Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

OMG ... Bol utok 9/11 na dvojicky ozaj zinscenovany?

43
reakcií
4761
prečítaní
Tému 10. decembra 2008, 14:40 založil kANON.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
13. 10. 2015
106
10. 12. 2008
32
11. 09. 2011
6
12. 09. 2013
3

1.
označiť príspevok

kANON
   10. 12. 2008, 14:40 avatar
Doteraz som predpokladal, ze su to vymysli vselijakych blaznov a nepodlozene konspiracne teorie. Pripadalo mi absolutne nemozne, ze by USA bola schopna zinscenovat nieco takych rozmerov na vlastnych ludi ... ved tomu moze uverit len blazon.

Ale po prezreti filmu Zeitgeist si uz taky isty niesom, ba naopak ... dokazy su naozaj presvedcive a nie su to blaboly konspiracnych lunetikov. Pozrite si to a povedze mi prosim, ze su to len vymysli.

Zacina to v 40 minute ... prva cast (do 40 min.) je o nabozenstve, ale to nie je teraz zaujimave ... to mi bolo jasne uz davno, ze nabozenstvo je podvod desattisicrocia.

video.google.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

8.
označiť príspevok

ranexil muž
   10. 12. 2008, 15:01 avatar
Kanon tebe naozaj by stacilo ukazat to kyvuce sa kyvadlo ,alebo ti vyklopit nejake veci,ktore nevie nik len ty a Bohu by si do (niekam )vliezol.Ano dvojicky si zvalili to uz dnes vie kazdy a ty si posledný co nato prisiel.Zmení to nieco na tvojom videní sveta,alebo budes najskor kricat nie a az potom neskor rozmyslat?

9.
označiť príspevok

kANON
   10. 12. 2008, 15:15 avatar
Co na "povedze mi prosim, ze su to len vymysli" si nepochopil? Ty mi mas povedat, ze su to zvasty, nie mi tarat, ze to uz vie kazdy ... kua, nemam ta rad ...

12.
označiť príspevok

ranexil muž
   10. 12. 2008, 15:27 avatar
Kua ani ja ked zistím ,že vsetci to vedeli ze tu moju staru obrobil už aj pes,len ja som to nevidel-cosi take si myslel?

15.
označiť príspevok

kANON
   10. 12. 2008, 15:34 avatar
To je tazke priznanie ... obdivujem tvoju odvahu a sucitim s tebou :(

2.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 14:43 avatar
vitaj v mojom svete kANON

Nech som sa pokusal akokolvek nechciet verit, ale neda sa.... logika je silnejsia.

14.
označiť príspevok

Mojka žena
   10. 12. 2008, 15:31 avatar
..Boris o 911 sme už dávnejšie spolu diskutovali. Ty si veril, čomu si veril. Ja opak teba. Neverím na Andersonové rozprávky, i keď sú pekné a dobre sa počúvajú  

16.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 15:34 avatar
Mojka prepac, ale na to ti poviem iba... nemas ani predstavu nie to este realny obraz o tychto veciach... ja uz som sa v tom tolko hrabal, ze nemam ani stipku pochybnosti. co ma nezabije to ma posilni  

20.
označiť príspevok

Mojka žena
   10. 12. 2008, 15:46 avatar
..Boris a ked si sa tolko hrabal, k akému záveru si ty osobne dospel ? Prepáč, ale nečítala som od začiatku túto tému. Preto je tá otázka  

22.
označiť príspevok

Rexana žena
   10. 12. 2008, 15:49 avatar
tak si to najprv prečítaj a potom reaguj  

27.
označiť príspevok

Mojka žena
   10. 12. 2008, 15:56 avatar
.. v tom máš pravdu Rexana, ale akonáhle uvidím 911 reagujem spontánne, mno nemalo by to byť, ale už sa stalo, tak nezabijem sa preto  

23.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 15:51 avatar
Mojka, ked si ju necitala od zaciatku, tak ako sa mozes vyjadrit na moju adresu, ze sme verili tak a tak  

24.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 15:51 avatar
potom som dopleteny  

26.
označiť príspevok

Rexana žena
   10. 12. 2008, 15:53 avatar
neplač  

17.
označiť príspevok

kANON
   10. 12. 2008, 15:35 avatar
Takze ty neveris, ze 911 bolo zinscenovane?

19.
označiť príspevok

Mojka žena
   10. 12. 2008, 15:43 avatar
..Kanon práve naopak 911 bolo jedno velké divadlo pre drobnú ľud. Boli to vyššie záujmy mocných tohoto sveta. Neštítili sa ani zabíjania a smrti vlastzných ľudí. Je to niečo, ako stalinizmus, len v menšom a dobre vypočítanom  

21.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 15:47 avatar
tak comu vlastne veris Mojka ? alebo aka je tvoja predstava... teraz nechapem.

25.
označiť príspevok

Mojka žena
   10. 12. 2008, 15:53 avatar
..Boris prečítaj si čo som napísala Kanonovi, tomu verím a taká je moja predstava. Hádam si nemyslíš, že to bol teroristický čin. Teroristi by boli dvojičky napadli a niečo v pozdejšom čase.Boli by o mnoho viac mrtvých a obeti. Terorista je fanatik, odpáli aj seba samého, prečo by mal zlutovanie nad vyšším počtom obetí a mrtvých  

28.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 15:59 avatar
Mojka, tak preco pises, ze sme sa o tom bavili a ja som veril niecomu inemu ?   ja som toho isteho nazoru a bol som od pociatku. A aby som bol uplne presny vo WTC pracuje v bezny pracovny den ako bol aj 9/11 cez 26000 ludi. Vten den sa do budovy dostalilo len nieco cez 7000 ....

29.
označiť príspevok

Mojka žena
   10. 12. 2008, 16:05 avatar
..Boris na moje veľké nešťastie, mám pamäť ako slon. Prelistuj si staré politické témy a najdeš to. Tak sa mi zdá, že aj Degon sa zapojil do diskusie a podotkol, že akási senátorka založili špecialnu skupinu ne znovuprešetrenie 911-ky. Moja odpoveď bola, že Špecialné komisie sú nato, aby sa prešetrovaný prípad zamietol pod koberec. Takto je aj u nás aj inde na svete, žialbohu  

30.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 16:08 avatar
ajajaj tak ten degon som bol ja   

31.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 16:09 avatar

32.
označiť príspevok

kANON
   10. 12. 2008, 16:32 avatar
Ked to bolo divadlo a vyzera to tak, ze sa tu na tom vlastne vsetci zhodneme ... kde su ludia, ktori tomu naozaj veria? Preco ludia o tom len diskutuju na df a nic s tym nespravia? To je nepochopitelne ...

Vsetci sa akosi uspokojili s tym, ze s tym aj tak nic nespravia a radsej sa budu hrat na vlastnom piesocku, kde ich nikto neotravuje (zatial)?

Tak nie len, ze tu mame nabozenstvo, co oblbuje ludi ... este aj vlady hraju svoje vlastne divadielko ... ah, chapem ako sa z tohoto moze barskto zblaznit, ved toto je na psychyiatriu.

33.
označiť príspevok

SlecnaXY
   10. 12. 2008, 16:41 avatar
A čo s tým spravíš kONANko, hm? My sme na to všetci prikrátky. Životy tým mŕtvym ľuďom už nevráti nik a to je podstata...neostáva nám iné, len diskutovať. Ani stíhať sa to nedá...už vidím ako by si chcel zájsť na nejakú americkú prokuratúru s tým, že ich vláda je zodpovedná za smrť toľkých osôb, bez dôkazov, bez všetkého...by ťa sundali do týždňa  

35.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 16:54 avatar
Slecna dokazov je viac nez dost a mozno nevies, ze jeden sudny proces uz bol. Otvorili ho tri manzelky, ktore vo WTC stratili svojich manzelov. Proces prebiehal normalne do okamziku, kedy sa zacali volat svedkovia a vytahovat klucove dokazy. Vtedy sud jednoducho zamietol dobru tretinu dokazov a cele sudne konanie uzatvoril.... len tak.. tiez fraska, ze sa o tom zrovna nepisalo... preco asi  

36.
označiť príspevok

SlecnaXY
   10. 12. 2008, 16:57 avatar
No veď práve...v istých veciach sa jednoducho nedá zvíťaziť, aj keď máš pravdu...

37.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 17:04 avatar
neda hned. ale tato zalezitost stale zije a rozputala novu eru nedovery. poznacila cele generacie. V amerike to vrie len to ludia nevidia resp. vidia len to co im media ukazuju. Alu je X videi z roznych demonstracii a nepokojov, ktore sa domahaju pravdy... to uz zacalo a este neskoncilo. Nieco este zazijeme.

34.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 16:50 avatar
do kelu kANON ako by som svoj prispevok cital s pred pol roka  
Ludia co neverili su teraz po vacsine tichucko, alebo neveria nadalej, ale to uz mas ako s nabozenstvom.. jednoducho si nenechaju vziat ideu, ze vlady by mohli byt naozaj take skorumpovane.
Ved si precitaj zopar mojich starych tem a tam mas hodne prikladov ako ludia neverili a neveria.
Ale nemyslim si, ze nerobime uplne nic. Uz len ta skutocnost ze sa tym zaoberame, ze o tom vieme nas posuva dalej. Tym ze tuto temu nenechame zomriet, ale ju udrzujeme pri zivote otvarame oci dalsim a dalsim ludom.. neboj ono sa to hybe, ale pomali. Vznikli rozne zdruzenia na celom svete, ktore aktivne bojuju za nove nezavisle presetrenie. Aj poniektori politici, novinari, spisovatelia, inzinieri, statici, technici ci umelci hovoria otvorene o nedovere v tejto zalezitosti. Ale skeptikov je stale hodne, preto si treba stale stat za svojim a argumentovat. Toto je boj rozumu nie sily.

3.
označiť príspevok

Natalia žena
   10. 12. 2008, 14:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

4.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 14:50 avatar
Tiez sa mi velmi pacila hlaska v rozprave o bohu v tom zneni, ze:
Neviem co boh je, ale viem urcite co boh nieje!

5.
označiť príspevok

green4you
   10. 12. 2008, 14:51 avatar
...na USA sa vykasli...ilúzia, klamstvo a lož Ta obklopuje každý deň tu, doma...v každej reklame , v každých správach máš na podnose info ktoré vytvára tvoju mienku...mienku, ktorej pravda , že Ti niekto niečo dá , sa vždy ukáže ako pravda , kde Ti vždy niečo zoberú...ide k nám v roku 2009 velká kríza...tak ostanem doma, čajíček, pivečko, pohoda...lebo každá energia vydaná v práci pojde navnivoč...lenže židkovia Vás zaúverovali, na celom svete...tak ovečkám neostáva nič, len splácat a pracovat...kríza ?...hovno kríza...židkovia chcú lacno banky pokúpiť...a vedia ako na to...ja na nich seriem...ožeriem sa a mám svatý pokoj...

6.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 14:54 avatar
green mas celkom jasno az prilis povedal by som.
Len neviem ci je spravny ten benevolentny pristup.

7.
označiť príspevok

green4you
   10. 12. 2008, 14:56 avatar
...máš pravdu ...na dievčatá som zabudol...tak ešte aj to chcem v roku 2009

10.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 15:25 avatar
Otvoril si pandorinu skrinku kANON.. co teraz urobis ? ak chces zit kludne a bezstarostne, tak kasli na to.. inak ti to neda a budes hladat dalej az zistis, ze 75% veci v spravodajstve su jednoducho bullshit a ludia su len dobytok.

11.
označiť príspevok

.....
   10. 12. 2008, 15:27 avatar
:DDD

13.
označiť príspevok

kANON
   10. 12. 2008, 15:31 avatar
To, ze 75% (btw, preco prave 75 ... mas na stole nahodny generator?) sprav je bullshit som si vsimol uz davno. Ale predpokladal som, ze to prameni z inkopetentnosti novinarov/zurnalistov a vacsinou to tak aj je ... odreportuju to, cim ich niekto nakrmi a dalej sa nestaraju ... naco overovat fakty.

Pandorinu skrinku som teda otvoril ... celkom seriozne som za poslednu hodinu dost prehodnotil moj nazor na svet. Velmi osvietujuci film ... stale som skepticky, ale budem patrat dalej

18.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 12. 2008, 15:41 avatar
omg 75 % som trepol, ale je to viac ako polovica  

No to zakonite musis byt, inak by si hadam nebol ani clovek. a prave preto ti pisem, ze budes hladat a budes grcat  

38.
označiť príspevok

santer muž
   10. 12. 2008, 22:19 avatar
Jediné čo je naozaj divné na tom videu je to že dvojíčky naozaj padli zvláštne.
vydel som raz demoláciu vyššej stavby ktorá nedopadla podla očakávania.
V strede budovy nevybuchla nálož a celý vrch sa zrútil na druhú budovu.
kedže demolačná čata bola pripravená na akékovek komplikácie okolie bolo evakuované čiže nikto neprišiel o život no v prípade pádu dvojíčiek budovy spadli rovnako ako pri vydarenej demolácii.ak si spomínaťe krátko po 11septembri sa našiel američan ktorého celá udalosť zrejme tak fascinovala že narazil do budovy zo svojim jednomotorovým lietadlom.Jediné čo sa stalo bolo to že pilot lietadla zahynul a zdemoloval asi 3 alebo 4 kancelárie.Teda je divné že normálne lietadlo dokáže zhodiť celú budovu a najdivnejšie je že sa po lietadlách nenašla ani stopa.

39.
označiť príspevok

Mortiisia žena
   10. 12. 2008, 22:43 avatar
som nekonecne stastna,ze moj brat nechodi na toto forum...ako Rus preziva nekonecnu nenavist voci Amikom a kazdy den travi 2-3 hodiny tym,ze hlada na nete dokazy o tom,ze si to tu hlupaci zhodili samy...on by vam to tu naplnil 5 stranovym spamom  

40.
označiť príspevok

Natalia žena
   10. 12. 2008, 22:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

41.
označiť príspevok

SlecnaXY
   10. 12. 2008, 22:49 avatar
Čo ste tu všetci Rusi?

43.
označiť príspevok

ranexil muž
   10. 12. 2008, 23:03 avatar
A ty si co zo svedska?. blondava hlava 

44.
označiť príspevok

SlecnaXY
   10. 12. 2008, 23:05 avatar
Ja že sa mi to prihovára kONAN...normálne jeho štýl   No z Ruska som určite neprijechala  

42.
označiť príspevok

Mortiisia žena
   10. 12. 2008, 22:53 avatar
ja nie som ruska len moj brat Gregorovic...jj najma stary ludia ich miluju-vid moj dedko  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:41,  “V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu. Kráľ severu naňho zaútočí...
dnes, 04:33,  V Taliansku - teraz už sedem mŕtvych...
dnes, 00:25,  A tie tunajšie teliatka so zhypnotizovanými očami na neho (Kotlebu), len bezducho civia....
dnes, 00:22,  Meranie lebiek.... Poznáme to. Čistý nacizmus. Teraz už nie je otázka ktoré znaky...
dnes, 00:13,  Moja agentura zistila...
dnes, 00:05,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/85165302_2748426371871883_1790576701835575296_n.j...
včera, 23:44,  Tam ani nejde o to že by na tento vírus musel človek zomrieť lebo smrteľný nie je pre...
včera, 23:40,  Finding Nemo/Finding Dory Trailer Soundtrack - Nemo Egg (Extended Version)
včera, 23:36,  Citát Urválka Citát „ Co tedy, proboha, po mně chcete, abych udělal? Vy si myslíte,...
včera, 23:35,  Hlas Česko Slovenska - Marek Lacko a Tomáš Sučik - Mix
včera, 23:32,  Urválek je dobrý príklad uplného zločinca idiota a extremistu . toto je hnoj...
včera, 23:29,  Páčia sa mi tieto otázky a Uhríkové odpovede hodné europoslanca...
včera, 23:27,  Kasafran už vylez z tej prdele
včera, 23:26,  Odkaz: http://archiv.ucl.cas.cz/index.php?path=RudePravo/1952/11/27/3.png Smutný odkaz...
včera, 23:22,  Komunistický sionfašista Urválek sa poriadne urval:...
včera, 23:18,  Analýza neslovanských čŕt, čo to je? A aj tí ľudia( Slováci) ktorí sú fanúšikmi...
včera, 23:11,  Laura Jansen & Paul de Leeuw - Use Somebody LIVE
včera, 23:05,  Stand By Me | Playing For Change | Song Around The World
včera, 23:02,  BUDDHA - pět věcí, které můžeš dát druhým
včera, 22:51,  ľudia http://archiv.ucl.cas.cz/index.php?path=RudePravo/1961/2/7/1.png
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(127 616 bytes in 0,505 seconds)