hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

On má 30, neustálu chuť na sex a mňa to frustruje...nechceme sa však rozísť, čo s tým?

príspevkov
121
zobrazení
28
tému vytvoril(a) 3.9.2009 16:39
posledná zmena 30.3.2024 10:20
1
03.09.2009, 16:39
Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľudne aj viackrát. Keď sex nemá 2 dni, je nevrlý. Milovanie je krásna vec, ale mňa to už naozaj nebaví každý deň, stáva sa to pre mňa rutinou a vyčerpáva ma to. Sú aj iné veci, ktorým sa treba venovať. A to si neviem predstaviť ako by to zvládal keby sme mali deti a ja ešte menej chuti...Nemôžem ho ani objať, ani prejaviť iné nežnosti, len sa ho dotknem, hneď sa mu postaví a potom ma otravuje...A niekedy sa ho nemusím ani dotknúť.Myslela som si že keď budem vyzerať menej sexi, tak ho to schladí...Prestala som nosit sexi oblečenie, menej make-upu... atd...Nepomohlo...môžem byť aj strapatá vo vreci, je to rovnaké. Takže som sa mu začala vyhýbať a zablokovala som sa a tým som úplne stratila chuť na čokoľvek, začala som si pripadať frigidná, aj keď nie som.... Sex pre neho znamená veľa, je to odreagovanie sa od problémov a túto prílišnú chuť má zdedenú po predkoch. Sex ho zaujímal už od skorej mladosti... Vyčíta mi, že nikdy neprídem za ním ja sama...avšak on mi tú šancu ani časovo nedáva..vždy ma predbehne. Povedal že ma príliš miluje na to aby ma podvádzal, ale svoju ,,dávku,, potrebuje. Ja však nie som schopná mu to poskytnúť a nechcem aby ma podvádzal, ani aby sme sa rozišli. Myslíte že sa to časom zmení? Len mi nepíšte že po 50-tke a tak :-P PORAĎTE PROSÍM, čo by ste urobili VY ? ĎAKUJEM !! :-))
none
15

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

03.09.2009, 17:01
Natali a nemôžeš sa o tom s ním porozprávať?
none
27

15. 03.09.2009, 17:01

Natali a nemôžeš sa o tom s ním porozprávať?

03.09.2009, 17:13
Preberáme to z kazdej strany, ale vies trosku je jesitny a nezdoveri sa uplne so vsetkym... nevie uplne otvorene komunikovat, som to najma ja co chce riesit a on si namysla ze o neho uz nemam zaujem...
none
107

27. 03.09.2009, 17:13

Preberáme to z kazdej strany, ale vies trosku je jesitny a nezdoveri sa uplne so vsetkym... nevie uplne otvorene komunikovat, som to najma ja co chce riesit a on si namysla ze o neho uz nemam zaujem...

04.09.2009, 16:54
Natali tak to viem že máš pekelne ťašké.
none
20

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

03.09.2009, 17:08
K zníženej produkcii testosterónu dochádza u mužov, ktorí majú deti a jednu partnerku: odkaz
none
37

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

03.09.2009, 17:27
Sexuálne chute partnerov sa rokmi menia...keby ste zostali spolu kľudne sa môže situácia po pár rokoch zvrtnúť, ty budeš chcieť často, on menej často. Nemyslím si, že máte problém, chcelo by to len kompromis z každého strany a máte to vybavené. Treba si však položiť otázku na koľko je váš vzťah silný, na koľko si sedítee v iných veciach, či už spolu nie ste len zo zvyku a či náhodou tento sexuálny "problém" nie je len zásterkou čohosi iného.
none
40

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

03.09.2009, 17:31
na to slúžia bordely, keď ty nestačíš
none
115

40. 03.09.2009, 17:31

na to slúžia bordely, keď ty nestačíš

05.09.2009, 18:03
dúfam že to bol žart.
none
48

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

03.09.2009, 17:41
Natali, na vojne vojakom sypu do caju brom, aby neboli nadrzany ako kance. Ale asi take riesenie by sa mu nepacilo. A teraz seriozne - sexuolog, v jeho pripade aj na andrologii si vedia velmi dobre poradit s takymi pripadmi ako je nadmerna chut na sex.
none
55

48. 03.09.2009, 17:41

Natali, na vojne vojakom sypu do caju brom, aby neboli nadrzany ako kance. Ale asi take riesenie by sa mu nepacilo. A teraz seriozne - sexuolog, v jeho pripade aj na andrologii si vedia velmi dobre poradit s takymi pripadmi ako je nadmerna chut na sex.

03.09.2009, 17:55
no nic... budem ho musiet dokopat do poradne, snad sa mi to podari :-))
👍: ruwolf
none
52

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

03.09.2009, 17:50
ahoj natali,vzdy je lepšie ak partner tuži po tebe,ako by mal behať za inými ženami,sex je uplne normalna sučasť života a tak ako o ostatnych veciach,tak aj o sexe je doležite sa otvorene rozpravať,už si sa s nim o tom porozpravala?...
👍: dorota
none
59

52. piskotka 03.09.2009, 17:50

ahoj natali,vzdy je lepšie ak partner tuži po tebe,ako by mal behať za inými ženami,sex je uplne normalna sučasť života a tak ako o ostatnych veciach,tak aj o sexe je doležite sa otvorene rozpravať,už si sa s nim o tom porozpravala?...

03.09.2009, 17:58
Ano, suhlasim, aj ja si uvedomujem, ze je lepsie toto, ako by mal behat za inymi, ale z dlhodobeho hladiska je to problem. Kto nezazil, nevie. On skratka povie, ze to potrebuje kazdy den, a ja zase nie... :-(
none
63

59. 03.09.2009, 17:58

Ano, suhlasim, aj ja si uvedomujem, ze je lepsie toto, ako by mal behat za inymi, ale z dlhodobeho hladiska je to problem. Kto nezazil, nevie. On skratka povie, ze to potrebuje kazdy den, a ja zase nie... :-(

03.09.2009, 18:01
natali ak si rozumiete po inych strankach,lubite sa,potom to nevzdavaj,tak ako v laske aj v sexe su prechodne obdobia,ako sa o tom bavite,povedal si mu o svojich pocitoch?alebo si mu len odvrkla niečo typu nechce sa mi?...
none
66

63. piskotka 03.09.2009, 18:01

natali ak si rozumiete po inych strankach,lubite sa,potom to nevzdavaj,tak ako v laske aj v sexe su prechodne obdobia,ako sa o tom bavite,povedal si mu o svojich pocitoch?alebo si mu len odvrkla niečo typu nechce sa mi?...

03.09.2009, 18:09
Ved prave ja aj dufam, ze sa to casom bude aj tak menit. A vo vacsine pripadov som mu vysla v ustrety, ale zacina ma to znechucovat. Ale nevieme sa opustit. Skusali sme to, vzdy sme sa vratili, pretoze sa lubime. Praveze ja diskutovat chcem, ale on nie... on sa uzavrie a len nieco prezradi, ale aj to ide tazko.... Najhorsie je ked chlap nekomunikuje ..
none
70

66. 03.09.2009, 18:09

Ved prave ja aj dufam, ze sa to casom bude aj tak menit. A vo vacsine pripadov som mu vysla v ustrety, ale zacina ma to znechucovat. Ale nevieme sa opustit. Skusali sme to, vzdy sme sa vratili, pretoze sa lubime. Praveze ja diskutovat chcem, ale on nie... on sa uzavrie a len nieco prezradi, ale aj to ide tazko.... Najhorsie je ked chlap nekomunikuje ..

03.09.2009, 18:13
onedlho ti bude vykrikovať, že keď nedáš ty, dá mu iná
none
71

66. 03.09.2009, 18:09

Ved prave ja aj dufam, ze sa to casom bude aj tak menit. A vo vacsine pripadov som mu vysla v ustrety, ale zacina ma to znechucovat. Ale nevieme sa opustit. Skusali sme to, vzdy sme sa vratili, pretoze sa lubime. Praveze ja diskutovat chcem, ale on nie... on sa uzavrie a len nieco prezradi, ale aj to ide tazko.... Najhorsie je ked chlap nekomunikuje ..

03.09.2009, 18:14
tak to je potom ťažke,ak o to nechce hovoriť ale si žena ,poznaš ho,vieš čo na neho plati,skus to využiť....tu vobec nejde o to,aby si sa do niečoho silila,čo ťa nebavi,a potom ak ťa tvoj partner nevie uspokojiť,bude chyba aj v nom,ak by ten sex stal za niečo,tešila by si sa nan...
none
68

59. 03.09.2009, 17:58

Ano, suhlasim, aj ja si uvedomujem, ze je lepsie toto, ako by mal behat za inymi, ale z dlhodobeho hladiska je to problem. Kto nezazil, nevie. On skratka povie, ze to potrebuje kazdy den, a ja zase nie... :-(

03.09.2009, 18:11
ja som to zažila pri mojom prvom manželovi a skončilo to tak, že si našiel inú - jednoducho som sa nevedela k sexu prinútiť alebo lepšie povedané - nemala som na neho chuť
none
100

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

04.09.2009, 09:35
pokiaľ ho máš len rada a po sexuálnej stránke ťa nepriťahuje, tak on nie je pre teba ten pravý partner - chyba je u neho, že nevyvoláva u teba sexuálnu príťažlivosť
none
111

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

04.09.2009, 20:22
..najlepšie kompromis, ak ho nebude akceptovať, a nebude sa snažiť na nom pracovať, tak je to proste hormonálny sebec ktorý by ťa skôr či neskôr aj tak začal podvádzať..možno nie a bude iba ticho trpieť kedže to bude mávať len štyrikrát v týždni /tolko odporúčam/ - vela sexu vraj škodí, radšej sa snažte objímať ale nedovol mu priamy styk..prípadne mu to rob rukou alebo pusou zo začiatku a potom to presunte na tie štyri dni maximálne. ak by to bolo pre neho také neúnosné mal by si zadovážiť nejaké erotické pomôcky sám pre seba a postupne pracovať trochu na tej svojej veľkej chuti. odporúčam aj nejaký druh tantrickej výučby /odkaz /nejedná sa o žiadne priame sexuálne praktiky, ale o zvládaní, pochopení sexuálnych energií a v konečnom dôsledku zlepšení sexuálneho aktu/ netreba kvantitu ale kvalitu..držím palce
none
118

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

04.11.2009, 08:47
Ahoj, mrzi ma to, mame so zenou rovnaky problem. Deti nic neriesia,u nas to bolo prave s tym spojene. Ja som najprv odmietal,teraz ona. Je to pre chlapa naozaj hrozne,ked ma chut a ona alebo nema,alebo chlap vidi,ze to je nasilu. Vtedy mam chut sa zodvihnut a odist.Rozmyslam nad tym,co by som spravil,keby som stretol nejaku atraktivnu babu...Asi by to bol pruser.Zatial milujem svoju zenu,aj napriek tomuto a nepacia sa mi ine.Myslim to vazne a nechapem zo seba. Mas nieco nove? Btw.bol som v poradni,lebo to vo mne vyvolava aj ziarlivost,ale houbeles z toho.Keby niekto poradil dobru sexuologicku,tak pojdem znova,ale ta,kde som bol bola neschopna. Inak este dotaz-zena je poslednu dobu velmi steklava,aj pri oralnom sexe,proste stale.Nebolo tomu tak,co s tym??
none
119

118. 04.11.2009, 08:47

Ahoj, mrzi ma to, mame so zenou rovnaky problem. Deti nic neriesia,u nas to bolo prave s tym spojene. Ja som najprv odmietal,teraz ona. Je to pre chlapa naozaj hrozne,ked ma chut a ona alebo nema,alebo chlap vidi,ze to je nasilu. Vtedy mam chut sa zodvihnut a odist.Rozmyslam nad tym,co by som spravil,keby som stretol nejaku atraktivnu babu...Asi by to bol pruser.Zatial milujem svoju zenu,aj napriek tomuto a nepacia sa mi ine.Myslim to vazne a nechapem zo seba. Mas nieco nove? Btw.bol som v porad...

04.11.2009, 09:01
myslis stekliva,hm to som bola aj ja,tiez som stale rozosmiala uz na zaciatku,ja za to nemozem a asi ani ona,ale fakt niekedy dotyky velmi steklia a hlavne za usami..hm a bolo po,bo sa urazil..neviem ti poradit.bp ja som sa zacala smiat uz aj vtedy,ked som ho hm zbadala
none
121

1. 03.09.2009, 16:39

Ahojte, máme 30 r, s priateľom sme spolu skoro rok, bývame spolu,sme bezdetní a veľmi sa máme radi, máme však problém. Kým u mňa postupne rokmi klesla chuť na sex , kedy sa moja pozornosť presunula na iné ,,nevyhnutné,, veci (práca, riešenie každodenných problémov, zdravotné ťažkosti atď...) priateľ mi so svojou chuťou a výdržou pripomína 20 ročného. Kedysi som mala aj ja toľko chuti a výdrže, no teraz mi to stačí 2-3 krát týždenne, čo je podľa mňa normálne...on však chce mať sex každý deň, a kľ...

27.03.2024, 16:27
Najlepšia rada je spolu navštíviť sexuológa, psychológa a psychiatra. Ostatné bude len kecy.
none
2
03.09.2009, 16:42
sexulogicka poradna ma zavrete, ci co?
ved ludia sa chovajte ako dospeli a prestante pajcovat clanky z netu
none
4

2. dorota 03.09.2009, 16:42

sexulogicka poradna ma zavrete, ci co?
ved ludia sa chovajte ako dospeli a prestante pajcovat clanky z netu

03.09.2009, 16:46
mozno sa tam hanbia ist... :/
none
10

2. dorota 03.09.2009, 16:42

sexulogicka poradna ma zavrete, ci co?
ved ludia sa chovajte ako dospeli a prestante pajcovat clanky z netu

03.09.2009, 16:54
dorota a čo ak jeho mužska ješitnosť by mu v tom bránila aby tam šiel?
none
3
03.09.2009, 16:46
hm,ja by som mu vysvetlila,ze napriek tomu ze zijete pod 1 strechou ste 2ja rozdielny ludia s rozlicnymi zaujmami,postojmi a potrebami-ktory sa vsak musia navzajom RESPEKTOVAT. to znamena- ty sex nepotrebujes on ano= ide sa na kompromis. Myslim si,ze 2-3x tyzdenne je to akurat. Musite vsak spravit kompromis-navrhni mu cez vikend nech idete niekam na vilet( s tym,ze vecer bude coro-moro ). Ty si oddycnes a nacerpas novu silu a on sa akurat unavi a vecer vyprodukuje podpriemerny vykon :D Musi to fungovat nieco za nieco :D skus mu navrhnut len neznosti nie akt.
👍: dorota
none
8

3. Mortiisia 03.09.2009, 16:46

hm,ja by som mu vysvetlila,ze napriek tomu ze zijete pod 1 strechou ste 2ja rozdielny ludia s rozlicnymi zaujmami,postojmi a potrebami-ktory sa vsak musia navzajom RESPEKTOVAT. to znamena- ty sex nepotrebujes on ano= ide sa na kompromis. Myslim si,ze 2-3x tyzdenne je to akurat. Musite vsak spravit kompromis-navrhni mu cez vikend nech idete niekam na vilet( s tym,ze vecer bude coro-moro ). Ty si oddycnes a nacerpas novu silu a on sa akurat unavi a vecer vyprodukuje podpriemerny vykon :D Musi to f...

03.09.2009, 16:51
Dakujem a mas pravdu, on sa hanbi ist do poradne, vlastne on ani problem nema, to ja :-D Haha....to s tym vyletom je super napad, ibaze uz som to skusala a on je fakt neunavitelny... Slape do kopca v pohode a ja s vyplazenym jazykom, a to kondicku mam 🙂 On ma rad fyzicku makacku.... No veru musim daco vymysliet..nejaku permanentku na narocny sport.... zeby box ? haha
none
9

8. 03.09.2009, 16:51

Dakujem a mas pravdu, on sa hanbi ist do poradne, vlastne on ani problem nema, to ja :-D Haha....to s tym vyletom je super napad, ibaze uz som to skusala a on je fakt neunavitelny... Slape do kopca v pohode a ja s vyplazenym jazykom, a to kondicku mam 🙂 On ma rad fyzicku makacku.... No veru musim daco vymysliet..nejaku permanentku na narocny sport.... zeby box ? haha

03.09.2009, 16:52
ale ma.
poradna je o tom najst kompromis a vysvetlit si veci.
none
11

8. 03.09.2009, 16:51

Dakujem a mas pravdu, on sa hanbi ist do poradne, vlastne on ani problem nema, to ja :-D Haha....to s tym vyletom je super napad, ibaze uz som to skusala a on je fakt neunavitelny... Slape do kopca v pohode a ja s vyplazenym jazykom, a to kondicku mam 🙂 On ma rad fyzicku makacku.... No veru musim daco vymysliet..nejaku permanentku na narocny sport.... zeby box ? haha

03.09.2009, 16:55
ten box nie je az taky zly napad :/
none
5
03.09.2009, 16:46
Tak porad ako ho tam dostat :-))) On si nemysli ze ma problem, alebo poznas chlapa ktorý si to prizná?? On si myslí, že problém mám ja....
none
6
03.09.2009, 16:49
no a co kebys a chlapec "uskromnil"?
none
7
03.09.2009, 16:50
Boris nic v zlom ale viac ako 2-3x do tyzdna je podla mna mrte vela a zeny nemaju taku chut ako muzi :/
none
12
03.09.2009, 16:56
A ja som čakal, že sa tu vyjadria nejake co ti silne budu zavidiet , ze to maju tak raz za mesiac , a nic
none
14

12. 03.09.2009, 16:56

A ja som čakal, že sa tu vyjadria nejake co ti silne budu zavidiet , ze to maju tak raz za mesiac , a nic

03.09.2009, 17:01
haha...no...kedysi som aj ja medzi ne patrila...a teraz sa stazujem... az ma to mrzi... :-)))
none
13
03.09.2009, 16:59
No....nakoniec je to o tom, ze laska nie je vsetko...nestaci sa len mat rad, ale si aj naozaj ,,sadnut,, lebo kompromisy sa daju robit len do urcitych hraníc a nakoniec sa vztah aj tak rozpadne, alebo sa zena nauci privriet oci nad úletmi... A ja si nemyslím, že som málo akčná... Paradox je , že dokonca mi nedávno bývalý tvrdil že som závislá od sexu :-D
none
16
03.09.2009, 17:02
tak ja neviem, natali, chces sa tu chvastat alebo riesit problem?
none
17
03.09.2009, 17:05
Haha, nie... riesit, ale trosku humoru nezaskodi :-)
none
18
03.09.2009, 17:06
aha, tazke to tvrdenie o zavislosti na sexe bol vtip jo? alebo ten nenasytny priatel?
none
19
03.09.2009, 17:07
TAk co by ste spravili vy? takze navrhujete poradnu...to by som brala, ale on tam nepojde.... myslite ze takyto vztah , kde su az tak odlisne potreby, ma sancu? Myslite ze vekom sa to zmeni, alebo ani nie?
none
28

19. 03.09.2009, 17:07

TAk co by ste spravili vy? takze navrhujete poradnu...to by som brala, ale on tam nepojde.... myslite ze takyto vztah , kde su az tak odlisne potreby, ma sancu? Myslite ze vekom sa to zmeni, alebo ani nie?

03.09.2009, 17:14
to Ti tu nik nepovie...Ty musíš vedieť ako je to medzi Vami dvoma, nik iní s Vami nechodí a nevidí do Vašej lásky...takže žiadne účinné a všeobecne platné rady nečakaj...
👍: dorota
none
32

28. 03.09.2009, 17:14

to Ti tu nik nepovie...Ty musíš vedieť ako je to medzi Vami dvoma, nik iní s Vami nechodí a nevidí do Vašej lásky...takže žiadne účinné a všeobecne platné rady nečakaj...

03.09.2009, 17:17
Suhlasim s tebou, ale keby si kazdy vedel vyriesit vlastny problem sam, tak taketo fora a aj poradne by boli uplne zbytocne :-)
none
24
03.09.2009, 17:09
to nejde vekom. to ide kvalitou vztahu. ak nema to riesit tak,...
none
25
03.09.2009, 17:10
Natali, tušila som to, ty by si sem nikdy takú "súkromno-intímnu" vec nedala...
none
29

25. 03.09.2009, 17:10

Natali, tušila som to, ty by si sem nikdy takú "súkromno-intímnu" vec nedala...

03.09.2009, 17:15
To je Natalia?
none
31

29. 03.09.2009, 17:15

To je Natalia?

03.09.2009, 17:16
ja viem senziS..odpovedala so Natali..
none
46

31. 03.09.2009, 17:16

ja viem senziS..odpovedala so Natali..

03.09.2009, 17:38
ako prosím ?
none
33

29. 03.09.2009, 17:15

To je Natalia?

03.09.2009, 17:17
Nie, Natália píše z Rakúska, táto Natali zo Slovenska.
none
79

29. 03.09.2009, 17:15

To je Natalia?

03.09.2009, 18:24
mám pocit, že áno bude to Natalia
none
83

79. 03.09.2009, 18:24

mám pocit, že áno bude to Natalia

03.09.2009, 18:31
Keby to bola ta ,,vasa,, Natalia, tak urcite by sme nepisala takuto vec pod velmi podobnym nickom, nemyslis? A inak, ja som tu dnes uplne prvykrat...
👍: ruwolf
none
88

83. 03.09.2009, 18:31

Keby to bola ta ,,vasa,, Natalia, tak urcite by sme nepisala takuto vec pod velmi podobnym nickom, nemyslis? A inak, ja som tu dnes uplne prvykrat...

03.09.2009, 18:42
kukam ze v najvyssi cas

a kua si nemozes dat iny nick,teraz si bude kazdy mysliet,ze som ona sexualna otrokyna
none
90

88. 03.09.2009, 18:42

kukam ze v najvyssi cas

a kua si nemozes dat iny nick,teraz si bude kazdy mysliet,ze som ona sexualna otrokyna

03.09.2009, 18:47
píšeš z dvoch PC ?
none
95

88. 03.09.2009, 18:42

kukam ze v najvyssi cas

a kua si nemozes dat iny nick,teraz si bude kazdy mysliet,ze som ona sexualna otrokyna

03.09.2009, 18:59
Sorry, som si nekukla nicky, no kto tusil , ale maju to vysvetlene
none
91

79. 03.09.2009, 18:24

mám pocit, že áno bude to Natalia

03.09.2009, 18:48
musim ta sklamat lady gaga,ale ja nemam multinickove tendencie ako ty..;Q
none
94

91. 03.09.2009, 18:48

musim ta sklamat lady gaga,ale ja nemam multinickove tendencie ako ty..;Q

03.09.2009, 18:54
škoda, lady gaga
none
26
03.09.2009, 17:11
ked povie senzibil
none
34

26. dorota 03.09.2009, 17:11

ked povie senzibil

03.09.2009, 17:18
dorota a teba mrzí že ty nie si ??
none
35

34. 03.09.2009, 17:18

dorota a teba mrzí že ty nie si ??

03.09.2009, 17:22
ju mrzí, že niktoonly joking
none
41

34. 03.09.2009, 17:18

dorota a teba mrzí že ty nie si ??

03.09.2009, 17:31
ja sa uskromnim so svojou vnimavostou
none
36
03.09.2009, 17:22
Zena ma vrchol sexualnych chutí niekedy okolo 30 muz ze vraj nieco po dvadsiatke , takze co ti tu radit ? Pusti ho k vode a najdi si takeho , ktorý ta necha pracovat. Strasne problemy -- boze naved ho aby dal vypoved a nech ide robit niekde k pasu , a ked bude padat na hubu od unavy , tak ho ani nenapadne s tebou vyvadzat. A ked pracuje vc praci kde sa nepracuje tak neviem. Kupte si zahradu a vyzen ho tam, alebo nieco podobne .
none
38

36. 03.09.2009, 17:22

Zena ma vrchol sexualnych chutí niekedy okolo 30 muz ze vraj nieco po dvadsiatke , takze co ti tu radit ? Pusti ho k vode a najdi si takeho , ktorý ta necha pracovat. Strasne problemy -- boze naved ho aby dal vypoved a nech ide robit niekde k pasu , a ked bude padat na hubu od unavy , tak ho ani nenapadne s tebou vyvadzat. A ked pracuje vc praci kde sa nepracuje tak neviem. Kupte si zahradu a vyzen ho tam, alebo nieco podobne .

03.09.2009, 17:28
A-čko, on má fyzicky naročnú prácu.... A rozísť sa, by bolo to najjednoduchšie... ale keď si na niekoho citovo naviazaný, to nie je ako vymeniť si ponožky za nové :-)
none
43

38. 03.09.2009, 17:28

A-čko, on má fyzicky naročnú prácu.... A rozísť sa, by bolo to najjednoduchšie... ale keď si na niekoho citovo naviazaný, to nie je ako vymeniť si ponožky za nové :-)

03.09.2009, 17:33
tak skus diazepam
none
45

43. dorota 03.09.2009, 17:33

tak skus diazepam

03.09.2009, 17:35
hahaha..... alebo nejake makovice :-D
none
42
03.09.2009, 17:32
Natali - to je "fakt dobrý borec " .. , že by po fyzickej náročnej práci sexoval ako červený mravec ,??,.,. nie je to náhodou opačne ??..
none
47

42. 03.09.2009, 17:32

Natali - to je "fakt dobrý borec " .. , že by po fyzickej náročnej práci sexoval ako červený mravec ,??,.,. nie je to náhodou opačne ??..

03.09.2009, 17:39
Ónya, cením si príspevky každého. Ja však potrebujem normálny názor, a nie spochybňovanie. Ak neveríš,že niekto môže mať aj takýto problém, tak nemusíš reagovať ...
none
49

47. 03.09.2009, 17:39

Ónya, cením si príspevky každého. Ja však potrebujem normálny názor, a nie spochybňovanie. Ak neveríš,že niekto môže mať aj takýto problém, tak nemusíš reagovať ...

03.09.2009, 17:43
partner musí brať ohľad na tvoju nechuť, lebo nútiť sa do sexu nemá cenu
none
44
03.09.2009, 17:35
Hm, podvedomé - a nevedome ovplyvnovanie .
none
50
03.09.2009, 17:43
Natali na to, aby som zaujala svoj názor, by sme tu museli mať aj jeho "pohľad" prečo je to u vás tak ako píšeš.." zatiaľ je to len jednostranné podanie .
none
51

50. 03.09.2009, 17:43

Natali na to, aby som zaujala svoj názor, by sme tu museli mať aj jeho "pohľad" prečo je to u vás tak ako píšeš.." zatiaľ je to len jednostranné podanie .

03.09.2009, 17:46
ale jeho tu nemame. je tu natali a popisuje svoj nazor na vec.
proste nonsens.
none
54
03.09.2009, 17:52
Ónya, on by ti to povedal presne tak isto ako som to popisala.. Ale ja som sa pytala , co by ste urobili vy... ako by ste to riesili...
none
56

54. 03.09.2009, 17:52

Ónya, on by ti to povedal presne tak isto ako som to popisala.. Ale ja som sa pytala , co by ste urobili vy... ako by ste to riesili...

03.09.2009, 17:55
ja by som mu odpovedala, že keď mu nestačím, nech si ide kade ľahšie
none
57
03.09.2009, 17:57
aby ťa pochopil, on je fyzicky vyťažený a vládze každý deň, ty si už presexovaná ... opýtam sa ťa .. miluješ ho ?.. ako veľmi ??
👍: piskotka
none
61

57. 03.09.2009, 17:57

aby ťa pochopil, on je fyzicky vyťažený a vládze každý deň, ty si už presexovaná ... opýtam sa ťa .. miluješ ho ?.. ako veľmi ??

03.09.2009, 18:01
no podla mna on este nie je uplne ,,vyzrety,, a bezne problemy ho trapia menej ako ostatnych, lebo on nechce ,,zostarnut,, a byt ,,nudnym dospelakom,, (citovala som jeho) A samozrejme, je to najlepsi chlap akeho som doteraz stretla, s nim si viem predstavit buducnost, az na tuto vec...
none
64

57. 03.09.2009, 17:57

aby ťa pochopil, on je fyzicky vyťažený a vládze každý deň, ty si už presexovaná ... opýtam sa ťa .. miluješ ho ?.. ako veľmi ??

03.09.2009, 18:02
alebo on je maniak
none
58
03.09.2009, 17:58
hm keby ho nemilovala asi by ho uz davno nechala...
none
62

58. Mortiisia 03.09.2009, 17:58

hm keby ho nemilovala asi by ho uz davno nechala...

03.09.2009, 18:01
mozno je s nim prave koli sexu
(no nic nechajme to)
none
60
03.09.2009, 18:00
od Natali by som chcela vedieť že v tej zamilovanosti či je u nej ešte vášeń...
none
65
03.09.2009, 18:03
Nie... u mna nie, pretoze ma ,,uhnal,, Ale inak ho milujem...
none
81

65. 03.09.2009, 18:03

Nie... u mna nie, pretoze ma ,,uhnal,, Ale inak ho milujem...

03.09.2009, 18:27
Natali..no a v tom je celý problém = vášeň ....toto je už zložitejšie, lebo chuť na sex bez vášne akosi nejde spolu
none
84

81. 03.09.2009, 18:27

Natali..no a v tom je celý problém = vášeň ....toto je už zložitejšie, lebo chuť na sex bez vášne akosi nejde spolu

03.09.2009, 18:35
no s tym suhlas, ale vies si predstavit v tomto svete, popri narocnej praci a inych stresoch prezivat a ukazovat vasen dennodenne?
none
67
03.09.2009, 18:10
Vieš Natali, ale tomuto tvojmu tvrdeniu nerozumiem. Dokonca nerozumiem, ani tvojmu fešakovi . To fungujete ako ? Na nejakych uplne oddelenych nosnych vlnach ? Alebo nacom ? Milujes len zvyk , ze ho milujes ? Alebo ako si to mam vysvetlit ?
none
69
03.09.2009, 18:11
Kúp mu takú umelú...veď vieš čo!
none
73

69. 03.09.2009, 18:11

Kúp mu takú umelú...veď vieš čo!

03.09.2009, 18:15
No neuveris, ale kludne by som mu ju kupila, ale on chce zivu a to mu kupovat nebudem
none
75

73. 03.09.2009, 18:15

No neuveris, ale kludne by som mu ju kupila, ale on chce zivu a to mu kupovat nebudem

03.09.2009, 18:19
Never, som videla taký film, a tam tá silikónová bola vraj dobrá...nepapuľovala, a tak. Vydržala všetko. Na takú by si možno ani nežiarlila, aj keď tá živá partnerka v tom filme žiarlila.
none
82

75. 03.09.2009, 18:19

Never, som videla taký film, a tam tá silikónová bola vraj dobrá...nepapuľovala, a tak. Vydržala všetko. Na takú by si možno ani nežiarlila, aj keď tá živá partnerka v tom filme žiarlila.

03.09.2009, 18:28
a nevies ako sa volal ten film? aspon sa zasmejem..
none
86

75. 03.09.2009, 18:19

Never, som videla taký film, a tam tá silikónová bola vraj dobrá...nepapuľovala, a tak. Vydržala všetko. Na takú by si možno ani nežiarlila, aj keď tá živá partnerka v tom filme žiarlila.

03.09.2009, 18:39
Petrana - tej silikónovej sa hovorí "gumenná Anča ""..)))
none
89

86. 03.09.2009, 18:39

Petrana - tej silikónovej sa hovorí "gumenná Anča ""..)))

03.09.2009, 18:45
ja som počula, že gumená Marča
none
93

89. 03.09.2009, 18:45

ja som počula, že gumená Marča

03.09.2009, 18:50
senziS..tio je jedno či Anša, Marča, hlavne že he gumenná ..))
none
74

69. 03.09.2009, 18:11

Kúp mu takú umelú...veď vieš čo!

03.09.2009, 18:18
to nie je pre normálnych
none
78

74. 03.09.2009, 18:18

to nie je pre normálnych

03.09.2009, 18:23
Veď sexovať 3x denne, to tiež nie je celkom normálne! (U ľudí)
none
80

78. 03.09.2009, 18:23

Veď sexovať 3x denne, to tiež nie je celkom normálne! (U ľudí)

03.09.2009, 18:27
iba ak cez "medový týždeň "
none
72
03.09.2009, 18:14
Davaj mu do jedla nejaku antiviagru - prezri ludove recepty , bylinky a tak a prejde ho to.Ale nieže mu ukuchtís niečo, ze bude zaspavat v robote , to by ho vyhodili. A okrem toho mala by si byt rada, ze stale chce, pretoze to znamená, ze je v poriadku po psychickej stranke . Vystresovaný chlap ten by vela chutí nemal.
none
76

72. 03.09.2009, 18:14

Davaj mu do jedla nejaku antiviagru - prezri ludove recepty , bylinky a tak a prejde ho to.Ale nieže mu ukuchtís niečo, ze bude zaspavat v robote , to by ho vyhodili. A okrem toho mala by si byt rada, ze stale chce, pretoze to znamená, ze je v poriadku po psychickej stranke . Vystresovaný chlap ten by vela chutí nemal.

03.09.2009, 18:20
Haha... nooo, ved ja viem, som rada ze je v poriadku, poznala som aj takeho workoholica co nebol OK a toho som pre zmenu zase desila ja.. No nic...urobime to inak... musim si kupit ja nejaku zensku Viagru
none
77

72. 03.09.2009, 18:14

Davaj mu do jedla nejaku antiviagru - prezri ludove recepty , bylinky a tak a prejde ho to.Ale nieže mu ukuchtís niečo, ze bude zaspavat v robote , to by ho vyhodili. A okrem toho mala by si byt rada, ze stale chce, pretoze to znamená, ze je v poriadku po psychickej stranke . Vystresovaný chlap ten by vela chutí nemal.

03.09.2009, 18:21
Niečo čo preháňa a vyvoláva zvracanie?
none
85
03.09.2009, 18:37
Petrana tak to bohviečo teraz nebolo "".. hahaha...že by pomohol prášok na spanie ???
none
87
03.09.2009, 18:39
No ludkovia, velmi pekne vam dakujem za vas cas a nazory. Mame sa do tyzdna rozhodnut ako dalej.... napisem ako to dopadlo :-)
none
92

87. 03.09.2009, 18:39

No ludkovia, velmi pekne vam dakujem za vas cas a nazory. Mame sa do tyzdna rozhodnut ako dalej.... napisem ako to dopadlo :-)

03.09.2009, 18:50
Veľa štastia, nech sa darí Ale neboj, všetko napokon dobre dopadne
none
96

92. 03.09.2009, 18:50

Veľa štastia, nech sa darí Ale neboj, všetko napokon dobre dopadne

03.09.2009, 19:03
DAKUJEM !
none
97
03.09.2009, 21:05
Natali, časom by sa to urovnalo, príde dieťa, času bude pomenej, i on bude mať viacej zodpovednosti, starostí. No rozhodnutie je na tebe, či s ním zotrváš v dobrom aj zlom...
none
98

97. 03.09.2009, 21:05

Natali, časom by sa to urovnalo, príde dieťa, času bude pomenej, i on bude mať viacej zodpovednosti, starostí. No rozhodnutie je na tebe, či s ním zotrváš v dobrom aj zlom...

04.09.2009, 09:25
alebo kým jej on nezahne
none
99
04.09.2009, 09:34
Anette dieta neriesi nic ..To je sebeklam, v ktorý dufa vela ludí, ze príde k zmene vo vztahu.., ked tak , tak vzdy len docasne .
none
106

99. 04.09.2009, 09:34

Anette dieta neriesi nic ..To je sebeklam, v ktorý dufa vela ludí, ze príde k zmene vo vztahu.., ked tak , tak vzdy len docasne .

04.09.2009, 16:35
dieťa rieši, dieťa mení ženu na matku, muža na otca. Kto si to nedokáže plne uvedomiť, ten musí byť nezrelý.
none
101
04.09.2009, 09:41
booozinku, este stale ho riesite
none
103

101. dorota 04.09.2009, 09:41

booozinku, este stale ho riesite

04.09.2009, 09:50
Staci povedat, ze neikto ma to co chce vacsina a pritom to nechce a mudrych rad , ako ju pripravit o neho nebude mat konca .
👍: dorota
none
104

103. 04.09.2009, 09:50

Staci povedat, ze neikto ma to co chce vacsina a pritom to nechce a mudrych rad , ako ju pripravit o neho nebude mat konca .

04.09.2009, 09:53
tiez som nazoru,ze sa tu iba chvasce
none
102
04.09.2009, 09:45
vymeniť partnera,
sto lekárov a jeden sex náš každodenný,
none
110

102. 04.09.2009, 09:45

vymeniť partnera,
sto lekárov a jeden sex náš každodenný,

04.09.2009, 17:03
pán doktor, mám chorú mačičku - nevyliečili by ste mi ju ?
none
112

110. 04.09.2009, 17:03

pán doktor, mám chorú mačičku - nevyliečili by ste mi ju ?

04.09.2009, 21:53
Šišmárja, Senzana, šak HejTyTam už určite zúrivo študuje veterinu.
none
105
04.09.2009, 11:32
Neviem, ale nejaký náročný šport na fyzičku by ho tiež mohol pripraviť o chuť na erotiku.
none
113
04.09.2009, 23:34
Natali, skús mu dobre navariť , možno zmení chuť./ ja len žartujem!/
none
114
05.09.2009, 06:47
najlepšie by bolo ho niečím zamestnať napr. poslať ho na nákupy, alebo vynášať smetie
none
116

114. 05.09.2009, 06:47

najlepšie by bolo ho niečím zamestnať napr. poslať ho na nákupy, alebo vynášať smetie

05.09.2009, 22:06
dieťa nič nerieši, ale smeti áno? Pekný paradox predkladáš
none
117
10.10.2009, 00:17
Ahoj Natali.

Mam podobny problem ako ty, s tym ze ja som ten co ma stale chut, a ma pocit ze ta druha strana ho nechape. Robim so sebou co sa len da, snazim sa zamestnavat, aby som na to nemyslel, snazim sa unavit, prist na ine myslienky, hladam riesenie, aby manzelka mala vacsiu chut a ja mensiu. Kludne by som pristupil aj na sexualnu poradnu, ale manzelke je to proti srsti...
Momentalne sa snazim vydrzat co najdlhsie, bez toho aby som pozadoval sex, je to tazke.
Sex mavame tak 1x do mesiaca :-( za 3-4x do tyzdna by som ju nosil na rukach...
...snazil som sa problem riesit na inych forach, nic sa ale zatial nemeni...
Co mas ty nove???
none
120
27.03.2024, 14:54
Je tu nejaká žena, ktorú trápi znížená chuť na sex počas menopauzy? Neviem, čo by pomohlo vrátiť ju do normálu. odkaz tu sa píše o niektorých bylinkách na podporu hormónov. Mohlo by to mať nejaký účinok?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 356 644 B vygenerované za : 0.175 s unikátne zobrazenia tém : 47 443 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Všetci ľudia sú detailisti. Jedni vedome, iní podvedome.