Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Nove svetove poriadky ;)

101
reakcií
1278
prečítaní
Tému 13. januára 2018, 14:10 založil Immanuel.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
19. 01. 2008
25
23. 08. 2016
17
08. 02. 2014
8
13. 01. 2014
15
 
 


1.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:10 avatar
Mnohi z vas su nespokojni so sucasnym systemom, teda s tym ako sa svet organizuje

Nuz ale ked mate nejake vlastne koncepty ktore by popisovali ako tu vsetci spolu mozeme spravodlivo vyzit tak sem s nim

Posudime, zamyslime sa a mozno zrealizujeme

Budte zmenou ktoru chcete vidiet vo svojich zivotoch


2.
označiť príspevok

Veličenstvo
   13. 1. 2018, 14:13 avatar
Navrhujem sofiokraciu. Už som tu o nej písal, nájdi si to.


3.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:14 avatar
Uz sme to niekedy v minulosti skusali?


4.
označiť príspevok

Veličenstvo
   13. 1. 2018, 14:15 avatar
Boli pokusy, ale vinica neurodila kvalitné ovocie.


5.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:16 avatar
Myslis ze teraz to vide?


20.
označiť príspevok

Veličenstvo
   13. 1. 2018, 14:44 avatar
Mám nádej.
Súhlasí Immanuel


6.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 14:28 avatar
Neprajem si žiadny systém. Rád by som žil v spoločnosti, ktorá reaguje na nedostatky a problémy bez nejakého politického pozadia, čiže sebeckého pozadia. Chcel by som, aby ľudia používali mechanizmy, nie dogmy. Taký mechanizmus je plánované hospodárstvo, dogma je voľný trh. Príroda nám ukazuje, že všade panuje nejaký mechanizmus v rámci obnovy, voľný trh sa správa ako by existoval v krajine zázrakov, kde je všetkého nekonečno a každý život je nahraditeľný.
Podľa mňa systém sám vytvára drvivú vačšinu problémov. Systém postavený na kulte osobnosti, mocnárstve, systém peňazí. Sme z tohoto sveta, sme podobní zvieratám, máme v podstate rovnaké záujmy. Napriek tomu nedokážeme ani z ďaleka žiť tak civilizovane, ako žijú zvieratá.. Oni zabíjajú z núdze. My z chamtivosti, z nudy, alebo z pýchy......... To spôsobuje systém, lebo systém udáva nejaké mylné predstavy o tom, kto je viac a prečo.... ľudia, ktorí sa tomuto chcú prispôsobovať páchajú škody na sebe, aj na svojom okolí a to len v rámci nejakej dogmy, lebo si o sebe myslí, že ak zarobí ďalši milión, tak bude ešte lepši, ako je ... no lepší nebude, len napácha na ostatnej spoločnosti viac škôd, lebo koláč je len jeden, ktorý si všetci delíme.. Preto sa potom poniektorí z nás rozhodnú aj pre tú surovú cestu, aj oni chcú viac..... a majú na to právo, každý má právo na viac, tak hovorí systém...............
Takže nie, žiadny systém. Len systém odstrániť prosím a všetko bude ok.


7.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:29 avatar
Takze si za anarchiu?


9.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 14:33 avatar
Prosím vás ľudia, naučte sa čítať, ak tu chcete s niekým komunikovať, ide to tak naozaj jednoduchšie.

Nie, nechcem anarchiu, anarchiu tu spôsobuje práve a zase súčasný systém.. Boháči majú anarchiu a potom tí dole, opak sveta, podsvetie má anarchiu.. Oba protipóly sú výsledkom systému.
Ja som za mechanizmus. To je ako keď si predstavíš strojček v hodinkách. Každé koliesko má úlohu, a spolu vytvárajú funkčný mechanizmus a NIE žiadne koliesko nieje nikde hore nad ostatnými a neukazuje, ako majú ostatné kolieska tikať., na to majú kolieska určitý počet zubov, aby to vedeli samé......


11.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:34 avatar
Z wikipedie

v anarchizme: želaná forma medziľudských vzťahov založená na dobrovoľnej spolupráci bez toho, aby bola vynucovaná alebo riadená inými, odstránenie obmedzení slobody jednotlivca opierajúce sa o odmietanie akejkoľvek moci, pozri anarchizmus


12.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:35 avatar
v politológii bezvládie spôsobené nejestvovaním verejnej autority, schopnej spojiť spoločnosť na základe všeobecne platných pravidiel, pozri anarchia (politológia)


13.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:35 avatar
Podla mna to co chces je anarchia


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 1. 2018, 14:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 14:39 avatar
Pola mňa je mnohé, čo sa učíme mylné a to z určitých dôvodov, čo jest, zachovať systém za každú cenu.
Zaujímavé, že keď ekonóm hovorí, že kapitalizmus nefunguje, tak to nieeeeee, nevie čo hovorí.. Pri tom ekonómia je exaktná veda. Ale ak povie politika, že takto a takto, tak sú všetci v pozore, pri čom politika exaktná vedia nieje... Čo?!
Je to naopak. Takmer všetko, čo si sa bežne naučil, je naopak, aspoň čo sa týka fungovania spoločnosti.
Ja v nímam Anarcgiu ako svet z Mad Maxa.
To čo tu ty opisuješ je svet prírody, sloboda, žiadne autority a PREDSA funguje, predsa sú jasne badateľné striktné mechanizmy. Ako je to len možné.....


16.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:40 avatar
Taka je definicia


17.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:41 avatar
Ale neviem ci anarchia je realizovatelna

Lebo ludia su vselijaki

A preto potrebujeme system


21.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 14:45 avatar
Nuž ja trvám na tom, že anarchia je tu dnes. Aj ja sám som toho príkladom. Odmietam sa podieľať na ohavnom, amorálnom systéme. Som ochotný sa podieľať iba na morálnom, rozumnom spolunažívaní. Nevidím najmenší dôvod, prečo by si za peniaze zarobené mojou prácou mal niekto budovať abnormálny luxus, ktorý si ani len nezaslúži a dokonca nieje ani len vďační ľudom, vďaka ktorým to má, ešte nimi aj pohŕda a škodí im, kde sa len dá.
Ak by som sa mal na tomto podieľať, mal by som sám seba za totálneho idiota a radšej by som si strelil do hlavy, ako volil takú existenciu, no mám v celku rád, tak musím meniť stratégiu života a voliť cestu anarchie.


24.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:46 avatar
Mozno mas len pomiesane pojmy


39.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 15:05 avatar
Možno len nechceš prijať realitu.
Koľko krát sme boli svedkami toho, že mocní neboli potrestaní za prekračovanie zákonov?! Len to, o čom sa okrajovo dozvedáme, koľko je toho udržaného v tajnosti ani nechcem vedieť.
To isté ako som spomínal v podsvetí, koľko krát je porušený zákon, ale nik sa o tom ani nedozvie?
To nieje v ľuďoch... My niesme takí, či onakí, nerodíme sa zlí, ani dobrí..... Sme vždy takí, v akom svete žijeme, prispôsobujeme sa mu a ak si systém žiada, aby som bol kurva, lebo inak nemôžem žiť štandardne uznávaný život, tak sa prispôsobím.... Teda ak niesom extrém, ako som ja osobne a odmietnem radšej ten štandardne uznávaný život, než by som sa mal prispôsobiť ničomnosti.
Nie ľudia sú zlí, resp. ak sú, tak je to tým, že žijú v zlom systéme. To isté ako s každým zvieratkom... je dobré dovtedy, kým nieje ohrozené, alebo hladné. Akonáhle vytvoríme systém, v ktorom sa človek bude cítiť nejako ukrátene, Čo tento systém JÓÓÓ spôsobuje, tak rastie čo?! korupcia a kriminalita. Ak rastie korupcia a kriminalita, rastie nespokojnosť občanov, rastie nespokojnosť občanov, prichádzajú konflikty, rozpadajú sa štáty, vojny, či už občianske, alebo medzinárodné.
Vraj sme konzumná spoločnosť, no a prečo sme konzumná spoločnosť? Lebo si to tak systém žiada, systém potrebuje, aby ľudia boli konzumní, lebo na tom bazíruje kapitalizmus. Ak by sme vśak kapitalistická spoločnsoť neboli, tak by bolo rozumne nevyrábať pičoviny, neplytvať, lebo devastujeme iba svoje vlastné zdravie, svoje vlastné okolie, životné prostredie a tak podobne. Je to naše okolie, ktoré definuje to, akí sme. A keď sme zlí, znamená to, že naše informačnoriadiace centrum je zlé, teda systém je zlý. Už to je zlé, že je tu nejaký systém, JEDEN systém, ktorý udáva čo a ako.. lenže riadi 7 miliár ľudí, ktorí majú každý individuálne problémy aj potreby, pri čom sa chceme tvariť ako slobodná spoločnsoť, ale musíš sa prispôsobovať systému inak si NIKTOŠ, NEÚSPEŠNÝ a HLÚPY IDIOT, to vážne?! Hnusná pokrytecká čvarga, lebo toľko protirečenia, čo tu je, nieje ani možné..... len aby sa udržal jeden paškvil hnusný zdegenerovaný stredoveký.... A preto sa dnes pol Európy búri.. Preto máme dnes každá európska krajina svojich kotlebovcov, lebo toho začína byť príliš.. Tento systém sa rúca, no bude nahradený iným, ďalším pravdepodobne zase nejakým akože socialistickým, ale to nebude skutočný socializmus, ale zase iba dočasná hra mocných, kým zase ľudia nebudú nespokojní, lebo systém...... Nie nadarmo sa vraví, že dejiny sa opakujú. Logicky, lebo my nič zásadné na svojich životoch nemeníme. Jednostaj sa prisôsobujeme systému, ale nikdy nie životu.


41.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:06 avatar
Prijimam vsoebecne platne definicie popisane vo wikipedii - to je realita


47.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 15:10 avatar
Mnohé aj ja. A?


49.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:10 avatar
No a nic

Ja som navyse od teba prijal aj tu o anarchii


64.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 15:22 avatar
Napadá ma ešte také prirovnanie, ako je rodina. V nej nemáš zákony a predsa funguje. Teda fungovala, kým neprišiel tento vrchol degenerácie. A práve aj rodiny prestali fungovať, keď sa do nich začal starať štát/systém.
Nič viac si nemyslím ako to, že vesmír je podstatne múdrejší, ako všetci ľudia dohromady a preto by to mali nechať na ňom a nejebať sa mu do toho. Potom to bude konečne dobré, ako keď boh tvoril a bolo to dobré, ale akonáhle sa do toho začal montovať človek, odvtedy je to vyhnané z raja a na hovno. Kam do prírody zasiahneme, ukáže sa to za pár desaťročí ako fatálny omyl a potom zasahujeme znova, aby sme to napravili, lebo teraz tomu už rozumieme a spôsobíme ešte vačší problém----- Veď to je groteska   Pri tom stačí tak málo. Nechať tam trošku voľnosti, samospádu, využiť krútivý moment, odstredivú silu, tie prirodzené metódy. To sa však nedá, keď sem jednostaj chceme pchať niekoho, kto to vie LEPŠIE, potrebujeme vodcu, vládcu, ktorý to dá do poriadku, len takého ešte jakživ nikto nikdy nevidel, lebo ak sa aj ukázal nejakí súci, tak ho systém rýchlo popravil... že?! o tom sme sa už bavili  


65.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:23 avatar
Rodiny funguju len preto ze zena to ma pod palcom a muz to ma pod papucou


66.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 15:32 avatar
Tu sa opať nezhodneme, to je dôvod, prečo práve rodiny nefungujú. Model, ktorý si opísal funguje len dočasne, presne ako kapitalizmus. Tvárime sa, že to funguje a že sme šťastní, len aby sme pred druhými vyzerali dobre, čo žijeme a čo pri tom sami cítime je irelevantné
  


67.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:34 avatar
Pre pokoj v rodine to tak musi byt

Ale to pochopis az ked sa ozenis


68.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 15:36 avatar
Ženy takými chlapmi pohŕdajú. Aj preto sú im dnes chlapi na smiech... Totálny disrešpekt a ani sa nečudujem.. Ak je chlap makký, nieje to chlap a ako makký v hlave, tak makký medzi nohami  


69.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:38 avatar
Zeny pohrdaju chlapmi tak ci tak

Aj tak nas potrebuju len na rozmnozovanie


70.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.71.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:41 avatar
A mas ho rada?


72.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 15:47 avatar
Nebolo tomu vždy tak. Opať sme pri tom, či sa do toho montuje systém, alebo nie. Ak by sa do toho systém nemontoval, chlap by bol váženejší, lebo žena naozaj nevie robiť mnohé, čo zvláda chlap (zaujímavá vec aj okolo firmy google, kde si jeden vyššie postavený zamestnanec v tomto zmysle dovolil povedať svoj názor, ešte bude súd). Keďže žene dosť pomáha systém, ak potrebuje, chlap sa stáva druhoradý.. Resp. tie peniaze na život dostane žena od toho chlapa cez systém a preto môže chlapom pohŕdať, nepotrebuje ho.


73.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:48 avatar
Zena je schopna urobit cokolvek ale je vychcana a vyuzije na to muza

Nepodcenuj zeny


74.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.76.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:52 avatar
A tak musis pochopit ze utrpi muzska hrdost

Tak si musia trochu pluvnut


86.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 1. 2018, 16:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.87.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 16:20 avatar
Co keby sme to zovseobecnili

Len zakomplexovany clovek nadava na ineho cloveka

Ale neviem ci je tento vyrok pravdivy

Moze mat aj iny dovod preco nadava


88.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 16:21 avatar
Napriklad ty preco nadavas na osvieteneho?

Si zakomplexovany?


89.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 1. 2018, 16:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.90.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 16:24 avatar
Ja viem

To bolo sproste OKO za OKO

A myslim si ze to je aj dovod preco nadavas osvietenemu

Lebo aj on nadava tebe


92.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 1. 2018, 16:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.93.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 16:27 avatar
OKO za OKO sa da zastavit

Jezis nas to ucil

Dokonca je to potrebne

Lebo tato cesta vedie do zahuby

Zacina to slovnymi prestrelkami a konci to zabijanim


94.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 1. 2018, 16:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.95.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 1. 2018, 16:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.96.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 1. 2018, 16:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.91.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 1. 2018, 16:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.97.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 1. 2018, 16:35 avatar
Nie je pravdivý. Nadávať môže hocikto. Triezvy aj alkoholik. Politik, aj bežný občan. Nemusia byť zakomplexovaní.


98.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 16:36 avatar
Ano Lemmy

Bola to skor recnicka otazka z mojej strany


75.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 15:52 avatar
Nepodceňujem ženy, len vysvetlujem, prečo majú na vrch, lebo systém. Ak by tento systém nebol, bol by si milovaný a rešpektovaný. Tak je to normálne a tak je to u mnohých inteligentnejších zvieracích druhov. Je to prirodzené a vychádza to z pudu prežitia. žena a muž sú ideálny pár, ale nie, ak muža dokáže suplovať inštitúcia.


77.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:53 avatar
Zeny maju navrch lebo su roditelkami zivota

Su na vrchole potravinoveho rebricka


78.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 15:56 avatar
Bez chlapov sú len otravovateľkami života )))


79.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:57 avatar
Je mi jasne ze nemas rad zeny


80.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:58 avatar
Mal by si zmenit orientaciu


81.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 16:01 avatar
Potom je to jasné ale len tebe
Jednoducho si len nemyslím, že by bolo jedno pohlavie nadradené tomu druhému.
Ako som písal, tvoria ideálny pár, osve sú na nič a drbe im z toho v hlave pekne obom.   


82.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 16:03 avatar
Ak su uz minimalne dvaja tak jeden musi byt sef s poslednym slovom

Podla biblie by to mal byt muz

Ale v nasich podmienkach je to vacsinou zena

Bo kto by sa donekonecna dokazal natahovat s iracionalnou bytostou


83.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 16:04 avatar
Veriaci-4 ty mas aku skusenost?

Mas posledne slovo alebo to vzdas a nechas nech je to podla tvojej zeny?
Súhlasí veriaci-4


84.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 1. 2018, 16:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.85.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 16:19 avatar
Hmm tak to si mal asi stastie

Alebo si tvrdohlavejsi ako ona


100.
označiť príspevok

veriaci-4
   13. 1. 2018, 17:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.101.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 17:27 avatar
No ved tak

Tvrdohlavost nie je velmi rozumna
Súhlasí veriaci-4


99.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 1. 2018, 16:40 avatar
S ktorými inštitúciami ženy súložia?


22.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 14:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.23.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:45 avatar
Dokonca to znamena ze ziadne zakony nie su


28.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 14:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.29.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:49 avatar
To tiez


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 1. 2018, 14:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

RighteousFred
   13. 1. 2018, 14:33 avatar
Reakcia Ynteligenta, ako obyčajne.


18.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 14:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:44 avatar
No vedka

Zacnime v malom a ked sa to ujme tak mozeme byt inspiraciou pre inych


25.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 14:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.26.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:47 avatar
Mozme zrusit peniaze


27.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:48 avatar
Aj tak ked sa zautomaizuje praca tak uz nebude treba zarabat peniaze


30.
označiť príspevok

Veličenstvo
   13. 1. 2018, 14:50 avatar
Ani množiť sa, ušetria sa zdroje. Nakoniec zostane na svete len vaše Veličenstvo.


31.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:54 avatar
Mnozit sa musime

Aj milovat

Dostali sme to prikazom


32.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 14:54

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:55 avatar
Nebudes mat cim platit bo tvoju pracu urobi robot


34.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:57 avatar
Bude sa musiet vymysliet nejaky system prerozdelovania uzitkov nezavisly na peniazoch


35.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 14:58 avatar
Bude to nieco ako fredov vysnivany komunizmus


37.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:03 avatar
Teda peniaze ako meradlo kludne mozu ostat ale uz ich nebudes mat ako zarobit


40.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:08 avatar
Ale ked robot spravi tvoju pracu tak kde chces zarobit peniaze?

Na bezhotovostne platby?


48.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.50.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:11 avatar
Jaj ty si myslis ze si nenahraditelna


53.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.55.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:15 avatar
No len aby si uz Zajtra nebola prekvapena


57.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:16 avatar
Mne sa napriklad nepaci ze problemy sa riesia az vtedy ked su uz na stole


61.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.62.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:19 avatar
No vedka Ideme to riesit?


58.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.59.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:18 avatar
Ziaden lebo furt sa tu riesia len pitchoviny

Ze ci drak ma jednu hlavu alebo tri


60.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:18 avatar
Okrem toho si povedala ze mozog na df vypinas tak ani nie je s kym riesit


63.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.38.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:04 avatar
Tak nieco napis

Mozno ma nieco napadne


42.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:07 avatar
No nic

Mam ticho v hlave


45.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.46.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:09 avatar
To tak nefunguje

Potrebujem akciu z vasej strany aby prisla reakcia z mojej


51.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.52.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:14 avatar
Tak nehnevaj sa ale pingpong sam so sebou hrat nebudem

Pekne hraj spolu so mnou ked sa chces hrat


54.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 1. 2018, 15:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.56.
označiť príspevok

Immanuel
   13. 1. 2018, 15:16 avatar
No ved aj ja


102.
označiť príspevok

gabriel pb
   13. 1. 2018, 19:22 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:32,  Dodo, hádam by si Grétku neodmietneš, keď by Ti to auto ponúkla odviesť/preplaviť do...
dnes, 23:21,  (17) 0svietený, keby len hmlu, ale aj kadejaký odor zo svojich stále plných hovnometov....
dnes, 22:41,  Pozrite sa, ja nezvyknem komentovať stranu Dobrá voľba. Podľa mňa je to nezmyselný projekt...
dnes, 22:37,  Rok 2002. Všetci zvolení kandidáti za koalíciu HZDS. / Ak osvietený präkäkät kandidoval a...
dnes, 22:34,  Edo hamuj. Lžeš ako keď tiskne !
dnes, 22:29,  Tu je niečo, čo treba zvážiť: Existuje nejaký dôvod domnievať sa, že Satan je dnes menej...
dnes, 22:17,  “Vaša láska nech nie je pokrytecká. Majte odpor k tomu, čo je zlé, lipnite na tom, čo je...
dnes, 22:15,  Nech sa páči. Rok 2014. Saskárčik NAS. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 22:13,  Ale,,, ja som ,,,je uz o inom ako o pyche ,,, takto by to malo byt** JASOM **
dnes, 22:12,  Nech sa páči. Rok 1994. Kádehačik NAS. *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13...
dnes, 22:10,  "Osvietený" politológ NAS.*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 Vypúšťa ťažkú...
dnes, 22:10,  15. toto ti nevyšlo ;-)
dnes, 22:09,  cize zaplo jehova ze JA ROVNA SA PYCHA ,,,,
dnes, 22:09,  o chvílu budeš mat odomna pokoj, pojdem na lepšie :) teš sa ;)
dnes, 22:08,  Náš "osvietený" präkäkät už kandidoval za všeličo. Napríklad za KDH, aj za...
dnes, 22:08,  Napríklad v Haluziciach kandidovali poslanci s podporou smeru ale ani jeden nebol nikdy v...
dnes, 22:08,  Históriu nikto neoklame...:-)
dnes, 22:05,  Ja som nikdy v žiadnej strane nebol ale vždy som kandidoval s podporou politických stran či...
dnes, 22:05,  152. enax usmej sa :)
dnes, 22:04,  dobré *39
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ženy si vždy vyberajú mužov a muži do toho nemajú čo hovoriť.
Problém je v tom, že svojou technikou to vedia tak zakamuflovať, aby sme si mysleli, že si ich vyberáme my.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(230 157 bytes in 0,681 seconds)