Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

O mimovládkach, Sorosovi a konšpiráciách v kocke

107
reakcií
643
prečítaní
Tému 22. októbra 2018, 21:46 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2018, 21:46 avatar
O mimovládkach, Sorosovi a konšpiráciách v kocke
Kto financuje, ten nakoniec aj tak určí smer.
Na margo korporátnej a vládnej filantropie

Geniálne polopatisticky a stručne vysvetlené od vysokoškolského pedagóga, akademického psychológa z FF UK Bratislava o boji mimovládok proti korupcii za účelom zakrytia rádovo väčšej korupcie, aj pre tých, čo si doteraz myslia, že Soros je konšpirácia ä...

Politické mimovládky sú pod tlakom. Čím sa viac predierajú do čela politického boja, tým sa viac u nich začína tlačiť na to, na čo ony samé tlačia u oponentov – na zdroje financovania, konflikty záujmov a hľadanie nitky poťahujúcich postáv v pozadí. Tieto mimovládky roky útočia na oligarchické prepojenia vládnych strán. Skúmanie korupcie sa stalo hlavným nástrojom boja proti vládnym stranám, je to ústredná téma opakujúcich sa protestov. Úloha politických mimovládok sa vyhrotila až tak, že dnes už bývalý premiér za svojho hlavného oponenta opakovane neoznačuje opozičné strany, ale práve tieto mimovládky. Pripisuje im dokonca pokus o štátny prevrat a naznačuje pritom nitky vedúce k Georgovi Sorosovi. Opozičné médiá a politické mimovládky to označujú len ako lživý pokus o úskok, avšak diskusia o mimovládkach sa, či chcú alebo nie, presúva k financovaniu zo zahraničia.

Ján Orlovský – dnes už z formálne oddelenej – Sorosovej slovenskej pobočky Nadácie otvorenej spoločnosti v prvej línii obrany predkladá zastierajúci argument, že „zahraničné peniaze neziskoviek tvoria len okolo sedem percent všetkých zdrojov“. Do tohto čísla zrejme započíta všetkých skoro 70 tisíc mimovládnych organizácii na Slovensku, z ktorých väčšina môže o peniazoch zo zahraničia len snívať. Pre ilustráciu, len 37% z nich sa vôbec registruje na 2 percentá z dane (stav z r. 2016) a len 19% vôbec niečo z týchto prostriedkov dostane. O poberaní eurofondových grantov alebo (zväčša zámorských) filantropických peňazí ani nehovoriac. Tie sú vyhradené prioritne pre organizácie so silnými referenciami, t. j. väčšinou pre práve na to vybudované – politické mimovládky.

Aliancia Fair-play

Ukážme si exemplárny príklad orientovaný hlavne na americké zdroje: Alianciu Fair-play. Aby sme pochopili slová dlhoročnej riaditeľky a osoby, ktorá stála na tribúne aktuálnych protestov, Zuzany Wienk: „to, čo považujem za smiešne a nepochopiteľné, je podsúvanie akéhosi odsudzovania finančnej podpory zo zahraničia". Wienk si samozrejme nemôže dovoliť tvrdiť niečo iné. Cca tri štvrtiny objemu peňazí, ktoré kedy do Aliancie pritiekli, boli zo zahraničia.

Keď sme pri tajomnom Sorosovi, za riaditeľovania Wienk Aliancia len priamo od jeho organizácii v 44 transakciách inkasovala skoro milión Eur, čo činí 42% z jej celkových príjmov 2,2 mil. Eur (bez roku 2005). K tomu prirátajme aj peniaze tečúce od „domácich“ mimovládok, ktoré George Soros spolu s americkými korporátnymi a vládnymi peniazmi „postavil na nohy“, rozumejme roky primárne sponzoroval a teda tam má (na peňazovody) podľa všetkých merítok zdravého rozumu svoj vplyv. A nezabudnime na doláre priamo od americkej vlády, či už z ambasády alebo amerických vládnych agentúr. Celkovo sa tým dostaneme na 72% všetkých do Aliance Fair-play od jej vzniku pritečených prostriedkov. Podrobnosti v priložených tabuľkách.

Je smutným mementom dnešnej doby, že všetci lamentujú na tým, aká je postfaktuálna, ale tí, čo najviac kričia o potrebe faktov, sa na tie kľúčové, t. j. na výročné správy mimovládok, ani nepozreli. Veď načo, Soros je konšpirácia, lebo ako by to robil. Ale logika tvrdých faktov výročiek Aliancie poskytuje jednoznačný a jediný logický záver: Aliancia Fair-play je americký korporátny a vládny projekt. S Georgom Sorosom ako ústrednou mediálnou postavou v pozadí. Je jedno, či bol takto rovno vymyslený, alebo len „zachytený“ a využitý. Podotknime, že na motivácii ľudí v Aliancii pri tom nezáleží: práve čím idealistickejšia, tým len lepšie.

Zámorská filantropia

Pritom samotné Spojené štáty zahraničím sponzorované subjekty a ľudí pôsobiacich na ich území označujú ako zahraničných agentov a tí to musia vo verejnom styku o sebe deklarovať. Majú na to platný a aktívne využívaný zákon FARA. Dobre vedia prečo – sami to robia. Svoje vládne a synchronizovane aj súkromné peniaze využívajú na presadzovanie svojich záujmov vo svete. Pripomeňme si aktuálne Trumpovo heslo America first, ale môžeme sa pozrieť aj na stránku Holandského ministerstva zahraničných vecí, ktoré „tvrdo pracuje na presadzovaní holandských záujmov a hodnôt vo svete“.

Len naše politické mimovládky nás pochopiteľne presviedčajú oslavou svojich donorov: „Prevažná väčšina prostriedkov, ktoré administrujeme v prospech občianskej spoločnosti a životného prostredia na Slovensku, pochádza zo Spojených štátov amerických. Je to tak dozaista preto, lebo v americkej spoločnosti filantropia a organizované darcovstvo zohrávajú výraznú rolu v celej spoločnosti a navyše USA sú jednou z najbohatších krajín na svete. Je to však asi aj preto, lebo americkí darcovia pociťujú potrebu autentickej občianskej spoločnosti u nás intenzívnejšie ako európske súkromné či verejné inštitúcie, naše domáce nevynímajúc.“, toľko z výročnej správy nadácie Ekopolis citácia za všetky ostatné. A veľmi poučná, lebo táto správa ešte z roku 2002 (str. 7) hneď vzápätí predpovedala, že sponzorstvo americkej strany pomaly ale isto končí. Nuž neskončilo, pokračovalo ďalej a trvá dodnes. Zlá predikcia znamená zlé pochopenie reality.

Je skutočne dojímavé vidieť, ako americkej korporátnej filantropii a vládnemu establišmentu leží na srdci stav našej korupcie. Pritom korupcia korupcií zakývajúca rovno celým globálnym finančno-hospodárskym systémom prišla v roku 2008 práve z amerického korporátneho prostredia. Už desať rokov na to aj my tu na Slovensku doplácame. Zadĺžili sme sa na národnej aj európskej úrovni a o ďalších hrozbách, ktoré sú len otázkou času, čvirikajú vrabce na streche. Nedá sa nepoužiť staré osvedčené o zametaní si pred vlastným prahom.

Korupcia a korupcia

Lebo o tom je celá pointa: Prečo sa z amerických a teraz už aj bruselských peňazí skúma zásadne len národná vládna korupcia, t. j. vo verejnom sektore a v rozdeľovaní verejného rozpočtu? Keď mnohonásobne väčšia – korporátna – nie. Ukradnúť sa dá totiž aj to, čo do rozpočtu má prísť, nie len to, čo z neho odchádza. A o rád (!) väčšia škoda na verejnom rozpočte vzniká nezdanením u nás vytvorených ziskov hlavne nadnárodnými spoločnosťami, ktoré si optimalizujú svoje daňové základy odvedením profitu do zahraničia, pričom u nás zaplatia torzo daní. Ešte raz, o rád! A to je len najväčšia forma korporátnej korupcie s dopadom na verejné zdroje, existuje ešte celý rad ďalších.

Nuž korporátna korupcia sa neskúma preto, lebo by to donori zo zahraničia a lokálne pobočky zahraničných firiem z 2% korporátne filantropicky nepodporili. Nie je potrebné nikoho tajuplne presviedčať či manipulovať, je to obchodná logika. A vládno-politická korupcia sa skúma preto, lebo je to účinný (geo)politický nástroj na to, ako tlačiť na lokálnu vládu, oslabovať ju a presúvať jej moc, kam sa to hodí. V tom sa spoja – opäť nijako magicky ale rýdzo pragamicky – záujmy troch veľkých, na tom zainteresovaných aktérov:
1. Bruselu ako najslabšieho a najneskôr pristúpivšieho, ktorý by rád konečne nerušene centrálne vládol bez vrtošivých národných vlád.
2. Nadnárodných koncernov (či už priamo zo zahraničia alebo cez lokálne pobočky), ktoré si upratujú zisky a preto aj trhy a preto aj vlády.
3. Zámorského veľkého brata, ktorý má záujmy na celom svete, Európa je oficiálne jedným z jeho top 3 priorít zahraničnej politiky a silným, svojbytným štátom sa zle vládne.

Zahraničné peniaze, zahraničné záujmy

Traja veľkí aktéri s jasnými motívmi pachtiacimi po moci. A práve tí istí traja najväčší donori našich akože občianskych, ale v skutočnosti korporátnych a zahranično-vládnych mimovládok. Neskúmajúcich a oči verejnosti neobracajúcich na najväčšie korupcie, ktorú tu máme. Ale roky senzitivizujúcich len tú korupciu, na ktorú majú ich donori motívy a na ktoré ony od nich dostanú granty.

Klondajk rozkrádačiek na hulváta z 90-tych rokov je nenávratne preč, nástenkový tender by dnes ani nebol možný, každá ďalšia ficova vláda to mala ťažšie a ťažšie, aktuálne zákulisné správy hovoria, že už aj pozícia chronicky známych oligarchov výrazne oslabila. Neobhajujme nepísanú korupčnú imunitu najvyšších, nech zlodeji sedia, padni komu padni. A pritom v tomto smere aj oceňme parciálny pozitívny prínos práve politických mimovládok. Ale prečo sa nám tú šíri čoraz „blbejšia“ nálada v národe, ako keby sme to tu v najkorupčnejšej diere Európy mali zavrieť a odísť? Trendy oboch javov idú opačným smerom. Čím to je?

Bola by táto antipatriotická masochistická nálada možná, keby sme boli rovnakou smršťou faktov, analýz a denno-denných komentárov o dopade na náš život bombardovaní aj o korupcii korporátnej a euro-bruselsko-unijnej? Že na to nikto nedáva granty, tak berme teda aspoň to, čo sa núka? Veď toto. Tomu sa hovorí „využití v najčistejších úmysloch“. Americkými, bruselskými peňažnými nitkami a Sorosom ako ústrednou postavou v pozadí. Kto chce fakty, má ich mať.

Mgr. Peter Marman, PhD.
Akademický psychológ, ktorý sa venuje výskumnej, pedagogickej, konzultačnej a popularizačnej činnosti,
katedra psychológie Filozofickej Fakulty UK - fphil.uniba.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.marman.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

P.S.
Peter Marman bol jedným z vyše 300 signatárov varujúcej výzvy pred škodlivosťou rodovej ideológie - "Vyjadrenie a výzva lekárov, psychológov a iných odborníkov ku vplyvu rodovej ideológie na duševné zdravie detí" z 1. júna 2014.
povedzmeto.wordpress.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


30.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.35.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.40.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.49.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.51.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.32.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.41.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.47.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.2.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2018, 21:53 avatar
Povinné čítanie o najväčšej korupcii na Slovensku - zahraniční "sponzori" - a možné dôsledky - kandidátky na prezidenta, premiéra, ministrov, sudcov - hotová katastrofa a to je v ich "orgánoch" - to sú mená!!!
Kompletná protištátna a protislovenská banda...

Špeciálna prokuratúra, špeciálni vyšetrovatelia - kde ste?

§ 311, Trestného zák.
Vlastizrada
Občan Slovenskej republiky, ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike, teroru, záškodníctva alebo sabotáže, potrestá sa odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.

§ 312 TZ
Úklady proti Slovenskej republike

(1) Kto sa násilím alebo hrozbou násilia pokúsi
a) zmeniť ústavné zriadenie, porušiť samostatnosť alebo zvrchovanosť Slovenskej republiky, alebo
b) porušiť územnú celistvosť Slovenskej republiky,
potrestá sa odňatím slobody na desať rokov až dvanásť rokov.

(2) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa potrestá, kto spácha čin uvedený v odseku 1
a) a spôsobí ním smrť viacerých osôb,
b) a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu alebo iný obzvlášť závažný následok,
c) ako člen nebezpečného zoskupenia,
d) ako verejný činiteľ, alebo
e) za krízovej situácie.

§ 315 TZ
Záškodníctvo

(1) Kto v úmysle poškodiť ústavné zriadenie alebo obranyschopnosť Slovenskej republiky
a) vydá skupinu osôb do nebezpečenstva smrti, ťažkej ujmy na zdraví alebo cudzí majetok do nebezpečenstva škody veľkého rozsahu tým, že spôsobí požiar, povodeň alebo poruchu, či haváriu prostriedku hromadnej prepravy, alebo škodlivý účinok výbušnín, plynu, elektriny, rádioaktivity alebo iných podobne nebezpečných látok alebo síl, alebo nebezpečenstvo zvýši, alebo sťaží jeho odvrátenie alebo zmiernenie, alebo
b) dopustí sa iného podobného nebezpečného konania,
potrestá sa odňatím slobody na sedem rokov až dvanásť rokov.

§ 317
Sabotáž

1) Kto v úmysle poškodiť ústavné zriadenie alebo obranyschopnosť Slovenskej republiky zneužije svoje zamestnanie, povolanie, postavenie alebo svoju funkciu alebo sa dopustí iného konania preto, aby
a) maril alebo sťažoval plnenie dôležitej úlohy štátneho orgánu, ozbrojených síl alebo ozbrojeného zboru, právnickej osoby, alebo
b) spôsobil v činnosti takého orgánu alebo takej organizácie alebo inštitúcie poruchu alebo inú závažnú škodu,
potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.


3.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 22:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 22:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 22:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 22:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.22.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 22:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 22:27 avatar
Soroš na hrááááááááááááááááááááááááááád !!!
Súhlasí Step7


7.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   22. 10. 2018, 22:32 avatar
Kasafran. Viac ako 10 riadkov nečítam, takže sa nezapojím do témy.  
Súhlasí Osvietený


14.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 22:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.9.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 22:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 22:39 avatar
Peter a to mi tvrdili že ty všetkému čo píše súdruh z štb pritakávaš a takto si ho zradil    

Dám par riadkov

Sorosova činnosť bola ocenená doktorátmi honoris causa – v roku 1980 od New School for Social Research v New Yorku, Oxfordskej univerzity (University of Oxford), v roku 1991 od ekonomickej školy v Budapešti (Budapest University of Economics) a Yalovej univerzity (Yale University).

Soros je angažovaným filantropom od roku 1979, kedy začal podporovať černošských študentov, aby mohli študovať na Kapskej univerzite (University of Cape Town) v Juhoafrickej republike, vtedy trpiacej pod apartheidom. Podporuje i zmeny a vznik demokracie v bývalých krajinách sovietskych satelitov, ako napríklad i v Gruzínsku, na Ukrajine a inde. V Spojených štátoch je jedným z významných prispievateľov liberálnych organizácií. Sorosova podpora zmien k slobode a demokracii v strednej a východnej Európe je, mimo podpory priamej, záležitosťou miestnych organizácií – Open Society Institute a Sorosových nadácií (Soros Foundation).

Podporuje tiež Transparency International. Taktiež založil a finančne podporuje nadáciu Stredoeurópskej univerzity (Central European University - CEU).


13.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 22:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 22:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.29.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.54.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.57.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 23:55 avatar
Step7 presne ako píšeš .

súdruh putin a jeho 1000 násobne majetky vznikli zbedačením ruského ľudu

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk-
Súhlasí Step7


61.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.58.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.62.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:58

Príspevok bol vymazaný administrátorom.64.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:00

Príspevok bol vymazaný administrátorom.66.
označiť príspevok

Step7 muž
   23. 10. 2018, 00:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.68.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.11.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2018, 22:39 avatar
Ardzun,
mám dilemu - či pastfarián Ožiarený osvietil znovuzrodeného Fotooona, alebo naopak...?


15.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 22:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 22:40 avatar
Soroš na hraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 22:42 avatar
Kasafran na znak priateľstva som sa vyfotil s Temnýmyseľ

i.imgur.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Vidíš toho židovského kraľa v pozadí ?    
Súhlasí Step7


18.
označiť príspevok

Scarletwitch žena
   22. 10. 2018, 22:48 avatar
ach kasafran, zase vas fiktivny nepriatel soros ? skapeeeeem
Súhlasí Osvietený


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 22:54 avatar
Skájuš to až sa dozvie že Eduard Beneš bol slobodomurar to bude výbuch    

Kto dal príkaz k paľbe? Predsa ďalší z trojice spoluzakladateľov Československa – Edvard Beneš, s tichým súhlasom Tomáša G. Masaryka. Obaja českí politici boli totiž slobodomurármi a „na nešťastie obyvateľov tohto štátu stali sa jeho prezidentmi“.

Podolský nie je zďaleka jediný, kto verí podobným legendám a mýtom. V určitých kruhoch na Slovensku sa živili po celé desaťročia a kolujú dodnes. Čo z toho je pravda? Katarína Hradská z Historického ústavu SAV odkazuje v tejto súvislosti na výskumy jej francúzskeho kolegu Bernarda Michela v parížskych archívoch. Nenašiel v nich žiadnu stopu, ktorá by dokazovala príslušnosť Štefánika k nejakej tamojšej slobodomurárskej ló­ži.

zurnal.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarletwitch


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 23:00 avatar
Faktom je že Beneša tam veľmi nechceli bol to totiž chuj nehodil sa medzi našu spoločnosť

Vojenskú pomoc Sovietskeho zväzu v prípade konfliktu zmluva viazala na predchádzajúcu pomoc Francúzska. Najneskôr od roku 1927 bol slobodomurárom. V roku 1935 formálne vystúpil z čs. strany národne socialistickej, strana ho však stále považovala za svojho prívrženca; Beneš odmietal marxizmus a boľševizmus, ale socializmus (vláda roľníkov a robotníkov) mu bol sympatický.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


27.
označiť príspevok

Scarletwitch žena
   22. 10. 2018, 23:03 avatar
21. nevolaj ma skajus , to je ako ta kikus z tej yebnutej vianocnej reklamy . A kasafran je uz senilny


31.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.55.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.56.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.60.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2018, 22:49 avatar
Jasnýmyseľ,
to už síce dávno viem, ale čo ak by sa Ti náhodou zachcelo precvičiť sa trošku viac v čítaní a dozvedieť sa niečo o našej DF-kárskej úderke na čele s Ožiareným...?
Tvoja vec - neprečítaš, nedozvieš sa. A čas, ten Skýt svety požierajúci, si zvesela a nevratne plynie ďalej...
Súhlasí Temnýmyseľ


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 22:55 avatar
Tak Peter a máš to už nie si temôtkár ale slniečkár  
Súhlasí Temnýmyseľ


97.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   23. 10. 2018, 21:47 avatar
Edo, ja som tu najjasnejšia hviezda temného myslenia.  


98.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   23. 10. 2018, 21:50 avatar
Si si si si si sím týmto tvrdením stotožnený ?   
Súhlasí Temnýmyseľ


100.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   23. 10. 2018, 21:54 avatar
Sí,sí,sí,sí- to je po španielsky.  


101.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   23. 10. 2018, 21:58 avatar
Nie, to sa mi kýchlo, keď som obsluhoval milenku a klávesnicu.   


96.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   23. 10. 2018, 21:46 avatar
Kasafran. Doťahujete sa nádherne.
Nechcem svoju kučeravú hlavičku  zaťažovať nejakými, pre mňa nepodstatnými informáciami, ale ide vám to skvele.  
Rád vás čitam, vaše prekáranie a doberanie. Prajem veľa chuti do ďalšej zábavy a kopec síl.   
Mám vás všetkých rád aj vy mňa.     
Takže majte ma radi.  


102.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2018, 22:24 avatar
(96) Jasnýmyseľ,
považujem za svoju prvoradú povinnosť veľmi dôrazne a priateľsky Ťa upozorniť na vysoké nebezpečenstvo vyplývajúce z nezaťažovania Tvojej kučeravej hlavičky s Ožiareného svetovládnymi myšlienkami. Tie predsa musia byť nielen, ale aj pre Teba vždy neodolateľné, akceptovateľné a najmä realizovateľné. Svoju čítaciu kapacitu si zrejme vždy vyčerpáš na jeho popisných "mikročlánkoch" a na niektoré moje "makročlánky" Ti už čas nezostáva...
Žeby aj preto otázky vojny a mieru na našej matičke Zemi boli pre Teba nezaujímavé, a napriek tomu "zábavné"...?
Súhlasí Temnýmyseľ


103.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   23. 10. 2018, 22:34 avatar
Kasafran. Povinnosť si si splnil.  Tu sa chodím -pokecať, bez nároku na ťažké myšlienkové pochody a riešenia vecí ktoré memôžem / nechcem ovplyvniť. Proste relaxujem, aj taká Farma je pre mňa intelektuálne nezvládnuteľná.    Lebo tam o niečo ide.
Ako som písal ak bude vojna, tak som prvý posraný. Jedine, že nás nad 50 nebudú povolávať v prvých kolách do zbrane.  
Nad dlhými článkami sa musím zamýšľať, spájať a kombinovať a to sa mi nechce, som unavený z práce, zakazníkov....
Máš viac životných skúsenosti ako ja a pomaly začínam chápať tvoj výrok- vek/staroba ma oslobodili.. 
Súhlasí Kasafran


104.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   23. 10. 2018, 22:36 avatar
Prečo útočíš na pána Kasafrana !!!!!!!!!!!!!!!!!     
Súhlasí Temnýmyseľ


105.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   23. 10. 2018, 22:41 avatar
Prečo nie???   
Súhlasí Kasafran, Mil@níčko


106.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2018, 22:43 avatar
(104) Mil@níčko,
chlapče môj, ďakujem, ale ja to za útok nepovažujem. Jasnýmyseľ občas rád a z pasie postráži aj iné dvory...
Súhlasí Temnýmyseľ


107.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   23. 10. 2018, 22:47 avatar
Dvorí ti z dvora ?
Súhlasí Temnýmyseľ


108.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   23. 10. 2018, 22:49 avatar
...ale zdvorilo....


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 22:51 avatar
Nemáme taký veľký kríž ako kotlebovci ale je tiež slušne veľký .
A máme slušné porcie . Jediný človek ktorého poznám ktorý zdolal takú porciu bol Peter Temnýmyseľ aj keď odmietol prílohu . Veľmi pekná a inteligentná ceruš Peťova nás cvakla s ježiškom ako dôkaz pre teba .
Priniesol tatransku slivovicu a výborne sme si pokecali . Musím uznať že Peter je sčítaný a vzdelaný človek .


24.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2018, 22:58 avatar
Ardzun,
veď ich ľudskou tragédiou je to, že vidia a cítia podstatne menej, ako naši skutočne nevidiacu spoluobčania...


37.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.42.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 23:11 avatar
ardzun a dobre platený    

www.diskuteri.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


45.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.93.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 12:04 avatar
beriem i zlato cenné papiere a diamanty


26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 23:01 avatar
Soros na hraaaaaaaaaad


28.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2018, 23:03 avatar
(18) Scarlett,
ešte neskapínaj, za Sorosom sa neponáhľaj - Ty máš života pred sebou ešte dosť, tak si ho užívaj všestranne ľudsky...


46.
označiť príspevok

Scarletwitch žena
   22. 10. 2018, 23:12 avatar
uz sa bojim otvorit aj chladnicku aby znej na mna nevyskocil soros LOL
Súhlasí Step7


48.
označiť príspevok

ardzun muž
   22. 10. 2018, 23:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.52.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.65.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 00:01 avatar
Kde je rád by som ešte raz stretol tohoto úžasného človeka ktorý sa stretával s prezidentom Kováčom či Šusťom ale i Kiskom . Dávno som ho veru nevidel . Naposledy som stretol z významných osobností dalajlámu s ktorým mam foto . Je mi smutno za sorosom
Súhlasí Step7


70.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.72.
označiť príspevok

Step7 muž
   23. 10. 2018, 00:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.74.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 23:09 avatar
Kasafran presne to aj robí Skajuška naša


50.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 10. 2018, 23:15 avatar
(16) Ožiarený,
je načase, aby si začal trénovať aj svoju pamäť - tú fotku s Petrom si zverejnil už v lete, keď bol u Teba na návšteve. Opakovanie nebýva vždy matkou múdrosti, niekedy je prejavom zábudlivosti.
Tá fotka však stojí aj za opakované zverejnenie - je vydarená a ste na nej skoro ako dve hrozná...
Ja dôvodne predpokladám, že z Petra ani Ty, ani ja, slniečkára nespravíme...


53.
označiť príspevok

Step7 muž
   22. 10. 2018, 23:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.99.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   23. 10. 2018, 21:54 avatar
50. Omyl Kasafran. Tú fotku som zverejnil ja!!!!! Nikto iný!!! To na upresnenie.
Ako dve hrozná???    Aj jedna hrozná, aj druhá hrozná.    
Ja som ten najväčší slniečkár na svete!!! Hlavne, keď sa vozia decká. Ináč nie.  


59.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 23:56 avatar
Kasafran ja som na túto fotku naďabil až dnes . Toľko moje vysvetlenie


63.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 10. 2018, 23:59 avatar
Peter je slniečkar najťažšieho kalibru . Na nič si nesťažoval . Prišiel na super modernej japonskej mašinke s krasnou a inteligentnou ceruškou . Napriek tomu že má VŠ sa živí najťažšie ako sa dá SZČO biedou netrpí . Pozitívne mysliaci človek , ktorého si vážim .


67.
označiť príspevok

Step7 muž
   23. 10. 2018, 00:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.69.
označiť príspevok

Step7 muž
   23. 10. 2018, 00:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.71.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.73.
označiť príspevok

Step7 muž
   23. 10. 2018, 00:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.76.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.80.
označiť príspevok

Step7 muž
   23. 10. 2018, 00:20

Príspevok bol vymazaný administrátorom.82.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.83.
označiť príspevok

Step7 muž
   23. 10. 2018, 00:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.86.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.77.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 00:18 avatar
Lebo žral súdruha Mečiara a lži o Havlovi
Súhlasí Step7


75.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 00:17 avatar
súdruh KGB Putler doviedol krajinu do uplnej biedy a medzinárodnej izolacie . teraz nevie ako ďalej tak chce rusov poslať do neba
Súhlasí Step7


78.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.79.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 00:19 avatar
Step7 nenaučíš len tak hopsa novým kuskom starého psa .
Súhlasí Step7


81.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.84.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 00:31 avatar
jeden názor so sovietským zväzom na večne časy     To sa podarilo na tebe súdruh zlatý socík    

Tu je pravda odkaz budúcim generáciam                   

http://www.youtube.com/watch?v=p4aw6bm4228 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


87.
označiť príspevok

ardzun muž
   23. 10. 2018, 00:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.88.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 00:44 avatar
Ale vôbec nie . EU a vstup do tohoto najelitnejšieho klubu sveta odsúhlasilo 92 % voličov na Slovensku . Podmienkou bola účasť minimálne polovice voličov . Ak súdruhovia ruských hovien usporiadajú referendum o vystúpení nemám žiadnu námietku zahlasujme si demokraticky bez 120 000 ľudí odvlečených do gulagov bez toho aby nám cudzia mocnosť nanútila komunizmus a ožobračovala našu krajinu dlhých 40 rokov pod totalitnou krutovládou komunizmu .
Nič netrvá večne teda okrem tvojej lásky k Leninovi , Stalinovi a Putinovi to je tvoja trojedinosť horoskopivič z haagu v anglicku    


85.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 00:32 avatar
Se Sovětským svazem přišla bída na zem.


89.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 01:46 avatar
POKARHANIE!

Aha, čo som našiel dnes ráno na hajzľoch!
Ja len tak poviem! Kto si robí prdel z Pána Lenina, bude ho Pán Lenin chodiť strašiť v najneočakávanejších chvíľach!

Sám si za to môžeš vtipálek!

KONIEC POKARHANIA!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


90.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2018, 08:24 avatar
Ožiarený,
to je zrejme čaro nechceného, keď sa dokážeš slobodne priznať, že ako koordinátor protislovanskej úderky na tomto DF aj hodinu a trištvrte po polnoci dokážeš vyprázdňovať obsah svojej hlavy takýmto hajzlovým spôsobom...


91.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 10:41 avatar
súdruh dôverník štb neplakaj a dôveruj mi veď si dôverník berieš metal za metálom os súdruha Hrdličku    

Aj ťa nakladá alebo len tie humorne 4A vyznamenania ti dáva . Mať takú cennosť musí byť zážitok    


92.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2018, 12:00 avatar
Ožiarený,
opäť si pred rozumnými účastníkmi tejto témy preukázal, akými výplodmi "logiky" svojho zdeformovaného sionvedomia dokážeš smradiť aj na celom DF...
V téme, ktorú Fotooon venoval mne, som sa vyjadril koho ÚPN považuje/zaraďuje za dôverníka:

Registračné protokoly agentúrnych a operatívnych zväzkov Štátnej bezpečnosti
UPOZORNENIE !

Pred vstupom do registračných protokolov zdôrazňujeme, že osobou evidovanou ako spolupracovník ŠtB je osoba, ku ktorej bol kedykoľvek v období od 25. februára 1948 do 31. decembra 1989 Štátnou bezpečnosťou evidovaný zväzok v kategóriách rezident, agent, informátor, držiteľ prepožičaného bytu alebo držiteľ konšpiračného bytu. Zväzky vedených osôb sú v v protokoloch označené značkami:

R – zväzok rezidenta
I - zväzok informátora
A (tiež TS, Ag) – zväzok agenta, tiež agentúrny zväzok
KB – zväzok konšpiračného bytu
PB – zväzok držiteľa prepožičaného bytu

Tieto osoby boli spolupracovníkmi ŠtB!!!

Zväzky osôb, ktoré neboli vedomými spolupracovníkmi, alebo boli priamo obeťami a objektami o ktoré sa zaujímala ŠtB sú v protokoloch označené značkami:

PO – spis preverovanej osoby
SZ alebo S - signálny zväzok
NO – spis nepriateľskej osoby
D - spis dôverníka
KTS – spis kandidáta tajnej spolupráce
KA – zväzok kandidáta na agenta
KI – zväzok kandidáta na informátora

Tieto osoby neboli spolupracovníkmi ŠtB!!!

ÚPN nezodpovedá za prípadné škody spôsobené nesprávnou interpretáciou informácii o jednotlivých kategóriach osôb evidovaných v registračných protokoloch ŠtB

Čiže: ani osoby vedené pod písmenom D ako dôverníci, neboli spolupracovníkmi ŠtB! Máš ešte aspoň jednu zdravú mozgovú bunku, aby si si to dokázal zapamätať...???
Pomaly nadobúdam presvedčenie, že svojím IQ Ťa už predbehla aj táto opica:

uploads.disquscdn.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


94.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2018, 12:07 avatar
Nemetaj sa eštebak

v zväzkoch ľtb si vedený ako dôverník čo si spečatil vlastnoručným podpisom

Dôverník Štátnej bezpečnosti je jedna z kategórií, vyskytujúcich sa v registroch ŠtB. Dôverník zhromažďoval informácie, ktoré pomáhali kontrarozviedke plniť previerkové, pomocné a orientačné úlohy štátnobezpečnostnej povahy v súvislosti s odhaľovaním alebo objasňovaním protištátnej činnosti.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.upn.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Také blabotanie môžeš písať spolueštebakom ardzunovi či Borisovi
Súhlasí Scarletwitch


95.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2018, 12:33 avatar
Scarlet,
to aj Ty vidíš v tom zväzku, že dôverník D je spolupracovníkom ŠtB? Pod vplyvom Ožiareného už začínaš strácať nielen zrak, ale aj prirodzené ľudské povedomie napojené na túžbu po pravde a jej spoznávaní...?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:32,  Povedala som to mame. Bola dosť v šoku. Ale nejak sa s tým zmierila. Kecala so mnou o tom že...
dnes, 11:31,  Keď chceš pravdivé treba sa spojiť s DUCHOM PRAVDY a nie s duchom svätým ;)
dnes, 11:02,  Niektoré budú síce zodpovedané nepravdivo, ale hlavne, že budú zodpovedané :)
dnes, 11:02,  Síce si minule povedal, že bude tak, ako si povedal, že bude, ale ja ti aj tak neverím :) To...
dnes, 10:56,  Ach jaj ta vasa vecna dilema s bohom ved sa spojte s duchom svatym a vsetky vase otazky budu...
dnes, 10:54,  Ale kdeze to je coby dup
dnes, 10:32,  3- Odpoveď si v prvom rade musíš nachádzať a nájsť sám. Ja ti môžem dať svoju...
dnes, 10:25,  Nevieme sa dočkať toho dňa :) Ale ešte to potrvá nejakých zopár storočí, že? :)
dnes, 10:23,  Blizi sa den ked Slovensky mierumilovný lud najproruskejsi narod na svete poziada Vladimira...
dnes, 10:22,  Jaj ach? :)
dnes, 10:18,  Banda S.I.S karska protislovenska vlastizradna skorumpovana rusofobna sionfasisticka co operuje...
dnes, 10:16,  Ach jaj
dnes, 09:44,  Ondrej, dúfam Ti to vydriží. Tu na tomto fóre je množstvo osočovania a ponižovania....
dnes, 09:40,  K čomu ti je suverenita? Hlavne, že ti chodí výplata na účet, nie? :)
dnes, 09:27,  https://youtu.be/wcGrN0bVt24 Tak rychle ako to nejaky trulo v tichosti podpisal tak isto rychle...
dnes, 00:30,  Môj kamarat zas to ma naopak. Chce byť dievča a aj sa mal narodiť ako dievča rodičia mu...
včera, 19:35,  https://www.youtube.com/watch?v=nV1ODATNHpw
včera, 18:50,  Bodá jako núž, ako spieva Lucie Bílá v jednej zo svojich pesničiek...
včera, 18:43,  Ondro si dobrý človek . To viem dávno . Si človek ktorý dokažeš pomôcť podať sladkosť...
včera, 18:36,  prečo piješ okenu ? Sú dva druhy vodky jedna chutí ako okena a tá druhá tiež . Potom už...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nikdy neopúšťaj niekoho, koho miluješ, pre niekoho,
kto sa ti páči, pretože ten, kto sa ti páči, ťa opustí pre niekoho, koho miluje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(254 464 bytes in 0,221 seconds)