hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Odstupenie od zmluvy alebo ako trva posta prvou triedou 4 dni

príspevkov
4
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 3.9.2012 12:40
posledná zmena 4.9.2012 21:04
1
03.09.2012, 12:40
Pekný den dna 20.8 moja mama uzatvorila kupnu zmluvu na magneticku podlozku v sume 990 eur ktoru zobrala na splatky a platila aj akontaciu 50 eur
kupovala to na nejakom stretnuti v kulturnom dome od predajcu samozrejme s odstupom casu jej to prislo prilis drahe a zistila ze ju trosku oklamali.

takze som to zobral do ruk ja a poslal som balik naspat aj s odstupenim od zmluvy balik bol posielany prvou triedou dna 26.8 to bola nedela
lehota je tam 7 pracovnych dni cize to malo koncit az v utorok a prvou triedou trva poslanie balika 1 pracovny maximalne 2 pracovne dni. takze v kazdom pripade by ta lehota bola dodrzana

nasledne dnes prisla odpoved od spolocnosti ze sme nedodrzali lehotu a ze balik prisiel az 30.8
je mozne aby balik prvou triedou siel 4 dni?
alebo to neprevzali a prevzali to az narocky neskor?

neviem co dalej neviem kam mam ist ci na postu alebo kam skuste mi poradit

Dakujem
none
3

1. 03.09.2012, 12:40

Pekný den dna 20.8 moja mama uzatvorila kupnu zmluvu na magneticku podlozku v sume 990 eur ktoru zobrala na splatky a platila aj akontaciu 50 eur
kupovala to na nejakom stretnuti v kulturnom dome od predajcu samozrejme s odstupom casu jej to prislo prilis drahe a zistila ze ju trosku oklamali.

takze som to zobral do ruk ja a poslal som balik naspat aj s odstupenim od zmluvy balik bol posielany prvou triedou dna 26.8 to bola nedela
lehota je tam 7 pracovnych dni cize to malo kon...

03.09.2012, 13:44
Takéto veci sa posielajú doporučene, aby si mal istotu .Ked Ti povedia aj že nič nedostali, môžeš si fúkať. Môžeš to na pošte reklamovať, dôležité je razítko prevztia pošty. Za týždeň to príde aj do Ameriky, takže záleží, kedy si to firma prevzala z pošty. Môžeš napísať aj sťažnosť za zavádzanie informácií a klamstvo v ich prospech.
none
2
03.09.2012, 13:44
Obchodná inšpekcia.
👍: dorota
none
4
04.09.2012, 21:04
Takze dalsi problem:

Pekný den dna 20.8 som uzavrel zmluvu na kupu magnetickej podlozky tovar som prevzal ale rozhodol som sa odstupit od zmluvy

Balik spolu s tovarom som poslal naspat na adresu firmy v baliku bolo prilozene aj odstupenie od zmluvy a kopie vsetkych dokladov ktore mi poslali
balik bol posielany dna 26.8 cize o 6 dni
v zakone je lehota na odstupenie od zmluvy 7 pracovnych dni
Prisla mi ale odpoved ze balik neprevzali pretoze som nesplnil lehotu a ze balik im prisiel 30.8
podotykam ze balik siel 1 triedou

Naozaj je spolocnost v prave? balik ani neotvorili v tom baliku je to odstupenie od zmluvy kde je datum 26.8 cize je to v lehote ale im to prislo az 30.8
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred 6 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 85 397 B vygenerované za : 0.087 s unikátne zobrazenia tém : 36 342 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.