Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

O nástrahách v duchovnej oblasti 2

59
reakcií
904
prečítaní
Tému 21. septembra 2015, 19:37 založil savras.

podobné témy:1.
označiť príspevok

savras žena
   21. 9. 2015, 19:37 avatar
V minulom článku sme hovorili o tom, čo všetko sa skrýva za prežívaním blažených a slastných stavov hlboko veriacich. Hovorili sme o prepojení s astrálnymi úrovňami a bytosťami tam žijúcimi, ktoré ich takýmito spôsobom energeticky odsávajú.

Ako tu však pomôcť? Akým spôsobom sa vysporiadať s týmto, takzvaným astrálnym prielomom, keď už k nemu došlo?

Ak je napríklad nejaký človek závislý na alkohole a potom prestane piť, nemožno ho už nikdy nazvať úplne zdravým a vyliečeným. Možno ho považovať iba za abstinujúceho alkoholika. To znamená, že aj keď nepije, je vystavený potencionálnemu nebezpečenstvu alkoholizmu omnoho viac, ako ostatná, zdravá populácia. Alkoholizmus teda zanechal v jeho živote trvalú stopu.

No a vo veľmi podobnej situácii sa nachádza i každý, kto sa dopracoval k astrálnej blaženosti a potom pochopil, že ide o niečo nesprávneho, zavádzajúceho a scestného. Ak sa toho i zbaví, nebezpečenstvo recidívy stále zostáva.

Existuje veľké množstvo ľudí, ktorí sú silne nábožensky zanietení. Avšak spomedzi nich je len veľmi málo takých, ktorí prostredníctvom svojho náboženského zanietenia preniknú mimo bežnú realitu. Tento ich prienik nie je však vo veľkej väčšine prípadov prienikom do „neba“, ako sa oni naivne domnievajú, ale len do najbližšieho jemnejšieho okolia našej zeme, ktorý môžeme nazvať astrálnou úrovňou.

To, že to väčšina ľudí vo svojom náboženskom zanietení nedokáže, avšak existuje určité percento ľudí, ktorí to dokážu, môže mať svoje korene v ich minulých pozemských životoch. Ak trebárs žili niekde vo východných krajinách, mohli si pomocou rôznych techník, zameraných na zmenu vedomia zoslabiť pevný ochranný múr, ktorý delí ich denné vedomie od vnímania astrálneho sveta. Mohlo k tomu dôjsť prostredníctvom rôznych meditácií, duchovných cvičení, alebo okultizmu. Na základe toho začali prežívať rôzne vnútorné stavy a medzi iným i astrálnu blaženosť, ktorú vnímali ako svoj mimoriadny, osobný duchovný pokrok.

No a tento omyl, spolu s oslabenou ochranou od vplyvov astrálneho sveta si vzali so sebou aj po odchode z pozemského života. Pri opätovnom zrodení na zemi, ktorého cieľom je napraviť všetky predchádzajúce omyly si potom taktiež priniesli i vyššie spomínaný nedostatok, ako dispozíciu.

Ako ich pozemský čas plynul, začalo ich zaujímať duchovno a veci s ním súvisiace. Boli silne priťahovaní k tomu, čo im bolo blízke v ich minulom živote a tak sa dostali k meditáciám, rôznym duchovným technikám, mantrám a podobne, až sa nakoniec aktivovala ich dispozícia k astrálnemu prielomu. K astrálnemu prielomu, voči ktorému je bežná, „zdravá“ populácia omnoho odolnejšia.

Avšak žiaľ, opäť tak ako kedysi považovali prežívanie astrálnej blaženosti za niečo veľkého a mimoriadneho netušiac, že sú v podstate práve naopak, niečim nízkym klamaní, zneužívaní, zavádzaní a manipulovaní.

Jednou z našich povinností v tomto živote je ale spoznať svoje chyby a napraviť ich. Napraviť ich v našom konkrétnom prípade tak, že budeme schopní prehliadnuť a spoznať skutočnú podstatu toho, čo sa s nami vlastne deje. No a na základe tohto poznania sa je potom potrebné zo všetkých síl vynasnažiť vystavať prostredníctvom bdelosti svojej mysle a svojej pevnej vôle silnú hradbu proti nami samými spôsobeného prielomu. Hradbu, vedome brániacu každému astrálnemu vplyvu, ktorý sa bude snažiť ešte preniknúť.

Jediné, čo takýmto ľuďom môže pomôcť a postupne ich priviesť k duševnému uzdraveniu je neochvejná, trvalá bdelosť, dávajúca pozor, aby sa podobné stavy už nikdy neopakovali. A ak v tejto bdelosti vydržia, ich „rana“ sa bude postupne zaceľovať, aby časom bola stena, chrániaca ich od všetkých negatívnych a zavádzajúcich astrálnych vplyvov opäť pevná tak, ako pred tým. Chce to však čas, trpezlivosť a bdelosť.

Ak sa teda takýto ľudia trebárs modlia, musia pritom dbať, aby brána do astrálneho sveta zostala stále uzavretá. Dokonca o to môžu i poprosiť pri svojej modlitbe, aby za pomoci Svetlej ochrany potom mohli naozaj čistým spôsobom načerpať silu s Výšin.

Na záver ešte výňatok z istého textu, ktorý nám pomôže urobiť si o celej problematike lepší obraz:

Otázka: Absolvoval som duchovné školenie, kde sme sa učili odovzdávať zlú karmu Najvyššiemu, aby ju rozpustil do stvorenia. Potom sme sa modlili Otčenáš. Pri tomto úkone, spojení s Najvyšším, som začal prežívať neopisateľné stavy duševnej a zároveň fyzickej rozkoše. Sú čoraz častejšie, a to už nie len počas modlitby, ale prichádzajú kedykoľvek a kdekoľvek. Vraj ide o vyšší stupeň extázy, lebo som sa stal zasvätencom. Je to taký úžasný stav, že keď ho dlhšie nezažívam, tak trpím. Prečo je potom treba vzdávať sa tohto vysokého duchovného tranzu, keď nás spája s Najvyšším a ešte sa pritom aj očisťujeme od negatívnej karmy?

Odpoveď: Takéto zážitky majú rôzni takzvaní „zasvätenci“. Prežívajú ich v kostole, v snoch, pri zjaveniach panny Márie, pri hľadení do očí Pána Ježiša na turínskom plátne aj kedykoľvek doma. Tieto vysoké mystické stavy však treba nazvať pravým menom, a to orgastické tranzy.

Miesto odovzdávania sa Najvyššiemu v čistých, srdcom preniknutých citoch, v plnej pokore a vďake, sa títo „zasvätenci“ ukájajú iba vo vlastnej rozkoši, pri ktorej ich duch stráca vedomie. Pri spojení s Najvyšším by totiž mal byť ľudský duch nanajvýš bdelý a vedomý si seba samého. Avšak v tomto duchovnom nevedomí stráca vládu nad sebou a temnota má voľnú cestu k jeho podvedomiu. Preto po týchto úžasných stavoch zažíva stavy väčšej podráždenosti, alebo agresivity, zúfalstva či depresie, teda záporné pocity.

Tým, že je prežívaná rozkoš iba na úrovni fyzického a astrálneho tela, nevracia sa takto spracovaná energia späť k Svetlu, ale je odovzdávaná dolu tým, ktorí ľudí takéto veci naučili. Tým, ktorí spôsobujú ľuďom rozkoš cez ich čakry, ktoré si pred nimi ezoterickými cvičeniami dobrovoľne obnažili.

Aj takýmto spôsobom sa teda dá upísať duša diablovi, lebo zvedený sa stáva energetickým živiteľom temna a zároveň aj jeho poslušným zajatcom. Človek sa opakovanými tranzami tak pevne upne na temno, že už mnohokrát nie je schopný prijať pravé duchovné poznanie ani Svetlú pomoc. Zákon rovnorodosti a tiaže ho napokon stiahne dolu, do záhuby spolu s tými, ktorí ho naučili takto drogovať.

kusvetlu.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk v spolupráci s M.Š.


2.
označiť príspevok

Nadja žena
   21. 9. 2015, 19:55 avatar
Tak, a veriaci, máš po chlebe, s tým "ked sa pomodlím, je mi lepšie", pochádza to od diabla!!!  
Súhlasí huranato


3.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2015, 19:58 avatar
Modlitba im pomaha ventilovat sa ako stare utarane baby! 
Súhlasí huranato


7.
označiť príspevok

Wolfe muž
   21. 9. 2015, 20:33 avatar
"Pri spojení s Najvyšším by totiž mal byť ľudský duch nanajvýš bdelý a vedomý si seba samého. Avšak v tomto duchovnom nevedomí stráca vládu nad sebou a temnota má voľnú cestu k jeho podvedomiu."
+
"Aj takýmto spôsobom sa teda dá upísať duša diablovi, lebo zvedený sa stáva energetickým živiteľom temna a zároveň aj jeho poslušným zajatcom. Človek sa opakovanými tranzami tak pevne upne na temno, že už mnohokrát nie je schopný prijať pravé duchovné poznanie ani Svetlú pomoc. Zákon rovnorodosti a tiaže ho napokon stiahne dolu, do záhuby spolu s tými, ktorí ho naučili takto drogovať. "

Nieco mi to pripomenulo, ale neviem ci to mozem povedat, pretoze by sa to mohlo brat ako utok... uz zacinam byt paranoidny, aj moje otazky sa beru uz ako utok, tak fakt neviem akym sposobom komunikovat...


8.
označiť príspevok

Wolfe muž
   21. 9. 2015, 20:34 avatar
7 malo to ist k 1 nie k 3.


9.
označiť príspevok

veriaci-3
   21. 9. 2015, 20:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   21. 9. 2015, 20:59 avatar
Modlenie je zbytocne, ked mi nieco chcete, napiste to na df :-)


12.
označiť príspevok

veriaci-3
   21. 9. 2015, 21:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

veriaci-3
   21. 9. 2015, 21:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.14.
označiť príspevok

Wolfe muž
   21. 9. 2015, 21:14 avatar
"možes sa dostať do urciteho stavu(tranzu neni najlepši vyraz) ide o to ci to harmonizuje s bibliou....."

harmonizuje = koreluje?
Kde v biblii je napisane o tranze a padani?

(nehovorim, ze to je protibozske, len hovorim, ze to nie je nutne)


16.
označiť príspevok

veriaci-3
   21. 9. 2015, 22:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.18.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 9. 2015, 00:08 avatar
V starom, viem ze sa im podlomili kolena Ezechielovi
Ez 1,28 Ako vyzerá dúha, ktorá je v oblaku v daždivý deň, tak vyzerala žiara dookola. Keď som to uvidel, >>padol som na tvár<< a počul som hlas, ktorý hovoril.

a

Dan 10,8-10
8 Ostal som teda sám a videl som toto veľké videnie. Nezvýšilo mi sily, ale aj môj výzor sa hrozne zmenil a neudržal som si silu.
9 Vtom som počul zvuk jeho slov. A len čo som počul zvuk jeho slov, padol som omdletý na tvár a ležal som tvárou k zemi.
10 Tu sa ma dotkla ruka a zdvihla ma na kolená a na dlane rúk

Ale duch ho taktiez postavil
Ez 2,1-2
1 I riekol mi: "Syn človeka, postav sa na nohy, chcem s tebou hovoriť.
2 A kým ku mne hovoril, >>>vstúpil do mňa duch, postavil ma na nohy<<< a počul som toho, čo ku mne hovoril.

V novom zakone som si nie vedomy...


19.
označiť príspevok

veriaci-3
   22. 9. 2015, 02:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 9. 2015, 02:50 avatar
Padli na zem a klanali sa mu - ale padli na zem na znak ucty, nie ze by ich ovanul svaty duch alebo nieco take...

Zjv 19
4 Nato padli dvadsiati štyria starci a štyri bytosti a klaňali sa Bohu, ktorý sedí na tróne, a volali: "Amen. Aleluja!"

10 I padol som mu k nohám, aby som sa mu klaňal. Ale on mi povedal: "Pozor, nerob to! Som spoluslužobník tvoj a tvojich bratov, ktorí majú Ježišovo svedectvo. Bohu sa klaňaj! A Ježišovo svedectvo je duch proroctva."

alebo najlepsie ti to ukazem na tomto
Sk 10,25-26
5 Keď Peter prichádzal, Kornélius mu vyšiel v ústrety, >>padol mu k nohám<< a poklonil sa.
26 Ale Peter ho zdvihol a povedal mu: "Vstaň, aj ja som len človek."

Savol padol pretoze ho oslepil, ved potom 3 dni nejedol a nepil a bol slepy...
Nebolo to preto, ze ho ovanul duch bol to v podstate nieco ako trest, alebo skor taky paradox oslepol, aby sa mu otvorili oci..


34.
označiť príspevok

Wolfe muž
   22. 9. 2015, 14:46 avatar
veriaci, na padne argumenty nereagujes ze?

Hovoris, ze mudrujem, ale ty mudrujes o padani, davas uplne zle argumenty. Aj Peter mal taku silu, ze pred nim padli?  


37.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 00:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.57.
označiť príspevok

Wolfe muž
   23. 9. 2015, 14:56 avatar
" aj ked mi stale pride divne ze padli na zem. Preco nie je napisane že lahli si tvarou k zemi.....alebo nejak tak...." >> To je retorika, vsimni si, ze rozne casti bibliu maju rozny sposob retoriky...
Dokonca uz aj Genesis 1 a Genesis 2 sa od seba lisia..

Nmyslel som tym, ze Savol oslepol, preto Savol padol, zle som sa vyjadril, ako ano, priznavam, ze tam bola urcita sila...
Ale nemyslim, ze by to bolo kvoli tomu, ze Savol oslavoval Jezisa..
Tym som chcel povedat, ze ludia na letnicnych zhromazdeniach asi neoslepnu, alebo neprestanu jest a pit na 3 dni...


58.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 15:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.60.
označiť príspevok

Wolfe muž
   23. 9. 2015, 18:52 avatar
Ja tiez v niektorych veciach dost tapem..
Napriklad v tych vekoch, 1000rocnom obdobi, pokoleniach. (no je toho viac, este aj niekde neviem to najst).

Alebo toto:
[Hebr 1,8-9] (ale asi najlepsie si to precitat od 1)
8 Ale Synovi: "Tvoj trón, Bože, je na veky vekov a žezlo tvojho kráľovstva je žezlo spravodlivosti.
9 Miloval si spravodlivosť a nenávidel si neprávosť; preto ťa Boh, tvoj Boh, pomazal olejom plesania viac ako tvojich druhov."
To vyzera, akoby bol Jezis (syn) vyvoleny z viacerych (druhov).. takze to je dalsia taka vec... rozmyslal som uz aj, ci to nestrcim na christianity.stackexchange.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk (automaticky mi odtial chodia maily, ale precitam si nieco, len ked ma nieco zaujme...)


43.
označiť príspevok

Shagara muž
   23. 9. 2015, 01:23 avatar
34....Wolfe....Veriaci chcel v 37 povedať,že v Písme nenájdeš to,čo tak prezentuje vo svojich príspevkoch a čo je poznávacím znakom spoločenstva Milosť.sk. Je isté prorocké "padanie" v SZ,ale to je úplne niečo iné,ako to deklaruje ich spoločenstvo.
Stačí ísť na ich stretnutie,a človek pochopí o čo tu ide a koľko bije! A potom rýchlo utekať........ 


45.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 01:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.51.
označiť príspevok

Shagara muž
   23. 9. 2015, 02:00 avatar
45...."Uctievať v duchu a pravde" je všetko možné,len nie to,čo ty chápeš pod týmto vyjadrením.
2. Kor. 5:7, .......: „Žijeme vo viere, a nie v nazeraní.“........a práve vaše "prejavy" sú tím "nazeraním", istými okázalými,fyzickými prejavmi,....a nie je to nič o pravej duchovnosti. A "uctievať v pravde" ,znamená,že sa neopieram o ľudské pravdy,tvrdenia ale výsostne o biblickú,Božiu pravdu. A to nerobíte!
A" litera nezabíja rozum",.....ale ,nevedomosť ,bigotnosť a náboženský fanatizmus.


52.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 02:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.55.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 02:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Shagara muž
   23. 9. 2015, 00:04 avatar
16....už len nájsť prepojenie medzi týmto "padaním" a novodobým "padaním" v charizmatickom hnutí Milosť.sk! 
A tak urobíme z dôstojného kresťanstva,založeného Kristom,....cirkus démonských sil. 


39.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 00:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.40.
označiť príspevok

Shagara muž
   23. 9. 2015, 01:18 avatar
39.....Veriaci,ja vidím v prvom rade vysokú fluktuáciu vo vašom spoločenstve,ale hlavne obrovský rozpor medzi vierou,presvedčením a životom. Mám za to,že mnohí to postrehli aj v tvojich príspevkoch a v tvojom "kresťanskom" vyjadrovaní. Skús najprv tou "literou" a uvidíš,potom sa dostaví aj duch. Ale inak ako to skreslene vidíš ty!


41.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 01:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.42.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 01:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 01:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.48.
označiť príspevok

Shagara muž
   23. 9. 2015, 01:43 avatar
44....a prečo ho nevidieť v nebi,trebárs po ľavici Boha?


46.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 01:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.47.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 01:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.50.
označiť príspevok

Shagara muž
   23. 9. 2015, 01:51 avatar
47....Veriaci ...o tom rozhodne Ježiš,a nie ja. Alebo mám prikázať Kristovi:"Napíš ma tam"!
Ja sa len môžem snažiť svojim životom,slovom ....aby ma Ježiš do nej zapísal. Konečné slovo bude mať on,nie ja.


53.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 02:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.49.
označiť príspevok

Shagara muž
   23. 9. 2015, 01:48 avatar
46......Veriaci,ale práve vy tu vidíte istú exkluzivitu,že máte dary ,a tak si myslíte ,že ste viac ako iní. Ja nastaviam na okázalosti ,na videní ale na spôsobe života,a svojom prejave. A skromnosť a pokora Krista,neuputúvanie pozornosti na svoju osobu ma viac oslovuje,ako exhibicionistická rétorika prívržencov Milosť.sk,......a ich nanajvýš čudné,nebiblické prejavy.


54.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 02:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   21. 9. 2015, 21:14 avatar
Ja ti na tieto cirkusy seriem :-)
Este raz, ked mi teda Bohu nieco chces, napis to sem...
Najlepsie ked som online :-)


17.
označiť príspevok

veriaci-3
   21. 9. 2015, 22:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.23.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   22. 9. 2015, 07:46 avatar
Odid odomna zloreceny...
Z Boha sa vysmievat nebudes...


11.
označiť príspevok

Wolfe muž
   21. 9. 2015, 21:01 avatar
Vsimni si ako tam popisuje ludi v tranze...


4.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   21. 9. 2015, 20:07 avatar
Inak medzi nami bratmi ...vylieceny alkoholik nieje vystaveny vecsiemu riziku alkoholizmu ako ostatny,chujovina!!!!Ked sa niekto raz popali druhy krat si dava sakramentsky pozor aby to druhy krat neurobil.


6.
označiť príspevok

Wolfe muž
   21. 9. 2015, 20:27 avatar
Ale uz ho to viac zvadza, ako cloveka ktory pije len obcas, alebo nepije vobec...
Co myslis kto bude viac roztraseny ked pred neho polozis flasku, alkoholik, alebo nealkoholik?


25.
označiť príspevok

huranato muž
   22. 9. 2015, 09:31 avatar
Občas sa ide aj pomstiť alkoholu.


5.
označiť príspevok

YouLove
   21. 9. 2015, 20:14 avatar
Pomiluj sa , miluj sa koľko vládzeš a budeš hneď vidieť svet z iného uhla.


26.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 9. 2015, 11:42 avatar
Ano, zatemnie sa mu rozum.. bude vidiet svet skrz picu.
Súhlasí huranato


27.
označiť príspevok

huranato muž
   22. 9. 2015, 12:00 avatar
Ty si mních... preto tak pičuješ na kokotkovcov.


28.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 9. 2015, 12:12 avatar
Tiez mam taky pocit. Asi som nim bol v minulom, ci v minulych zivotoch. Taky zivot mnicha sa mi velmi paci.


29.
označiť príspevok

huranato muž
   22. 9. 2015, 12:14 avatar
Je to jediný spôsob, ako sa nenechať pokaziť týmto svetom. Len sa ti môže stať, že diablovi sa to nebude páčiť, že si taký čistý, a napadne ťa (čo sa stalo mne). 17 rokov nič iné nerobím len búšim do diabla.


30.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 9. 2015, 12:20 avatar
Moze sa stat cokolvek. Aj to, ze ta diabol raz necha tak, lebo budes pren nestravitelny.
Vies co? Mas nejake zviera? Napriklad macku? Psa? Ak nie, zaobstaraj si. Je to velka lekcia, ak budes pozorny k tomu zvieratu, moze ta vela naucit.


31.
označiť príspevok

huranato muž
   22. 9. 2015, 12:28 avatar
To je moderný výmysel chovať domáce zvieratá. Najskôr sa bude musieť byť možné baviť s ľuďmi, nebudem sa uchyľovať k zvieratám.


32.
označiť príspevok

RighteousFred
   22. 9. 2015, 12:30 avatar
Absolutne nie. Clovek a zviera tu koexistuju od nepamati.
Chapem, ze mnoho ludi chova totalne chory vztah k zvieratam, ale toto som nemyslel.
To zviera musi byt tvoj priatel, nie otrok, nie babika na hranie, ale seberovny priatel.


33.
označiť príspevok

huranato muž
   22. 9. 2015, 14:04 avatar
Môže byť, ale to, čo sa dnes predpokladá je, že máme radšej zvieratá ako ľudí, a to je vývoj k zvieraťu, lebo ľudia už medzi sebou nedokážu vychádzať, preto sa chovajú k zvieratám ako k ľuďom. Proste úbohosť. Len pokračuj, prídeš na to, budeš vyciťovať sám, k tomu nás vedie svetovláda a k čomu nebo. Len nesmieš nikdy stratiť svoju cestu.


21.
označiť príspevok

elemír muž
   22. 9. 2015, 07:09 avatar
Veriaci 9
v prvom rade si trebadať pozor, či sa zbytočne nevystavuješ hriechu proti Duchu svätému, povedali, že je posadnutý, to je jeho hlavná definícia, teda povedali to, čo lovek nemôževedieť, lebo nevidí do duše iného šloveka ako Boh apreto by ani nemal súdiť človek človeka.
Ale vynašiel si sa, že si uroil rozdiel medzi duševným a duchovným, ja si mylím, že toje ai taký rozdiel, ako keby bola vodaohriata v mikrovlnke, alebo na plynovom šporáku, je pravda, že zostane teplá a možno by sa tam za každú cenu našli aj nejaké rozdiely, že by dokoncatá mikrovlnková škodila zdraviu a teda by som mal z toho vydedukovať, že plyn je zdravá energia a dobrá a mikrovlnka závadná energia a teda zlá a ahneď môžeme pokračovať aj ďalej, že satanova.???
Nemali byste veci, ktoré npoznáte automaticky pripisovaž satanovi, lebo ak sú naozaj božie, práve za to vás môže stihnúť trest.
Najviac živej Ježišovej energie ide z hostie, či už pri prijímaní, alebo pozdvihovaní, lenže toto je sila,ktorú vy neuznávate a teda nepoznáte, aj keď je daná ako jasný príkaz ježišov pri pooslednej večeri. A nie že ste to ježišovi neuverili, ale obrátili ste mu to na satanizmus a modloslužobníctvo, práve to jeho najdôležitejšie, prečo tu prišiel. To je niečo tak hrozné, že z toho ide mráz po chrbte.
Lebo ak ja túto energiu poznám a uznávam, lebo jepresne podľa evanjelia, tak potom porovnávaním týchto energii posúdim aj to, aká energia ide z ruženca a iných praktizovaní viery. A pokiaľ budete mať hostiu ako znak ježišovho tela za modloslužobníctvo, nemáte nárok toto vôbec poznať, lebo asi on vám to nedovolí, ak ste mu do toho namontovali satana.
Toto sú veľmi citlivé aveľmi nebezpečné veci pre spasenie,
A preto, ak nemáte istotu, korú nemôže maž mik na svete a my ju máme iba preo, že cítime kladnú odppoveď, radšej by ste sa k tomu nemali vyjadrovať, aby ste sa zbytočne nevystavovali hriehu proti duchu svätému.
Katoplícka cirkev má veľmi veľa vecí, ktoré sa nebu nepáčia, ale pápež je stále nebom uznávaný, ako petrov následník a každý pápež sa bude zodpovedať bohu nie ako ostaní veriací, ale ako pápež. ježiš ho bude prirovnávať k sebe a k Petrovi.
A teda pápež môže obrovský získať, ak robí to, šo sa nebu páči, ale môže prepadnúť obrovkým súdom, ak robí, čo sa bohu nepáči.
Dajte si povedať a občas prídite do katolíckeho kostola na omšu. A skúšajte a hľadajte, nebude to vždy zázrak pri prvej návšteve, ale mnechajte to na seba pôsobiť a časom uvidíte, o čom tu píšem.


22.
označiť príspevok

veriaci-3
   22. 9. 2015, 07:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.24.
označiť príspevok

huranato muž
   22. 9. 2015, 09:20 avatar
>> "Takéto zážitky majú rôzni takzvaní „zasvätenci“. Prežívajú ich v kostole, v snoch, pri zjaveniach panny Márie, pri hľadení do očí Pána Ježiša na turínskom plátne aj kedykoľvek doma. Tieto vysoké mystické stavy však treba nazvať pravým menom, a to orgastické tranzy."

Jaj tak. Takže vy hovná chodíte do kostola preto, aby ste sa tam cítili dobre. Nie preto, aby ste šľahali jak pojebané ovce. A ja som sa divil vždy, aká FILOZOFICKÁ BÁZA vás k tomu vedie. Kokot báza. Vyemóciovaná ovcoidnosť vás k tomu vedie, vy hovná.


35.
označiť príspevok

Shagara muž
   22. 9. 2015, 23:59 avatar
Savras.........mal som pocit,že v mnohom máš pravdu,a že v tvojom pohľade na život a Boha sú celkom prijateľné,rozumné názory. Ale už v minulosti som postrehol u teba zopár nepochopiteľných,nebiblických tvrdení. A to ma znepokojovalo. A mal som pravdivé tušenie. Dnes so svojou ezoterickou úvahou v zmysle New age si to priklincoval naozaj do istých "duchovných výšin". Aj tu,pri tvojom snažení ,sa stále presviedčam,aké sú pravdivé slová Krista,že "trochu kvasu nakvasí celé cesto".
Tvoj slovník/astrál,Svetlo,reinkarnácia,karma.čakri...atd/ prezrádza ,kam ťa radiť. A tak vôbec nechápem,prečo si sa spájal v minulých príspevkoch s kresťanstvom? Tvoj pohľad a cesta je všetko možné,len nie "cesta" ktorú nám zjavil Ježiš Kristus.
Savras........kresťanstvo nie je New age! A tak aj ty si podľahol len istému,krátkodobému ,"orgastickému tranzu". A to,že si myslíš opak,je len sebaklam!
Súhlasí Wolfe


38.
označiť príspevok

veriaci-3
   23. 9. 2015, 00:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.56.
označiť príspevok

elemír muž
   23. 9. 2015, 11:25 avatar
Dežko hovorí sabíne: Vieš aký je rezeň dobré jedlo ?
A čo už si to jedol ?
No nie, ale videl som, ako to jedia.
možno sa niektorí nahneváte, keď tu napíšem, že to čo jete vy, som ja dáívno jedol, ale vyste ešte nejedli to, čo jjem ja teraz, aj keď ste boli katolíci. prídite nazad, ale nepriateľsvo a nenávisť nechajte pred dverami kostola, tie nie sú Ježišove.
Prídite nazad aj shagara aj veriaci , starkí kto ja viem, kto ešte bol katolík.
Keď som bol naoperácii klbu,ležal vedľa mňa evanjelický farár. ktosi si tam v nedeľu večer pustil omšu.Musekli sme počúvať, lebo sme ešte nemohli chodiť. Potom ten farár hovorí: Aká nádherná omša ! Ja som to nechápal, veď si to mohol pustiť kedykolvek pred tým, dokonca spomínal, že na fakulte sa kamaráítili s katolíckymi študentami, a toto pred tým nikdy nepočul,trošku som ho aj podzrieval. Potom sme dlho rozprávali o naších vierach a ja som podotkol, že hravam na organe. To ho uplne potešilo a povedal mi, že ho mkusím navštíviť a spoolu si zahráme na orgáne, e on vie nádherne hrať a chcvel by to niekomu zahrať. Jasom sa tiež potešil, ale nenašiel som si v tom uhone ča. Pol roka trvalo, keď som začal ako tak chodiť a skro by som aj zabudol, ale on si zistil a cez mojich známych mi odkázal, pečo neprídem,ja som prísľubil, že určite prídem, lebo aj ja som sa na top naozaj tešil a zahrať si na inom organe, to naozaj bolo pre mňa niečo, aje kď nejak zvlášť dobrý hráč na tom nie somj, a ešte k tomu velký trémista, a čas zase plynula a nokoniec mi znmy opovedal, že farárá zomrel. Vtedy by som si najradšej treskol hlvu o stenu, že aký som bol lajdák.
Ale rozprávalmi taký zvláštny zážitok v spojitosti s podsvetím.
Jedne študent mediky si nejakým spôsobom zohnal lebku a mal ju na pracovnomstole, Ale zrazu sa mu prestalo všetko dariť, namohol spávť, bo neustále v strehu a hľadal, čo môže byť toho príčina.
Raz mu padol pohľad na tu lebku a vtedy ho napadlo, aby ju zobral a prišiel ktomu farírovi, že či to nemôže byť ono, čo mus spôsobuje tie problémy. A on vraj zobral lebku išli niekde von vykopali jamu a an ju ako kňaz pochoval so všetkým, ako mrtveho. A tomu študentovi sa uľavilo už tam a viackrát sa mu ozval, že už to prestalo.
Potom sme sa rozprávali o tom, ako je dôležité zauobchádzať obozretne s mrtvymi telami, lebo nakoniec aj ten mrtvy si vás určite v tom podsvetí, či očisci počaká vybaví si to s vami. A toto zrejme, teda takéto vybavovanie účtov čakána každého, kto spôsoil niekomu niečo zlé.
Teda duch človeka nezomiera a ak za ducha považujeme vedomie, tak vedomie žije ďalej, alebo aj nača duša - katolícky a každého znás čaká vyrovnávka s tými, ktorým sme ublížili alebo nejak inak spôsobili bolesť a ja dúfam, že to bude aj naopak, že sa tam aj ďakuje tým, čo pomáhali.


59.
označiť príspevok

Wolfe muž
   23. 9. 2015, 18:26 avatar
To s tou lebkou bolo len o psychike..
To je ako ked sa ti viac veci posaha v jeden den, tak si povies, dnes mas blby den a dosahaju sa este dalsie veci..
Pretoze si ich stiahnes na sebe.. Je to o sposobe myslenia... (lahko sa mi to hovori, ale je to tak)...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:25,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:24,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:22,  dobrú noc všetkým
dnes, 00:21,  V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor...
dnes, 00:05,  50. ved si o tom zaloz topic :)
dnes, 00:04,  Jasné že nie. Veď Porošenko bol vtedy big kamoš s mastným vlasom Kiskom. *21
včera, 23:59,  Keď ruská diplomacia kritizovala ukrajinu za uctievanie fašistov tak to americkí trolovia...
včera, 23:59,  Čiže si si vedomá že Kiska sa kamarátil s fašistom Porošenkom. ok.
včera, 23:58,  slováci ziadny strach :) http://diskusie.slovakforum.net/t381-topic
včera, 23:58,  47. tak teraz ti spomínam *39
včera, 23:55,  No keď rusko označilo tak Porošenka, kamoša mastného vlasa Kisku, tak to ste nikdy...
včera, 23:49,  Zrazu pre americkú trolku je ruská hláška písmom svätým :)
včera, 23:48,  Rusko okupuje tak najvýš dementnú Edovu hlavu :)
včera, 23:48,  13. to je rana pod pás, ked kotlebu ešte aj Rusko označí za extrémistov *39*39*39*39*39*39
včera, 23:47,  Edo vidí zasa všade LS NS už nie Rusov :)
včera, 23:46,  Edo je trolík :)
včera, 23:46,  Tvoj mastný vlas Kiska pozval fašistu Porošenka do prezidenstkého paláca. Tu nie je o čom...
včera, 23:46,  236- neviem na koho a na čo reaguješ, alebo len tak pre seba, aby reč nestála???
včera, 23:43,  To tu bolo kolotočárov čo tu písali ako treba zatočiť s vycuciavačmi štátu asocialmi a...
včera, 23:42,  A vedeli prečo. "Ukrajinský prezident Petro Porošenko podepsal zákon, který nově...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Hoci temperament velí zahrešiť z plných pľúc, intelekt káže zachovať chladnú hlavu a argumentovať triezvo.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(183 410 bytes in 0,463 seconds)