Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

O 2(3)kolečkách.

9
reakcií
678
prečítaní
Tému 17. apríla 2010, 17:29 založil ruwolf.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
19. 06. 2012
124
26. 05. 2019
1
06. 01. 2011
49

1.
označiť príspevok

ruwolf muž
   17. 4. 2010, 17:29 avatar
"It would not be at all strange if history came to the conclusion that the perfection of the bicycle was the greatest incident of the nineteenth century."
["Nemalo by vôbec prekvapiť, ak história príde k záveru, že dokonalosť(abo zdokonalenie?) bicykla bola najvýznamnejšia udalosť 19. stor."]
-- Unknown (Neznámy)

"When man invented the bicycle he reached the peak of his attainments. Here was a machine of precision and balance for the convenience of man. And (unlike subsequent inventions for man's convenience) the more he used it, the fitter his body became. Here, for once, was a product of man's brain that was entirely beneficial to those who used it, and of no harm or irritation to others."
["Keď človek vynašiel bicykel, dosiahol na vrchol jeho výsledkov. Bola tu mašinka presnosti a rovnováhy pre pohodlie človeka." A (na rozdiel od nasledovných vynálezov pre pohodlie človeka) čím viac ho používal tým viac fit sa jeho telo stávalo. Bol tu, jediný raz, plod ľudského mozgu, ktorý bol úplne užitočný pre toho, kto ho používa a so žiadnou škodlivosťou či dráždením pre iných.]
-- Elizabeth West

"When I see an adult on a bicycle, I do not despair for the future of the human race."
("Keď vidím dospelého na bicykli, nestrácam nádej v budúcnosť ľudskej rasy"
-- Herbert George Wells

Ospravedlňujem sa za kostrbatosť prekladov, ešte dáke pridám, ale včuleky sa idem trošku povoziť.  
Súhlasí *game*, Boris, Jojet

2.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2010, 21:07 avatar
yeah a dnes mame fakt zaujimavu paletu najroznejsich bicyklov .. suhlas najlepsi vynalez.. ja tomu vravim, ze znasobuje ludske schopnosti bez akychkolvek vedlajsich ucinkov .. az na nejake tie pady  
http://www.youtube.com/watch?v=2CTPLUcQAjk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí *game*

3.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 4. 2010, 21:08 avatar
a ja chodim furt len na bicykli, je to moje cervene ferari
Súhlasí Jojet

4.
označiť príspevok

achesa žena
   17. 4. 2010, 21:11 avatar
najviac km-ov spravim, ked som riadne nasrata. 
Súhlasí Jojet

5.
označiť príspevok

*game* žena
   17. 4. 2010, 22:26 avatar
Súhlasí ruwolf, Ónya

6.
označiť príspevok

starec muž
   18. 4. 2010, 07:36 avatar
Na motorke je ten zážitok oveľa lepší. 

7.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 4. 2010, 12:14 avatar
motorka je o inom.. tam uz nevyuzivas svoju energiu ako pohon starec  
ale iste suhlasim.. aj motorka ma svoje caro.
Súhlasí Jojet

8.
označiť príspevok

Jojet
   18. 4. 2010, 18:06 avatar
Človek na svoju mobilitu už čo to v histórii vynašiel a ešte vynájde. Bicykel ma v tomto svoje zvláštne postavenie. Tichý nehlučný pomocník - spoločník. Tak ako aj v iných oblastiach zasahuje do "evolúcia" aj oblasť cyklistiky. I keď samotná myšlienka je staršieho dáta. Pri mojich cestách nezávisle od iných, ( na tom trvám ), som "objavil" čaro elektriny v pohonoch bicyklov, ktorou testujem už po tretí rok možností nového trendu voľnočasovej aktivity. Pre názornosť ponúkam toto videjko s Artasom, ktorý mám aj ja.
http://www.youtube.com/watch?v=5f-tmWhhHb4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Len tá hlučnosť nepočuteľná :-))). Aspoň je uško lepšie pripravené počúvať napr:www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí postoy-lea, ruwolf

9.
označiť príspevok

Jojet
   18. 4. 2010, 18:32 avatar
Na axialnych typoch sa tvrdo pracuje.
http://www.youtube.com/watch?v=iCu3_dVMERI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

10.
označiť príspevok

Jojet
   18. 4. 2010, 18:36 avatar
Tešme sa na budúcnosť, ktorá už vzniká :-))
http://www.youtube.com/watch?v=6_41btVawMc Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:47,  www.youtube.com/watch?v=3xxAhtkcoEQ
dnes, 01:07,  Pane boze maju kupene vsetky media nekupia si zo 2 ci 3 agenturi
dnes, 00:32,  Lemmy co nemám ako podložiť ? To že katolícka cirkev neuznáva Genezis, potopu, a vysoký...
dnes, 00:24,  To je tvoj názor, ktorý nemáš čím podložiť z oficiálnych katolíckych zdrojov.
dnes, 00:21,  To neviem, nezdá sa mi že by katolícka cirkev pochybovala o doslovnej pravdivosti knihy Job....
dnes, 00:18,  No veru azda aj 3 mesiace.
dnes, 00:16,  Krištof reagujem na tvoj príspevok ešte z júla v tejto diskusii...
dnes, 00:12,  (ako vidím, ten už má teraz dosť a nevládze ani reagovať) *19
dnes, 00:10,  Milanôčka by tam bolo dobré vykopnúť, nech si užije Ruskej vodky a Putina. :)
dnes, 00:10,  Samozrejme, že v Rusku sa manipuluje všetko, veď je to totalitná krajina s nálepkou...
dnes, 00:08,  Neskutočné!
dnes, 00:03,  Veď my by sme ho tu hneď spracovali. *38
dnes, 00:03,  No to problem je lebo ono polnohospodár za obilie nechce jadrovu hlavicu
dnes, 00:02,  podvýživu, nie diétu.
dnes, 00:01,  Vitaj tomas, ani ja som tu teba dlho nevidel. *19
dnes, 00:01,  akutského šamana Alexandra Gabyševa, ktorého vo štvrtok zadržali v Buriatsku, v piatok...
dnes, 00:01,  Možno si len diétu zle vysvetľuješ.
dnes, 00:00,  Neotvorí!!! Raz navštívil DF.sk, a zhrozil sa, aké bludy píšu ľudia na tzv. liberálnom...
včera, 23:59,  ľudia tam len trpia.
včera, 23:58,  Zlatý socík. Kedy už konečne Kim mieni ukončiť túto nezmyselnú hru a otvorí svoju zem...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

„Kreativita je vynaliezanie, experimentovanie, riskovanie, porušovanie pravidiel, robenie chýb a radosť z toho všetkého.“ Mary Lou Cook
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(81 954 bytes in 0,387 seconds)