Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

O 300 rokov...

21
reakcií
673
prečítaní
Tému 3. novembra 2018, 10:49 založil Nadja.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
05. 02. 2017
3
02. 10. 2016
1
14. 01. 2012
27

1.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 11. 2018, 10:49 avatar
No skúste, čo si myslíte, že tu bude o 500 rokov? Popustite fantázii oprátku a píšte, ale nie to, že "nič"
Zoberte si, čo tu bolo v r. 1500... a všetko sa zrýchluje...

7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 11. 2018, 15:36 avatar
Vieš čo je sranda ? Že to čo tu bolo v roku 1000 bolo v mnohom zaostalejšie ako kulura ktorá tu bola v dobe latenskej . Čiže viac ako tisíc rokov po zadu sme boli . Kelti mali svoje písmo nádherné mincovníctvo s nápisom na minciach oveľa vyspelejšiu spoločnosť po všetkých strankách . Šperkarstvo spracovanie látok, poľnohospodársto atď .

Predvídať čo bude o 10 rokov môže tak baba vanga na sputniku aj to retrospektívne .

Keby pred 30 rokmi bol niekto predvídal ako bude vypadať mobilný telefon a čo bude obsahovať zaklopeme si na čelo .

Ale keď už máme byt baba jaga či vanga tak nech dám hypotezu že najvýznamnejším prvkom budúcnosti bude umelá inteligencia a to neďalekej budúcnosti .

Čo sa zeme ako takej týka bude tu teplejšie o koľko stuňov netuším . Globálne oteplovanie je prirodzený jav ktorý prinesie dobu ľadovú a tá zase globálne oteplovanie . Akú ulohu v tom hrá človek neviem ale veľkú asi nie .

10.
označiť príspevok

veriaci muž
   3. 11. 2018, 15:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

22.
označiť príspevok

gabriel pb
   5. 3. 2019, 00:24 avatar
o tristo rokov bude veľká nemocnica v prešove

2.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   3. 11. 2018, 10:54 avatar
Budú tu bojovať kameňmi a prakmi pôvodní obyvatelia-cigáni s nepôvodnými-afričania + blízky východ. O vodu!!!!

3.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 11. 2018, 10:57 avatar
Ach, až tak optimisticky?  
Súhlasí Temnýmyseľ

4.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   3. 11. 2018, 10:59 avatar
Veď si kázala popustiť... ja som ťa neposlúchol a napísal som , čo tu bude naozaj.   

5.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 11. 2018, 11:04 avatar
Ja keď popustím fantáziu, tak už nik nebude pracovať, všetci budú mať všetko a nik nebude chorý... a pod... Skrátka raj na zemi

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 11. 2018, 15:40 avatar
Dúfam že nemyslíš RAJ NAŠ ???    

diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

14.
označiť príspevok

Step7 muž
   3. 11. 2018, 16:07

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 11. 2018, 15:38 avatar
Temnýmyseľ a kde sa vyparí voda ??? Čo ju vypredáme na mesiac ? .

Kolobeh vody nemá jasne definovaný začiatok a koniec. Molekuly vody sa pohybujú spojito cez celú hydrosféru rôznymi fyzikálnymi procesmi a nemusia nutne absolvovať všetky etapy cyklu. Od vyparovania v oceánoch a moriach cez tvorbu oblakov, kondenzáciu vody v nich do podoby dažďových kvapiek, alebo snehových vločiek a následný pád na zemský povrch v podobe zrážok. Celý cyklus sa uzatvára transportom vody v riečnych tokoch naspäť do morí. Celkové množstvo vody v cykle je konštantné, teda, množstvo vody, ktorá odchádza z určitého zdroja (rezervoáru) sa rovná množstvu vody, ktoré doňho vstúpi.
Súhlasí Temnýmyseľ

11.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   3. 11. 2018, 15:49 avatar
Edo. Voda sa nevyparí, ale bude jej nedostatok-tej pitnej. Otrávenej v moriach bude nadbytok. Ukazovali zatopené Benátky, čistý bordel na tom mori.   

12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 11. 2018, 15:53 avatar
Peter pitná voda z morí sa odparuje či v nej plávajú plasty alebo ropa .
Ano samozrejme globalne oteplovanie spôsobuje i nerovnomerné zražky ale kto vie či . Lebo povodní sme tu zažili toľko za posledných tisíc rokov že by som posledných 10 rokov ani 100 za niečo čudesne neoznačoval .
Súhlasí Temnýmyseľ

13.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   3. 11. 2018, 15:58 avatar
Edo. To je jasné, ale kde spadne tá čistá voda? Nuž aj tu u nás, keď sa zmení klíma a púšte sa posunú k nám, keď u nás bude skoro tropické podnebie, ako asi bude v dnešných subtropických pásmach?? 

15.
označiť príspevok

Step7 muž
   3. 11. 2018, 16:18

16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 11. 2018, 16:19 avatar
Peter samozrejme že sa všetko posunie i púšť ale zásoba vody na zemi je konštantou . Ano samozrejme že globalným oteplovaním sa spôsobí doba ľadová a ta spôsobí zase globalne oteplovanie veď tento cyklus sa opakuje miliony rokov na svete . Nie je žiadnou novinkou . Ale nepríde za 300 rokov teda ak nebudeme vymýšlať RAJ NAŠ alebo čo  

Všetci klimatológovia sa zhodujú v názore, že planéta Zem prešla minimálne posledný milión rokov (na základe najstarších polárnych hlbinných vrtov možno zdokladovať viac ako 800 000 rokov dozadu) viacerými cyklami globálneho oteplenia a ochladenia. Pozorované cykly majú formu 100 000 rokov ľadovej doby vystriedaných približne 10 000 až 20 000 rokov teplej doby. Už približne 10 000 rokov sa ľudstvo nachádza v teplej dobe, ale táto, bez zmien vyvolaných ľudskou aktivitou, by mala trvať ešte niekoľko tisíc rokov. Počas posledných 1000 – 2000 rokov pred rokom 1850 bola globálna teplota relatívne stabilná s rôznymi (pravdepodobne lokálnymi) výkyvmi, ako Stredoveké teplé obdobie alebo Malá doba ľadová.
V priebehu posledných 50 rokoch došlo ku výraznému zvýšeniu globálnej teploty, takže vývoj klimatického zemského systému sa stal nelineárnym a nestabilným

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   3. 11. 2018, 16:29 avatar
Temnýmyseľ to sa presne vie . Lebo neočakávame nič nové iba globalným oteplovaním spôsobenu dobu ľadovú a po nej dalšie globalne oteplovanie . Čiže čo sa môže stať o 300 rokov ? Nuž za posledných 100 rokov sa oteplilo o 2 stupne . Možno dalších 300 sa oteplí o 6 a možno len o 1 stupeň celkom isto sa však oteplí a to i keby zmizli všetci ľudia na svete .

17.
označiť príspevok

Step7 muž
   3. 11. 2018, 16:29

19.
označiť príspevok

Step7 muž
   3. 11. 2018, 16:35

20.
označiť príspevok

veriaci muž
   3. 11. 2018, 17:25

6.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 11. 2018, 11:11 avatar
Toto 5 minútové video hovorí za všetko.

http://www.youtube.com/watch?v=puXsFyainQU Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 3. 2019, 00:23 avatar
a zakončil to bobor   
ono bankrot je svina    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:31,  Nie, netešíme. Ak bude v budúcnosti použitá sila tohto typu, bude to len preto, že nebude...
dnes, 08:50,  nechápem, záleží na tom, či bol vzatý , alebo či tam išiel vlakom zadarmo, aj tak nikto...
dnes, 08:43,  Takto robia na dedimne babky klebety, Ja som napísal:keby som si predstavil, že niekto našiel...
dnes, 08:40,  efektivne vzdelavanie....
dnes, 08:39,  tešíte sa ruskí troli?
dnes, 08:11,  Ruský prezident Vladimir Putin v piatok vyhlásil, že nariadil armáde, aby sa pripravila na...
dnes, 08:02,  Keď chceš, aby som bol buzerant, tak budem buzerant. Pre teba čokoľvek, zlato. *21
dnes, 07:57,  https://dobrespravy.eu/amazonsky-prales-uz-tyzdne-hori-a-svet-si-to-absolutne-nevsima-pluca-zeme-...
dnes, 07:11,  No veďka , 6
dnes, 07:10,  3, ani moc nie , len nárečím tak ako vychdniar a zapadniar,,,
dnes, 06:45,  je pekne, že ste videli film proti modlarsve....este krajšie bude, ked pochopíte, kto je to...
dnes, 06:41,  Je to správne, že JS považujú Rómov za svojich rovnocenných bratov a sestry. Len som potom...
dnes, 06:36,  A bieli spoluobčania sa na tom zjazde nemohli zúčastniť?
dnes, 06:33,  Východoslovenská rómčina sa nejako odlišuje od západoslovenskej?
dnes, 06:31,  Existuje aj demikát.
dnes, 06:30,  Unikát je skratka slov univerzálny kat?
dnes, 05:29,  https://www.jw.org/finder?wtlocale=V&docid=702019205&srcid=share
dnes, 05:26,  “Na to Peter otvoril ústa a povedal: ’S istotou chápem, že Boh nie je predpojatý, ale...
dnes, 01:15,  Ok lemmy, teraz nejdeme preberat bozi blud ;) prečítaj si...
dnes, 01:04,  Kráľ severu skončí s kráľom juhu (Daniel 11:42), potom aj on sám príde k svojmu koncu! To...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Posielam Ti zoznam všetkého, čo by som si na Vianoce želal: Teba!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(86 252 bytes in 0,482 seconds)