Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nový model nákazy: Až 170-tisíc nakazených na vrchole, kríza možno do 2021, Matovič pripúšťa „vypnutie krajiny“

20
reakcií
129
prečítaní
Tému 31. marca 2020, 14:06 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   31. 3. 2020, 14:06 avatar
Štátni analytici zmiernili odhady nakazených, vrchol epidémie očakávajú v polovici júla. Ak štát rozšíri kapacity nemocníc, vedeli by sme podľa analytikov situáciu zvládnuť.

Ministerstvo zdravotníctva ukázalo nové prepočty analytikov Inštitútu zdravotnej politiky. Tí zmiernili odhady nakazených a zdôrazňujú, že aj to je pesimistický scenár.

Zásadná zmena je, že ak sa rozšíria kapacity pre nemocnice, vedeli by sme podľa analytikov situáciu zvládnuť. Tvrdé opatrenia by však museli platiť tri až štyri mesiace. A museli by sme zabezpečiť dvojnásobok ventilácií, ako máme dnes. To všetko ukazuje aktualizovaný model štátneho Inštitútu zdravotnej politiky.

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

peter67 muž
   1. 4. 2020, 00:40 avatar
Takže sa asi bude podľa nie zásluhovosti na ventilátor napájať, ale podľa budúcich možných zásluh. Lebo nejaký 80 ročný dôchodca asi už moc do rozpočtu neprispeje.    
Som zvedavý, či budú ratovať mňa starého tučniaka, alebo radšej 30 ročného otca 12-nástich detí, poberajúceho cociálne dávky, lebo predsa má väčší predpoklad budúceho prínosu ako ja.  

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2020, 00:43 avatar
No vraj podla veku to selektuju . V rusku maju v tom jasno ventilačny vykupili oligarchovia a maju pookoj

6.
označiť príspevok

peter67 muž
   1. 4. 2020, 00:45 avatar
Takže ozaj dostane prednosť ten mladý otecko? Pred mnou starým tučniakom?     

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2020, 00:50 avatar
to neviem ale mam obavu že k tej konfrontacii príde . Nemyslím prave teba .

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
Mna ked budu odpajat skusim handlovať že dám ladvinu daj kyslík

12.
označiť príspevok

peter67 muž
   1. 4. 2020, 00:52 avatar
Ja ponúknem 15 kg kvalitného tuku!!!!    Možno aj 20.     

15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2020, 00:53 avatar
Ja ta prebijem dám 30
Súhlasí peter67

16.
označiť príspevok

peter67 muž
   1. 4. 2020, 00:54 avatar
A ešte aj mladší si, aj ľadvinu núkaš.      Som synom smrti.      

19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2020, 00:57 avatar
Ja by som im tak vynadal že by ma nechali na prístrojoch aby som tu ešte po kovide musel trpieť

18.
označiť príspevok

peter67 muž
   1. 4. 2020, 00:56 avatar
Edo, dobré ráno, či teda dobrú prvoaprílopvú noc ti prajem.
Chcel som niečo šťavnaté napísať, ale mne by tu asi všetci vážne uverili, tak radšej nič.     
Hlavne na 1. apríla.     

20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2020, 00:58 avatar
Kia už auta dnes započala valiť

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2020, 00:42 avatar
Nemyslím si poznám tých dôchodcov Mečiar , Poor , Martinka , Lexa , Harbin , Kmotrík , Majsky , atd

5.
označiť príspevok

peter67 muž
   1. 4. 2020, 00:44 avatar
Samozrejme, že tí bohatší dôchodcovia sa nejako zabezpečia, ale čo takí bežní, ktorí majú 35-40 rokov odpracovaných??
Tí by mali asi navštíviť notárov (asi preto im povolili činnosť) a dať svetské veci na poriadok.

7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2020, 00:47 avatar
mali si odložit
Súhlasí peter67

9.
označiť príspevok

peter67 muž
Mali, ale kto počítal s vírusom??
Napr aj také lacné a kvalitné CT nezachránilo život bývalému precedovi NR SR.     
Mali sme radšej drahšie a kvalitnejšie nakúpiť.    

11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2020, 00:51 avatar
Presne tak aj tie kachličky mu boli k hovnu

14.
označiť príspevok

peter67 muž
Aké kachličky?? niečo mi ušlo?     

17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   1. 4. 2020, 00:56 avatar
Desať legendárnych činov Pavla Pašku

Nebol len kachličkárom. Zastal sa aj podvádzajúceho Jána Slotu. Na Bratislavský hrad dal osadiť Svätopluka.

8. Neriskoval, kachličkoval

Ťažko nesie kritiku za výrok, že v Novembri 1989 kachličkoval kúpeľňu. Nevyšli mu ani oslavy výročia Nežnej revolúcie. Pred piatimi rokmi opozícia a viacerí disidenti odmietli prísť kvôli rečníkom – príhovory mali mať aj bývalí komunisti – a útočnému štýlu politiky Smeru. Ďalšiu blamáž zažil Paška pri terajších oslavách. Po kauze s CT-čkom viacerí hudobníci odvolali účasť na koncerte k Novembru, a tak ho musel zrušiť

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí peter67

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
Ale Rudo Šuster tomu sa podarilo štastne prchnut z kramarov kdesi na dedinu rakusku

21.
označiť príspevok

majko1 muž
   1. 4. 2020, 10:10 avatar
Niektoré úvahy o tom čo a ako sa treba zachovať voči starším sa vôbec nelíšia od fašistickej ideologie vyhladenia "nepotrebných"...........
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:02,  42, .... vymyslený je rozprávkový príbeh o domestikovaných opiciach čo zliezli zo stromov...
dnes, 00:55,  19, ..... ale kvôli viere sa aj zabíjalo! Teda, iba pravá viera pomáha! A tú dnes skoro...
dnes, 00:50,  62, .... lenže to "nasilu" bol ľudský a krajne nebiblický pohľad. Boh nikoho...
dnes, 00:43,  13, ..... Ježiš svoje telo "obetoval" ..... "vzdal sa ho za hriechy sveta"!...
dnes, 00:34,  23, ...... Ježiš mal vyliať svoju krv, .... teda obetovať svoj život za nás. A krv v Písme...
dnes, 00:18,  8, ..... Lemmy zrejme pozná K.H.Deschnera ktorý napísal desať zväzkové dielo:...
dnes, 00:10,  A ešte, ..... viete ako často sa zaviedol celibát, .... potom zrušil, .....a znovu zaviedol a...
dnes, 00:08,  1, .... je pravdou že Pavol preferoval celibát , ale on si uvedomoval, že nie každý to...
včera, 23:57,  7- tak to si pekne prepálil. To zaváňa porušovaním základných ľudských práv -...
včera, 23:53,  9, ..... tvoja rétorika "nehádžte perly sviniam" nemôže nikdy korešpondovať s...
včera, 23:50,  7 , ....ale mal. Pomazaných duchom, .... tých "kúpených zo zeme" nazýva Ježiš...
včera, 23:37,  8, .... Biblia desiatkami textov opisuje rozdielnosť medzi dvoma skupinami Božích ctiteľov,...
včera, 23:31,  To ako keby si kritizoval policajta, že sa stará do zločincov.
včera, 23:25,  ty, ateista, co sa staras do veriacich?
včera, 23:24,  Moc Petrovych klucov ! RKc si moze robit vsetko, lebo co zviaze papez na zemi, bude zviazane aj v...
včera, 23:21,  Nepochopil si. Vyjadrujem sa tak, že všetci ostatní nemajú celibát, pretože ich to...
včera, 23:19,  zaujima to vsetkych, aj teba, preto si tu a staras sa....
včera, 23:16,  Až 100 milionov má za reklamu, len 6 milionov za športové prémie....
včera, 22:51,  Okrem katolíkov to nikoho nezaujíma. V Pravoslávnej cirkvi má kňaz manželku, a rodinu.
včera, 22:50,  Veď táto téma je o belošskej agresii v USA.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

V boji o vlastné štastie víťazí ten, kto sa nevzdáva.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(97 160 bytes in 0,266 seconds)