hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Nový cestný zákon 8/2009

príspevkov
8
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 3.3.2009 22:20
posledná zmena 5.5.2009 17:28
1
03.03.2009, 22:20
Ma niekto pripomienky skusenosti alebo otazky???
none
2
03.03.2009, 22:20
som v tejto teme dost doma tak len piste .... :D
none
3
03.03.2009, 23:44
neviem či to bude k téme,,, ale chodec idúci mimo obce musí mat reflexný prvok:to by bolo v poriadku,ale na niektorých železničných prechodoch stačí stará hrdzavá značka iba jedna zašitá v kríkoch za zákrutou (mám na mysli polomku) a reflexná nebola ani nová lebo táky náter pred rokmi ani nepoznali a všetko by malo byt v poriadku ..podla mna to je viac o vyberaní penazí od tých slabších ako o ochrane
none
5

3. 03.03.2009, 23:44

neviem či to bude k téme,,, ale chodec idúci mimo obce musí mat reflexný prvok:to by bolo v poriadku,ale na niektorých železničných prechodoch stačí stará hrdzavá značka iba jedna zašitá v kríkoch za zákrutou (mám na mysli polomku) a reflexná nebola ani nová lebo táky náter pred rokmi ani nepoznali a všetko by malo byt v poriadku ..podla mna to je viac o vyberaní penazí od tých slabších ako o ochrane

23.03.2009, 21:04
ano su dopravné znacky hrdzave a stare ... ale polomka nieje ulohou policie ... zeleznicne priecestie je samo o sebe nebezpecne ... je mi luto tych ludi co tam boli ... a viem ze zato nemoze nikto stalo sa a hotovo ...tak o tej dopravnej znacke ... je to jedno ci tam bola alebonie ... ludi nezachranilo ani to ze vodic autobusu o priecesti vedel ...
Reflexne prvky ludi zachranuju ... urcite ako vodic ich vrele odporucam
none
4
04.03.2009, 16:01
Mne sa vidia tie výšky pokút ako nejaký trest za to,že človek šoféruje.Vidno,že nevedia,koľko zarába obyčajný človek.Asi sa držia klamlivých štatistík o priemerných platoch.
none
6

4. 04.03.2009, 16:01

Mne sa vidia tie výšky pokút ako nejaký trest za to,že človek šoféruje.Vidno,že nevedia,koľko zarába obyčajný človek.Asi sa držia klamlivých štatistík o priemerných platoch.

23.03.2009, 21:07
ano su pokuty vysoke ...ale pozor ...
do 1.2.2009 za bezpecnostne pasy policajt mal v sadzobniku 2000 Sk
po 1.2.2009 za toto iste 60 EUR co je 1800 Sk
pokuty niesu vysie u beznych priestupkov ... iba pri richlosti a pri alkohole , pri hrubom poruseni pravidiel BaPCP
Ale rychlost dokazes ovplynit, jazdu na cervenu takisto , predchadzanie cez plnu ciaru tiez ... tak staci byt disciplinovany a jazdit podla pravidiel ...
none
7
04.04.2009, 17:59
Otazka 1 : Porušujem alebo ake zakony porušujem ak mam na aute nalepenu kameru ( maly mobil ) a nahravam ? Na mieste ktore nebrani ani mne ani ostatnym, pod SPZ a podobne ?
Otazka 2 : Porušujem alebo ake zakony porušujem ak na volnom viditelnom priestrastve ( parkovisko ) si cvičim svalom alebo šmyk ? Či v lete alebo v zime ? Stačilo by keby bolo parkovisko označene ? Alebo porušujem akurat to, že parkovisko nie je moje ?
Vďaka za odpoveď.
PS: Nie som žiaden dilino čo robi blbosti, chceme sa len naučiť ovladať auto aj pri blbych situaáciach, keďže na ceste jazdia naozaj lolovia, ktorí neohrzujú len seba ale aj ostatných. Musím potvrdiť, že jedno vyskúšanie si je 100 krát lepšie ako ropŕavanie o tom. Hlavne brzdenie a vyhýbanie sa na snehu.
none
8
05.05.2009, 17:28
Zabery chodníka popri policajnej stanici 🙂 ... nie je meter a pol,ako meter a pol
odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 93 780 B vygenerované za : 0.091 s unikátne zobrazenia tém : 36 179 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Život je obchod. Obchod je súťaž.
A v súťaži vyhráva ten, kto sa viac snaží.