hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Odišla mi po 5 rokoch

príspevkov
50
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 17.9.2010 19:46
posledná zmena 20.9.2010 14:36
1
17.09.2010, 19:46
Hmmm.... Len by som chcel vedieť váš názor. Vzťah bol super,nechápe to nik a ja už vôbec nie.... Spoločné sny,spoločné polány do budúcnosti a z ničoho nič pád. Komu poviem,že je koniec,tak neverí a zo začiatku som ani ja tomu nechcel veriť,myslel som si,že je to len sranda,ale nebola.... Spoznala chalana,ako sa mi priznala,tak už na druhom stretnutí padli bozky. Odpustil som jej to no ani týždeň,stretla sa s ním znova,zase to isté a koniec,že ona chce ostať s ním.... Kokos 5 rokov v hajzli,všetko krásne zahodené za hlavu. Bol to ukážkový vzťah a neveril by som,že to skončí.... Do konca ani nie dva týždne pred tým sme spolu hľadali prácu,že odchádzame do zahraničia. No je toto normálne????
A ZDRAVÍM VŠETKÝCH ČO SI TU NA MŇA SPOMÍNAJÚ.
none
5

1. 17.09.2010, 19:46

Hmmm.... Len by som chcel vedieť váš názor. Vzťah bol super,nechápe to nik a ja už vôbec nie.... Spoločné sny,spoločné polány do budúcnosti a z ničoho nič pád. Komu poviem,že je koniec,tak neverí a zo začiatku som ani ja tomu nechcel veriť,myslel som si,že je to len sranda,ale nebola.... Spoznala chalana,ako sa mi priznala,tak už na druhom stretnutí padli bozky. Odpustil som jej to no ani týždeň,stretla sa s ním znova,zase to isté a koniec,že ona chce ostať s ním.... Kokos 5 rokov v hajzli,všetk...

17.09.2010, 20:00
pepino..takto ti poviem..je tio nenormálne normálne..je to MOR tejto doby .."))prestaň o ňu bojovať..nezaslúži si tvoju lásku, otvor oči a pozri sa na veci triezvo...má iného ..jasné nie ? takže asi k tebe necítila to čo ty k nej.., možno ak zistí že ťa stratila spamätá sa a opríde za tebou ..ale to ej len možno ..väčšinou sa to stáva tak po pol roku - roku blbnutia že sa chce vrátiť späť , ale vtedy je už neskoro...))
none
11

1. 17.09.2010, 19:46

Hmmm.... Len by som chcel vedieť váš názor. Vzťah bol super,nechápe to nik a ja už vôbec nie.... Spoločné sny,spoločné polány do budúcnosti a z ničoho nič pád. Komu poviem,že je koniec,tak neverí a zo začiatku som ani ja tomu nechcel veriť,myslel som si,že je to len sranda,ale nebola.... Spoznala chalana,ako sa mi priznala,tak už na druhom stretnutí padli bozky. Odpustil som jej to no ani týždeň,stretla sa s ním znova,zase to isté a koniec,že ona chce ostať s ním.... Kokos 5 rokov v hajzli,všetk...

17.09.2010, 23:00
Ako tak čítam, ona ťa opustila už aj dávnejšie. A vtedy ste sa znovu dali dokopy. Tak veď uvidíš, koľkokrát to ešte bude stáť za pokus, či skorej za vloženú energiu.
none
2
17.09.2010, 19:52
pepino cau🙂)zo ziadneho vztahu,ktory je super sa neodchadza,skus sa do neho pozriet kritickejsie,mozno si len nejake "detaily" priehladol.
none
3
17.09.2010, 19:54
ale piskotik..predsa ak sa baba zamiluje do iného tak ten vzťah je na konci..na čo sa má pozerať kritickejšie ..?
none
6

3. 17.09.2010, 19:54

ale piskotik..predsa ak sa baba zamiluje do iného tak ten vzťah je na konci..na čo sa má pozerať kritickejšie ..?

17.09.2010, 20:02
ahoj onya,podla mna len kde mas v srdci prazdno,sa to stane,ja neviem,ale prosto neverim,že sa zamiluješ,ak mas vedla seba partnera,s ktorym sa lubiš,ale ja som najivna,tak neviem,ci moj nazor treba brat vobec do uvahy.
none
7

6. piskotka 17.09.2010, 20:02

ahoj onya,podla mna len kde mas v srdci prazdno,sa to stane,ja neviem,ale prosto neverim,že sa zamiluješ,ak mas vedla seba partnera,s ktorym sa lubiš,ale ja som najivna,tak neviem,ci moj nazor treba brat vobec do uvahy.

17.09.2010, 20:06
veď ano.ak máš v srdci prázdno stačí príležitosť a láska je u iného..ale prečo potom sa drží pri pepinovi keď ho nemiluje ? má ho len rada , osobne som alergická na takéto typy ľudí, čo sa zahrávajú s citmi druhého..nie je to férové..je to hnusné..")
none
8

7. 17.09.2010, 20:06

veď ano.ak máš v srdci prázdno stačí príležitosť a láska je u iného..ale prečo potom sa drží pri pepinovi keď ho nemiluje ? má ho len rada , osobne som alergická na takéto typy ľudí, čo sa zahrávajú s citmi druhého..nie je to férové..je to hnusné..")

17.09.2010, 20:08
onya samozrejme mala by jednať s nim na rovinu,s tym suhlasim,nech si kazdy rieši svoje vztahy,ja do nich nevidim.
none
4
17.09.2010, 19:58
No toto je v kybli!
none
9
17.09.2010, 20:10
Vzdy je to absurdne...preto neznasam tie slova, ze laska je Boh, co ma toto spolocne s Bohom?/sorry ze to spomínam, prave tu, ale hnus/
none
10
17.09.2010, 20:45
No,na toto ti pomez povedat len tolko:1: bud je len zmatena,lebo uznaj,5rokov je vela casu.Nemala cas ma seba,priatelov,musela sa podriadovat vasmu vztahu.To casom moze omrziet.Skor by som povedala,ze len potrebuje cas si to premysliet.Teraz je zmatena.Stretla niekoho noveho,ineho s ktorym je vsetko ine.Nema na nu ziadne naroky,nepozna jej tajomstva.Spociatku je zoznamovanie velmi krasne.Ale po case,ztisti aky je.Ak ta naozaj tak velmi milovala,vrati sa k tebe,len to chce cas.Nechaj ju nech sa "vyburi". 2: ak sa k tebe nevrati,lebo chce byt s radsej niekym inym,tak nebud smutny.Nikdy to nebola ta prava a pre traku co tolko spolu stravenych chvil zahodi za hlavu loen tak,sa neoplati trapit.Ona si to nezasluzi...
none
12
18.09.2010, 00:34
...a nebola s tebou už dlhšie len zo zvyku ?
none
13
18.09.2010, 00:48
...si fakt divnababa,saak nevjeee c0sa dejeeee...
none
15

13. 18.09.2010, 00:48

...si fakt divnababa,saak nevjeee c0sa dejeeee...

18.09.2010, 13:15
...si fakt david lane, to bola básnická otázka pre jeho svedomie...
none
16

15. 18.09.2010, 13:15

...si fakt david lane, to bola básnická otázka pre jeho svedomie...

18.09.2010, 13:19
...nikto neodíde zo vzťahu len tak z ničoho nič...
...vždy sú tam nejaké varovné signály, ktoré ten druhý môže prehliadnuť, alebo ich zámerne nechce vidieť...
...mnoho ľudí radšej "nevidí" a tvária sa, že ich vzťah je v poriadku...
...dokonca si to nahovárajú aj pred sebou samými...

...ponoriť sa do seba, spätne si premietať určité okamihy a možno človek zbadá, že to nefungovalo už dávnejšie...
...to som tým chcela povedať...
none
26

16. 18.09.2010, 13:19

...nikto neodíde zo vzťahu len tak z ničoho nič...
...vždy sú tam nejaké varovné signály, ktoré ten druhý môže prehliadnuť, alebo ich zámerne nechce vidieť...
...mnoho ľudí radšej "nevidí" a tvária sa, že ich vzťah je v poriadku...
...dokonca si to nahovárajú aj pred sebou samými...

...ponoriť sa do seba, spätne si premietať určité okamihy a možno človek zbadá, že to nefungovalo už dávnejšie...
...to som tým chcela povedať...

18.09.2010, 13:38
Dva týždne pred tým sme sa bavili o tom,že odchádzame spolu do zahraničia a spoločne sme hľadali prácu za hranicami. To je varovný signál? Potom spoznala toho chalana,videla ho druhý krát a pusy,potom tretíkrát a zase pusy a koniec,odišla....
none
32

26. 18.09.2010, 13:38

Dva týždne pred tým sme sa bavili o tom,že odchádzame spolu do zahraničia a spoločne sme hľadali prácu za hranicami. To je varovný signál? Potom spoznala toho chalana,videla ho druhý krát a pusy,potom tretíkrát a zase pusy a koniec,odišla....

18.09.2010, 13:53
...nie, mám na mysli niečo celkom iné...
none
34

32. 18.09.2010, 13:53

...nie, mám na mysli niečo celkom iné...

18.09.2010, 13:56
No vidíš.... Proste bolo fajn.... a zrazu pád.... nechápem a už radšej asi ani nechcem chápať.... boli by to asi už len zbytočné depky,smútok,zlosť a kde čo okolo toho....
none
41

34. 18.09.2010, 13:56

No vidíš.... Proste bolo fajn.... a zrazu pád.... nechápem a už radšej asi ani nechcem chápať.... boli by to asi už len zbytočné depky,smútok,zlosť a kde čo okolo toho....

18.09.2010, 14:03
pepino..prešla som si podobným..a nie som sama..ja mám naviac deti.. )) len v mojom okolí sa toho deje presne tak ako u teba u mňa a u ďaľších..je to mor storočia ..luďom jednoducho prepne bez dôvodu .ako by mali počarované z jedného dňa na druhý..// ber to tak,. že to malo tak byť..teba čaká niekto iní ...a budeš nakoniec tomu rád .."))
none
42

41. 18.09.2010, 14:03

pepino..prešla som si podobným..a nie som sama..ja mám naviac deti.. )) len v mojom okolí sa toho deje presne tak ako u teba u mňa a u ďaľších..je to mor storočia ..luďom jednoducho prepne bez dôvodu .ako by mali počarované z jedného dňa na druhý..// ber to tak,. že to malo tak byť..teba čaká niekto iní ...a budeš nakoniec tomu rád .."))

18.09.2010, 14:06
Dúfam.... hádam čaká na mňa dáka normálna žienka.... no ktovie....
none
45

32. 18.09.2010, 13:53

...nie, mám na mysli niečo celkom iné...

19.09.2010, 01:16
Pepi,aj ten kto opusti vztah /kvoli niekomu inemu..sa tiez nejakym sposobom emocialne vyrovnana s rozchodom.Ak u neho chybaju podobne tendencie,nema potrebu sa s danou situaciou vysporiadat,znamena ze to uz spravil,ze to rozhodnutie dozrelo uz davno .. a divna ma potom pravdu,nieco u vas asi neklapalo dlhsi,len ty to nexces vidiet..
none
14
18.09.2010, 13:14
Ďakujem za vaše názory. Včera som sa sem už nedostal. Nepovedal by som,že mala obmedzenia. Bolo normálene,že zahlásila,že chce ísť so spolužiakmi na chatu a ja som jej to v pohode dovolil,chcela ísť s kamarátkami posedieť do baru,tak ja ich nepoznám tak čo by som tam robil s tebou,tak bež,mala asi až príliš voľnosti.... nakoniec si v tom bare našla toho chalana. Veril som je na sto percent. Jasné aj mňa zo strachu občas napadlo či niečo nevyvedie,ale hneď som si povedal,že má predsa rozum,sme spolu dlho,bude si dať vedieť pozor. Je tomu už dva mesiace a dáko pomaličky s podporou priateľov som sa s tým zmieril,iné ani neostalo.... Ešte raz ďakujem za ohlasy.
none
17

14. 18.09.2010, 13:14

Ďakujem za vaše názory. Včera som sa sem už nedostal. Nepovedal by som,že mala obmedzenia. Bolo normálene,že zahlásila,že chce ísť so spolužiakmi na chatu a ja som jej to v pohode dovolil,chcela ísť s kamarátkami posedieť do baru,tak ja ich nepoznám tak čo by som tam robil s tebou,tak bež,mala asi až príliš voľnosti.... nakoniec si v tom bare našla toho chalana. Veril som je na sto percent. Jasné aj mňa zo strachu občas napadlo či niečo nevyvedie,ale hneď som si povedal,že má predsa rozum,sme sp...

18.09.2010, 13:20
pepinoc ty si blbec, akým som aj ja. ked bude dalsia tiez jej to dovolim , nech si robi co chce. Ked ju nevychovala mater, tak ty, ani ja nemameco zenu vychovavat. A tak potom sa stane co sa stane, ekd sa to nevie vpratat do koze. Vlastne je to apse. Nejak to rozchodís po nejakom case, aj ekd sa vzdy spytas sam seba kde si urobil chybu, ale neprídes na nic. Tak sa tým ani nezapodievaj.
none
19

17. ranexil 18.09.2010, 13:20

pepinoc ty si blbec, akým som aj ja. ked bude dalsia tiez jej to dovolim , nech si robi co chce. Ked ju nevychovala mater, tak ty, ani ja nemameco zenu vychovavat. A tak potom sa stane co sa stane, ekd sa to nevie vpratat do koze. Vlastne je to apse. Nejak to rozchodís po nejakom case, aj ekd sa vzdy spytas sam seba kde si urobil chybu, ale neprídes na nic. Tak sa tým ani nezapodievaj.

18.09.2010, 13:23
...vzťah má byť o dôvere, nie o kontrole...
👍: ranexil
none
22

19. 18.09.2010, 13:23

...vzťah má byť o dôvere, nie o kontrole...

18.09.2010, 13:34
Ak by sa vrátila,tak už by bol hlavne o kontrole a to by už nemalo zmysel. Už by som jej neveril. Bolo by iné,keby sa aspoň s tým chalanom neoblizovala,potom mi nenasľubovala,že už to nespraví,že to bola chyba a potvora ani nie o týždeň to spraví znova....
👍: ranexil
none
25

22. 18.09.2010, 13:34

Ak by sa vrátila,tak už by bol hlavne o kontrole a to by už nemalo zmysel. Už by som jej neveril. Bolo by iné,keby sa aspoň s tým chalanom neoblizovala,potom mi nenasľubovala,že už to nespraví,že to bola chyba a potvora ani nie o týždeň to spraví znova....

18.09.2010, 13:38
...nikdy by som si nedovolila bozkávať iného chlapa, dokonca ani len chytenie za ruky, alebo letmé náznaky...
...to všetko už ja ponímam ako určitý stupienok nevery...
👍: ranexil
none
30

25. 18.09.2010, 13:38

...nikdy by som si nedovolila bozkávať iného chlapa, dokonca ani len chytenie za ruky, alebo letmé náznaky...
...to všetko už ja ponímam ako určitý stupienok nevery...

18.09.2010, 13:47
Máš pravdu,tieto veci už sú náznaky na začiatok nevery a pre mňa je už bozkávanie nevera. Bez debát.
👍: ranexil
none
33

30. 18.09.2010, 13:47

Máš pravdu,tieto veci už sú náznaky na začiatok nevery a pre mňa je už bozkávanie nevera. Bez debát.

18.09.2010, 13:54
...vidím, že máme na to rovnaký názor...
...ale občas si v dnešnej spoločnosti (kde propagujú, že "fajka" ešte nie je nevera) pripadám ako brontosaurus...
none
39

33. 18.09.2010, 13:54

...vidím, že máme na to rovnaký názor...
...ale občas si v dnešnej spoločnosti (kde propagujú, že "fajka" ešte nie je nevera) pripadám ako brontosaurus...

18.09.2010, 14:00
Tak to hej.... no si ani nechcem predstaviť,žeby dáka moja priateľka vyfajčila pol mesta a príde s tým,že to ešte nie je nevera.... to by bola sila :-)
none
37

30. 18.09.2010, 13:47

Máš pravdu,tieto veci už sú náznaky na začiatok nevery a pre mňa je už bozkávanie nevera. Bez debát.

18.09.2010, 13:59
pre mňa je začiatok nevery už aj lačný pohľad ))
none
38

37. 18.09.2010, 13:59

pre mňa je začiatok nevery už aj lačný pohľad ))

18.09.2010, 14:00
Ale onka , to si až taká žiarlivá ? .. ja si myslím ,že žiarlivosť je pocit srdca alebo strach o to druhého . Ak je to prehnané , tak ver mi ....lezie to riadne na nervy .
none
43

38. 18.09.2010, 14:00

Ale onka , to si až taká žiarlivá ? .. ja si myslím ,že žiarlivosť je pocit srdca alebo strach o to druhého . Ak je to prehnané , tak ver mi ....lezie to riadne na nervy .

18.09.2010, 14:09
počkaj flamko..ja sa nebavím o žiarlivosti..len mám postreh ..predsa vidím či je to normálny pohľad na babu čo mi nevadí..alebo hladný pohľad - taký ten iný..to je signál že príležitostne by aj zahol ak by mal tu šancu. O tom sa bavím..,, nie som žiarlivá flamko prehnane ani chorobne ..ale len trošku - a to k láske patrí. ") ..keby si ty vedel, koľkorát som privrela oči v mojom manželstve flamko..až sa sama sebe čudujem, kde som mala rozum ..))
none
44

38. 18.09.2010, 14:00

Ale onka , to si až taká žiarlivá ? .. ja si myslím ,že žiarlivosť je pocit srdca alebo strach o to druhého . Ak je to prehnané , tak ver mi ....lezie to riadne na nervy .

18.09.2010, 14:16
a ešte ti Flamko poviem..seriózny partner, ktorý má svoju partnerku skutočne rád, by jej nemal dávať príležitosť na žiarlivosť...samože platí to aj opačne..je to akési nezmyselné si dokazovanie čohosi ")).
none
18
18.09.2010, 13:22
...osobne sa dívam na vzťah dvoch ľudí ako na určitú výmenu (informácií, emócií, skúseností atď.)...
...ak si dvaja už nemajú čo navzájom odovzdávať, alebo len jeden z nich má pocit, že ten druhý už mu nemá čo poskytnúť (po duševnej a emocionálnej stránke), vzťah končí...
...potom je lepší rozchod ako trápenie sa v takom prázdnom vzťahu...
none
20
18.09.2010, 13:27
To je to, že clovek okuzleny laskou vidinou rodiny atp. nepozna presne koho si berie a s kym ide zit, ake ma presne hodnotry, slabosti atp. V podstate je hlupsot spriahnut sa z osobou, ktora nema jednu z hlavnych hodnot vernost. Ale ku tomu musí byt vychovana uz od detstva. Tiez láska, láska je vec, ktora je aj o zvyku. Je pohodlne vediet ze najddes vzdy tam, kde predpokladaqs toho o kom si ymslís, ze tam bude/hehe/. A tak nemusís velmi riesit to, ze suseda ma nejake chute chlipna na teba, a nadvihuje suknu vzdy ked ide okolo, lebo sa nad tým iba pousmejes. Ale to je naozaj vsetko len o charaktere cloveka a hodnotach, ktoré ma vsebe prevne ukotvene.
none
24

20. ranexil 18.09.2010, 13:27

To je to, že clovek okuzleny laskou vidinou rodiny atp. nepozna presne koho si berie a s kym ide zit, ake ma presne hodnotry, slabosti atp. V podstate je hlupsot spriahnut sa z osobou, ktora nema jednu z hlavnych hodnot vernost. Ale ku tomu musí byt vychovana uz od detstva. Tiez láska, láska je vec, ktora je aj o zvyku. Je pohodlne vediet ze najddes vzdy tam, kde predpokladaqs toho o kom si ymslís, ze tam bude/hehe/. A tak nemusís velmi riesit to, ze suseda ma nejake chute chlipna na teba, a nad...

18.09.2010, 13:36
"V podstate je hlupsot spriahnut sa z osobou, ktora nema jednu z hlavnych hodnot vernost."

...áno, s týmto súhlasím na 100 %...
none
21
18.09.2010, 13:31
ranexil: Ja viem.... užažoval som nad tým,kde bola chyba,ale nedošiel som na nič.... už neuvažujem a už ani nechcem,aby sa vrátila. Tieto myšlienky mi pomohli sa s tým zmieriť,že je koniec. Zlomilo ma to,keď to skončilo,ale načo by sa vrátila? Už by som jej tak nedokázal veriť ako som veril. Už by som len čakal kedy pôjde do baru,alebo na chatu,alebo niekomu na oslavu alebo kamkoľvek,kam by som nešiel ja a že sa tam bude zase s niekym oblizovať a zase dá koniec,lebo si nájde niečo lepšie.... Už by som ju takto nikam nepustil,lebo už by som jej tak neveril a to by bola pri mne ako vo vezení a nakoniec by to aj tak ukončila,lebo by nemala voľnosť. Kto vie,hádam sa nájde dáka nová a bude dobre.... Hmmm.... možno....
👍: ranexil
none
23

21. 18.09.2010, 13:31

ranexil: Ja viem.... užažoval som nad tým,kde bola chyba,ale nedošiel som na nič.... už neuvažujem a už ani nechcem,aby sa vrátila. Tieto myšlienky mi pomohli sa s tým zmieriť,že je koniec. Zlomilo ma to,keď to skončilo,ale načo by sa vrátila? Už by som jej tak nedokázal veriť ako som veril. Už by som len čakal kedy pôjde do baru,alebo na chatu,alebo niekomu na oslavu alebo kamkoľvek,kam by som nešiel ja a že sa tam bude zase s niekym oblizovať a zase dá koniec,lebo si nájde niečo lepšie.... Už ...

18.09.2010, 13:35
...dívaj sa na to tak, že táto nebola "tá pravá" pre cestu životom...
...ved je len dobre, že takáto situácia nastala už teraz...
...vieš si predstaviť, že by ti takto podchvíľou "zabehla" v manželstve ?
...a ešte keby ste už mali rodinku...
...všetko zlé je na niečo dobré...
👍: ranexil , piskotka
none
27

23. 18.09.2010, 13:35

...dívaj sa na to tak, že táto nebola "tá pravá" pre cestu životom...
...ved je len dobre, že takáto situácia nastala už teraz...
...vieš si predstaviť, že by ti takto podchvíľou "zabehla" v manželstve ?
...a ešte keby ste už mali rodinku...
...všetko zlé je na niečo dobré...

18.09.2010, 13:43
Teraz už sa tu tak snažím brať,že asi radšej teraz ako v manželstve,alebo keď by už boli deti.
👍: ranexil
none
29

27. 18.09.2010, 13:43

Teraz už sa tu tak snažím brať,že asi radšej teraz ako v manželstve,alebo keď by už boli deti.

18.09.2010, 13:45
jasné, je to v istom zmysle tvoja výhra, ze ku tomuto prislo skor nez by bolo dieta na svete.
none
28

21. 18.09.2010, 13:31

ranexil: Ja viem.... užažoval som nad tým,kde bola chyba,ale nedošiel som na nič.... už neuvažujem a už ani nechcem,aby sa vrátila. Tieto myšlienky mi pomohli sa s tým zmieriť,že je koniec. Zlomilo ma to,keď to skončilo,ale načo by sa vrátila? Už by som jej tak nedokázal veriť ako som veril. Už by som len čakal kedy pôjde do baru,alebo na chatu,alebo niekomu na oslavu alebo kamkoľvek,kam by som nešiel ja a že sa tam bude zase s niekym oblizovať a zase dá koniec,lebo si nájde niečo lepšie.... Už ...

18.09.2010, 13:44
Presne som si presiel niečím podobnym, dodnes nad tým vsetkym uvazujem, ale prave reptoze mame dieta. Sledujem ho, ako to vsetko an neho vplyva, ako ho to mení v inom zmysle nez by to bolo, keby zil v normalnej rodina...a v podstate ma akurat pochytí zlost, na to, co sme vyviedli jemu. Zasluzila by si riadnu bitku, aj s jej rodicmi na rit, zato aka je . Ale s tým nic neurobím. Mozem len cely zivot zehlit pred svojim synom co sa dá, aby vyrasto v normalneho cloveka s normalnymi hodnotami a aby sa vedel vysporiadat so zlom , ktoré prinasaju tí menej charakterní . Asi vsetko. Zivot beží dalej, a tazko sa prekonava nieco taketo, elbo je to vzdy vazna chyba netykajuca sa len tych dvoch, ktorí to nezvladli, ale hlavne detí/ak su/.Asi vsetko.
none
31

28. ranexil 18.09.2010, 13:44

Presne som si presiel niečím podobnym, dodnes nad tým vsetkym uvazujem, ale prave reptoze mame dieta. Sledujem ho, ako to vsetko an neho vplyva, ako ho to mení v inom zmysle nez by to bolo, keby zil v normalnej rodina...a v podstate ma akurat pochytí zlost, na to, co sme vyviedli jemu. Zasluzila by si riadnu bitku, aj s jej rodicmi na rit, zato aka je . Ale s tým nic neurobím. Mozem len cely zivot zehlit pred svojim synom co sa dá, aby vyrasto v normalneho cloveka s normalnymi hodnotami a aby sa...

18.09.2010, 13:50
Hmmm.... to ti nezávidím....
none
36

28. ranexil 18.09.2010, 13:44

Presne som si presiel niečím podobnym, dodnes nad tým vsetkym uvazujem, ale prave reptoze mame dieta. Sledujem ho, ako to vsetko an neho vplyva, ako ho to mení v inom zmysle nez by to bolo, keby zil v normalnej rodina...a v podstate ma akurat pochytí zlost, na to, co sme vyviedli jemu. Zasluzila by si riadnu bitku, aj s jej rodicmi na rit, zato aka je . Ale s tým nic neurobím. Mozem len cely zivot zehlit pred svojim synom co sa dá, aby vyrasto v normalneho cloveka s normalnymi hodnotami a aby sa...

18.09.2010, 13:58
...ja to kúrnik nechápem...
...ani mužov, ani ženy...
...pre chvíľku telesnej radosti zničiť to čo roky budujem ?
...vlastný chtíč im je prednejší ako vzťah (ak je dobrý a funguje)...
...stále to nechápem...
none
35
18.09.2010, 13:57
Pozri , u žien je normálne všetko . Nabudúce ťa nemusí prekvapiť ani to ,že ťa bude nútiť odrezať si gule . Až keď sa to všetko skončí , tak pochopí aju tú druhú stránku človeka .
none
40

35. 18.09.2010, 13:57

Pozri , u žien je normálne všetko . Nabudúce ťa nemusí prekvapiť ani to ,že ťa bude nútiť odrezať si gule . Až keď sa to všetko skončí , tak pochopí aju tú druhú stránku človeka .

18.09.2010, 14:01
...asi si nemal šťastie na partnerky...
none
46
19.09.2010, 01:20
Mein Gott uz tu uradajem sama ..lol idem het..
none
47
20.09.2010, 09:13
raz pochopíš, že to nebol hodený čas za hlavu, že to nebolo zbytočných 5 rokov, ale skúsenosti do života.
👍: piskotka
none
48
20.09.2010, 09:19
vsetko co je stvorene clovekom je preducene k tomu aby sa pokazilo.
none
49

48. 20.09.2010, 09:19

vsetko co je stvorene clovekom je preducene k tomu aby sa pokazilo.

20.09.2010, 13:25
...rozpad zlého vzťahu nepovažujem za "niečo pokazené"...
👍: piskotka
none
50
20.09.2010, 14:36
Neber ten odchod tak tragicky, niektoré nechcú odísť ani po dlhšom čase.....
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 197 116 B vygenerované za : 0.097 s unikátne zobrazenia tém : 36 450 unikátne zobrazenia blogov : 544 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.