hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

OMG ... Bol utok 9/11 na dvojicky ozaj zinscenovany?

príspevkov
30
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 10.12.2008 14:40
posledná zmena 10.12.2008 23:05
1
10.12.2008, 14:40
Doteraz som predpokladal, ze su to vymysli vselijakych blaznov a nepodlozene konspiracne teorie. Pripadalo mi absolutne nemozne, ze by USA bola schopna zinscenovat nieco takych rozmerov na vlastnych ludi ... ved tomu moze uverit len blazon.

Ale po prezreti filmu Zeitgeist si uz taky isty niesom, ba naopak ... dokazy su naozaj presvedcive a nie su to blaboly konspiracnych lunetikov. Pozrite si to a povedze mi prosim, ze su to len vymysli.

Zacina to v 40 minute ... prva cast (do 40 min.) je o nabozenstve, ale to nie je teraz zaujimave ... to mi bolo jasne uz davno, ze nabozenstvo je podvod desattisicrocia.

odkaz
none
5

1. 10.12.2008, 14:40

Doteraz som predpokladal, ze su to vymysli vselijakych blaznov a nepodlozene konspiracne teorie. Pripadalo mi absolutne nemozne, ze by USA bola schopna zinscenovat nieco takych rozmerov na vlastnych ludi ... ved tomu moze uverit len blazon.

Ale po prezreti filmu Zeitgeist si uz taky isty niesom, ba naopak ... dokazy su naozaj presvedcive a nie su to blaboly konspiracnych lunetikov. Pozrite si to a povedze mi prosim, ze su to len vymysli.

Zacina to v 40 minute ... prva cast (do ...

10.12.2008, 15:01
Kanon tebe naozaj by stacilo ukazat to kyvuce sa kyvadlo ,alebo ti vyklopit nejake veci,ktore nevie nik len ty a Bohu by si do (niekam )vliezol.Ano dvojicky si zvalili to uz dnes vie kazdy a ty si posledný co nato prisiel.Zmení to nieco na tvojom videní sveta,alebo budes najskor kricat nie a az potom neskor rozmyslat?
none
6

5. ranexil 10.12.2008, 15:01

Kanon tebe naozaj by stacilo ukazat to kyvuce sa kyvadlo ,alebo ti vyklopit nejake veci,ktore nevie nik len ty a Bohu by si do (niekam )vliezol.Ano dvojicky si zvalili to uz dnes vie kazdy a ty si posledný co nato prisiel.Zmení to nieco na tvojom videní sveta,alebo budes najskor kricat nie a az potom neskor rozmyslat?

10.12.2008, 15:15
Co na "povedze mi prosim, ze su to len vymysli" si nepochopil? Ty mi mas povedat, ze su to zvasty, nie mi tarat, ze to uz vie kazdy ... 🙂 kua, nemam ta rad ...
none
8

6. 10.12.2008, 15:15

Co na "povedze mi prosim, ze su to len vymysli" si nepochopil? Ty mi mas povedat, ze su to zvasty, nie mi tarat, ze to uz vie kazdy ... 🙂 kua, nemam ta rad ...

10.12.2008, 15:27
Kua ani ja ked zistím ,že vsetci to vedeli ze tu moju staru obrobil už aj pes,len ja som to nevidel-cosi take si myslel?
none
11

8. ranexil 10.12.2008, 15:27

Kua ani ja ked zistím ,že vsetci to vedeli ze tu moju staru obrobil už aj pes,len ja som to nevidel-cosi take si myslel?

10.12.2008, 15:34
To je tazke priznanie ... obdivujem tvoju odvahu a sucitim s tebou :(

😉
none
2
10.12.2008, 14:44
neskor,mame aj dolezitejsie veci..
none
3
10.12.2008, 14:51
...na USA sa vykasli...ilúzia, klamstvo a lož Ta obklopuje každý deň tu, doma...v každej reklame , v každých správach máš na podnose info ktoré vytvára tvoju mienku...mienku, ktorej pravda , že Ti niekto niečo dá , sa vždy ukáže ako pravda , kde Ti vždy niečo zoberú...ide k nám v roku 2009 velká kríza...tak ostanem doma, čajíček, pivečko, pohoda...lebo každá energia vydaná v práci pojde navnivoč...lenže židkovia Vás zaúverovali, na celom svete...tak ovečkám neostáva nič, len splácat a pracovat...kríza ?...****o kríza...židkovia chcú lacno banky pokúpiť...a vedia ako na to...ja na nich seriem...ožeriem sa a mám svatý pokoj...
none
23
10.12.2008, 22:19
Jediné čo je naozaj divné na tom videu je to že dvojíčky naozaj padli zvláštne.
vydel som raz demoláciu vyššej stavby ktorá nedopadla podla očakávania.
V strede budovy nevybuchla nálož a celý vrch sa zrútil na druhú budovu.
kedže demolačná čata bola pripravená na akékovek komplikácie okolie bolo evakuované čiže nikto neprišiel o život no v prípade pádu dvojíčiek budovy spadli rovnako ako pri vydarenej demolácii.ak si spomínaťe krátko po 11septembri sa našiel američan ktorého celá udalosť zrejme tak fascinovala že narazil do budovy zo svojim jednomotorovým lietadlom.Jediné čo sa stalo bolo to že pilot lietadla zahynul a zdemoloval asi 3 alebo 4 kancelárie.Teda je divné že normálne lietadlo dokáže zhodiť celú budovu a najdivnejšie je že sa po lietadlách nenašla ani stopa.
none
24
10.12.2008, 22:43
som nekonecne stastna,ze moj brat nechodi na toto forum...ako Rus preziva nekonecnu nenavist voci Amikom a kazdy den travi 2-3 hodiny tym,ze hlada na nete dokazy o tom,ze si to tu hlupaci zhodili samy...on by vam to tu naplnil 5 stranovym spamom
none
25

24. Mortiisia 10.12.2008, 22:43

som nekonecne stastna,ze moj brat nechodi na toto forum...ako Rus preziva nekonecnu nenavist voci Amikom a kazdy den travi 2-3 hodiny tym,ze hlada na nete dokazy o tom,ze si to tu hlupaci zhodili samy...on by vam to tu naplnil 5 stranovym spamom

10.12.2008, 22:48
MOrtiisia poznameMoja starka-Ruska im nemohla prist na meno...
ale seriali kukala..nech odpociva v pokoji
none
26

25. 10.12.2008, 22:48

MOrtiisia poznameMoja starka-Ruska im nemohla prist na meno...
ale seriali kukala..nech odpociva v pokoji

10.12.2008, 22:49
Čo ste tu všetci Rusi?
none
28

26. 10.12.2008, 22:49

Čo ste tu všetci Rusi?

10.12.2008, 23:03
A ty si co zo svedska?. blondava hlava
none
29

28. ranexil 10.12.2008, 23:03

A ty si co zo svedska?. blondava hlava

10.12.2008, 23:05
Ja že sa mi to prihovára kONAN...normálne jeho štýl No z Ruska som určite neprijechala
none
30

29. 10.12.2008, 23:05

Ja že sa mi to prihovára kONAN...normálne jeho štýl No z Ruska som určite neprijechala

10.12.2008, 23:06
slecna ty znaes govorit po russky?
none
27
10.12.2008, 22:53
ja nie som ruska len moj brat Gregorovic...jj najma stary ludia ich miluju-vid moj dedko
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 112 129 B vygenerované za : 0.078 s unikátne zobrazenia tém : 36 414 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si sa niekedy zamýšľal, ako bude vyzerať ten Nový Jeruzalem, nebeské kráľovstvo, ktoré má zostúpiť, podľa proroctva 😉 Nuž, asi ťa sklamem trochu, ale nejedná sa o klasické mesto...

citát dňa :

Lenivosť je zvyk odpočívať skôr, ako sa človek unaví.