hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Odťahovanie áut v Starom meste dnes 26.7.2010

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 26.7.2010 20:04
posledná zmena 11.8.2010 15:36
1
26.07.2010, 20:04
Dnes o 16.00 so vysiel pred dom na Bjornsonovej 2 a zistil som ze mi chyba auto. Na mestskej policii (159) mi povedali ze je odtiahnute na novom mieste pri zastavke "Dvory" v Petrzalke. Problem je v tom, ze moje auto stalo na mieste pred domom kde odjakziva ja, vsetci moji susedia aj susedia z prilahlych vchodoch parkujeme dvoma kolesami na chodniku, ktory nema 1,5 metra, jednoducho preto, ze ulica Bjornsonova neponuka tolko parkovacich miest ako je pocet Bytov vo vchodoch do nej ustiacich. Parkovat podla predpisov sa da len na protilahlej strane a 7 parkovacich miest pre asi 20 bytov je naozaj malo. Nikdy sa nikto nestazoval, pytal som sa ludi, ktory maju vchod do svojich prevadzok v podjazde ustiacom do Bjornsonovej, ci im vadi ze parkujem 0,5 metra od ich vchodu a ci na mna nebudu volat odtahovku, povedali ze im to nevadi, ze je to v poriadku. Ked tu z cista jasna nastane "kristalovy den" a 7 aut z pred nasho domu zmizne. 7 lebo viac krat sa za ten den nestihly otocit. Spravne by museli odtiahnut asi 30 aut z Bjornsonovej a z Benediktiho. Z rozhovoru s ludmi, ktory si tiez prisli po svoje odtiahnute vozidla vyplinulo, ze "akcia" prebiehala aj na inych uliciach v Starom meste - napriklad okolo Mudronovej, kde ludia tiez stavaju pred svojimi domami desiatky rokov. Ked som v rozhovore s policajtom nadhodil, ze "to ste sa museli narobit, ked ste zo dna na den zacali odtahovat auta z miest, kde sa nikdy neodtahovali, povedal nieco v tom zmysle ze "No, ved sme lietali cely den". Nesuhlasim s tymto postupom policie, povazujem ho za sikanovanie a naplnanie pokladnice mestskej casti. 200eur navise proste nemam a nie som ochotny z nicoho nic platit. Nehovoriac o tom ze sa pred nase vchody s autami fakt nezmestime a ako obyvatel Stareho mesta odmietam parkovat na periferii. Preto podam na Mestsku cast staznost. Ich postup je v rozpore s dobrymi mravmi, sikanovanie, vydieranie obyvatelov Stareho mesta. V pripade ze staznost neprinesie uspech, co predpokladam /ved zakon je na ich strane/ Zvazim podanie trestneho oznamenia na Mestsku cast, pripadne zacatie peticie za odvolanie starostu MČ Stare mesto, alebo ak mate konstruktivnejsi napad, napiste ho.

Rado
none
2
26.07.2010, 20:09
Začni s vybavovaním u svojho Lekára -ten Ťa posunie dalej k posudkovému
none
3
11.08.2010, 15:36
Ahoj Rado16,
je mi luto co sa ti stalo a ties to povazujem za podvod zo strany policie na ktoru mam svoj nazor/ nie velmi pekny.
Predpokladam ze policajt by mal chranit obyvatelstvo pred kradezami, vlamanim, agresivitou, mal by dokazat milo povedat a mal by dokazat zasiehnut. No v nasom state zial je to smutne ale je to pravda ti policajt siaha na tvoj vlastny majetok a pri tom si sa nedopustil ziadneho trestneho cinu. Nestretla som sa este ani raz s postupom pri odtahovani, kde by ti dali listok za stierac a upozornili ta, ze tam nemas parkovat a kde sa mas ozvat a dovod, preco tam nemas parkovat. Aj mne odtiahli auto, dokonca pred vojenskou nemocnicou a dokonca priamo v nemocnici mali,, plne parkovisko,, plati sa tam 1 E a chcela som tam ist s mojicm chorym otcom. Zaparkovala som teda pred nemocnicou no nedodrzala vraj 1,5 m vzdialenost. Ked som si pytala fotografie, tak mi ich nedali a vobec ich nezaujimalo ze otec ma rakovinu, ledva stoji na nohach a ja musim rychlo do prace. Poprosila som ich slusne / dopravny podnik Bratislava o odpustenie za odtahvku no ponukli mi nanajvys splatkovy kalendar za odtiahnutie o ktore som neziadala, pretoze je to sluzba. Podla logickeho usudku, ako moze cudzi prislusnik mestkej policie rozhodovat o tvojom vlastnom aute / zda sa mi to ako vydieranie zo strany plicie a aj dopravneho podniku. Drz sa / ja som si poplakala otec tu, uz nie je a mal ties nervy .paaa
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 85 602 B vygenerované za : 0.138 s unikátne zobrazenia tém : 36 133 unikátne zobrazenia blogov : 537 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Chránený v Otcovi Veď aj Kristus raz trpel za hriešnikov, spravodlivý za nespravodlivých, aby nás priviedol k Bohu, keď bol podľa tela usmrtený, ale Duchom oživený. 1 Petra 3,18 Môžem vám ukázať krásny obraz Božej lásky k vám v príbehu o Danielovi...

citát dňa :

Muž zaplatí dvesto korún za stokorunovú vec, ktorú potrebuje.
Žena zaplatí sto korún za dvestokorunovú vec, ktorú nepotrebuje.