hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Odťahovanie áut v Starom meste 26.7.2010

príspevkov
29
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 26.7.2010 20:04
posledná zmena 19.10.2010 15:00
1
26.07.2010, 20:04
Dnes o 16.00 so vysiel pred dom na Bjornsonovej 2 a zistil som ze mi chyba auto. Na mestskej policii (159) mi povedali ze je odtiahnute na novom mieste pri zastavke "Dvory" v Petrzalke. Problem je v tom, ze moje auto stalo na mieste pred domom kde odjakziva ja, vsetci moji susedia aj susedia z prilahlych vchodoch parkujeme dvoma kolesami na chodniku, ktory nema 1,5 metra, jednoducho preto, ze ulica Bjornsonova neponuka tolko parkovacich miest ako je pocet Bytov vo vchodoch do nej ustiacich. Parkovat podla predpisov sa da len na protilahlej strane a 7 parkovacich miest pre asi 20 bytov je naozaj malo. Nikdy sa nikto nestazoval, pytal som sa ludi, ktory maju vchod do svojich prevadzok v podjazde ustiacom do Bjornsonovej, ci im vadi ze parkujem 0,5 metra od ich vchodu a ci na mna nebudu volat odtahovku, povedali ze im to nevadi, ze je to v poriadku. Ked tu z cista jasna nastane "kristalovy den" a 7 aut z pred nasho domu zmizne. 7 lebo viac krat sa za ten den nestihly otocit. Spravne by museli odtiahnut asi 30 aut z Bjornsonovej a z Benediktiho. Z rozhovoru s ludmi, ktory si tiez prisli po svoje odtiahnute vozidla vyplinulo, ze "akcia" prebiehala aj na inych uliciach v Starom meste - napriklad okolo Mudronovej, kde ludia tiez stavaju pred svojimi domami desiatky rokov. Ked som v rozhovore s policajtom nadhodil, ze "to ste sa museli narobit, ked ste zo dna na den zacali odtahovat auta z miest, kde sa nikdy neodtahovali, povedal nieco v tom zmysle ze "No, ved sme lietali cely den". Nesuhlasim s tymto postupom policie, povazujem ho za sikanovanie a naplnanie pokladnice mestskej casti. 200eur navise proste nemam a nie som ochotny z nicoho nic platit. Nehovoriac o tom ze sa pred nase vchody s autami fakt nezmestime a ako obyvatel Stareho mesta odmietam parkovat na periferii. Preto podam na Mestsku cast staznost. Ich postup je v rozpore s dobrymi mravmi, sikanovanie, vydieranie obyvatelov Stareho mesta. V pripade ze staznost neprinesie uspech, co predpokladam /ved zakon je na ich strane/ Zvazim podanie trestneho oznamenia na Mestsku cast, pripadne zacatie peticie za odvolanie starostu MČ Stare mesto, alebo ak mate konstruktivnejsi napad, napiste ho.

Rado
none
2

1. 26.07.2010, 20:04

Dnes o 16.00 so vysiel pred dom na Bjornsonovej 2 a zistil som ze mi chyba auto. Na mestskej policii (159) mi povedali ze je odtiahnute na novom mieste pri zastavke "Dvory" v Petrzalke. Problem je v tom, ze moje auto stalo na mieste pred domom kde odjakziva ja, vsetci moji susedia aj susedia z prilahlych vchodoch parkujeme dvoma kolesami na chodniku, ktory nema 1,5 metra, jednoducho preto, ze ulica Bjornsonova neponuka tolko parkovacich miest ako je pocet Bytov vo vchodoch do nej ustiacich. Par...

26.07.2010, 20:07
Zožeň si nálepku " vozíčkar " a parkuj s TANKOM rovno na kvetinovom ostrovčeku Tak sa to robí v BA -nie ? Terénne autá "vozíčkarov " zásadne parkujú takto
👍: ranexil
none
4

2. 26.07.2010, 20:07

Zožeň si nálepku " vozíčkar " a parkuj s TANKOM rovno na kvetinovom ostrovčeku Tak sa to robí v BA -nie ? Terénne autá "vozíčkarov " zásadne parkujú takto

26.07.2010, 20:12
robí somík ...ale problém je zohnať tú nálepku
none
5

4. 26.07.2010, 20:12

robí somík ...ale problém je zohnať tú nálepku

26.07.2010, 20:14
Takí sú naši policajti -uvedomelý - voči "telesne postihnutým "
👍: ranexil
none
6

5. 26.07.2010, 20:14

Takí sú naši policajti -uvedomelý - voči "telesne postihnutým "

26.07.2010, 20:17
A samozrejme nemusis mat ani pas zapnutý, lebo to chadaka invalida tlačí.
none
18

6. ranexil 26.07.2010, 20:17

A samozrejme nemusis mat ani pas zapnutý, lebo to chadaka invalida tlačí.

26.07.2010, 20:45
Aspoň mu Airbag rozbije papuľu -ked na to príde Raník nosíš pásy ? Ja nie, neni som ani invalid -bojím sa pyronapínačov Som jeden z MILIARDY čo trpí touto vzácnou fóbiou
none
27

18. 26.07.2010, 20:45

Aspoň mu Airbag rozbije papuľu -ked na to príde Raník nosíš pásy ? Ja nie, neni som ani invalid -bojím sa pyronapínačov Som jeden z MILIARDY čo trpí touto vzácnou fóbiou

28.07.2010, 15:08
krasne konstruktivne prispevky ste dali....
none
26

1. 26.07.2010, 20:04

Dnes o 16.00 so vysiel pred dom na Bjornsonovej 2 a zistil som ze mi chyba auto. Na mestskej policii (159) mi povedali ze je odtiahnute na novom mieste pri zastavke "Dvory" v Petrzalke. Problem je v tom, ze moje auto stalo na mieste pred domom kde odjakziva ja, vsetci moji susedia aj susedia z prilahlych vchodoch parkujeme dvoma kolesami na chodniku, ktory nema 1,5 metra, jednoducho preto, ze ulica Bjornsonova neponuka tolko parkovacich miest ako je pocet Bytov vo vchodoch do nej ustiacich. Par...

28.07.2010, 11:02
Ja som zažila ten istý šok, ako Rado. Bývam tam od narodenia, ale auto mám 2 týždne. Vychovala som na tejto ulici 2 deti (myslím kočíkovanie), nerobilo mi problém prejsť na cestu, lebo na chodníku na jednej strane je úzko. Veď funguje aj druhý chodník a viem, že v tejto časti je katastrofálny problém zaprakovať. Je aj pravda, že tam parkujú ľudia, čo tam nemajú čo robiť a miesta si kupujú aj firmy v okolí. Ale to nebudem komentovať. Tak isto považujem postup polície za šikanovanie, lebo poznajú zúfalú situáciu v Starom Meste a aj napriek tomu tu oťahujú. Za 50 rokov, čo tu bývam to vidím prvý raz. (zrovna keď si kúpim auto ja...). Rado držím ti palce na úrade, aj keď správne predpokladáš aký bude koniec. Hádam by sa dali zvážiť nejaké výnimky na parkovanie v úzkych uliciach... No neviem. Je to začarovaný kruh.
none
3
26.07.2010, 20:09
Rado..radoví policajti - dopraváci , mávajú tzv. "odťahové akcie"...teda mesačný plán ..kedy majú práve "odchytávať" autá parkujúce na chodníkoch a na zakázaných miestach. Musia nejaký odber aj "vykázať....aby mali aj prémie. taktiež to záleží od policajtov ..môžu a nemusia. Tiež ťa mohol niekto"natrieť" ..len tak, lebo mu tvoje auto dvomi kolesami na chodníku "prekážalo " )
none
7
26.07.2010, 20:22
taky tank je celkom idealny vyhikel do Bratislavy..jedne v Rusku mam objednany, len co ked zelene mozgy mi ho tu nechcu dat na znacky..vraj by som s nim bol nebezpecny pre beznu premavku..ach ti uskoprsi slovaci
none
8
26.07.2010, 20:31
nám raz takto hajzlíci odtiahli auto keď sme boli v kine ..bolo to v zime,.. vetrovky, decká učenie /školské tašky, nákup ..sme nechali samože v aute, vyšli sme z kina a auto nikde,. mysleli sme si že nám ho ukradli ..volali sme na políciu a tam nám oznámili že je odtiahnuté kdesi pri Slovnafte. Nebola to vtedy sranda ..
none
9

8. 26.07.2010, 20:31

nám raz takto hajzlíci odtiahli auto keď sme boli v kine ..bolo to v zime,.. vetrovky, decká učenie /školské tašky, nákup ..sme nechali samože v aute, vyšli sme z kina a auto nikde,. mysleli sme si že nám ho ukradli ..volali sme na políciu a tam nám oznámili že je odtiahnuté kdesi pri Slovnafte. Nebola to vtedy sranda ..

26.07.2010, 20:35
V tej chvíli by mi asi nebolo všetko jedno ale po čase by som sa asi zasmiala.
none
12

9. 26.07.2010, 20:35

V tej chvíli by mi asi nebolo všetko jedno ale po čase by som sa asi zasmiala.

26.07.2010, 20:39
asi by si zaplakala Veronika, mrzlo a vetrovky sme mali v aute , čo my ale šlo o deti ) učenie tam ostalo..nemohli sa pripraviť do školy, ...
none
11

8. 26.07.2010, 20:31

nám raz takto hajzlíci odtiahli auto keď sme boli v kine ..bolo to v zime,.. vetrovky, decká učenie /školské tašky, nákup ..sme nechali samože v aute, vyšli sme z kina a auto nikde,. mysleli sme si že nám ho ukradli ..volali sme na políciu a tam nám oznámili že je odtiahnuté kdesi pri Slovnafte. Nebola to vtedy sranda ..

26.07.2010, 20:38
treba si kupit poriadny Hummer a dat na neho 26 palcove elektrony...alebo mat poriadne drahu karu. takych sa fizli neradi chytaju. alebo treba parkovat s vytocenymi kolesami, na tie sa tie hnusne papuce davaju tazko.
Alebo najlepsie je mat pancierovany tereniak..dostat kupit v Mexiko City a Bogote...celkom prijatelne sumy..to auto potom vazi okolo 5 ton a to nenalozia. a od ostatnych civilnych je k nerozpoznaniu.
none
15

11. 26.07.2010, 20:38

treba si kupit poriadny Hummer a dat na neho 26 palcove elektrony...alebo mat poriadne drahu karu. takych sa fizli neradi chytaju. alebo treba parkovat s vytocenymi kolesami, na tie sa tie hnusne papuce davaju tazko.
Alebo najlepsie je mat pancierovany tereniak..dostat kupit v Mexiko City a Bogote...celkom prijatelne sumy..to auto potom vazi okolo 5 ton a to nenalozia. a od ostatnych civilnych je k nerozpoznaniu.

26.07.2010, 20:41
keby nám dali papuču..ale toto bolo viac ako o nervy ,, ..asi keby sme mali mafiánsku značku tak sa nič nestane )
none
17

15. 26.07.2010, 20:41

keby nám dali papuču..ale toto bolo viac ako o nervy ,, ..asi keby sme mali mafiánsku značku tak sa nič nestane )

26.07.2010, 20:43
tak tak..treaba mat mafo znacku :D
none
10
26.07.2010, 20:35
Ja si myslím, že polícia je zlo, jedno z najvacsich-ovela viacej zla robia, ako dobra, ci sluzby verejnosti, ako sa zato radi skrývaju. Vlastne mozte sa ich zastat, ale nenavidím akekolvek preventívne akcie..je to anoazj ako keby vas ulovili na ulici a preventívne vas spovedali an alibi, ci ste nahodou neukradli nieco co este nebolo ani nahlasené. A to iste parkovanie...sak pokial to niekto nenahlasi tak nech idu do ****.
none
19

10. ranexil 26.07.2010, 20:35

Ja si myslím, že polícia je zlo, jedno z najvacsich-ovela viacej zla robia, ako dobra, ci sluzby verejnosti, ako sa zato radi skrývaju. Vlastne mozte sa ich zastat, ale nenavidím akekolvek preventívne akcie..je to anoazj ako keby vas ulovili na ulici a preventívne vas spovedali an alibi, ci ste nahodou neukradli nieco co este nebolo ani nahlasené. A to iste parkovanie...sak pokial to niekto nenahlasi tak nech idu do ****.

26.07.2010, 20:53
u nás bežne "dobrí susedia nahlasujú .ale tí policajti dávajú len papuče..
none
13
26.07.2010, 20:40
Som si zmylil forum...
none
14

13. 26.07.2010, 20:40

Som si zmylil forum...

26.07.2010, 20:41
To naše alebo iné?
none
16

13. 26.07.2010, 20:40

Som si zmylil forum...

26.07.2010, 20:42
vážne ? a tu ti akže nevieme poradiť ?
none
20
26.07.2010, 21:14
Rado možes robit co chces, ale nikto ti neporadí adresne, ci trefne.., tak co ti povieme? Ze chod na magistrat s x staznostami? Ja neverím v zakonne postupy v tomto state , nikto nikdy nic takym sposobom nedosiahol.
none
21
26.07.2010, 22:59
jediná vec čo pomôže do budúcna je dohodnúť sa zo susedmi a pravidelne odtahovke hodit klince pod kolesá...
none
22
26.07.2010, 23:02
môže si predsa kúpiť parkovacie miesto ..ale parkovanie na výnimku vybaviť cez Magistrát ale to by si musel voziť tovar a nemohla by tam byť iná prístupová cesta .)
none
23

22. 26.07.2010, 23:02

môže si predsa kúpiť parkovacie miesto ..ale parkovanie na výnimku vybaviť cez Magistrát ale to by si musel voziť tovar a nemohla by tam byť iná prístupová cesta .)

26.07.2010, 23:26
...je to trocha zvrátené... kupovať si parkovacie miesto pred vlastným bytom....
none
24
27.07.2010, 18:11
kamos tam parkoval na bjornsonovej pred vchodom c.2 kde je chodnik rozsireny cize tam bolo priestoru viac ako 1.5 m a aj tak ho odtiahli. pritom parkoval sposobom aky je uvedeny na znacke ./parkovanie dvoma kolesami na obrubniku./
none
25
27.07.2010, 18:16
tak ako ta fabia na obrazku

odkaz
none
28
19.10.2010, 14:57
Včera odtiahli auto môjho syna . Dôvod :nedodržanie vzdialenosti od prechodu (5m pred prechodom)
nepopieram,že daný priestupok sa stal,ale ??
A to ale, nás normálnych občanov stojí stále nemalé prostriedky, aby sme takýmto spôsobom živili dodatkové zárobky štátu a iných S.R.O.ktoré majú "záslužných" ,majitľeov,hlavne penzionovaných policajtov.(viď strážne služby)..
Nemyslm si, že si to ako občania zaslúžime. Polícia tu fakt má byť na to ,aby nás ochraňovala a súhlasím s Radom. podám podnet na inšpekciu ,aby prípad prešetrili ,či odtiahnutie bolo primerané.Syn doteraz neurobil žiaden priestupok a stál na mieste, ktoré donedávna ešte bolo namaľované ako parkovacie miesto. Aj poriadkový aj mestký policajt sa vyjadril ,že vozidlo, ktoré tam stálo po ňom (mám foto) nemá byť prečo odtiahnuté. Stalo sa to na Herlianskej oproti Heliosu. Rado napísal si sťažnosť ?? Čo Ti odpovedali ?
JA som tadiaľ chodil denne a dokonca som kedysi zásoboval maličkú mliekarníčku, čo tam bola. S náklaďákom bol trochu problém, ale nikdy som nenadával a dalo sa prejsť. Dnes je tam áut viac a občas ,keď tam idem je to fakt na žileky,ale ???
Som zástancom princípu, že nech robíme čokoľvek správajme sa tak aby sme neškodili.
Naša polícia nás okráda úmyselne !!!! A štát ,mesto, si vytvára podmienky na to ,aby to okrádanie bolo ešte efektívnejšie !!!!
none
29

28. 19.10.2010, 14:57

Včera odtiahli auto môjho syna . Dôvod :nedodržanie vzdialenosti od prechodu (5m pred prechodom)
nepopieram,že daný priestupok sa stal,ale ??
A to ale, nás normálnych občanov stojí stále nemalé prostriedky, aby sme takýmto spôsobom živili dodatkové zárobky štátu a iných S.R.O.ktoré majú "záslužných" ,majitľeov,hlavne penzionovaných policajtov.(viď strážne služby)..
Nemyslm si, že si to ako občania zaslúžime. Polícia tu fakt má byť na to ,aby nás ochraňovala a súhlasím s Radom. po...

19.10.2010, 15:00
Nebol syn dnes v posilke v petrzalke? 🙂
Presne ta ista tema sa tam rozoberala 😉
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 152 267 B vygenerované za : 0.113 s unikátne zobrazenia tém : 47 596 unikátne zobrazenia blogov : 793 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Vytvor si rozpočet 2. Pokús sa míňať len do výšky svojho príjmu 3. Zabaľ si svoj obed (nekupuj v reštaurácii) 4. Nejedz toľko 5. Šetri na elektrine 6. Prestaň fajčiť 7. Choď pešo, bic...

citát dňa :

while ( ! $success ) $try ++ ;