01.2014, 13:30

Ideš na to na môj vkus z opačného konca. Oni všetci míňali svoje peniaze , nikoho iného. Dá sa teda baviť iba o tom či ich získali poctivo alebo nie.

15.01.2014, 13:33
Neporozumel som poznamke.
none
16

10. 15.01.2014, 13:26

To je len z jedneho aspektu spravne a dobre, ale je tu ta druha strana mince a ta hovori, ze tvoja nezainteresovanost napomaha vytvarat ludske obete. Nas system je previazany tak, ze kazde nase konanie, ci nekonanie ovplyvnuje zivoty druhych, ci to uz vidime, alebo nie. Cize my, co sa prizerame tomuto sialenstvu sa podielame na vrazdeni. To je fakt, ktory ale malokto vezme na vedomie.
Druha vec je, ze prave tuto vyhovorku si povie kazdy" nic na tom nezmenim" a suma sumarum z toho vychadza, ...

15.01.2014, 13:38
Tak ja robim nahodou. Nekradnem ani nijak neskodim. Pomaham mozno malo ale ked je treba tak vzdy. Nenapomaham ziadnym obetiam nehnevaj sa. Mne jakziv okrem rodiny nikto nepomohol anemam to nikomu za zle. Necitim saako obet ani nemam pocit,ze niekoho ja vykoristujem. A co je v mojich silach co najmenej sa snazim skodit zemi ale to by sa tiez dalo lepsie poriesit keby skor ludom slo prv o to nez o ples ci peniaze...darmo nam to bude ked zem znicime.
none
17

16. bielamodrá 15.01.2014, 13:38

Tak ja robim nahodou. Nekradnem ani nijak neskodim. Pomaham mozno malo ale ked je treba tak vzdy. Nenapomaham ziadnym obetiam nehnevaj sa. Mne jakziv okrem rodiny nikto nepomohol anemam to nikomu za zle. Necitim saako obet ani nemam pocit,ze niekoho ja vykoristujem. A co je v mojich silach co najmenej sa snazim skodit zemi ale to by sa tiez dalo lepsie poriesit keby skor ludom slo prv o to nez o ples ci peniaze...darmo nam to bude ked zem znicime.

15.01.2014, 14:26
Nicenie zeme ma s plesom praveze vela spolocneho. Ti, co maju moznosti, ktori vlastnia vyrobne prostriedky, media, ti maju najvacsi vplyv na to, co sa vseobecne deje. Ti mozu v prvom rade menit zauzivane sposoby a ti, ktori ich nemaju maju zase moznosti na tych druhych tlacit. Ja a ty nemame fabriku, karol ju ma. Karol je dost nezodpovedny clovek a nevyuziva ciste technologie. Ja a ty mozeme na karola naliehat, aby fabriku upravil na znesitelny standart. Aj ked ide o jeho vlastnictvo, tak to sa stale nachadza v spolocnom priestore a nikto nema pravo devastovat spolocne k zivotu nevyhnutne prostredie. Potialto sa nas pravny system dostal, uviazlo to v zaujme a podpore mna a teba. Karol si robi co chce, pretoze sa nik extra neangazuje v tom, ci je jeho pocinanie spravne resp. nejako neohrozuje kvalitu zivotov druhych.
Za cas naseho nezaujmu takyto karolovia prebujneli a kedze oni su v prvom rade ti, ktori tvoria spolocensky system a standart, tak sa tak aj cela spolocnost vyvija, na vzor karola. Nie preto, ze by bol karol naozaj nejakym vzorom, ale preto, ze jedine taki, ako je on ostali v povedomi ludi, kedze karol nema oponentov. Ti sa nezaujimaju, staraju sa len o svoje osobne zivoty aj ked v snahe cnosti, ale tym, ze su ludia zavisli na systeme v ktorom ziju, podielaju sa na tom, co v konecnom dosledku spolocnost a system tvori. Ja niesom na vine, ja sa nezapajam, to nieje vyhovorka resp. je neplatna, pretoze to by sme museli naozaj zit v niekde v diere, nore, ci slamenom pribytku daleko od civilizcie a zadovazovat si vsetko potrebne k zivotu sam. Kupa hlupeho tricka moze znamenat podiel na surovom otroctve niekde inde na svete. To my presne nevieme. Kurenie plynom je spojene s okradanim a napomahanim v kriminalnom cine, Vlastne kupou, platenim za cokolvek sme uz zamotani do mafianskych kseftov s danami a to vsetko suma sumarom plodi ako devastaciu zivotneho prostredia, tak postupnu devastaciu ludskych zivotov, nevinnych, ktori len ostavaju v poslednych radoch tych pyramidovych hier. My sme zodpovedni vsetci automaticky, akonahle sa podielame na spolocnom systeme.
Nic radikalne nieje nutne, len sledovat a podielat sa. Naopak ak ludia sledovat nebudu a nebudu sa podielat, tak pride k radikalnym rieseniam, co prave nechcu, paradoxne.
Kazdy dokaze prekuknut, co sa deje, ak tomu venuje nalezity cas a volu, cim sa tiez moze dopracovat k rieseniam. Cas a volu ovsem obetuje len vtedy, ak sa dokaze zbavit svojim domnienok a predsudkov, ktore mu zarucuju istu konformitu.
none
22

17. 15.01.2014, 14:26

Nicenie zeme ma s plesom praveze vela spolocneho. Ti, co maju moznosti, ktori vlastnia vyrobne prostriedky, media, ti maju najvacsi vplyv na to, co sa vseobecne deje. Ti mozu v prvom rade menit zauzivane sposoby a ti, ktori ich nemaju maju zase moznosti na tych druhych tlacit. Ja a ty nemame fabriku, karol ju ma. Karol je dost nezodpovedny clovek a nevyuziva ciste technologie. Ja a ty mozeme na karola naliehat, aby fabriku upravil na znesitelny standart. Aj ked ide o jeho vlastnictvo, tak to sa ...

15.01.2014, 15:51
Ale ja verim tomu, ze su aj ludia co prostriedky maju a pomahaju zemi len sa o nich nepise. Nestoja o to ani ale existuju.
none
8
15.01.2014, 13:22
Takéto akcie sú iba pre malomeštiakov, to ja nemusím.....ale na dedinský bál pôjdem .
👍: dorota
none
9
15.01.2014, 13:22
že vraj ples celebrít.....Kollar,Malachovská,Sajfa,Mikloško......to môže byť celebrita aj obuvník čo mi dobre opraví podrážky
none
11

9. Bombolo 15.01.2014, 13:22

že vraj ples celebrít.....Kollar,Malachovská,Sajfa,Mikloško......to môže byť celebrita aj obuvník čo mi dobre opraví podrážky

15.01.2014, 13:27
Komunisti dnes demokrati estebaci a ich potomkovia proste spodina sa predviedla mali svoj vlastny haloween ci jak sa to pise...ples priser na lochneskom jazere :-)
none
12

9. Bombolo 15.01.2014, 13:22

že vraj ples celebrít.....Kollar,Malachovská,Sajfa,Mikloško......to môže byť celebrita aj obuvník čo mi dobre opraví podrážky

15.01.2014, 13:27
Omyl, ten obuvnik by bol skutocna celebrita.
none
21
15.01.2014, 15:36
uuplne zle . idete na plese riesit pokles spolocnosti? nepoznate porekadlo nehan hrusku ze nerodi figy? alebo dalsie porekadlo vran k vrane sada? co TAM chcete riesit okrem obdivovania rob dam a vysku vypiteho po bale?
none
23
15.01.2014, 19:28
Trapné. Ovce zas znova ukázali svoju ovcovitú bezmocnosť, pre tých frajerov je to len na smiech. Miesto toho aby čosi sami spravili, tak len hulákajú (tá stará babka).
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 144 310 B vygenerované za : 0.082 s unikátne zobrazenia tém : 50 653 unikátne zobrazenia blogov : 914 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Keď sa vám niekoho výrok zdá byť dvojzmyselný, vždy radšej chápte ten optimistickejší význam. Uľahčíte to sebe aj dotyčnému.