Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

NIST vypustil dalšie informacie o 9/11

12
reakcií
1193
prečítaní
Tému 17. júla 2011, 12:36 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
10. 12. 2008
32
16. 12. 2008
54
12. 09. 2013
3

1.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 7. 2011, 12:36 avatar
Na tlak roznych obcianskych zdruzeni, ktore apelovi pravom na informacie en.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk sa NIST (americky narodny institut standardov a technologii, ktory sa podielal na sprave o "teroristickych" utokoch 9.11.2001 www.nist.gov Tento odkaz smeruje mimo DF.sk rozhodol vypustit na verejnost dalsie zo zhabanych dokazovych materialov tykajucich sa udalosti onoho dna.

Rozhovor novinarov s poziarnikmi, ktori unikli z jednej z budov svetoveho obchodneho centra opat potvrdzuje, ze v budovach boli explozie, je spomenute, ze (pred kolapsom budovy) samotna vstupna hala budovy explodovala a nasledovali dalsie explozie a cele jadro budovy sa zrutilo. Prvy poziarnik spomina, ze ked vosli do budovy, tak uz nevideli siriaci sa ohen. ohen uz pohasinal, ale prichadzali explozie. Dalsi poziarnik hovori citujem " hociktora z tychto poj..... budov moze kazdu chvilku vybuchnut .. este to neskoncilo"
http://www.youtube.com/watch?v=IO1ps1mzU8o Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&feature=player_embedded

Pripomeniem, ze budovy WTC boli budovy triedy A a v tychto budovach nebol plyn, ani ine mozne vybusne materialy kvoli maximalnej bezpecnosti a preto v nich nemali nastavat explozie resp. jedine, ze by do budov niekto predtym nieco vybusne priniesol, ale tato skutocnost sa ani pred sudom nikdy nediskutovala a otazky okolo explozii boli zamietnute resp. sud sa spraval tak, akoby na explozie neexistovali dokazy.
Docka sa amerika noveho sudneho procesu okolo udalosti 9/11? Statisticky vyplyva, ze cez 50 percent americanov by si prialo toto nove presetrenie a riadne potrestanie vynnikov, ktori touto udalostou prakticky zatiahli ameriku do vojny s Irakom a len pre zaujimavost v roku 2003 to bolo len priblizne 10 percent americanov.

2.
označiť príspevok

Vlado muž
   17. 7. 2011, 13:10 avatar
A spomína sa tam aj niečo nové ohľadom budovy WTC 7. Vieš, tá budova, tak trochu mimo tých dvoch, hlavných, tzv. dvojičiek.

4.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 7. 2011, 13:19 avatar
nie nenasiel som nic nove o WTC7.
Jo ta, ktora vlastne spadla bez toho, aby do nej nieco narazilo. Udajne kvoli par lokalnym poziarom, ale kvoli tomu take budovy nepadaju a uuz vobec nie takto
http://www.youtube.com/watch?v=LD06SAf0p9A Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   17. 7. 2011, 13:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

5.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 7. 2011, 13:22 avatar
BUdem aspon dufat

6.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   17. 7. 2011, 13:23

7.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 7. 2011, 13:27 avatar
Silversteinovi myslim, nie? aj jeho raz jebne  

8.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   17. 7. 2011, 13:32

9.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 7. 2011, 13:39 avatar
Je to dost pravdepodobne, ze sa ho nic nedotke, ale kto vie..
Bez tak, netrpia takyto ludia uz dost? Ved ked si to tak vezme, tak ho pozna uz aj klvoli 9/11 hocikto nie len v amerike.. je to nenavideny clovek staci porecitat par komentov ..
http://www.youtube.com/watch?v=9ScGZCqEyGM Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Bez ochranky sa nepohne nikam, pretoze zije v nenormalnom strachu o svoj zivot a bezpecnost.. mozno ma paranoju, ked rano ochutnava ranajky, ci niesu niekym otravene, kto vie, aky ma vztah s vlastnou rodinou.. Da sa povedat, ze takyto clovek si tiez dokaze celkom elegantne spravit peklo na zemi sam

10.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   17. 7. 2011, 13:43

11.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   17. 7. 2011, 13:53

13.
označiť príspevok

Boris muž
   18. 7. 2011, 10:20 avatar
To som si hned hovoril aj ja  

12.
označiť príspevok

starec muž
   17. 7. 2011, 15:18 avatar
Zasievaním paniky z terorizmu sa zvýšilo v Amerike cestovanie na autách a tým aj počet nehôd..Experti vypočítali,že tento strach priniesol na cestách 1900 obetí naviac. 9/11 zabíja aj po termíne.
Súhlasí Boris
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:15,  (8,9) PartOFgod, ďakujem Ti za zverejnenie obidvoch príspevkov s obsahom ktorých skoro...
dnes, 14:11,  Človek ktorý sa stretáva s mafošmi, kradne na daniach, špekuľuje s mafošmi s pozemkami...
dnes, 13:48,  Kiska svojimi aktivitami urcite neposkodil štat, jedine tak svoju povesť.....Kupcenie s...
dnes, 13:44,  Nechajme sa prekvapiť...Ja verím, že Smer nebude skladať vladu....a Slovensko sa dostane z...
dnes, 13:41,  Krasna budúcnosť s mafiánom Kiskom, feťákom Trubanom... :)
dnes, 13:38,  jasne skorumpovaný štat podporovaný mafiou, a extremistami......Krasna to...
dnes, 13:38,  aj ja uvazujem nad kupou Stressfixu, lebo sa psychicky necitim uplne OK a radsej si zadovazim...
dnes, 13:36,  Protiváha liberalizmu !
dnes, 13:36,  čo to trepeš?
dnes, 13:35,  v tom pripade je tam Kotleba uplne zbytocný.....jedine v spojeni so Smerom može nieco urobiť....
dnes, 13:32,  Jasné, všetko je zlé, hahahahahaha Čiže pri novej vláde z opozície bude už polícia,...
dnes, 13:32,  Vidíme ako Čaputová ovplyvňuje prokuratúru, súdy...
dnes, 13:31,  ondrej ved neklam zasa ! Za návrhy SMERU najmenej hlasovali celkovo práve Kotlebovci.
dnes, 13:30,  ano policia ,prokuratura prepojena s vladou ako to vidime......
dnes, 13:29,  aha takže Kotlebu, ale pocitaj s tým, že sa spoji so Smerom, ktorý zastresuje mafiu už...
dnes, 13:26,  Kiska je v spojení s mafiánmi nie Kotleba.
dnes, 13:26,  Budem voliť toho kto má reálny program a má ľudí na jeho realizáciu, mafiánske praktiky...
dnes, 13:25,  Fínsko dávaš za príklad ? V r. 2018 tam bolo spáchaných 95 vrážd. Na Slovensku 67. A...
dnes, 13:24,  koho budeš voliť?......kto voli kotlebu alebo Fica ,tak sa zasadzuje o to ze Slovensko sa...
dnes, 13:23,  Vidím že Kočner je v base a je súdený a tiež všetci - okrem opozičných- poitikov či...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ak v živote nájdeš cestu bez prekážok, tak pravdepodobne nevedie nikam.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 379 bytes in 0,639 seconds)