Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Očkovanie- ak niekto prosím viete v tejto chvíli o dvojičkách 2 ročných ktoré trpia týždeň po očkovaní-prosím o pomoc pre ne

30
reakcií
3145
prečítaní
Tému 12. februára 2014, 15:49 založil Helenka.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
03. 05. 2008
5
20. 03. 2012
0
07. 10. 2010
33

1.
označiť príspevok

Helenka žena
   12. 2. 2014, 15:49 avatar
Prosím o pomoc. Pred niekoľkými minútami volal na Lumene otec dvojročných dvojičiek, ktoré týždeň po očkovaní odpadávajú na nejaký čas stratia vedomie od 40 teploty. Dovtedy nie a vždy to bolo po očkovaní a už teraz po treťom.
Deti sú na chvíľu bez vedomia.
Pred niekoľkými dňami sme počúvali reláciu na internete 3 lékárov Očkovat či neočkovať.
Jeden lekár ktorý toto očkovanie skúma tvrdil tieto isté príznaky a že naši lekári to zvedú na nejakú chorobu, ktorá by sa i tak bola dostavila i bez očkovania. Tento lekár tvrdí, že to je zavádzanie a nesprávne informovanie rodičov.
Toto očkovanie by nemalo byť povinné tvrdí, pretože ani na západe vo vyspelejších krajinách, kde to už zistili toto negatívum nie je očkovanie povinné.
Že je skoro u všetkých prípadov zvýšená teplota, ale doktori tak nehovoria pravdu, pretože už zaočkovali.
Dvaja doktori muži tvrdia, že by to nemalo byť povinné v závere relácie a jedna doktorka áno. Že zatiaľ na Slovensku na očkovanie zomrelo len jedno dieťa.
Tento doktor, ktorý to skúma a je proti povinnému očkovaniu tvrdí, že to má veľa negatívnych následkov.
Takisto aj ja so svojim synom som nemala zdravotné problémy, len po očkovaní. Jasne som vedela že to je len z toho očkovania, ale doktorka ma vždy presvedčila že to má mať také následky a presne to povedal tento doktor , že doktori takto mylne zavádzajú ľudí.
Tomuto mladému mužovi, ktorému v tejto chvíli odpadávajú deti po očkovaní dvojičky, teraz na Lumene bolo povedané mylne to isté čo mne a to isté čo tvrdil ten doktor z diskusie na internete.
Prosím ak viete niekto na Slovensku o tých dvojičkách Dvojročných ktoré pred týždňom boli zaočkované,prosím Vás dajte vedieť tomuto otcovi, že nech si prezrie všetky diskusie lekárov na internete o očkovaní.
Tento lekár tvrdí že to môže spôsobiť aj smrť.
Že očkovať len v tom prípade, keď už rodina má nejaké dôkazy o potrebe daného očkovania.
Dvaja z 3 lekárov na Slovensku toto tvrdia v závere diskusie a 1 lekárka je proti.

8.
označiť príspevok

ranexil muž
   12. 2. 2014, 18:21 avatar
ide o ten hlinik co davaju do ockovacich latok. je to znama vec. Je to velky jed. Vyvolava obrovsku imunitnu odozvu organizmu s tym, ze organizmus vobec nevie co ma hladat, kedze aluminium nevie detekovat a tak imunita ztotznuje s patogenom v tele cokolvek na co narazi, takze niekedy sa dotycny zaockovany "zabije" sam, kedze doslovne vytvori autoimunitny chaos.
Ale ich to nezaujima, kedze vacsine to "zaberie"..Zvysena teplota je sprievodnym znakom spustenia imunitnej reakcie, ekdze organizmus zapaja priebezne rozne sposoby,a ko patogen znicit.

9.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   12. 2. 2014, 18:21 avatar
Tvrdiť sa dá všeličo, ale lekári by mali mať na svoje tvrdenia dôkazy...
Súhlasí dorota

10.
označiť príspevok

ranexil muž
   12. 2. 2014, 18:24 avatar
ak chcu, maju..

11.
označiť príspevok

stevka žena
   12. 2. 2014, 18:31 avatar
Nemohla by sem dat link na tu relaciu ci diskusiu na internete?

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 2. 2014, 15:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

3.
označiť príspevok

Helenka žena
   12. 2. 2014, 16:01 avatar
Ak si ešte niekto teraz robí srandu tak sa čudujem.
Na Lumene bol tak isto doktor ako na Slovensku, žiadna výnimka - ako je to zatiaľ zaužívané.
Ale sú vedci, ktorí sú pred nami.
Tu nejde o diskusiu, tu ide o záchranu 2 ľudí.

4.
označiť príspevok

Helenka žena
   12. 2. 2014, 16:03 avatar
Žiadala som už aj Lumen o pomoc.

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 2. 2014, 16:07

6.
označiť príspevok

Helenka žena
   12. 2. 2014, 16:34 avatar
Vieš prečo volal. Vôbec si počul ten hlas ?
Viem si predstaviť toho človeka, ako som mala problém zo synom, ale nie až taký hrozný že ti je dieťa na chvíľu bez vedomia v kŕčoch a to 2 deti. Si bezcitný.
Tu tiež nejde o Lumen tu ide koniec koncov aj o tvoje deti.
Či je to také ťažké a zdĺhavé sa prispôsobiť dobru.

7.
označiť príspevok

Helenka žena
   12. 2. 2014, 18:10 avatar
Kamarátke z Martina zomrelo krásne modrooké dievčatko 2 týždne po očkovaní.
Samozrejme to nebolo z očkovania. Podľa lekárov.
Ale matka vždy povedala že 2 týždne po očkovaní. Len dieťa našla v postieľke zomreté. Nič na ňom nevidela.
Každé ráno v práci prvé hovorila o tomto krásnom dievčatku. O jej krásnych mihalniciach, o jej krásnych vlasoch.
Každý deň a niekoľko rokov.
Nejak už nemohla potom otehotnieť. Myslela si že už je tehotná, stále. Stále nič.
Mladá pekná žena.
Jeden jediný raz som jej naznačila, aby o tom nehovorila.
Prestala sa so mnou kamarátiť. Mrzelo ma to veľmi, ale už bolo neskoro.

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 2. 2014, 21:53

13.
označiť príspevok

Helenka žena
   12. 2. 2014, 23:57 avatar

14.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 00:00 avatar

15.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 00:30 avatar
62.197.233.92 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
čas hovoru je približne o 0,18
kde Pán doktor hovorí o vysokých teplotách a doktor povie, že to nie je z toho. Proste že sa o tom nehovorí.

16.
označiť príspevok

stevka žena
   13. 2. 2014, 00:40 avatar
Helenka, to nie je lekar ale rodic.
Tu diskusiu som videla.

17.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 01:23 avatar
Ale ten doktor mu to nevyvrátil, potvrdili obaja. Nakoniec sa k nemu pridal doktor a súhlasil uzákoniť očkovanie nepovinné.
Reakcia na reláciu:
Rada by som oponovala pani imunologicke. Zijem a pracujem v Rakusku, za navstevy lekarov neplatim (dokonca ani za plomby u zubara :-), hradi ich zdravotna poistovna. Ako hovori viedensky dedsky lekar v clanku, lekari podla zokona nemozu nutit do ockovania, ktore moze sposobit potencionalne poskodenie. Preto ockovanie je na rozhodnuti rodicov.

18.
označiť príspevok

stevka žena
   13. 2. 2014, 01:32 avatar
Reakcie po ockovani ako je edem, erytem, horucka...nikto nepopiera.
To, ci o ockovani mozu rozhodovat rodicia alebo nie, je trochu komplikovane. Hlavne preto, ze stat ma povinnost chranit deti.

19.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 11:47 avatar
Tieto reakcie ako je horúčka u nás nikto nepopiera. Sú to nežiadúce účinky na západe a tam v tom prípade n e o č k u j ú .
H o r ú č k a j e u ž v e ľ m i š k o d l i v á a poukazuje na to že očkovať sa nemalo.
Števka ty prevraciaš ten rozhovor. Prečo to robíš ?

20.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 11:52 avatar
Horúčka je prirodzení jav keď sa stala chyba.
Všetci traja sa zhodli kompetentní, že sa to má hlásiť a vtedy sa očkovať nemalo. Tento štát je celý prevrátený.

23.
označiť príspevok

stevka žena
   13. 2. 2014, 18:17 avatar
Asi som to velmi zjednodusila.
Po ockovani sa mozu vplyvom imunizacie prejavit neziaduce reakcie, ktore su ale pokladane za prirodzene (dochadza k aktivacii imunitneho systemu). Medzi inymi aj teplota do 38,5°C - 39°C. Netusim, ci sa toto hlasi a na akej urovni, ale aj tak, to nie je dovod na neockovanie. Ak teplota presiahne 40,5°C, tak sa to poklada za relativnu kontraindikaciu a je na lekarovi, aby zvazil riziko a benefit dalsieho ockovania. Toto by uz rozhodne lekar mal nahlasit, pokial nie je mesuge a nechce riskovat zdravie, alebo aj zivot svojho pacienta.

21.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 11:55 avatar
Hádam sú v Rakúsku hlúpejší lekári ako na Slovensku obyčajní ľudia ? Prečo prevraciaš ešte aj doktorov ?

22.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 12:05 avatar
Všetci traja kompetentní as zhodli , že sa má hlásiť keď sa objaví horúčka a v tom prípade nemalo sa očkovať. Ale, že u nás je všetko na 100 % a ako inde na svete, lebo inde je 3 až 7 % hlásené že sa vyskytuje niečo zlé v zdravotníctve. A sami sa na tom pozastavili, že teda Slevensko by malo dostať nobelovú cenu v zdravotníctve, lebo u nás na Slovensku nie je hlásený žiadny závadný problém.
A kto si to robí, samotní ľudia na SLovensku. Neidú do dôsledkov. Nad všetkým mávnu rukou, šak. Voľajako bolu, voľajako bude.
Každý šomre na nesprávnom mieste.
Stačí si pozrieť aj na iných stránkach ako veľmi niektorým ľuďom uškodilo očkovanie a preto už skoro všade vo svete je očkovanie ponechané na rozhodnutie pacienta. Keby bolo Veľmi dobré pre každého, tak by asi tie štáty také hlúpe neboli. No my sme asi najmúdrejší na svete. Ako keby Slovensko bola testovacia krajina, že čo je dobré a čo nie pre celé ľúdstvo tohto sveta.

24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2014, 18:23

25.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 18:36 avatar
k 23
Títo kompetentní ľudia v relácii pod Lampou s p. Hríbom sa zhodli na tom, že už len keď dieťa neutíchajúco plače, akýkoľvek prejav, teda zmena k horšiemu je znak, ktorí sa má nahlásiť, že ale sa to nerobí pretože lekári potvrdia že sa to predpokladalo, čo všetci potvrdili, že je to nesprávna reakcia zo strany lekára, pretože nemajú reakcie nahlásené na miestach od lekárov, kde to má byť zaznamenané, že je s tým viac roboty. Preto v krajinách, kde toto lekári praktizujú je už povinné očkovanie zastavené.

29.
označiť príspevok

stevka žena
   13. 2. 2014, 22:42 avatar
Ano, Helenka, malo by byt hlasene aj to, zial, realita je ina.

26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2014, 21:16

30.
označiť príspevok

stevka žena
   13. 2. 2014, 22:45 avatar

27.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 21:54 avatar
Reakcia na reláciu:
Rada by som oponovala pani imunologicke. Zijem a pracujem v Rakusku, za navstevy lekarov neplatim (dokonca ani za plomby u zubara :-), hradi ich zdravotna poistovna. Ako hovori viedensky dedsky lekar v clanku, lekari podla zokona nemozu nutit do ockovania, ktore moze sposobit potencionalne poskodenie. Preto ockovanie je na rozhodnuti rodicov.
?Rakúsko napríklad
Súhlasí ranexil

28.
označiť príspevok

Helenka žena
   13. 2. 2014, 22:00 avatar
62.197.233.92 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

čas hovoru je približne o 0,18 a čas hovoru O,30
kde Pán doktor hovorí o vysokých teplotách a doktor ktorý zaočkoval povie, že to nie je z toho. Proste že sa o tom nehovorí.

31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 10. 2017, 15:03

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:37,  409. v podstate ani nemusím. doteraz ti nedocvaklo ze tvoje reakcie su tvoja vizitka ;) len...
dnes, 00:34,  "Ironický výraz Krysafran som na Kasafrana použil potom, ako častoval ľudí...
dnes, 00:33,  Lenže to robíš. Kasafran je nemorálny, a tak si namýšľaš, že aj ty môžeš byť...
dnes, 00:32,  A ešte aký ;)
dnes, 00:32,  Ďalšie klamstvo! Nie som fašista.
dnes, 00:31,  A je odveci vyhovárať sa na druhého že keď je on nemorálny tak aj ja môžem byť ;)
dnes, 00:31,  Ironický výraz Krysafran som na Kasafrana použil potom, ako častoval ľudí fašistickými...
dnes, 00:30,  Nie lebo ja som humanista a je nemorálne nadávať druhému do krýs ;) A ty fašista sa...
dnes, 00:29,  Áno, tak ako väčšina občanov, ktorí si neprajú nárast fašizmu. A preto sú kritickí ku...
dnes, 00:28,  No veďka to jasne vyplýva z toho čo píšeš ;) Ty nič, ty muzikant ;)
dnes, 00:28,  https://youtu.be/Yp9e28bCz04 Lubos Blaha to ma v hlave kazdopadne v poriadku a ma dar reci a...
dnes, 00:27,  Ďalšie klamstvo! Keď zákerný človek nemá argument, použije nejaké klamstvo.
dnes, 00:27,  Toto chápem v tom zmysle že brániš seba ;)
dnes, 00:26,  Toto chápem v tom zmysle, že brániš fašizmus. OK. Tvoje rozhodnutie.
dnes, 00:26,  Jasne, ty si svätý ;)
dnes, 00:26,  Nie sú to útoky, ale oprávnená kritika. Kasafrana oprávnene kritizujem. To nie je útok. Ak...
dnes, 00:25,  Úplne stačí, že nadávaš človeku do krýs ;)
dnes, 00:24,  Havel privatizér *13*13*13*13
dnes, 00:24,  Cituj ho! Napíš, kde, kedy opisoval niekoho smrť?
dnes, 00:23,  A tvoje útoky na ľudí ti nevadia? ;)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Kuj železo, pokiaľ je ešte horúce.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(99 229 bytes in 0,893 seconds)